Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569471 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
POLITYKA W EVE
« dnia: Marzec 03, 2013, 07:04:49 »
Nie chce mi sie dyskutowac z forumowymi trollami, gdzie to wrzucic, wiec wrzucam po prostu tutaj, bo nigdzie indziej nie pasuje, mozecie potem poprzerzucac albo stworzyc nowe watki.

http://files.pleaseignore.com/recordings/SOTA/2013-03-02_State_of_the_Coalition.ogg Montolio powrocil, to jest nagranie na ktorym tlumaczy ok 1300 osobom na mumblu co sie wydarzylo w HBC i czemu mial przerwe, oraz co beda teraz robic jako koalicja.

http://dog-net.org/brdoc/?brid=16935
W miedzyczasie chcielismy sprawdzic co sie stanie, jezeli bedziemy probowali odbic jakis system w Esoterii, pol godziny przed onlinowaniem TCU przylecialo HBC + PL + na wszelki wypadek NCDOT. Lokal dobil do 1400, walka byla bardzo wyrownana mimo trzykrotnej przewagi wroga - zabilismy w sumie 8 carrierow i dreadow, stracilismy 4 morosy. Na zakonczenie Shadoo wytlumaczyl nam na lokalu, ze zawsze beda przylatywac, bo jestesmy z AAA. Mozna juz chyba oficjalnie zaliczyc N3 do jednego Bandwagonu z HBC i PL  ;D
GF
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2013, 07:13:27 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MacAbra Tankian

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MacAbra Tankian
  • Korporacja: Hard Knocks Inc. [HRDKX]
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2013, 07:53:23 »
True hatin for AAA !

NC. przylecialo z PL, PL przyleciało bo 1. AAA 2. capsy na gridzie ! HBC przylecialo, bo im sracie na podworko =)

PS. Paragon Soul(DICE,zombie, etc.) nie przylecialo, bo bo tak strasznie ssie =)

HammerSnake

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2013, 10:30:57 »
jakby mieli coś ciekawszego do roboty to by nie przylatywali. Chociaż co ja tam wiem o polityce w eve. Ciekawe czy ktoś kiedyś wyda książkę jakie wałki robiono w evce, o botach, jakiś teoriach spiskowych z ccp itd hehe.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2013, 11:10:53 »
Ja rozumiem że -A- było uber i wogle, ale czy to  nie lekka przesada żeby dalej patrzeć na stain jako koalicję w której -A- mówi reszcie co ma robić (zwłaszcza ze za mojej pamięci gry w eve nigdy tak nie było)?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

HammerSnake

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2013, 11:12:41 »
W zasadzie w całym tym exodusie covenu ciekawe są decyzje kierownictwa, które przez tyle lat umiejętnie trzymało przy życiu sova dzięki zabiegom na salonach, a nagle wzięło sztamę z AAA, gdzie od niepamiętnych czasów ci sami ludzie mówili, że można na nich polegać jak na chłopach wysłanych przeciwko husarii. Ciekawe jakie były powody tej decyzji, czy zostali wykiwani, albo przecenili swoich nowych sojuszników czy nie mieli wyjścia. Czy może ludzie już się wypalili i powinny polecieć głowy.

anyway imo wyjdzie to chyba im na zdrowie jak w końcu się dogadacie w sprawie terenu, bo militarnie to dredzikami chyba go nie odbijecie? Zawsze trochę urozmaicenia, przez długi czas prócz kontygentu draków to w sumie nic nie mieliście do pokazania, a tu z chłopakami z bufu to może się jakoś rozwiniecie. (co nas nie zabije to nas wzmocni):P

To mówię, ja Hammer popijając piwko z rana. 8)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2013, 11:22:29 »
Ja rozumiem że -A- było uber i wogle, ale czy to  nie lekka przesada żeby dalej patrzeć na stain jako koalicję w której -A- mówi reszcie co ma robić (zwłaszcza ze za mojej pamięci gry w eve nigdy tak nie było)?

To jest po prostu wygodne, przedstawiac sytuacje tak, jakbysmy zawsze byli czescia AAA - Shadoo dobrze wie, ze tak nie jest, ale latwiej jest mu kierowac meatshieldem spinujac tego typu propagande. "Przyjelismy do PL Makalu i splusowalismy 2/3 EVE, ale wrog nadal czai sie w Stain - to hordy ex-AAA, ktore tylko czychaja zeby odebrac nam teren, wiec DO FLOTY I NA CTA!!!!". Musza grac ta komedie, bo jak tylko przestana nas blobowac 3:1 i spadna im liczby, to jedyne co bedzie stalo miedzy nami a Esoteria to 100 matek PL/NCDOT, a te z kolei nie moga jednoczesnie byc na polnocy i na poludniu.

edit: http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=205195
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2013, 11:29:57 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2013, 11:32:45 »
Mozna juz chyba oficjalnie zaliczyc N3 do jednego Bandwagonu z HBC i PL  ;D

Po first N3 jakbyś zobaczył to by byl local w okolicach 2000+ , to ze NC. maja jakieś tam swoje deale z PL to wiadomo od dawien dawna, jedyne o co proszę to postaraj sie nie łączyć przylotu jednego aliansu z N3 jako ze N3 bla bla bo na porządku dziennym mogę ci wklejać kile gdzie testy są bite na roamach chodzby do HED-.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2013, 11:43:03 »
NCDOT to glowny alians-zalozyciel w N3, mam rozumiec ze to ze przylatuja na opy z HBC nic nie znaczy, i jakby tam sie przypadkiem znalazla reszta N3 na gridzie to by napierdalali po wszystkich rowno ^^ lololol
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2013, 11:48:27 »
Hym Cat czy ty wogole wiesz co to jest N3 ? bo ja jeszcze "super aliansow" w eve oficjalnie nie widzialem.... N3 to zestaw aliansow ktore maja wspolna polityke + oraz - maja wspolny PRIMARY target ( atm solar + koledzy). Teraz uwazaj bo bedzie nius dla ciebie, te aliansy co robia w swojim "wolnym czasie" z NEUTRALAMI ( coven ) oraz ZNAJOMYMI ( np znajomy dla NC. to PL ) reszta N3 ma i tu wogole to moze cie przerazic MA CALKOWICIE W D..E rly true story bro. Przykladowo Nuli by nie polecialo pomagac PL na poludniu gdyz jest to calkowicie poza kregiem naszych zainteresowan. Proste ? ofc ze proste mam nadzieje ze zrozumiales :)

ps. N3 to nie CFC albo HBC gdzie jeden alians "szef" dyktuje gdzie reszta aliansow " pracownicy" maja leciec.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2013, 11:59:00 wysłana przez LosBekoczoS »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 03, 2013, 12:02:07 »
Hym Cat czy ty wogole wiesz co to jest N3 ? bo ja jeszcze "super aliansow" w eve oficjalnie nie widzialem.... N3 to zestaw aliansow ktore maja wspolna polityke + oraz - maja wspolny PRIMARY target ( atm solar + koledzy). Teraz uwazaj bo bedzie nius dla ciebie, te aliansy co robia w swojim "wolnym czasie" z NEUTRALAMI ( coven ) oraz ZNAJOMYMI ( np znajomy dla NC. to PL ) reszta N3 ma i tu wogole to moze cie przerazic MA CALKOWICIE W D..E rly true story bro. Przykladowo Nuli by nie polecialo pomagac PL na poludniu gdyz jest to calkowicie poza kregiem naszych zainteresowan. Proste ? ofc ze proste mam nadzieje ze zrozumiales :)

Jest troszke inaczej, niz ci sie wydaje :) Tzn fajnie ze wierzysz w taka teorie, napewno sprawia to ze przynaleznosc do najwiekszego bandwagonu EVE staje sie dla Ciebie strawniejsza tak jak dla reszty F1 pusherow, ale logi np z Jabberlona5 czy z roznych command channeli mowia cos innego. Dlatego tez np ostatnio Kadeshi (z ktorymi mielismy kiedys dobre stosunki, a do niedawna blue) my jako coven musielismy zresetowac, bo niektorzy piloci wykorzystywali blue status w celu pomocy HBC. Dlatego posuniecia HBC i N3 uzupelniaja sie strategicznie. Byc moze akurat Nulli nie przylecialoby osobiscie pomagac PL (maja jakies zadawnione urazy jeszcze z Delve), ale reszta juz nie mialaby takich oporow. To, ze jak to ujales "nie widziales jeszcze oficjalnie superaliansow w EVE" naprawde nic nie znaczy, bo one istnieja, i to juz od dawna. Co wiecej, jestes czescia takiego superaliansu. Get over it  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 03, 2013, 12:16:45 »
O tak powróćmy do teorii spiskowych ... tak wiec w pentagon wcale nie uderzy samolot !!!111one one one. Rozumiem ze Cat na Jabberionie5 byleś osobiście sam widziałeś sam czytałeś, brałeś odział w dyskusjach itp no podziwiam( przecież logi są na 1000000% oficjalnie pewne i sprawdzone ) :D Generalnie Cat uznajmy ze jak nie byleś tam osobiście równie dobrze można uznać ze w pentagon nie uderzył samolot :D Dobra jako ze każdy wie swoje a jest niedziela i ładna pogoda to idę sobie połazić a nie przed kompem siedzieć, bo tu zaczyna jak w polskiej polityce wyglądać. Stawiajmy więcej fotoradarow przecież cat to morderca w swoim samochodzie, to co ze nigdy nie dostał mandatu  - MORDERCA i tyle :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 03, 2013, 12:27:53 »
O tak powróćmy do teorii spiskowych ... tak wiec w pentagon wcale nie uderzy samolot !!!111one one one. Rozumiem ze Cat na Jabberionie5 byleś osobiście sam widziałeś sam czytałeś, brałeś odział w dyskusjach itp no podziwiam( przecież logi są na 1000000% oficjalnie pewne i sprawdzone ) :D Generalnie Cat uznajmy ze jak nie byleś tam osobiście równie dobrze można uznać ze w pentagon nie uderzył samolot :D Dobra jako ze każdy wie swoje a jest niedziela i ładna pogoda to idę sobie połazić a nie przed kompem siedzieć, bo tu zaczyna jak w polskiej polityce wyglądać. Stawiajmy więcej fotoradarow przecież cat to morderca w swoim samochodzie, to co ze nigdy nie dostał mandatu  - MORDERCA i tyle :D

Nie do konca rozumiem o co ci chodzi, ale zacytuje na wszelki wypadek jakbys potem chcial edytowac :P Tutaj nie chodzi o teorie spiskowe, poczytaj sobie ogolnodostepne logi z rozmow prywatnych Montolio, albo z Jabberlona5, dodaj dwa do dwoch, zobacz jak wyglada w tej chwili sytuacja na mapie, kto komu pomaga... Rozumiem, ze to moze byc bolesne, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy  ;) Tak, bylem osobiscie na Jabberolnie5, tak, czytam Kugu, mam dostep do roznych informacji, interesuje sie sytuacja polityczna w EVE.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 03, 2013, 12:37:27 »
Nie do konca rozumiem o co ci chodzi, ale zacytuje na wszelki wypadek jakbys potem chcial edytowac :P Tutaj nie chodzi o teorie spiskowe, poczytaj sobie ogolnodostepne logi z rozmow prywatnych Montolio, albo z Jabberlona5, dodaj dwa do dwoch, zobacz jak wyglada w tej chwili sytuacja na mapie, kto komu pomaga... Rozumiem, ze to moze byc bolesne, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy  ;)

Bosh cat poprostu czasu kiedy podniecalem sie kungu i moja wiara na ich temat byla niezmacona niczym w polski rzad juz minely. Jak chcesz to ludzie ci spreparuja logi prywatnych rozmow na temat tego ze chcesz podbic jita. Zrozum wkoncu ze eve to gra sciemy/szpiegowania/i teori spiskowych. Naprawde cat ogarni troche plz plz potem sie dziwic ze centrala umiera jak tu takie pierdoly wypisujesz :D
Dodam do akt ( koniecznie zacytuj zebym nie zmienil ) ze jakos czuje sie dostatecznie poinformowany co kto komu pomaga, oraz uwaga mi to nie przeszkadza a zwisa i powiewa :) naprawde. Poprostu nie lubie jak generalizujesz i tworzysz teorie na poziomie naszego ministra transportu i jego teori na temat po co nam tyle fotoradarow. Wiem jakie sa stosunki miedzy N3 a HBC, wiem jakie sa stosunki miedzy N3 i CFC. Pisalem do konkretnej sytujacji zeby ci pokazac ze naprawde do Covenu to N3 nic niema i tak jak pisalem ci wczesniej a ty sie rozwodziles na temat. Co robi NC. kiedy ma "wolne" mamy w dupie do momentu jak np nie okazuje sie ze NC. wlasnie pomaga solarowi bic SBU ktore postawilo N3. Zrozum ze eve nie kreci sie wokolo esoteri oraz jej biezacego wlasciciela.

O znalazlem obrazek ktory pokazuje co N3 mysli o tym jak spedza wolny czas jeden z ich aliansow :D

« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2013, 12:50:39 wysłana przez LosBekoczoS »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 03, 2013, 14:02:12 »
Bosh cat poprostu czasu kiedy podniecalem sie kungu i moja wiara na ich temat byla niezmacona niczym w polski rzad juz minely. Jak chcesz to ludzie ci spreparuja logi prywatnych rozmow na temat tego ze chcesz podbic jita. Zrozum wkoncu ze eve to gra sciemy/szpiegowania/i teori spiskowych. Naprawde cat ogarni troche plz plz potem sie dziwic ze centrala umiera jak tu takie pierdoly wypisujesz :D
Dodam do akt ( koniecznie zacytuj zebym nie zmienil ) ze jakos czuje sie dostatecznie poinformowany co kto komu pomaga, oraz uwaga mi to nie przeszkadza a zwisa i powiewa :) naprawde. Poprostu nie lubie jak generalizujesz i tworzysz teorie na poziomie naszego ministra transportu i jego teori na temat po co nam tyle fotoradarow. Wiem jakie sa stosunki miedzy N3 a HBC, wiem jakie sa stosunki miedzy N3 i CFC. Pisalem do konkretnej sytujacji zeby ci pokazac ze naprawde do Covenu to N3 nic niema i tak jak pisalem ci wczesniej a ty sie rozwodziles na temat. Co robi NC. kiedy ma "wolne" mamy w dupie do momentu jak np nie okazuje sie ze NC. wlasnie pomaga solarowi bic SBU ktore postawilo N3. Zrozum ze eve nie kreci sie wokolo esoteri oraz jej biezacego wlasciciela.

O znalazlem obrazek ktory pokazuje co N3 mysli o tym jak spedza wolny czas jeden z ich aliansow :D

Mam wrazenie, ze piszemy w roznych jezykach, w dodatku ja o jednym ty o czyms zupelnie innym :) Ciesze sie ze juz sie przewietrzyles i chociaz przestales wyzywac mnie z capsem od mordercow drogowych (lol to tylko gra!), chociaz z Twoim szczatkowym poziomem wiedzy na temat polityki w EVE powtarzanie w kolko "zrozum w koncu ze to, zrozum wreszcie ze tamto" nadal brzmi zabawnie :) Umowmy sie tak, ja bede tutaj pisal co mysle, Ty bedziesz wyrazal swoje zdanie, i powstrzymamy sie od histerii, osobistych wycieczek, oraz podawania niesprawdzonych informacji i wlasnych przypuszczen jako fakty. Dzieki temu byc moze wywiaze sie kulturalna dyskusja forumowa, np na temat ktory cie tak boli, tzn czy Nulli Secunda jako czesc N3 ma NIPa z HBC czy nie ma  ;) I byc moze wiele innych arcyciekawych dyskusji. Wystarczy tylko zdjac palec z capsa, oddychac, i przed napisaniem posta policzyc do dziesieciu, a po napisaniu przeczytac go jeszcze raz zeby sprawdzic, czy napewno chcesz to wyslac  ;) Czego Tobie i sobie (jako osobie, ktora musi to czytac) zycze
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 03, 2013, 15:05:35 »
Cieszę się, że takie tematy powstają, bo centrala staje się wtedy dużo bardziej żywa ;D

Przylot NC. nie miał na celu pomocy HBC. Flota zebrana w 5 minut (oszałamiające 110 charów) bez supportu subcapsów i jakiejkolwiek zapowiedzi to nie pomoc, to flota do whorowania się na capitale. Po załadowaniu grida nikt we flocie nie wiedział jakie tickery mają ludzie w których mamy strzelać ;D  Z tego co PL mówiło to oni tam żadnej pomocy nie potrzebowali, po prostu była okazja na KM jakiegoś Nyxa DD.

Co do NIPów to jest NIP dotyczący sova między N3, a HBC. Uważam to za całkiem logiczne. Bijąc się z solarami/goonsami nie ma sensu otwierać kolejnego frontu. Nie zmienia to jednak faktu, że supery/carriery/subcapsy HBC są w razie zaistnienia okazji atakowane. HBC stara się nie używać capsów w pobliżu NC. od kiedy kilka Nyxów prawie poszło im do piachu. Jest też inne porozumienie, ale tylko między NC. a PL. Ze względu na ponad 2 letnią współpracę nie atakują sobie na wzajem capitali.

Sumując to co napisałem wcześniej można odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego NC. wskoczyło jako trzecia strona, ale pomogło HBC a nie c0venowi/DD?". Atakując HBC zostałaby wymuszona reakcja obronna ze strony PL (jako, że pomagali/są częścią HBC) co złamałoby porozumienia między PL a NC. PL musiałoby na raz bronić HBC przed nami, a z drugiej strony w nas nie strzelać (samymi capitalami przylecieliśmy). Nikt nie chce stawiać swojego starego kumpla w takiej sytuacji. Co innego, gdyby PL tam nie było. Wtedy byłaby szansa na bicie HBC, a nie chłopaków ze Stain. Dlaczego szansa, a nie pewność? Zbierając taką flotę do whorowania na szybko nie zawsze da się zebrać duże liczby. Jeżeli bitka jest daleko to dodatkowo nie można zabrać ze sobą subcapsów bez których supery są bardzo łatwym łupem. Powoduje to, że można wskoczyć dopiero po uprzednim umówieniu się z którąś ze stron mającą na polu walki swoje subcapsy. Jeżeli udałoby się dogadać z DD i nie byłoby PL na gridzie to wtedy NC. strzelałoby do HBC. Wątpię jednak, że dowództwo DD chciałoby się dogadać.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 03, 2013, 16:23:07 »
Cieszę się, że takie tematy powstają, bo centrala staje się wtedy dużo bardziej żywa ;D

Przylot NC. nie miał na celu pomocy HBC. Flota zebrana w 5 minut (oszałamiające 110 charów) bez supportu subcapsów i jakiejkolwiek zapowiedzi to nie pomoc, to flota do whorowania się na capitale. Po załadowaniu grida nikt we flocie nie wiedział jakie tickery mają ludzie w których mamy strzelać ;D  Z tego co PL mówiło to oni tam żadnej pomocy nie potrzebowali, po prostu była okazja na KM jakiegoś Nyxa DD.

Co do NIPów to jest NIP dotyczący sova między N3, a HBC. Uważam to za całkiem logiczne. Bijąc się z solarami/goonsami nie ma sensu otwierać kolejnego frontu. Nie zmienia to jednak faktu, że supery/carriery/subcapsy HBC są w razie zaistnienia okazji atakowane. HBC stara się nie używać capsów w pobliżu NC. od kiedy kilka Nyxów prawie poszło im do piachu. Jest też inne porozumienie, ale tylko między NC. a PL. Ze względu na ponad 2 letnią współpracę nie atakują sobie na wzajem capitali.

Sumując to co napisałem wcześniej można odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego NC. wskoczyło jako trzecia strona, ale pomogło HBC a nie c0venowi/DD?". Atakując HBC zostałaby wymuszona reakcja obronna ze strony PL (jako, że pomagali/są częścią HBC) co złamałoby porozumienia między PL a NC. PL musiałoby na raz bronić HBC przed nami, a z drugiej strony w nas nie strzelać (samymi capitalami przylecieliśmy). Nikt nie chce stawiać swojego starego kumpla w takiej sytuacji. Co innego, gdyby PL tam nie było. Wtedy byłaby szansa na bicie HBC, a nie chłopaków ze Stain. Dlaczego szansa, a nie pewność? Zbierając taką flotę do whorowania na szybko nie zawsze da się zebrać duże liczby. Jeżeli bitka jest daleko to dodatkowo nie można zabrać ze sobą subcapsów bez których supery są bardzo łatwym łupem. Powoduje to, że można wskoczyć dopiero po uprzednim umówieniu się z którąś ze stron mającą na polu walki swoje subcapsy. Jeżeli udałoby się dogadać z DD i nie byłoby PL na gridzie to wtedy NC. strzelałoby do HBC. Wątpię jednak, że dowództwo DD chciałoby się dogadać.

Czyli podsumowujac HBC (miedzy innymi PL) wyslalo ping ze ruskie wrzucili supery na pole  i ze trzeba wrzucac swoje ,         na to wszyscy ich sojusznicy oraz sojusznicy ich sojusznikow wrzucili swoje - tak wygladala sytuacja  wszelkie sciany tekstow  beda tylko owijaniem w bawelne.


Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2013, 16:36:49 »
Prawie. PL wysłało pinga do NC. (reszty N3 niestety/stety nie zaprosili), że jak się pospieszymy to może się jeszcze na jakiegoś fajnego killa załapiemy. Ściana tekstu wyjaśniała okoliczności zaistnienia tego zdarzenia.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 03, 2013, 16:40:47 »
Mam wrazenie, ze piszemy w roznych jezykach, w dodatku ja o jednym ty o czyms zupelnie innym :) Ciesze sie ze juz sie przewietrzyles i chociaz przestales wyzywac mnie z capsem od mordercow drogowych (lol to tylko gra!), chociaz z Twoim szczatkowym poziomem wiedzy na temat polityki w EVE powtarzanie w kolko "zrozum w koncu ze to, zrozum wreszcie ze tamto" nadal brzmi zabawnie :) Umowmy sie tak, ja bede tutaj pisal co mysle, Ty bedziesz wyrazal swoje zdanie, i powstrzymamy sie od histerii, osobistych wycieczek, oraz podawania niesprawdzonych informacji i wlasnych przypuszczen jako fakty. Dzieki temu byc moze wywiaze sie kulturalna dyskusja forumowa, np na temat ktory cie tak boli, tzn czy Nulli Secunda jako czesc N3 ma NIPa z HBC czy nie ma  ;) I byc moze wiele innych arcyciekawych dyskusji. Wystarczy tylko zdjac palec z capsa, oddychac, i przed napisaniem posta policzyc do dziesieciu, a po napisaniu przeczytac go jeszcze raz zeby sprawdzic, czy napewno chcesz to wyslac  ;) Czego Tobie i sobie (jako osobie, ktora musi to czytac) zycze

Cat sam do siebie piszesz, bo w 90% jakbys sam do siebie mowil :D Caly czas pisalem iz porownanie ze
Cytuj
Mozna juz chyba oficjalnie zaliczyc N3 do jednego Bandwagonu z HBC i PL
jest calkowicie mylace, a ty sie rozwodziles jak ja to sie nieznam na polityce itp itd - w sam raz mozna to uznac jako niesprawdzona informacje/histerie/przypuszczenia/informacje wyssane z palca :D

Ps1
Mozna uznac ze rozmowe z toba prowadzilem jako rozrywke do klepania Pi w takzwanym miedzyczasie i naprawde pisalem to ze stabilnym spokojnym rzeklbym nawet "ospalym" cisnieniem :D
Ps2
Co do mordercow to jesli opanowalo sie czytanie ze zrozumieniem znajdzie sie takie cos jak http://pl.wikipedia.org/wiki/Porównanie i to mysle ze wyjasni wszystkie twe watpliwosci :)
Ps3
I naprawde w obecnej politycje N3 nic mnie nie boli a nawet sie z niej bardzo bym powiedzial ciesze.

@Mikker mysle ze to odbywa sie juz zawsze taksamo poczta pantoflowa niczym te Goonsowe tytany w lowsecu co sie 3/4 eve zbieglo na whore kila :D

HammerSnake

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 03, 2013, 17:03:42 »
a tak z ciekawości ile osób jest decyzyjnych w pl, nc. i nulli, które o wszystkim decydują. Jakby ktoś jeszcze z nickami postaci zapodał- tymi reprezentacyjnymi, bo ofc mają pewnie całą armie.
(jakby się komuś chciało)

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 03, 2013, 17:11:09 »
a tak z ciekawości ile osób jest decyzyjnych w pl, nc. i nulli, które o wszystkim decydują. Jakby ktoś jeszcze z nickami postaci zapodał- tymi reprezentacyjnymi, bo ofc mają pewnie całą armie.
(jakby się komuś chciało)
Korci mnie zeby ze strony nuli powiedzieć, lecz niech bedzie to test dla Cata który zna się i podanie takich informacji nie będzie dla niego problemem. Nie jest to "osobista" wycieczka, po prostu od słów do czynów "go cat go" *macha pomponami*.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 03, 2013, 17:18:15 »
Cat sam do siebie piszesz, bo w 90% jakbys sam do siebie mowil :D

Pisze do osob, ktorym sie chce to czytac - i jak widac jest co najmniej jedna taka osoba, i to bardzo rozemocjonowana, chociaz slabo zorientowana w sytuacji :) No ale widzisz, juz sie wyjasnilo - N3 ma NIPa z HBC, czy ci sie to podoba, czy nie... NCDOT bedzie pilnowalo Esoterii w czasie, jak reszta N3 (czyli miedzy innymi Ty) bedzie orala Solarow pomagajac PL... To nie jest wspolpraca? Zdaje sie ze jestes jedna z bardzo niewielu osob, ktora tego nie widzi...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2013, 17:24:37 »
Pisze do osob, ktorym sie chce to czytac - i jak widac jest co najmniej jedna taka osoba, i to bardzo rozemocjonowana, chociaz slabo zorientowana w sytuacji :) No ale widzisz, juz sie wyjasnilo - N3 ma NIPa z HBC, czy ci sie to podoba, czy nie... NCDOT bedzie pilnowalo Esoterii w czasie, jak reszta N3 (czyli miedzy innymi Ty) bedzie orala Solarow pomagajac PL... To nie jest wspolpraca? Zdaje sie ze jestes jedna z bardzo niewielu osob, ktora tego nie widzi...

Erm nie zeby ale pytanie zadane przez Hammera bylo inne, i powiedz mi czemu ncdot mialo by pilnowac eso ? o.O Oraz od kiedy my pomagamy PL o.O bo na zywo to troche inaczej wyglada http://dl.eve-files.com/media/corp/verite/influence.png No chyba ze mowisz ze my pomagamy PL a oni z dobrego serca pozwalaja RA brac ziemie no to wtedy *MHM* tak no pomagamy pl :D

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2013, 17:26:34 »
Wyprowadzamy się dzisiaj do LEM, czyli na granicę z Geminate. Jak sobie wyobrażasz pomoc/pilnowanie czegokolwiek na południu mieszkając po drugiej stronie galaktyki? Skąd takie głupoty bierzecie? Przylecieć można na jakiś wielki timer raz na jakiś czas i tyle.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2013, 17:35:18 »
Wyprowadzamy się dzisiaj do LEM, czyli na granicę z Geminate. Jak sobie wyobrażasz pomoc/pilnowanie czegokolwiek na południu mieszkając po drugiej stronie galaktyki? Skąd takie głupoty bierzecie? Przylecieć można na jakiś wielki timer raz na jakiś czas i tyle.
Widzisz Tylio statki w zle miejsce zwiozles i co teraz !!! cat ci powie ze nieznasz sie na polityce a do tego jeszcze na mapie !!!!!1111oneoneoneoneoneeee

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2013, 17:50:55 »
Wyprowadzamy się dzisiaj do LEM, czyli na granicę z Geminate. Jak sobie wyobrażasz pomoc/pilnowanie czegokolwiek na południu mieszkając po drugiej stronie galaktyki? Skąd takie głupoty bierzecie? Przylecieć można na jakiś wielki timer raz na jakiś czas i tyle.

Dokladnie tak samo jak PL, siedzac na polnocy jest w stanie w 20 minut przezucic bloba matek na kluczowy timer na poludniu, jezeli nie jest skoordynowany z timerem solarow, to nie jest zaden problem. A te glupoty bierzemy z forow HBC ^^ Zreszta nie ma sie co licytowac, czas pokaze kto ma racje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2013, 18:07:52 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2013, 17:55:32 »
Cytuj
czas pokarze kto ma racje.

litości...

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 03, 2013, 18:05:45 »
litości...

No zrozum emocje go poniosly :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 03, 2013, 18:08:12 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 03, 2013, 18:15:46 »
no kurde Cat myślałem że mi oczy wypali :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2013, 18:23:15 »
no kurde Cat myślałem że mi oczy wypali :P

Ale jakos ci sie udalo widze ocalic wzrok na tyle dlugo, ze zdolales sie zalogowac po jakze dlugiej przerwie od tego jakze pogardzanego forum i wydalic z siebie jakze trafiajacego w sedno jednowyrazowego posta :P Opowiadaj, co tam u Ciebie, jak tam canfliping czy czym sie tam teraz zajmujesz w EVE
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 03, 2013, 18:33:25 »
nic w sumie coś tam latam w milicji ale niestety studia sprawiły że nawet nie mam czasu skoczyć do hiseca kogoś scanflippowac :(

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 03, 2013, 22:39:19 »
Cytuj
Wyprowadzamy się dzisiaj do LEM, czyli na granicę z Geminate. Jak sobie wyobrażasz pomoc

moze wchodzac na TS c0ven i pytajac sie czy juz wskoczylismy  8) bo cala drama chyba o to sie rozchodzi

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 03, 2013, 22:54:04 »
Do tej pory nie wiadomo kto o to zapytał, ale wy już wydajecie wyroki. Ja wyszedłem z c0venovego flotowego kanału około 40 minut przed wskoczeniem NC. - wszystko jest w logach.  Nie wiedziałem jeszcze nawet, że lecimy do was. Przyszedł ping o bitce capitalowej i tyle. Pozostałe osoby z NC. wchodzące na TS c0venu albo były offline, albo wcale nie wchodziły na wasz flotowy kanał. Macie szpiega w NC. to zobaczcie sobie kiedy przyszedł ping, a kiedy ja wyszedłem z kanału.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 03, 2013, 23:27:15 »
żal.pl :)

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 04, 2013, 07:32:20 »

żal.pl :D

Nic dodać, nic ująć ...