Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569816 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1015 dnia: Maj 06, 2016, 22:15:29 »
uderz koło Goonów a Soulscream się odezwie ....
Sneer Quen

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1016 dnia: Maj 06, 2016, 22:23:16 »
uderz koło Goonów a Soulscream się odezwie ....

Bezydura, po prostu śmieszy mnie taka argumentacja. Bo lagowali. W tej grze blob jest od prawie 10 lat niezależnie kto walczył. Niebiescy, czerwoni, pomarańczowi w groszki czy chuj wie gdzie. GS i koalicja wygrywała dzięki polityce i logistyce v0v.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1017 dnia: Maj 06, 2016, 22:43:57 »
jakbyś tego nie malowal - goonsi to nie są fajni kolesie - to zaraza tej gry i wielu innych  :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1018 dnia: Maj 06, 2016, 23:32:22 »
jakbyś tego nie malowal - goonsi to nie są fajni kolesie - to zaraza tej gry i wielu innych  :)

Dlatego jest prawie 200 000 użytkowników for something awful  ::) ::)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1019 dnia: Maj 07, 2016, 00:34:31 »
uderz koło Goonów a Soulscream się odezwie ....
Bezydura. Ja już nie wiem jak mam obrazić gonsów by Soula wkurwić. Jakiś tip?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2016, 07:15:00 wysłana przez Zgudi »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1020 dnia: Maj 07, 2016, 21:57:45 »
Bezydura. Ja już nie wiem jak mam obrazić gonsów by Soula wkurwić. Jakiś tip?
Soulcream szczyci sie tym, ze nie gra, ale emocjonalnie wciaz jest zwiazany z Goonswarmem, bo kilkanascie lat temu pozwolili mu tankowac posy w Esoterii. Uwierzyl wtedy, ze jest kims waznym, a tak naprawde szukali frajerow do spamowania moonow posami, bo tak wygladal kiedys sovwar. To traumatyczne przezycie sprawilo, ze na EVE nie moze juz patrzec, ale jednoczesnie nie moze zyc bez tego forum - i zawsze, kiedy ktos poruszy temat Goonsow, wspomnienia odzywaja, i znowu wydaje mu sie, ze ma dyrka w korpie logistycznym, ze ma jakas tajemna wiedze na temat posuniec Goonswarmu, i ze ma obowiazek tutaj, na tym forum, bronic swojego aliansu :) Jak go odpowiednio podkrecicie, to jeszcze zacznie wspominac Scarego, albo opowiadac ze szczegolami, jak to SE i C0ven dostali od Goonow Esoterie bez walki...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1021 dnia: Maj 07, 2016, 22:07:13 »
Strzelanie do niego za każdym razem jak na TS C0ven poszedł tekst "to ten goon z centrali" już wam wypomniał :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1022 dnia: Maj 08, 2016, 01:09:54 »
Soulcream szczyci sie tym, ze nie gra, ale emocjonalnie wciaz jest zwiazany z Goonswarmem, bo kilkanascie lat temu pozwolili mu tankowac posy w Esoterii. Uwierzyl wtedy, ze jest kims waznym, a tak naprawde szukali frajerow do spamowania moonow posami, bo tak wygladal kiedys sovwar. To traumatyczne przezycie sprawilo, ze na EVE nie moze juz patrzec, ale jednoczesnie nie moze zyc bez tego forum - i zawsze, kiedy ktos poruszy temat Goonsow, wspomnienia odzywaja, i znowu wydaje mu sie, ze ma dyrka w korpie logistycznym, ze ma jakas tajemna wiedze na temat posuniec Goonswarmu, i ze ma obowiazek tutaj, na tym forum, bronic swojego aliansu :) Jak go odpowiednio podkrecicie, to jeszcze zacznie wspominac Scarego, albo opowiadac ze szczegolami, jak to SE i C0ven dostali od Goonow Esoterie bez walki...

Dziękuje za Twoją wnikliwą analizę, która jakkolwiek mija się z prawdą, klepiesz tę swoją kiepską śpiewke od lat. Nie popieram obecnej polityki GS i nie lubię Mittaniego, ale spoko zapraszam raz na 3 miesiące tutaj. A co do mojego emocjonalnego powiązania z Goonswarmem, to raczej jestem emocjonalnie powiązany z Something Awful dot com od jakiś 12 lat, gdyż gram z pewnymi ludzmi w różne gry :). Polecam nauczyć się dystansu między innymi do Eve, żyje się łatwiej i przyjemniej. Linkowałem między innymi post osoby która podobnie myśłi jak ja. Mittani z GS zrobił interes, mam wyjebane na jego sojusz :), ale jedno musze przyznać mu racje. Przez ostatnie lata idealnie balansował by zmusić gre by była grana po jego myśli i tego nie można mu odmówić.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1023 dnia: Maj 08, 2016, 09:19:31 »
Przez ostatnie lata idealnie balansował by zmusić gre by była grana po jego myśli i tego nie można mu odmówić.
i własnie dlatego ludzie zacierają łapki w obecnej sytuacji politycznej
tylko tyle lub aż tyle
liczba entuzjaztów goonów grających aktywnie a nie będących goonami raczej zgaduję nie jest zbyt duża
Sneer Quen

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1024 dnia: Maj 08, 2016, 09:48:56 »
goowniaki same na siebie ukrecily bat z gowna.
Bardzo dobrze oddaje to skale poparcia przez calego eve komunity dla takich zjebanych organizacji.
Kazdy wpis Sheetaniego, stawiajacego sie w roli ofiary nagonki, jedynie podsycal atmosfere uwielbienia. taki wlasnie to pros dyplo.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1025 dnia: Maj 08, 2016, 10:42:27 »
CFC zostało rozwalone przez fozzie sov, który stawia na większą ilość małych ally nad wielkie bloby. Fin.
Nawet taka koalicja jak mbc nie zaorałaby takiego terenu tak szybko w czasie dominion sova.

A o Mittanim nie można powiedzieć, że jest kiepskim diplo, bo jednak trochę czasu trzymał to wszystko w kupie, ingerując jednocześnie w obce konflikty. A, że poniosła go ostatnio fantazja i stał sie władcą 'imperium' medialnego i ciśnie wszystko pod rozwój tmc to inna sprawa. A niechęć będzie zawsze do każdego większego bloku utrzymującego się długo na powierzchni.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1026 dnia: Maj 08, 2016, 10:50:20 »
liczba entuzjaztów goonów grających aktywnie a nie będących goonami raczej zgaduję nie jest zbyt duża

Goonów w grze jest bardzo dużo, nie koniecznie w samym Goonswarm. Od 2010 jest ich pełno w PL. Zresztą goonowych korpów jest ze 4 już ? Darius założył swojego dla "prawdziwych goonów" co jest lekko śmieszne. Gra ewoluowała, sojusze też muszą. Ludzie z którymi grałem w 90% już ich nie ma w samej EVE. Mittani zrobil z Goonswarmu swój interes i wszelkie akcje typu inwazja na inną gre (kupcie a dostaniecie fajne przedmioty) były po prostu monetyzowaniem sojuszników, ludzi z sojuszu. Mimo wszystko jeżeli masz konto na SA masz zachowany dostęp do for i ludzie starej daty od czasu do czasu coś napiszą, ale patrząc z perspektywy lat to obecny GS nie przypomina tego co znalem. Stał się tym czego nienawidziliśmy.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1027 dnia: Maj 08, 2016, 10:55:25 »
Wzruszyła mnie Twoja historia i  uroniłem rzewne łzy.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1028 dnia: Maj 08, 2016, 16:09:42 »
Goonów w grze jest bardzo dużo, nie koniecznie w samym Goonswarm. Od 2010 jest ich pełno w PL. Zresztą goonowych korpów jest ze 4 już ? Darius założył swojego dla "prawdziwych goonów" co jest lekko śmieszne. Gra ewoluowała, sojusze też muszą. Ludzie z którymi grałem w 90% już ich nie ma w samej EVE. Mittani zrobil z Goonswarmu swój interes i wszelkie akcje typu inwazja na inną gre (kupcie a dostaniecie fajne przedmioty) były po prostu monetyzowaniem sojuszników, ludzi z sojuszu. Mimo wszystko jeżeli masz konto na SA masz zachowany dostęp do for i ludzie starej daty od czasu do czasu coś napiszą, ale patrząc z perspektywy lat to obecny GS nie przypomina tego co znalem. Stał się tym czego nienawidziliśmy.
Chcialbym poznac tego mitycznego "prawdziwego goona" i dac mu w ryja, zeby sie poplakal jak mala dziwka, ktora jest i pobiegl napisac posta na SA. Wiekszosc tych spaslakow z GS w realu nie miala by odwagi powiedziec tych bzdur co wypisuja w postach, gdyby nie anonimowosc internetu. Jak lajtowo GS traktuje ta gre mozna poczytac na reddicie jak to przesladuja ludzi w RL za decyzje i dzialania podjete w grze o internetowych statkach.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1029 dnia: Maj 08, 2016, 17:54:15 »
mozna poczytac na reddicie
Rly, opierasz się na mrowisku TESTów i myślisz, że wszystko co tam napiszą jest w 100% autentyczne?
Gooni w grze zachowują się zazwyczaj podle, ale ostatnio w rl zazwyczaj zachowują się znośnie (potrafią nawet dyskutować z PLami o polityce na wizji  ???)
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 20:15:03 wysłana przez WhiteCat »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1030 dnia: Maj 08, 2016, 21:01:52 »
Chcialbym poznac tego mitycznego "prawdziwego goona" i dac mu w ryja, zeby sie poplakal jak mala dziwka, ktora jest i pobiegl napisac posta na SA. Wiekszosc tych spaslakow z GS w realu nie miala by odwagi powiedziec tych bzdur co wypisuja w postach, gdyby nie anonimowosc internetu. Jak lajtowo GS traktuje ta gre mozna poczytac na reddicie jak to przesladuja ludzi w RL za decyzje i dzialania podjete w grze o internetowych statkach.

Haha, reddit. Sorry. Litości. Sajt na którym pedofilia jest spoko jako argument. No to ten tego Hehe :).

p.s pojedź na fanfest i pobij ludzi, kto Ci broni   ::)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1031 dnia: Maj 08, 2016, 21:33:37 »
Haha, reddit. Sorry. Litości. Sajt na którym pedofilia jest spoko jako argument. No to ten tego Hehe :).

p.s pojedź na fanfest i pobij ludzi, kto Ci broni   ::)
A moze pojade i jak pizda z GS bede skrobal na pomniku imiona graczy.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1032 dnia: Maj 08, 2016, 22:01:16 »
A moze pojade i jak pizda z GS bede skrobal na pomniku imiona graczy.

To jedź kto Ci broni internetowy wojowniku.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 22:56:57 wysłana przez Soulscream »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1033 dnia: Maj 16, 2016, 21:50:16 »
Jakis opis tego co tu sie stalo bo widze fajne statki walczyly? Jakis filmik sie zachowal ?

https://zkillboard.com/br/76944/
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1034 dnia: Maj 17, 2016, 07:09:18 »
Co tu duzo mowic bylo ich wiecej .

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1035 dnia: Maj 23, 2016, 11:26:43 »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1036 dnia: Maj 23, 2016, 11:48:32 »
jeden blob kerbirow wymienil sie na inny blob kerbirow. Pewnie nie jest to jakas wiedza tajemna, ja nie sledze kto z kim za pisiorka sie trzyma, ale horda dockenssy brave i pewnie jeszcze wielu innych sa z soba na +, co by farma lekka byla.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1037 dnia: Maj 23, 2016, 18:36:31 »
Dodatkowo mając pl i NC. za plecami
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[RAXZ] Cahir Ceallach

  • RAXZ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Cahir Ceallach
  • Korporacja: The Raza.
  • Sojusz: Red Dream Citizens
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1038 dnia: Czerwiec 03, 2016, 18:51:02 »
I dobrze że straciły Plexy tanieją ;)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1039 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:30:25 »
Ale tu cisza...
Słyszałem, że znowu pół eve się zbiera, tylko tym razem lecą na południe zaorać zły i niedobry Stainwagon. TESTCO szukając miejsca dla siebie zauważyło moony i ilość zabitych ratów (albo mają dość Pewnego typa ze Stain na reddicie  8)) i zdecydowało się uderzyć na Catch, Impass i w końcu zapewne i Eso. Już raz teści tam byli, tym razem też mają sporo sił za plecami: GemiCo, Vanguard, Fcon i spółka, do tego pewnie PL i NC będzie w pogotowiu na wypadek jakiejś floty superów do zabicia ;) CFC Imperium pewnie wpadnie wspomóc Stain, chociażby po to żeby uderzyć w CO2 i Fcon. Zapowiada się ciekawa zima :)

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/5kse83/confirmed_testco_invading_stainwagon/
https://imperium.news/test-announces-new-year-invasion-stainwagon/

A jeszcze niedawno z kimś żartowałem, że Teści znowu polecą orać C0ven :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1040 dnia: Grudzień 29, 2016, 09:49:22 »
dronowa koalicja to obecnie największy blob w eve, teraz razem z testami i c02, fconow to nawet nie licze bo to pieski tri, które sobą nic nie reprezentują, przejada sie raczej walcem po SW. Chyba, że goony wystawią naprawde konkretne liczby, wtedy może i nawiążą jakąś walkę. Tak to będzie po prostu oranie sova.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1041 dnia: Grudzień 29, 2016, 10:58:07 »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1042 dnia: Grudzień 29, 2016, 11:49:31 »
Drone walkers to sojusz, niewielki zresztą, a nie dronowa koalicja. O tym by leciało do nas też drf to nie wiem.
Zresztą wojna w eve ma swoje prawa. Jak Tesco samo nie wystawi liczb, nie powalczy o timery, to żadni sojusznicy im tego nie wygrają. To Tesco leci zająć teren, to oni muszą wziąć na siebie większość ciężaru tej wojny. A natazie widać że ich liczby są nędzne, są zmęczeni wojną na północy. Liczę że w styczniu zaczną wystawiać coś solidniejszego bo tak to sie na awanturze na reddicie skończy.
To samo tyczy się nas, nie mamy co liczyć że gooni nas obronią, jak sami ze stain wagonem nie będziemy się zajadle bronić to gooni przestaną przylatywać

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1043 dnia: Grudzień 29, 2016, 12:09:45 »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1044 dnia: Grudzień 29, 2016, 12:54:05 »
- Co jesz?
- Content.
- Skąd masz?
- Sam przyleciał...

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1045 dnia: Grudzień 29, 2016, 14:24:00 »
Drone walkers to sojusz, niewielki zresztą, a nie dronowa koalicja. O tym by leciało do nas też drf to nie wiem.
Zresztą wojna w eve ma swoje prawa. Jak Tesco samo nie wystawi liczb, nie powalczy o timery, to żadni sojusznicy im tego nie wygrają. To Tesco leci zająć teren, to oni muszą wziąć na siebie większość ciężaru tej wojny. A natazie widać że ich liczby są nędzne, są zmęczeni wojną na północy. Liczę że w styczniu zaczną wystawiać coś solidniejszego bo tak to sie na awanturze na reddicie skończy.
To samo tyczy się nas, nie mamy co liczyć że gooni nas obronią, jak sami ze stain wagonem nie będziemy się zajadle bronić to gooni przestaną przylatywać

same testy z c02 raczej nie są w stanie wam konkretnie zagrozić. Tu raczej pytanie czy tri, solary i xdefy przyłączą się do wojny. Bo jeśli tak, to już będzie cięzko. Druga sprawa, że pewnie połowa testów i c02 poprostu zmieniła pana po zmianie sova i została na północy. Tak jak to bywa z takimi ally ;]

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1046 dnia: Grudzień 29, 2016, 16:45:59 »
same testy z c02 raczej nie są w stanie wam konkretnie zagrozić. Tu raczej pytanie czy tri, solary i xdefy przyłączą się do wojny. Bo jeśli tak, to już będzie cięzko. Druga sprawa, że pewnie połowa testów i c02 poprostu zmieniła pana po zmianie sova i została na północy. Tak jak to bywa z takimi ally ;]

Sam jestem ciekaw jak to w praktyce będzie wyglądało, od dwóch tygodni lecą na południe, oficjalnie padło że inwazja. Pierwsze cytki TESTów anchorują się w Catch i będą wychodzić w weekend...
Na razie Testy machają epenisami gdzie się da, od reddita do facebooka ;)

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1047 dnia: Grudzień 31, 2016, 11:48:05 »
z ostatnich newsów wynika, że role się odwróciły i to testy z resztą zostaną zaorane ;]

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1048 dnia: Styczeń 10, 2017, 01:57:22 »
Tak sobie patrze na kb c0venu  i niby 1k ally , a w flotach 20 ludzi nie mozecie zebrac. A czesto widze, ze 1-2 osoby to maks. Jak posta na reddit Xeo dales to myslalem, ze sie cofnalem w czasie. Nie rozumiem jednak w jaki sposob Ty sobie wyobrazasz ponowne odbijanie Eso? Z czym do ludu nasuwa sie pytanie skoro wh/hs korpy wystawiaja wiecej ludzi...co z fc ... kto to u was pociagnie ? Nie pisze tego zlosliwie Xeo, ale jest takie powiedzenie "wyzej dupy nie podskoczysz". Czy podepniecie sie pod S-U w te kilka osob, dostaniecie teren i jakos to bedzie sie krecilo bo na allegro plexy musza schodzic ?

Ps . Dla tych co na reddicie nie widzieli :

As a CEO of C0VEN it is my pleasure to thank the TESCO coalition for bringing so much new content to the lands of deep south on the day of 10th birthday of C0VEN alliance. It is a testament to our endurance and stubbornness to have survived as an alliance, without losing coherence and continuity for so long. During these ten years, we have conquered and held Esoteria for more than half of the time and have come to love this space and call it our home. We have been evicted from it, and our flags and territorial markers destroyed twice. We know it will happen again - this is the circle of life in the alternative reality called New Eden that smaller alliances get pounded by sheer numbers of hostile pilots. We however will not yield, will not withdraw, will not stop calling Esoteria our home. We will use all means available to hold it and when we lose it, it will become our primary goal to get it back. We've been there, we've done that and we'll do it again.

I'm looking forward to next weeks and months and I am eager to see how far yet another coalition coming to destroy StainWagon gets... and if somehow they manage to take our space, I'll be looking forward to see for how long... after all TEST has already been here - last time they lasted less then 9 months in south, maybe this time they will fare better.

See you on the grid,

Xeovar Stoner C0VEN CEO
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 02:07:15 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1049 dnia: Styczeń 10, 2017, 06:09:17 »
Trochę przesadzasz. KB z ostatnich bitek mówi to:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347631 23 osoby
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347477 33 osoby
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347415 50 osób
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=347248 36 osób

może nie porywają, ale i tak jest dużo lepiej niż było z rok czy dwa lata temu. Widocznie dla SW zależy na tym, aby wystawiali tych ludzi, FC są koalicyjni i jako koalicja odbijają teren. Znam tylko jednego polskojęzycznego FC, który jest w stanie ciągnąć floty 100+, odnosić sukcesy i jest on w soviet union. Czyli ten sam Stain Wagon. Sam c0ven jest za małym ally żeby solo walczyć. Zresztą dużo większe fcony muszą klękać regularnie do miecza dla tri żeby żyć. W 0.0 nie liczy się to ile ally ma ludzi, tylko ile wystawia koalicja.Po tylu latach mógłbyś chociaż ogarnąć, że liczba memberów ma się nijak do aktywności. Wg Ztki C0ven ma obecnie 100+ aktywnych ludzi. To mały alliance. Zobacz sobie ile ma aktywnych np Twój ally, albo jakikolwiek inny duży ally. Nie wiem ilu byś chciał ludzi, skoro największe (4-5x większe niż c0ven) soviet union, wystawia ich 70-140