Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569570 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1050 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:22:55 »


Nie interesuje się polityką w EVE, do Ciebie prywatnie nic nie mam. Natomiast zabawne jest to, że pisze to osoba ktora siedzi w Ally 11k luda, które blobuje wszystkich na około.

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1051 dnia: Styczeń 10, 2017, 10:31:32 »
Trochę przesadzasz. KB z ostatnich bitek mówi to:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347631 23 osoby
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347477 33 osoby
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347415 50 osób
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347248 36 osób

może nie porywają, ale i tak jest dużo lepiej niż było z rok czy dwa lata temu. Widocznie dla SW zależy na tym, aby wystawiali tych ludzi, FC są koalicyjni i jako koalicja odbijają teren. Znam tylko jednego polskojęzycznego FC, który jest w stanie ciągnąć floty 100+, odnosić sukcesy i jest on w soviet union. Czyli ten sam Stain Wagon. Sam c0ven jest za małym ally żeby solo walczyć. Zresztą dużo większe fcony muszą klękać regularnie do miecza dla tri żeby żyć. W 0.0 nie liczy się to ile ally ma ludzi, tylko ile wystawia koalicja.Po tylu latach mógłbyś chociaż ogarnąć, że liczba memberów ma się nijak do aktywności. Wg Ztki C0ven ma obecnie 100+ aktywnych ludzi. To mały alliance. Zobacz sobie ile ma aktywnych np Twój ally, albo jakikolwiek inny duży ally. Nie wiem ilu byś chciał ludzi, skoro największe (4-5x większe niż c0ven) soviet union, wystawia ich 70-140
Powiedz mi czy Ty tak naprawde czytales co napisal Xeo. No, ale tak naprawde czytales ? Mam ci pogrubic fragmenty ? Ja rozumiem, ze to byla odezwa, trza bylo pomachac szabelkom , ale badzmy powazni...

Nie interesuje się polityką w EVE, do Ciebie prywatnie nic nie mam. Natomiast zabawne jest to, że pisze to osoba ktora siedzi w Ally 11k luda, które blobuje wszystkich na około.
No i? W Scope macie Keepstara ? Kilkadziesiat flot z contentem dla kazdego ? Ja juz dosyc nasiedzialem sie w polskich malych korp/ally.Na stare lata jestem leniwy...wolno mi? Czy kolejny polski mesjasz bedzie mi mowil jak mam grac i dyktowac, kiedy mam miec fun a kiedy nie. Ty oczywiscie bedac samurajem z okresu Yamato posiadajac wieksze liczby proponujesz walke na 1 planecie w swietle pobliskiego ksiezyca.

 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 10:39:30 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1052 dnia: Styczeń 10, 2017, 12:18:10 »
Nie wiem czemy się czepiasz Xeo. Jakby napisał że nie oddamy ani guzika to by było machanje szabelką, a on napisał że my ten teren stracimy i go odzyskamy, jak robimy to od 9 lat. Napisał też że użyjemy do tego wszelkich możliwych środków, a sojusznicy są jednym z takich środków. Tak się składa że nasz sojusz z Rosjanami jest dość trwały. Mimo wielu okazji żeby go zerwać zawsze stawaliśmy za sobą murem. To że był moment że nasze liczby były do dupy to dużo za mało żeby SU się od nas odwruciło. Ostatnia wojna zresztą tu sporo zmieniła, 70 - 80 osób z c0venu na cta to i tak pewnie dla Ciebie mało, ale dla nas to powód do dumy.
Każdy gra w eve tak jak lubi, jedni wolą mieć 10 flot do wyboru, wszystko podane na tacy i pewną wygraną w każdej wojnie. Inni wolą tworzyć małą organizacje która ciągle musi walczyć o przetrwanie. Gdzie każdy pilot musi dać z siebie więcej. Ale też gdzie małe rzeczy potrafią być dla ludzi wielkim osiągnięciem i dawać ogromną frajdę.
Też się zastanawiam czasami, czy nie przeżucić się na ten pierwszy model, ale nie uważam, że któryś z nich jest lepszy. Jest inny i tyle,więc nie krytykuj tego jak lubimy grać w grę. Gramy tak jak nam odpowiada

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1053 dnia: Styczeń 10, 2017, 12:19:24 »
Drogi Deaellu Prottcie zasadniczo nie mówiłem nic o tym jak masz grać, zwróciłem uwagę, że siedzisz w korpie/ally/ch...wie czym który ma 11k i nasmiewasz się z korpa/ally ktory ma 1k.

Zasadniczo mmi to lata, tak tylkko mówię.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1054 dnia: Styczeń 10, 2017, 12:43:28 »
hehehe klucicie sie z frustratem ktory wedlug kb co najmniej pol roku nie gra w gre: ], albo jest zbyt zajebisty w tym co robi aby sie chwalic mainem i max na co go stac to kopanie w hajseku kolegi altkontem.

Nożdajcieszżeszspokój: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1055 dnia: Styczeń 10, 2017, 14:20:11 »
Na stare lata jestem leniwy...wolno mi? Czy kolejny polski mesjasz bedzie mi mowil jak mam grac i dyktowac, kiedy mam miec fun a kiedy nie. Ty oczywiscie bedac samurajem z okresu Yamato posiadajac wieksze liczby proponujesz walke na 1 planecie w swietle pobliskiego ksiezyca.

Chce zwrócić Ci uwagę, że jesteś hipokrytą gdyż jak ja pisałem kilka lat temu, że gram jak chcesz to chciałeś solo na planecie przy księżycu i broniłeś swojego Bushido jak byłeś w c0ven z tego co pamiętam.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1056 dnia: Styczeń 10, 2017, 15:14:33 »
Nie wiem czemy się czepiasz Xeo. Jakby napisał że nie oddamy ani guzika to by było machanje szabelką, a on napisał że my ten teren stracimy i go odzyskamy, jak robimy to od 9 lat. Napisał też że użyjemy do tego wszelkich możliwych środków, a sojusznicy są jednym z takich środków. Tak się składa że nasz sojusz z Rosjanami jest dość trwały. Mimo wielu okazji żeby go zerwać zawsze stawaliśmy za sobą murem. To że był moment że nasze liczby były do dupy to dużo za mało żeby SU się od nas odwruciło. Ostatnia wojna zresztą tu sporo zmieniła, 70 - 80 osób z c0venu na cta to i tak pewnie dla Ciebie mało, ale dla nas to powód do dumy.
Każdy gra w eve tak jak lubi, jedni wolą mieć 10 flot do wyboru, wszystko podane na tacy i pewną wygraną w każdej wojnie. Inni wolą tworzyć małą organizacje która ciągle musi walczyć o przetrwanie. Gdzie każdy pilot musi dać z siebie więcej. Ale też gdzie małe rzeczy potrafią być dla ludzi wielkim osiągnięciem i dawać ogromną frajdę.
Też się zastanawiam czasami, czy nie przeżucić się na ten pierwszy model, ale nie uważam, że któryś z nich jest lepszy. Jest inny i tyle,więc nie krytykuj tego jak lubimy grać w grę. Gramy tak jak nam odpowiada
No normalnie padlem. Sluchaj no kolego,  ja pamietam floty w c0ven ponad 200 luda i jak to byl ally pvp. Generalnie ladny szmat czasu bylem w c0ven, ale to stara historia i juz nie wroci.Wiec swoje moralizatorskie zapedy zatrzymaj prosze do siebie. To nie ja zaczalem dyskusje o blobowaniu, kto jak gra i tym podobne pierdoly  to primo.

Po drugie napisalem wogole tego posta bo po przeczytaniu posta Xeo na reddit to na usta mi sie cisnelo wtf? c0ven to i sramto, nie zmienilismy sie bla bla bedziemy walczyc do ostaniego naboju bla bla i tym podobne pierdoly nie majace nic wspolnego z realna sytuacja. No, a najlepsze bylo, ze odbijemy Eso i ze c0ven wczesniej tez odbijal. Ja pamietam ostatnie odbijanie eso przez c0ven. Wiec wybacz, ze po prostu smiechlem.

hehehe klucicie sie z frustratem ktory wedlug kb co najmniej pol roku nie gra w gre: ], albo jest zbyt zajebisty w tym co robi aby sie chwalic mainem i max na co go stac to kopanie w hajseku kolegi altkontem.

Nożdajcieszżeszspokój: ]

Jak kazdy Bufon zaczynasz rozmowe od personalnych wycieczek. No mam alty i ??? Nigdy nie ukrywalem. Twoja troska co robie w EVE jest rozczulajaca. Pewnie zazdroscisz mi mojego hulka z tym nowym uber wygladem i 2 turetami. Wracaj do swojej dziurki Thery czy gdzie tam siedzicie dalej mierzyc swoje e-penisy.
Chce zwrócić Ci uwagę, że jesteś hipokrytą gdyż jak ja pisałem kilka lat temu, że gram jak chcesz to chciałeś solo na planecie przy księżycu i broniłeś swojego Bushido jak byłeś w c0ven z tego co pamiętam.
Chce zwrócić Ci uwagę, ze ja to zrobilem na emeryturze Evki. Przez wiekszosc mojej kariery w EVE zawsze bylem w malych korporacjach i malych ally. Ty juz na starcie byles w wielkim konglomeracie. Prosze cie, zebys tez nie porownywal GS do PH bo to zupelnie inne alianse. Wy jak przyszliscie do EVE to wszem i wobec mowiliscie, ze nie przychodzicie grac dla funu tylko, zeby ten fun zniszczyc innym. Ja Soul pamietam jak GS przyszlo grac w EVE i jak to uskutecznialo, 10 lat mi pyklo w tej grze.
Drogi Deaellu Prottcie zasadniczo nie mówiłem nic o tym jak masz grać, zwróciłem uwagę, że siedzisz w korpie/ally/ch...wie czym który ma 11k i nasmiewasz się z korpa/ally ktory ma 1k.

Zasadniczo mmi to lata, tak tylkko mówię.
Zasadniczo widze, ze masz problemy z czytaniem. Moje ksywka w grze to Deaell Portt. Nastepnie chce "ci" (celowo z malej) powiedziec, ze nie smialem sie z c0venu bo jestem w 11k ally tylko zadalem kilka pytan Xeo.  Na koniec chce ci powiedziec, ze ja do ciebie tez nic nie mam...nawet szacunku. Wiec skoro i tak ci to lata to skoncz pisac w tym watku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 15:33:09 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1057 dnia: Styczeń 10, 2017, 15:50:55 »
a dlaczego nie może pomachać szabelką? ma siedzieć cicho, spuścić głowę i wylewać żale nad swoim losem ? Wogóle to powinien zamknąc ally, bo jest gorzej niż kiedyś ? Mają dosyć silną koalicję, a nawet bym powiedział jedną z silniejszych w 0.0. Więc nie rozumiem o co chodzi. Testy też same nie biorą udziału w wojnie, mimo, że mają wg zetki 1.5k aktywnych charów, a nie memberów.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1058 dnia: Styczeń 10, 2017, 16:13:37 »
Null to jednak stan umysłu którego nie mam i nie ogarniam. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale chyba tam chodzi o to, żeby się o te systemy 0.0 trochę poprzepychać. Więc co w tym złego, że CEO napisze, że będą się z kimś przepychać?

Tak czy siak: szacun dla C0venu, że generuje kontent. (Ten na forum, bo innego nie znam, więc nie oceniam.) :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1059 dnia: Styczeń 10, 2017, 16:32:45 »
Oj tam. W razie czego C0ven zawsze może powtórzyc słowa Churchila wypowiedziane, kiedy na Zachodzie nie otwarto jeszcze drugiego frontu, a Armia Czerwona ciągle była w odwrocie: "Nigdy się nie poddamy! Będziemy walczyć do ostatniego Rosjanina!"
;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1060 dnia: Styczeń 10, 2017, 17:09:39 »
Null to jednak stan umysłu którego nie mam i nie ogarniam. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale chyba tam chodzi o to, żeby się o te systemy 0.0 trochę poprzepychać. Więc co w tym złego, że CEO napisze, że będą się z kimś przepychać?

Tak czy siak: szacun dla C0venu, że generuje kontent. (Ten na forum, bo innego nie znam, więc nie oceniam.) :)

jeśli chodzi o wojny to chodzi o przejęcie terenu i zabranie moonow r64. Robi to się dla bitek, kontentu i dla isków. Czyli pewnie to samo co w low kiedy biją sie między sobą alliance. Oczywiście z wyjatkiem zajmowania terenu. Ale to pewnie wiesz. Null to jednak nie sam sov war, ale też świetne miejsce do naparzanek w small gangach i solo. Dla mnie low jest niepojęty i kojarzy się z  bandami nubów, przeplatanymi bardzo dobrymi pvp alliancami i gdzieś wśród tego te z dupy strzelające gejty, perma kampy i inne dla mnie nie pojęte gówno ;]. Jak widać każdy woli co innego ;]

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1061 dnia: Styczeń 10, 2017, 18:13:08 »
Deaell .. kazdy robi propagande.. kazdy nie zaleznie od tego z jakiego ali jest. Moze napopowano muskuly tylko co zrobilo TEST to samo progot odgrazal sie ze zaora nas bez mydla.

Problem liczebnosci c0ven po za negatywnym w pewnym stopniu pr jest tez spowodowany blachostka.. eve nie jest prosta gra.. a takie odstraszaja ludzi.. a relatywnie polskie spoleczenstwo gamingowe nie jest przodownikiem stad.

Inaczej gralo sie w c0ven w 2008 jak nic nie mial po za "swoim" poketem wq pote ime.. inaczej teraz sie gra.

Ta dyskusja robi sie smieszna.. bo de fakto czepiasz sie propagandy ze jest za duza propaganda.



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1062 dnia: Styczeń 11, 2017, 02:38:35 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1063 dnia: Styczeń 11, 2017, 12:21:55 »
Co z moimi assetami w stain/eso ?!
No weźcie broncie  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1064 dnia: Styczeń 11, 2017, 21:42:58 »
Do stein masz zawsze dostęp. Jak by nie było tam są npc stacje.

Wysłane z mojego twardziela ];p


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1065 dnia: Styczeń 13, 2017, 15:56:46 »
Xeo, a dasz radę robić jakieś propagandowo-informacyjne update'y choćby na Centrollę? Bo jak napadają Eso to zawsze jest śmiesznie i aż by człowiek wrócił w blobie polatać chwilę... albo chociaż poemocjonował się ruchami na froncie...

(Nie mówiąc o tym, że jak Was stamtąd wykopią to znów uruchomię program "Paliwo dla Zdobywców" za 10x większą cenę :D )

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1066 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:33:33 »
Nie jestem Xeo, aczkolwiek interesuje się sytuacją na froncie więc mogę mały update napisać.
Najważniejsza informacja z tego tygodnia, to wycofanie się goonów z wojny. Cała historia zaczęła się dwa dni temu, w nocy naszego czasu Goonswarm stoczył bitwę z Testami, w której zniszczył wrogiego tytana, samemu przy okazji również tracąc jednego, który klasycznie skoczył na cyno, zamiast zbridgować flotę. Ciekawie zrobiło się jednak po bitwie, gdy Goonswarm postanowił wrócić do swojego staging systemu w Catch, w którym -A- w tym czasie zonlinowało cynojammer. W efekcie przywódcy Goonswarmu uznali, że tak nielojalnego i niewspółpracującego sojusznika nie warto bronić i postanowiło wycofać się do Delve.
Nasza obecna sytuacja wydaje się być więc beznadziejna, biorąc pod uwagę przewagę liczebną wroga. Jednakże morale w Stain Wagonie jest silne, mechanika nam sprzyja i nikt nie ma zamiaru się poddawać. Wczoraj, już bez udziału Goonswarmu udało nam się obronić kilka kluczowych systemów w Catch, w tym HED-GP, oraz zniszczyć Ihuba CO2 w V-3, który postawili tam w miniony weekend. Niezależnie od tego jak dalej potoczy się konflikt, muszę przyznać że takie małe zwycięstwa z dużo liczniejszym wrogiem potrafią być bardzo satysfakcjonujące.
Także nie poddajemy się. Naszym wzorem obecnie jest "Asterix i Obelix", planujemy bawić się w małą Galijską Wioskę która nie chce u siebie supermarketu Tesco. Dzięki wykorzystaniu cytadel nasi stratedzy twierdzą że jest to możliwe.
W chwili gdy piszę tego posta siły wroga zreinforsowały cytadele w V-3 i entosisują stacje. Tesco ruszyło więc, jak co tydzień, z weekendową ofensywą, licząc zapewne, na dużą bitwę za tydzień. Jakkolwiek, nie mamy szans na konfrontacje, w sytuacji gdy wróg przyleci w całej swej potędze, to poza weekendami ich liczby wcale nie są porywające. Będziemy się więc starali wygrywać tyle timerów ile się da. Dopóki nie wycofamy się z Catch, ich piloci nie będą mieli źródła dochodu. Im dłużej ich tak przetrzymamy tym bardziej będą im spadać liczby, co zresztą już widać. My to wiemy, Tesco to wie, stąd takie szumne zapowiedzi blitzkriegu, który jak na razie się nie wydarzył.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1067 dnia: Styczeń 13, 2017, 19:50:32 »
(Nie mówiąc o tym, że jak Was stamtąd wykopią to znów uruchomię program "Paliwo dla Zdobywców" za 10x większą cenę :D )
W tym wzgledzie zawsze mozna na Ciebie liczyc Isen :) Ciekawe, w jakim stopniu wszystkie te resellujace alty przyczynily sie w przeszlosci do wczesniejszych wyprowadzek poprzednich Zdobywcow Esoterii, ktorzy uwazali ja za wyjatkowo nieprzyjazny pod tym wzgledem region :P Nie jestes jedyna osoba, ktora za punkt honoru upatruje sobie uprzyjemnianie pobytu najezdzcom w ten sposob, ciekawi mnie tylko jaki jest w Twojej dzialalnosci stosunek <UWAGA NIEMODNE SLOWO> patriotyzmu lokalnego do zwyklej chciwosci, ale to w sumie juz detal... Pewnie tylko zmieniasz alty w zaleznosci od aktualnej opcji politycznej hrhrhr

A propos dygresji i hasztag "wspominekzEVE", to nie wiem, czy pamietacie, ze SYSki podjely swoja slynna decyzje o wyprowadzce z ostatniego bastionu w Period na drugi koniec galaktyki zaraz po slynnej akcji, w ktorej kolejny raz wykupilismy im WSZYSTKIE fity na CTA obronne i wystawilismy 5x drozej :P Nie pamietam juz, czy to byles Ty czy Pawulonek, ale mistrzowska akcja to byla, kropla ktora ostatecznie przelala czare goryczy, idealne wspoldzialanie wywiadu, gnebienia marketu i PVP, stare dobre EVE...

P.S. Najsmieszniejsze jest to, ze wiedzielsimy jaki bedzie build floty jeszcze zanim poszedl mail do szeregowych membersow 8)
A najbardziej hardcorowa akcja byla, jak nasz alt po uzyskaniu statusu dyrektora, zalozyl i poprowadzil im flote obronna, ktora oczywiscie wtopili w calosci (przypadek? Nie sadze...)  Ale o tym chyba do tej pory wiedzialem tylko ja i Zakalve ^^ Polityka prywatnosci C0ven Inteligence Agency obejmuje tylko 5 lat, wiec niebawem bede mogl opublikowac pierwsze "tajne" logi z czatow, naprawde jest niezla beka, i mam tego ladne pare GB na dysku
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 20:17:18 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1068 dnia: Styczeń 13, 2017, 21:02:48 »
Ja chętnie poczytam Cat te tajne dokumenty, bo miło wspominam tamtą wojnę, ale obawiam się że mało kto już dzisiaj te czasy pamięta i mało kogo to interesuje już. Chociaż pewnie z tych co pamiętają to jest ich tu więcej niż ingame.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1069 dnia: Styczeń 13, 2017, 21:58:15 »
Mam logi, jak w czasie ostatniej wojny z TEST o Esoterie Zak wrzucil im alta do korpa logistycznego, i zajebal transport na kilkanascie freighterow do Stain :) Myslelismy ze jestesmy bogaci, bo ich CEO wlazil nam na priv i probowal odkupic caly ladunek, ale chyba chcial tylko uniknac skandalu, bo po rozpakowaniu okazalo sie, ze sa tam same hulle drejkow... Do tej pory nie wiedza, ze to bylismy my, chciaz ochota, zeby sie pochwalic na Kugutsu jak to udaremnilismy pierwszy plan inwazji byla wielka... Zaraz poszukam logow, byla niezla beka, zwlaszcza jak w toku rozmowy mu wkrecilismy, ze nie sprzedamy, bo wolimy sobie wywiezc innymi altami do Jita :> Potem bylo polowanie na czarownice wsrod pilotow JFow, co zniszczylo morale i oslabilo liczby bloba juz na samym poczatku, piekna akcja.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 22:12:43 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1070 dnia: Styczeń 14, 2017, 02:26:29 »
Także z chęcią poczytam te taśmy prawdy hehehe. Dobrze wspominam tą wojnę i zabijanie nagminnie syskow gdzie popadnie. Piszę to jako pilot logistyków.

Wysłane z mojego twardziela ];p

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1071 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:58:21 »
mało kto już dzisiaj te czasy pamięta i mało kogo to interesuje już.
Dla takich akcji warto będzie przeczytać jakiś wstęp historyczny. :) "This is EVE!"

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1072 dnia: Styczeń 14, 2017, 12:42:46 »
A pamietacie jak przegrywalismy decydujacy timer o stolice Syskow w Eso, bo bylo ich ze 3 razy wiecej, i wtedy Garon ktory byl caly czas na nasluchu u nich na flocie odmutowal naszego szpiega i zaczal wrzeszczec "warp out! warp out!"  8) I tylko dzieki temu, ze polowa floty im odwarpowala jakos sie udalo wygrac - poziom metagamingu w tamtych czasach byl okropny, DDoS w czasie kazdego CTA, wywalanie sobie wzajemnie serwerow, hakowanie forow, podwojni-potrojni agenci, 5 charow zalogowanych 23/h na dobe, ruskie imperia RMT, serious business...

Zaczalem troche grzebac w tych logach, ale jest tego strasznie duzo, narazie natknalem sie na taki cymesik, Bec00l bada grunt przed slynna proba kradzierzy tytanow. Hehe smiesznie sie do tego wraca po tylu latach


---------------------------------------------------------------

  Channel ID:      -26274529
  Channel Name:    Private Chat (alone)
  Listener:        ODD001
  Session started: 2011.11.14 16:16:49
---------------------------------------------------------------

[ 2011.11.14 16:16:52 ] ODD001 > o/
[ 2011.11.14 16:16:55 ] BEC00L > elo
[ 2011.11.14 16:16:59 ] BEC00L > am pytanie do Ciebie,
[ 2011.11.14 16:17:01 ] ODD001 > mam autorejecta na alcie
[ 2011.11.14 16:17:06 ] BEC00L > looz
[ 2011.11.14 16:17:08 ] BEC00L > sluchaj
[ 2011.11.14 16:17:33 ] BEC00L > co TY sadzisz o teorii ze CCP banuje za share'owanie acc i wywalanie sie nawzajem z zalogowanej postaci ?
[ 2011.11.14 16:17:47 ] BEC00L > bo mi ostatnio kolega z IB opowiadal ze tak stracili 3 konta
[ 2011.11.14 16:17:53 ] BEC00L > wlasnei sie dzielili
[ 2011.11.14 16:18:06 ] BEC00L > widizalem watek poruszony przez ZAKa
[ 2011.11.14 16:18:16 ] BEC00L > potwierdza niejako ta teorie
[ 2011.11.14 16:18:20 ] BEC00L > masz jakies zdanie ?
[ 2011.11.14 16:18:22 ] ODD001 > tak, jezeli jedno ip wchodzi drugiemyu na konto, to im sie zapala czerwona lampka
[ 2011.11.14 16:18:38 ] ODD001 > tzn jak sie wylogowuja nawzajem
[ 2011.11.14 16:18:39 ] BEC00L > to kiedy wypierdolal konta z tytexami ?
[ 2011.11.14 16:18:41 ] BEC00L > ;p
[ 2011.11.14 16:19:05 ] ODD001 > nie mozecie sie wylogowywac
[ 2011.11.14 16:19:10 ] ODD001 > nawzajem
[ 2011.11.14 16:19:15 ] BEC00L > ale te dupkei wiecznie tajk robia
[ 2011.11.14 16:19:18 ] ODD001 > wiem
[ 2011.11.14 16:19:43 ] ODD001 > najlepiej przeniesc chary z tytkami na nowe osobne konta
[ 2011.11.14 16:19:44 ] BEC00L > dobra dzieki wielkie za wymiane pogladow
[ 2011.11.14 16:19:52 ] BEC00L > dlaczego ?
[ 2011.11.14 16:19:58 ] BEC00L > uwaasze ze to cos zmieni ?
[ 2011.11.14 16:20:02 ] ODD001 > no wtedy masz tam tylko tytana
[ 2011.11.14 16:20:26 ] ODD001 > nie wiem jakie chary sa na tytanowych kontach
[ 2011.11.14 16:20:26 ] BEC00L > a uwazasz ze chodzi o inne postaci z boku ?
[ 2011.11.14 16:20:31 ] ODD001 > ale mysle ze to przez to
[ 2011.11.14 16:20:33 ] BEC00L > ze tymi sie wywalali ?
[ 2011.11.14 16:20:38 ] ODD001 > no a nie?
[ 2011.11.14 16:20:42 ] BEC00L > nie u nas
[ 2011.11.14 16:20:45 ] BEC00L > to jest inaczej
[ 2011.11.14 16:20:58 ] BEC00L > np Lukass notorycznie logowal sie na tytexa na torym bylem
[ 2011.11.14 16:21:03 ] BEC00L > tzn kilak razy mnie wyjebal
[ 2011.11.14 16:21:05 ] ODD001 > acha
[ 2011.11.14 16:21:11 ] BEC00L > a NR1 to Fenix
[ 2011.11.14 16:21:13 ] ODD001 > nie no to juz przegiecie
[ 2011.11.14 16:21:14 ] BEC00L > a on ma IPO z USA
[ 2011.11.14 16:21:24 ] BEC00L > i to jest dopiero przegjecie
[ 2011.11.14 16:21:45 ] BEC00L > no on akurat cos przestal grac
[ 2011.11.14 16:21:46 ] ODD001 > hmmm
[ 2011.11.14 16:22:10 ] ODD001 > najlepiej byloby na jakis czas po prostu w miare mozliwosci logowac z jednego ip tytany
[ 2011.11.14 16:22:11 ] BEC00L > szkoda by mi bylo chara stracic przez taka bezmyslnosc
[ 2011.11.14 16:22:24 ] BEC00L > dobra, pomysle o tym CAT
[ 2011.11.14 16:22:28 ] BEC00L > dzieki za pogawedke
[ 2011.11.14 16:22:32 ] ODD001 > o/
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1073 dnia: Styczeń 14, 2017, 13:18:28 »
poziom metagamingu w tamtych czasach byl okropny, DDoS w czasie kazdego CTA, wywalanie sobie wzajemnie serwerow, hakowanie forow, podwojni-potrojni agenci, 5 charow zalogowanych 23/h na dobe, ruskie imperia RMT, serious business...

No dobra, to co z powyższego uległo zmianie? Metagaming w EVE się skończył? :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1074 dnia: Styczeń 14, 2017, 14:03:28 »
No dobra, to co z powyższego uległo zmianie? Metagaming w EVE się skończył? :)
Pewnie sie nie skonczyl, ale chyba coraz mniej osob gra w ta gre na serio, przynajmniej nie do tego stopnia, co kiedys... Nikt juz nie placi pensji FC w real money za utrzymanie kerbirskich imperiow, nikt na nikogo nie poluje w realu, bo "tamten cos napisal na czacie", kiedys ludzie bardziej zyli ta gra... Oraz, niektorzy, Z tej gry  8)

Swoja droga, pamietasz Ptysiu, jak polecielismy kiedys z YARRR na drugi koniec galaktyki gnebic korpa Qlko i Herezji, ktory sie nazwyal chyba ZUO? Kampilismyich ladne pare tygodni w pokecie w Paragon za pisanie jakichs glupot na temat Unseen Academy, kampilismy w stacji obstawialismy posy baniami itd, a nasz szpieg SACU narzekal, ze musi z nimi siedziec na Mumblu... Do dzisiaj pamietam, jak juz niewyrabial zartow Qlka, i musialem mu placic 100mln dziennie z kasy korpa, zeby jeszcze troche wytrzymal, a po calej akcji musial sobie zrobic dluuuga przerwe od EVE ^^ Ale przynajmniej zawsze wiedzielismy, kto gdzie kiedy i w czym bedzie racil^^ Fajne to byly czasy, piratka w Great Wildlands i gnebienie kerbirow
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1075 dnia: Styczeń 14, 2017, 15:49:06 »
Także pamiętam te czasy. Do dziś pamiętam jakie //wiązanki// latały na czacie lokalnym.
Osobiście dobrze wspominam te czasy i zaowocowały one tym, że jak już musiałem racić (czego nigdy nie lubiłem) to wolałem stain i odrobinkę dreszczyku z neutami na lokalu. W efekcie czego zwykłem latać slepnirem na ficie pvp po stein i racić ];) Jak coś się napatoczyło to po protu prztyczka z autoannonów dostawało ];)
Próbuje sobie przypomnieć kto z Lamb siedział tez w stein i latał isthtarem i miał bardzo dużo killi.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1076 dnia: Styczeń 14, 2017, 17:00:43 »
Pewnie sie nie skonczyl, ale chyba coraz mniej osob gra w ta gre na serio, przynajmniej nie do tego stopnia, co kiedys... Nikt juz nie placi pensji FC w real money za utrzymanie kerbirskich imperiow, nikt na nikogo nie poluje w realu, bo "tamten cos napisal na czacie", kiedys ludzie bardziej zyli ta gra... Oraz, niektorzy, Z tej gry  8)

Swoja droga, pamietasz Ptysiu, jak polecielismy kiedys z YARRR na drugi koniec galaktyki gnebic korpa Qlko i Herezji, ktory sie nazwyal chyba ZUO? Kampilismyich ladne pare tygodni w pokecie w Paragon za pisanie jakichs glupot na temat Unseen Academy, kampilismy w stacji obstawialismy posy baniami itd, a nasz szpieg SACU narzekal, ze musi z nimi siedziec na Mumblu... Do dzisiaj pamietam, jak juz niewyrabial zartow Qlka, i musialem mu placic 100mln dziennie z kasy korpa, zeby jeszcze troche wytrzymal, a po calej akcji musial sobie zrobic dluuuga przerwe od EVE ^^ Ale przynajmniej zawsze wiedzielismy, kto gdzie kiedy i w czym bedzie racil^^ Fajne to byly czasy, piratka w Great Wildlands i gnebienie kerbirow

No pamiętam, pamiętam... Potem Qlko w Zabijakach wylądował... Ale to już był inna historia ^^.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1077 dnia: Styczeń 14, 2017, 17:21:28 »
Lol Cat to nieźle rozwinęliście z Zakiem CIA pod moją nieobecność. Propsuje :)

A co do Sysków i tamtej floty, którą wywarpowałem to rzeczywiście spoko patent, teraz mi o tym przypomniałeś. Ludzie się potem dziwili dlaczego przewidywałem kto będzie primary w naszej flocie zanim zaczął im blinkować over;)
I-DEA / C0ven

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1078 dnia: Styczeń 14, 2017, 20:08:17 »
Lol Cat to nieźle rozwinęliście z Zakiem CIA pod moją nieobecność. Propsuje :)

A co do Sysków i tamtej floty, którą wywarpowałem to rzeczywiście spoko patent, teraz mi o tym przypomniałeś. Ludzie się potem dziwili dlaczego przewidywałem kto będzie primary w naszej flocie zanim zaczął im blinkować over;)

Nom, miales tez jako pierwszy szpiega w Goonswarmie i na Something Awful, kiedy to jeszcze nie bylo modne :) Goonsi to byl wtedy powazny, hermetyczny powerblok, i Soulscream, ktory wtedy tankowal im posy nie mogl sie nadziwic, jak to jest mozliwe, ze jakis tam C0ven zaopatruje cale Poludnie w swiezy intel prosto z Goonsowego forum, i byly cale wall of texty smacktalku tutaj na centrali na ten temat :) Mozna powiedziec, ze polozyles podwaliny pod CIA - nawet nie podejrzewasz, jak to sie potem rozroslo. Stworzyles potwora, Zakalve posunal to do rozmiarow osmiornicy, ktora macala macki we wszystkich okolicznych liczacych sie aliansach, i kiedy poszedles sobie, wszelkie hamulce moralne puscily - robilismy im straszne rzeczy... Byl taki moment, ze w dzialalnosc bylo zaangazowanych kilkanascie osob, a CIA praktycznie samo sie finansowalo ze scamow :P

P.S. Pamietam, jak Zak doszedl do takiej perfekcji we wrzucaniu awoxerow we wszystkich jezykach swiata do wszystkiego, co bylo blue do Nulli Secundy, ze nienadazali ich wyrzucac, i sam Progodlegend napisal maila aliansowego, ze CALE PERIOD ma dokowac jezeli na intelu pojawi sie KTOKOLWIEK z C0ven, bo to na 99% oznacza gotowego awoxera :> Normalnie terror i gangsterka na calego, QSQ latal kradzionym Kronosem, normalnie Wolomin... wszyscy mielismy wtedy pelno wolnego czasu na solowanie w vagasach po nocach, i pelno amunicji w postaci butelek wina itd itp :>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 20:44:51 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1079 dnia: Styczeń 14, 2017, 21:16:04 »
Hahahaha za taki tekst warto dać plus-a (o amunicji butelkowej) ];)

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1080 dnia: Styczeń 14, 2017, 21:32:55 »
Nom, miales tez jako pierwszy szpiega w Goonswarmie i na Something Awful, kiedy to jeszcze nie bylo modne :) Goonsi to byl wtedy powazny, hermetyczny powerblok, i Soulscream, ktory wtedy tankowal im posy nie mogl sie nadziwic, jak to jest mozliwe, ze jakis tam C0ven zaopatruje cale Poludnie w swiezy intel prosto z Goonsowego forum, i byly cale wall of texty smacktalku tutaj na centrali na ten temat :) Mozna powiedziec, ze polozyles podwaliny pod CIA - nawet nie podejrzewasz, jak to sie potem rozroslo. Stworzyles potwora, Zakalve posunal to do rozmiarow osmiornicy, ktora macala macki we wszystkich okolicznych liczacych sie aliansach, i kiedy poszedles sobie, wszelkie hamulce moralne puscily - robilismy im straszne rzeczy... Byl taki moment, ze w dzialalnosc bylo zaangazowanych kilkanascie osob, a CIA praktycznie samo sie finansowalo ze scamow :P

P.S. Pamietam, jak Zak doszedl do takiej perfekcji we wrzucaniu awoxerow we wszystkich jezykach swiata do wszystkiego, co bylo blue do Nulli Secundy, ze nienadazali ich wyrzucac, i sam Progodlegend napisal maila aliansowego, ze CALE PERIOD ma dokowac jezeli na intelu pojawi sie KTOKOLWIEK z C0ven, bo to na 99% oznacza gotowego awoxera :> Normalnie terror i gangsterka na calego, QSQ latal kradzionym Kronosem, normalnie Wolomin... wszyscy mielismy wtedy pelno wolnego czasu na solowanie w vagasach po nocach, i pelno amunicji w postaci butelek wina itd itp :>

lol ;-) dobrze! Progod to faja.  Swoją drogą ta akcja jak poprowadziliście czyjąś flotę na waszą to złoto :) Sam chciałem to zrobić po swoim drugim powrocie parę lat temu ale nie starczyło zapału. Z tym, że ja chciałem zostać najpierw FC wrogiego aliansu (już nie pamiętam którego) a potem wdupić im flotę supercapsow :)

Fajnie tak poczytać, sporo rzeczy mi przypomniałeś ;)
Zdaje się, że jak odchodziłem to CIA miało 3 konta szpiegów ale scamów nie robiliśmy bo chciałem być etyczny :P Już wtedy (2011) Zak od jakiegoś czasu był głową tej struktury.
Cały patent z CIA wyszedł w ogóle z tego, że z głupia franc sprawdziłem w 2009 r. czy można się do Brick Squad (nasz główny wróg w tamtej chwili) dostać podając się za czyjegoś alta. Udało się za pierwszym razem. A potem było już z górki.
I-DEA / C0ven

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1081 dnia: Styczeń 14, 2017, 22:21:14 »
Także pamiętam te czasy. Do dziś pamiętam jakie //wiązanki// latały na czacie lokalnym.
Osobiście dobrze wspominam te czasy i zaowocowały one tym, że jak już musiałem racić (czego nigdy nie lubiłem) to wolałem stain i odrobinkę dreszczyku z neutami na lokalu. W efekcie czego zwykłem latać slepnirem na ficie pvp po stein i racić ];) Jak coś się napatoczyło to po protu prztyczka z autoannonów dostawało ];)
Ciekawe stanowisko, biorąc pod uwagę, że to właśnie Twój post wywołał cały ten burdel  ::)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1082 dnia: Styczeń 14, 2017, 22:41:32 »
O ile pamiętam to wszem i wobec rozgłaszałeś, że jesteś najlepszym nauczycielem eve (znacznie lepszym od tych w centrali) i właśnie za to później cały korp odbierał baty.
Zastanawiające jest to, że po tylu latach nadal chcesz się wybielić. Po co to robisz nikt zapewne nie odgadnie. Ja w tym czasie zajmowałem się jedynie rekrutacją a tubą propagandową zawsze byłeś ty. Jest jeszcze kilka osób, które potwierdzą to co pisze. Nie rób gównoburzy bo po prostu jest to zbyteczne.

ps. Nigdy nie byłeś lojalny względem znajomych @Minmatar, @MacAbra (Aśka), Vilgefortz (Łukasz), ZoneLeander (Michał) to przykłady osób, które do dziś mają do ciebie żal za to jak je traktowałeś. Zresztą to są stare dzieje nie warte odkopywania.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1083 dnia: Styczeń 14, 2017, 22:56:39 »
O ile pamiętam to wszem i wobec rozgłaszałeś, że jesteś najlepszym nauczycielem eve (znacznie lepszym od tych w centrali) i właśnie za to później cały korp odbierał baty.
Dym był po Twoim poście na Centrali(?). Pamiętam, jak Catowi proponowałem, że napiszę sprostowanie, niech tylko odpuszczą... nie odpuścili   :'(

Zastanawiające jest to, że po tylu latach nadal chcesz się wybielić. Po co to robisz nikt zapewne nie odgadnie.
Wybielić z czego? Z Zabijakami piłem wódę na zlocie i śmiałem się z tego, co miało wtedy miejsce. W sumie to głównie oni się śmiali, a ja pokornie przyjmowałem baty  ;D
Miałem wtedy pewnie z 19 lat i patrząc z perspektywy czasu sam ze sobą bym długo na TSie nie wytrzymał. Nabrałem już dystansu  ;)

Nigdy nie byłeś lojalny względem znajomych @Minmatar, @MacAbra (Aśka), Vilgefortz (Łukasz), ZoneLeander (Michał) to przykłady osób, które do dziś mają do ciebie żal za to jak je traktowałeś.
To też ciekawe, z Minamarem miałem okazję zamienić parę słów po kilku latach, u Vilge spędziłem całe lato w GB mieszkając pod jego dachem (faktycznie żal w ch*j). 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 23:11:20 wysłana przez Qlko1 »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1084 dnia: Styczeń 14, 2017, 23:10:53 »
Ehhh widzę, że jednak lubisz się wybielać. Motyw z brakiem zaufania względem twojej osoby pojawiał się co kilka lat.
Naprawdę sądzisz, że nikt nie pamięta jak podchodziłeś do ludzi w korpie i poza nim? Zawsze lubiłeś swoje grzeszki zwalać na innych (nawet nie istniejących grzeszników czego dobrym przykładem jest temat tzw Kuzynów w C0ven-ie). Moje problemy z Azbugą także się pojawiły po prostowaniu tego co pisałeś pod moim adresem.
Ciekawym jest to, że ludzie tak ci wierzą na słowo a prawdę piszesz i mówisz jedynie po pijaku.

Problem ze mną jest taki, że staram się prostować to co o mnie piszą inni zamiast to olać.

ps. Brakiem lojalności jest miedzy innymi to jak właśnie do mnie podchodzisz po tylu latach. Obaj ciągnęliśmy przez jakiś czas wózek zwany ZUO i zamiast podziękowania są pomyje i zamiast trzymać się razem i cieszyć się tym co było wolisz wykopywać śmieci po tylu latach.