Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

POLITYKA W EVE

<< < (261/262) > >>

Ptysiu:
My point is, w null już od czasów tytana łupanego dostawało się przysłowiowego "supera na ryj". Więc to, że teraz się super dropi to na prawdę nihil novi. Raz początkujący kolega stabbera na T1 ficie stracił, bo dostał tackla na gejcie, a pilot tytexa się widocznie cholernie nudził tego dnia. A to było jakieś 6-8 lat temu... Kiedyś superów było mniej, ale a dwa tytexy rozwalały pierdem mordu o zasięgu grida wszystko co miało poniżej 200k ehp. Teraz aż takiego wygaru nie mają, ale jest ich więcej...

[WILD5] Gagat:
Dawno chyba nie logowales do gry. Ja pamiętam jak było przed zmianami w capsach i widzę jak jest teraz. To zupełnie nie ma porownania. Zarówno siła supera i zwykłego cariera, jak i skala występowania.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

Ptysiu:

--- Cytat: [WILD5] Gagat w Styczeń 22, 2019, 16:53:07 ---Dawno chyba nie logowales do gry. Ja pamiętam jak było przed zmianami w capsach i widzę jak jest teraz. To zupełnie nie ma porownania. Zarówno siła supera i zwykłego cariera, jak i skala występowania.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---

Do tego stopnia, że starczy alt we frycie z cyno i wciśnięciem F1, aby zostać Pro-PvPerem miesiąca? Czy jednak trzeba się wysilić i złapać coś w banie? Do EVE logowałem się jakoś wczoraj, ale do null faktycznie od wieków nie zaglądałem :).

[WILD5] Gagat:
alt powinien wystarczyć. Ogólnie ccp zrobiło z tego grę dla niedorozwoii, którzy do tego myślą, że są dobrymi pvperami, bo mają statek który lokuje z prędkością cepa i zabija większość subcapsów na salwe

Ptysiu:

--- Cytat: [WILD5] Gagat w Styczeń 22, 2019, 17:06:53 ---alt powinien wystarczyć. Ogólnie ccp zrobiło z tego grę dla niedorozwoii, którzy do tego myślą, że są dobrymi pvperami, bo mają statek który lokuje z prędkością cepa i zabija większość subcapsów na salwe

--- Koniec cytatu ---

No spoko, tylko to wymaga AŻ:

- Zalokowania celu
- Wypuszczenia fajter-bombero-armageddonów
- Wydania komendy "atakuj"
- Zalokowania kolejnego celu

To starsznie dużo klikania. Kiedyś starczyło, że dwóch pilotów tytków na raz F1 wcisnęło i tyle subcapsów ile było na gridzie kończyło jako wraki. A, że grid da się rozciągać bywały niezłe jaja. Chyba nawet jako exploit to CCP zaczęło traktować.

Ale okej, każdy jest w stanie pieprzyć, że za Mieszka to dopiero kurza noga było. Supery były, są i najpewniej będą nadal zmorą null. Pełna zgoda. Ale tak było od zarania tej gry i jeszcze ludzi latanie po null z jakiegoś powodu nie znudziło, a serwer nie świeci pustkami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej