Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569790 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 03, 2013, 12:23:26 »
Nie prawda , nie Tylko liczby . liczy się wszystko Liczby, Morale , FC   i Umiejętności pilotów.
Liczby*Morale*FC*Umiejętnosci + Polityka = Siła powerblocku/aliansu duzym w uproszczeniu.

Problem z propevperami polega na tym ze ignorują kompletnie to pierwsze więc i wydajność w sovwars jest dość niska.

I Herkules dupa.....  ;D

Szykuje się wielka wojna która prawdopodobnie obejmie cale 0.0 , więc będzie można niedługo zweryfikować tą teorię :)

Umiejętności pojedynczego pilota nie mają żadnego znaczenia w blobie, poza paroma funkcjami jak anchor logich czy commander squadu/winga/floty (chociaż na ogół chary zajmujące pozycje commanderów stoją sobie na SS) - i tam tak naprawdę kwestia jest nie tego żeby coś zrobić dobrze ale żeby czegoś koncertowo nie spieprzyć :)

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 03, 2013, 13:15:02 »
pierdu pierdu

skill albo jego brak często decyduje o wtopie floty bądź zwycięstwie, ile to razy 1 gracz przez brak wiedzy/umiejętności zadecydował o przebiegu bitwy 


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwiec 03, 2013, 13:20:07 »
pierdu pierdu

skill albo jego brak często decyduje o wtopie floty bądź zwycięstwie, ile to razy 1 gracz przez brak wiedzy/umiejętności zadecydował o przebiegu bitwy

Znowu się Pomidora czepiasz?  8)

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 03, 2013, 13:22:44 »
skill albo jego brak często decyduje o wtopie floty bądź zwycięstwie, ile to razy 1 gracz przez brak wiedzy/umiejętności zadecydował o przebiegu bitwy

Ale dopóki nie wystawisz porównywalnej floty do floty przeciwnika to skilami możesz cobie co najwyżej....

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 03, 2013, 16:00:34 »
pierdu pierdu

skill albo jego brak często decyduje o wtopie floty bądź zwycięstwie, ile to razy 1 gracz przez brak wiedzy/umiejętności zadecydował o przebiegu bitwy


Mylisz umiejętności ze zdolnością wykonywania poleceń FC i logicznego myślenia

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 03, 2013, 16:12:18 »
Nie no juz nie mówmy,  że do latania blobem potrzebny jest skill

bo już popadamy w skrajności :-)

obecnie to bloby ograniczaja się do wciskania F1 i słuchania tego co się mówi.

no może oprocz talwarów TEST alliance gdzie każdy leci fruuu na jana do przodu :P
pewpew

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Azradiel

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 04, 2013, 10:10:39 »
No to wsiadam w mojego Impariora i lecę do was na imprezę i pew pew :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 04, 2013, 10:24:12 »
No to wsiadam w mojego Impariora i lecę do was na imprezę i pew pew :P

Chyba na anomalki :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:23:46 »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:33:18 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=215048
Takie oficery tylko w Eso :P

Ile włazi alfy w takie ustrojstwo od tylu tornad? Ma w ogóle coś jeszcze by naprawiać?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:10:04 »
Co ciekawe najwięcej do powiedzenia o F1 puszerach mają ludzie z Volty, outbrejków, cała masa Pro Pęfałperów czy jacyś inni piraci.
Ja wam powiem: zajmijcie się szukaniem skilla w swoich smal scale bitkach a ludki z power blocków niech zajmą się swoimi sprawami.  ;)

EDIT
Ja kocham latać w dużych blobach, dla mnie eve zaczyna się od 78 graczy +.
Najlepiej się bombuje duże bloby, po zmianach w kloukowanu zupełne bez skilla można się załapać na bezmiar killi.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 12:28:28 wysłana przez FITTIpalti »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

FN

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:26:02 »
Co ciekawe najwięcej do powiedzenia o F1 puszerach mają ludzie z Volty, outbrejków, cała masa Pro Pęfałperów czy jacyś inni piraci.
Ja wam powiem: zajmijcie się szukaniem skilla w swoich smal scale bitkach a ludki z power blocków niech zajmą się swoimi sprawami.  ;)

ale nie widze zwiazku..przciez mozna se latac  pr0 solo lub w malych gangach pare godzin pozniej byc tzw. f1 klikaczem w jakies duzej rozpierduszce altem w matce  czekac na cyno i siedziec w hulku 4fun po imprezie..czy tez szukac oficerka problem jest w urozmaiceniu a reczej jego brak w poszczegolnych korpach a potem takie glodne pierdolenie i wylewanie frustracji kryptopedalow

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:29:49 »
Ile włazi alfy w takie ustrojstwo od tylu tornad? Ma w ogóle coś jeszcze by naprawiać?
Spada na niecałe dwie alfy z 4 działek z tornada, czyli pewnie na jedną by spadło, trudno ocenić przy 10% TiDi ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:30:59 »
Problem w tym że większość pro pefałperów gardzi takimi jak ja, którzy lubią postrzelać sobie w blobie i na koniec bitki pochwalić się topdemedż dilerem.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:53:37 »
potem banda takich przylatuje i pro spieprzają gdzie pieprz rośnie wyjąc - zblobowali nas nyxami  ;D
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:59:36 »
Problem w tym że większość pro pefałperów gardzi takimi jak ja, którzy lubią postrzelać sobie w blobie i na koniec bitki pochwalić się topdemedż dilerem.
Różnica między blobem a skirmishem -
50 osobowa flota niepropefauperów - blob
50 osobowa flota propefauperów - skirmish  ;D
(przykład - 50+ flotka obronna w Provi to provi blob, 50+ gang z Sokołem na czele już jest skirmishem  :P)
Punkt widzenia zależy od tego gdzie aktualnie dupa siedzi  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:08:02 »
ah ci pro peflaperzy czyhający na random nub spawn i wchore kills  " wait for me ! "

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:12:50 »
Różnica między blobem a skirmishem -
50 osobowa flota niepropefauperów - blob
50 osobowa flota propefauperów - skirmish  ;D
(przykład - 50+ flotka obronna w Provi to provi blob, 50+ gang z Sokołem na czele już jest skirmishem  :P)
Punkt widzenia zależy od tego gdzie aktualnie dupa siedzi  ;D

Patrzcie, kto wylazł spod kamienia.

Liczby troche urosły. Dzisiaj Skirmish jest właśnie tak do 50 osób, a jeszcze jesienią 2009 liczący jakieś 800 charów Ushra'Khan wystawiał 60-70 sniper BSów na CTA. Duże floty to już zdecydowanie powyżej 100 osób, na CTA często lata się w kilka flot.

Niemniej, ganianie w 50 osób gangu mającego kilka/kilkanaście osób to nadal Proviblob.

Wczoraj przeleciałem cale Provi (D-G -> 9UY -> KBP -> Assah) i wszystko wiało gdzie pieprz rośnie. Były jakieś failowe bomb-runy, ale nawet cały squad bomberów nie potrafił nas zabić. Dopiero pod Sendaya znaleźliśmy flotę Providence, ale ci zajęci byli tak bardzo uciekaniem, że ubiliśmy tylko paru :/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:24:01 »
no może oprocz talwarów TEST alliance gdzie każdy leci fruuu na jana do przodu :P

i dlatego to super zabawowy setap :) a w koncu liczy sie fun ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:39:24 »
Wczoraj przeleciałem cale Provi (D-G -> 9UY -> KBP -> Assah) i wszystko wiało gdzie pieprz rośnie. Były jakieś failowe bomb-runy, ale nawet cały squad bomberów nie potrafił nas zabić. Dopiero pod Sendaya znaleźliśmy flotę Providence, ale ci zajęci byli tak bardzo uciekaniem, że ubiliśmy tylko paru :/

Normalnie straszne  ???

A może ta flotka miała cie w tak głebokim poważaniu że nie chciało im sie po prostu stawać i dupy toba zawracać?  ;D
Wiem że to nie mieści ci sie w głowie, ale 99.9% ludzi nie mają pojęcia że jesteś czołowym pefauperem w EVE  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:44:32 »
Wcześniej spotkaliśmy dwa różne gangi Proviblocku w D-G i oba uciekły.

Generalnie w 0.0 mieszka się po to, żeby można było się bić. Pod względem kontentu PvE Providence nie różni się zbytnio od hiseca, więc po co ryzykować :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:49:40 »

Generalnie w 0.0 mieszka się po to, żeby można było się bić....


Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:02:51 »
Prawda jest taka, że będąc w Provi mijaliśmy 2 floty CVA, jedną która biła się z nagami BSOD-ów i uciekła jak zdropiliśmy na trzeciego, drugą gdy wracała niedobitkami z sendaya. Widać więc, że jednak CVA jest aktywne pvp. Trzeba też pamiętać, że w provi bloku jest dużo początkujących, średnio ogarniętych pilotów, przez to FC CVA dążą do sytuacji w których mają przewagę liczebną nad bardziej zorganizowanymi flotami wroga, co jest logiczne. Dodatkowo przez providence przewija się pewnie kilkadziesiąt gangów dziennie i gdyby na wszystkie odpowiadali swoją flotą to by na nic innego czasu nie mieli.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:04:18 »
I Wy przeciwko mnie, zdrajcy? ;)

Ileż można tłumaczyć Provi młodymi pilotami. Oni byli młodzi jak ja byłem n00bem i nadal są młodzi, jak ja już bittervecieję. Fontanna życia tam na jakimś moonie tryska :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:04:31 »
Prawda jest taka, że będąc w Provi mijaliśmy 2 floty CVA, jedną która biła się z nagami BSOD-ów i uciekła jak zdropiliśmy na trzeciego, drugą gdy wracała niedobitkami z sendaya. Widać więc, że jednak CVA jest aktywne pvp. Trzeba też pamiętać, że w provi bloku jest dużo początkujących, średnio ogarniętych pilotów, przez to FC CVA dążą do sytuacji w których mają przewagę liczebną nad bardziej zorganizowanymi flotami wroga, co jest logiczne. Dodatkowo przez providence przewija się pewnie kilkadziesiąt gangów dziennie i gdyby na wszystkie odpowiadali swoją flotą to by na nic innego czasu nie mieli.

oj ciiiii. psujesz hatowanie Provi Sokołowi. Przecież wiadomo, że tam same kerbity mieszkają, co od 20 do 22 polskiego czasu siedzą zastraszone w norkach, bo Cartel może przylecieć  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:06:03 »
Aby hatować CVA nie trzeba uwarzać się za pr0, wystarczy raz się zetknąć z tymi panami i ich podejściem do bliźniego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:23:54 »
No ale Sokół przyznasz że nie wszystko uciekało  8) raz to my uciekliśmy "blobem" przed paroma kolesiami przy okazji coś tam tracąc  :D

W ogóle latając po 0.0 odnoszę wrażenie że tam nie mieszka się po to żeby się bić ale bardziej żeby stawiać posy kopiące, kopać na paskach, bić krzyżyki i kręcić statkiem w stacji.

Można przelecieć 100j i nie natrafić na żadem statek pvp.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 14:39:57 wysłana przez FITTIpalti »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:06:53 »
Aby hatować CVA nie trzeba uwarzać się za pr0, wystarczy raz się zetknąć z tymi panami i ich podejściem do bliźniego
Znaczy sie jakie? Chcą przytulać?  :-X

oj ciiiii. psujesz hatowanie Provi Sokołowi. Przecież wiadomo, że tam same kerbity mieszkają, co od 20 do 22 polskiego czasu siedzą zastraszone w norkach, bo Cartel może przylecieć  :P
Bzdura! w tych godzinach oglądamy M jak miłość i barwy szczęscia. >:(
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:51:38 »
http://kb.darkspawn.net/?a=kill_related&kll_id=73266

Więc ja mieszkam w provi, i provi jest dobre jako wakacyjna przygoda.
nie chcę tak narzekać bo jest tu wygodnie,blisko do HI itd, ale jak chcesz robić coś więcej niż racić czy kopać to dostaniesz palpitacji serca. 
jest to przestrzeń pełna pluszaków z Hi seka które nie potrafią ni słuchać ni czytać ^^  mało kto słucha FC czy CZYTA Te jebane "MOTD" czy  forum już nie wspomnę. przykład bitwa nulli oni maja 54 BS i 26 Logi t2, flota Provi jakieś 80 bs, 21 logi T1 ^^ ja jako jedyny w logi t2 LOL, i oczywiście przegraliśmy, jakiś gość na flote ROKH przytachał hellcata ... nie uwidzisz raczej tu 1v1 chyba że trafisz na mnie lub innego trola co ich na palcach jednej ręki można policzyć  :-\ .  ale generalnie tak jest wszędzie z PvP ^^ jak nie jest 10 na 1 to nie wydokują. ostatnio redy capneły jakiegoś carriera no to poleciałem im na pomoc : | mój błąd http://www.youtube.com/watch?v=P17pg55FbvA goście dali mi warpina prosto na tego capsa, i oczywiście tam nie było naszej floty ^^ tylko 10 Red Nag  ;) takie przypadki można mnożyć.ehh kop, rać, i morda w kubeł. świetne miejsce na odrobienie standu i walleta i chyba nie ponadto  :-X
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 05, 2013, 07:27:56 »
http://kb.darkspawn.net/?a=kill_related&kll_id=73266

Więc ja mieszkam w provi, i provi jest dobre jako wakacyjna przygoda.
nie chcę tak narzekać bo jest tu wygodnie,blisko do HI itd, ale jak chcesz robić coś więcej niż racić czy kopać to dostaniesz palpitacji serca. 
jest to przestrzeń pełna pluszaków z Hi seka które nie potrafią ni słuchać ni czytać ^^  mało kto słucha FC czy CZYTA Te jebane "MOTD" czy  forum już nie wspomnę. przykład bitwa nulli oni maja 54 BS i 26 Logi t2, flota Provi jakieś 80 bs, 21 logi T1 ^^ ja jako jedyny w logi t2 LOL, i oczywiście przegraliśmy, jakiś gość na flote ROKH przytachał hellcata ... nie uwidzisz raczej tu 1v1 chyba że trafisz na mnie lub innego trola co ich na palcach jednej ręki można policzyć  :-\ .  ale generalnie tak jest wszędzie z PvP ^^ jak nie jest 10 na 1 to nie wydokują. ostatnio redy capneły jakiegoś carriera no to poleciałem im na pomoc : | mój błąd http://www.youtube.com/watch?v=P17pg55FbvA goście dali mi warpina prosto na tego capsa, i oczywiście tam nie było naszej floty ^^ tylko 10 Red Nag  ;) takie przypadki można mnożyć.ehh kop, rać, i morda w kubeł. świetne miejsce na odrobienie standu i walleta i chyba nie ponadto  :-X
Bo Provi z założenia takie ma właśnie być, ciepły w miare bezpieczny kurwidołek gdzie każdy, młody czy stary, nie tylko członek CVA, może liznąć o co biega z nullsekiem. To nie jest region dla "normalnego" nastawionego na ISK aliansu.
Od samego początku CVA wdraża swój plan stworzenia w Provi "nullsekowej filii" imperium Amarr. Proponuję co niektórym najpierw zapoznać sie z polityką CVA, dopiero potem krytykować, bo widać jak na dłoni brak elementarnej wiedzy na ten temat.
Nic dziwnego że tu nie raczej nie uświadczysz doświadczonych graczy, większość mieszkańców to poczatkujący i industrialowcy którzy mogą sie bawic jak lubia bez zmuszania ich do PVP. Piloci którzy chcą liznąć prawdziwego PVP przenoszą się do innych korpów/aliansów.
Swoją drogą...skoro jest tu tak źle, dlaczego siedzisz tu z kolegami, a nie pójdziesz do "prawdziwego" aliansu np. Coven?  ;) Miałbyś i lepsze raty, i prawdziwe PVP  :)
I Wy przeciwko mnie, zdrajcy? ;)

Ileż można tłumaczyć Provi młodymi pilotami. Oni byli młodzi jak ja byłem n00bem i nadal są młodzi, jak ja już bittervecieję. Fontanna życia tam na jakimś moonie tryska :P
Oj Sokoliku, tak mało wiesz a tak wiele szczekasz  ;D W Provi są  wiecznie młodzi i niedoświadczeni, starzy i doświadczeni odchodzą do innych aliansów. Ci co zostają to gracze dla których EVE to coś więcej niż napchany wallet i zajebany noobami killboard. Stąd na 5 ogarniętych pilotów przypada 50 takich którzy mylą overwiev z czatem.
Tak było i tak będzie dopóki CVA będzie sie trzymało swoich założeń.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 07:45:27 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 05, 2013, 08:17:33 »
2013-06-04
07:52

Alliance C0VEN has gained control over the system G2-INZ (Esoteria)

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 05, 2013, 08:21:01 »
2013-06-04
07:52

Alliance C0VEN has gained control over the system G2-INZ (Esoteria)


GRATKI  :)



[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 05, 2013, 08:21:10 »
Gdybyście jeszcze Qsq ściągnęli do siebie Ezoteria była by wasza.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:00:24 »
Więc ja mieszkam w provi, i provi jest dobre jako wakacyjna przygoda.

Dobry post.

To czego ja nie mogę zrozumieć, to to, że każdy normalny gracz mający odrobinę oleju w głowie, zorientuje się jak to wygląda od środka, po czym stwierdzi "fuck this shit" i poszuka czegoś, co a) daje większe przychody, b) daje wygrane w PvP.

Jeśli ktoś zostaje, to albo jest misiem o małym rozumku, albo lubi zbierać w dupę, albo - obie rzeczy na raz.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...