Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569745 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1190 dnia: Wrzesień 13, 2017, 14:55:22 »
A już Falcon zamknął temat:

https://forums.eveonline.com/t/a-mistake-made-and-speaking-in-the-height-of-anger/23940/470

"One of the most severe breaches of our EULA and Terms of Service possible occurred.

Punitive action was taken in accordance with our current policies, and we consider this issue closed.

This thread will also be closed, as we do not discuss actions taken against individual accounts with third parties."

Czyli wyczerpany temat gigX'a.

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1191 dnia: Wrzesień 13, 2017, 15:48:59 »
Do dalszej dyskusji zapraszamy na polisha :-D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1192 dnia: Wrzesień 14, 2017, 00:47:21 »
Posłuchałem kawałek nagrania i cóż, Judge wyruchał gigx-a na wszystkie możliwe sposoby. "znając to jak reaguje gigx" ograł go i jest szach mat.

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1193 dnia: Wrzesień 14, 2017, 06:27:42 »
Był diplo.. skoro sprzedał się do csm musial być całkiem niezły w te klocki. Wiedział jak zagrać.

Szkoda, personalnie nie odczuwam tej radości niektórych osób z lidershipu gsf. Ucierpiało masę osób postronnych bo ktoś strzelił focha. Nie ma żadnego wytłumaczenia oprócz pazerności.

Wiadomo co się z tego urodzi, z boba wyrosło nc. Prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1194 dnia: Wrzesień 14, 2017, 06:38:20 »
Fajnie że ktoś to zauważył.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1195 dnia: Wrzesień 14, 2017, 08:01:54 »
Za to GSF dorobił się kolejnego, wysoko postawionego ciołka w zespole. Nie mogę wyjść z podziwu, że zostało to przez lud zaakceptowane.

Jak to mówią do 3 razy sztuka. Chłopaki, uważajcie na siebie  8).

EDIT:



 8) 8) 8)

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1196 dnia: Wrzesień 14, 2017, 08:53:52 »
przez jaki lud.. tu jest ....mi to przypomina komunę i nawet sprawnie działającą :D


Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1197 dnia: Wrzesień 14, 2017, 09:53:54 »
jakie to piękne jest :) wyczytałem gdzieś komentarze na forach rozmaitych że ludzie by poszli do sądu w realu po takiej akcji... i aż mi cycki opadły... przecież to całe piękno eve. gdzie można ufać ludziom ale jednak ktoś może pokazać głębię zła :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1198 dnia: Wrzesień 14, 2017, 10:26:59 »
Ja bym powiedział, że to jest smutne ...wysoki sądzie ten o to człowiek wzór rodziny, pobożny katolik etc ukradł mi magiczny miecz, zasady gry pozwalają na to no, ale ukradł mi żądam sprawiedliwości   >:D

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1199 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:24:26 »
Krótko podsumowując skok na kasę: solokill całkiem sporego ally, około 1.5T ISK w assetach wywiezione, relatywnie do ceny subskrypcji największa taka akcja od czasu Guiding Hand Social Club. TheJudge rozegrał to perfekcyjnie biorąc pod uwagę chyba wszystkie czynniki - timezone, to że kilka godzin wcześniej było mnóstwo flot po których reszta leadershipu CO2 była wykończona, przekazanie cytadel właściwym osobom (TEST by pewnie nie zabrał praw dokowania CO2), evac, pojawienie się permakampy na czas, przygotowanie na reakcję gigxa itd. Wzorowo rozegrane, teraz pewnie pojawi się trochę wannabe Judge próbujących ukraść swoje corpy/allianse - dobry target do scamów. ;-)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1200 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:28:18 »
Całe piękno eve to zaufanie, którym trzeba obdarzyć innych ludzi, bo bez innych ludzi nie da się w eve grać (może da sie, ale w bardzo ograniczony sposób).
A po co ufać innym ludziom, jak nie moga cię okraść, zavoxować, albo zescamować? O to w tym chodzi, że mogą, ale tego nie robią. Zaufanie bez złodziejstwa, to jak światłość bez ciemności.
The Judge przypomniał nam ta prawdę i za to wszyscy, jako comunnity eve powinniśmy mu być wdzięczni.

Ale tak poza tym, to ja bym złodzieja do goonów nie przyjmował. Ostracyzm takich osobników powinien być pełny, do tego stopnia, że ludzie powinni trady zamykać jak by chciał od nich ammo kupić.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1201 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:41:42 »
Ciekaw jestem jak długo teraz The Judge pogra z takim stgmatem.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1202 dnia: Wrzesień 14, 2017, 11:52:25 »
Wiesz w aliansie typu GSF jest ciepły k.. dołek, tutaj ludzie są bezimienni w masie, alta uruchomi i zniknie :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1203 dnia: Wrzesień 14, 2017, 12:26:11 »
Gdyby taki gościu o którym wiadomo, że lubi się tak "ciekawie" bawić był w moim korpie (obojętnie w jakiej grze) to albo bym wyszedł stamtąd, albo chciał go wywalić, albo trzymał wszystko co mam zdala poza jego zasięgiem. Też się dziwię goonom.

Tak sobie myślę, że facet przez lata poznał sporo osób na TS, być może nawet i niektórych w realu i któregoś dnia postanowił im przysłowiowo "naszczać" na twarz. Pewnie przestało mu w pewnym momencie zależeć na tych wszystkich kontaktach. :)

To jeszcze lepiej niż ten co za czasów świetności c0venu ukradł 4 tytany. To jakby zaufany diplo xeovara zwinął cały wallet, wywiózł całą zawartość hangarów, zgłosił do permabana kogo nerwy poniosły a resztę ziomków z korpa tłukł na permakampie pod stacją dzwoniąc po pandemików na imprezę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2017, 13:43:27 wysłana przez Zgudi »

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1204 dnia: Wrzesień 14, 2017, 13:14:54 »
Gdyby taki gościu o którym wiadomo, że lubi się tak "ciekawie" bawić był w moim korpie (obojętnie w jakiej grze) to albo bym wyszedł stamtąd, albo chciał go wywalić, albo trzymał wszystko co mam zdala poza jego zasięgiem. Też się dziwię goonom.
Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - TheJudge patrzy na swój interes, więc dopóki w jego interesie będzie pozostać w danej grupie i nie wynosić się z wszystkim, co nie jest przyspawane do innych postaci, nie zrobi tego. Zaufanie to jedna sprawa, ale bezgraniczne zaufanie, niezależnie od jakichkolwiek innych czynników, jest głupie - szczególnie w EVE. Judge dostał pełne możliwości i praktycznie pełne dostępy do wszystkiego w CO2, więc - jak zorientował się, że gigx pcha sojusz w coraz to kolejne wojny bez zastanowienia się przedyskutowania szans czy możliwych konsekwencji - stwierdził że lepiej wyjdzie pakując wszystko i przenosząc się do Goonów, niż zostając w CO2, które wkrótce i tak pewnie byłoby (znowu) zaorane. To co zrobił może i było podłe czy niemoralne, ale jednocześnie też rozsądne.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1205 dnia: Wrzesień 14, 2017, 13:53:04 »
No dobrze ale ja to widzę tak:

Cytuj
gigx pcha sojusz w coraz to kolejne wojny
Nawet jeśli bezsensowne i niepotrzebne to generuje to nowy kontent, a tak w 1 dzień Judge pozabierał wszystkim zabawki z piaskownicy. :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1206 dnia: Wrzesień 14, 2017, 13:55:00 »
Rozsądne to by było gdyby wyszedł z korpa jak człowiek, nie zgodzę się z nazywaniem rozsądnym kogoś kto zdradził i okradł mnóstwo ludzi z którymi się kolegowal bo nie zgadzał się z polityką ceo.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2017, 14:21:24 wysłana przez Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1207 dnia: Wrzesień 14, 2017, 13:55:54 »
No dobrze ale ja to widzę tak:
Nawet jeśli bezsensowne i niepotrzebne to generuje to nowy kontent, a tak w 1 dzień Judge pozabierał wszystkim zabawki z piaskownicy. :)

Chyba piaskownice :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1208 dnia: Wrzesień 14, 2017, 14:25:35 »
Chyba piaskownice :)
Jeśli już to pozabierał zabawki i zasypał okoliczne piaskownice gruzem. A mógł po prostu grzecznie odejść.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1209 dnia: Wrzesień 14, 2017, 14:54:33 »
zwykly pospolity kutas...
eot
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1210 dnia: Wrzesień 14, 2017, 15:21:42 »
zwykly pospolity kutas...
eot

A życie weryfikuje - wszystko jest kwestią ceny - nigdy nie mów nigdy ....nawet jeśli ktoś Cię potem wyzwie od kutanga

pozdrawiam Pejs

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1211 dnia: Wrzesień 14, 2017, 15:27:01 »
Rozsądne to by było gdyby wyszedł z korpa jak człowiek, nie zgodzę się z nazywaniem rozsądnym kogoś kto zdradził i okradł mnóstwo ludzi z którymi się kolegowal bo nie zgadzał się z polityką ceo.
Przechodził do największych wrogów grupy, z którą latał; miał znacznie większe uprawnienia niż potrzebne do wykonywania powierzonej mu roli - z czysto pragmatycznego punktu widzenia byłby kretynem, gdyby nie wykorzystał sytuacji, żeby ubić CO2 i przywłaszczyć sobie 1.5T ISK. Poza tym ostatnimi laty EVE za bardzo stało się "postrzelajmy się dla zabawy, chodźmy wyfarmić nowe statki i obyśmy nie zrobili sobie poważnej krzywdy", co trafiło nawet goonów - brakowało takich akcji i przypomnienia, że w EVE na zaufaniu prędzej czy później można się tylko poważnie przejechać. Jaka była ostatnia akcja tego typu - Kratton i stary Goonswarm? Band of Brothers?
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1212 dnia: Wrzesień 14, 2017, 16:24:16 »
z czysto pragmatycznego punktu widzenia byłby kretynem, gdyby nie wykorzystał sytuacji, żeby ubić CO2 i przywłaszczyć sobie 1.5T ISK.
Z czysto pragmatycznego punktu widzenia wiele osób obecnie grających w EVE, w tym pewnie i w polskich korpach jest kretynami bo nie wykorzystują sytuacji (np. zbyt duże uprawnienia) żeby ubić swój własny korp i przywłaszczyć sobie XXB ISK. :D

Ktoś kto ma podejście pragmatyczne jest skupiony na skutecznych działaniach które doprowadzą go do określonych korzyści. Ale korzyści to nie tylko ISK (kasa, kasa, więcej kasy!), to moim skromnym zdaniem może być coś innego, np. reputacja, znajomości, rodzina, zdrowie, uznanie, przyjaźń... czy źle pojmuję... :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2017, 17:13:06 wysłana przez Zgudi »

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1213 dnia: Wrzesień 14, 2017, 16:44:18 »
Asm, ja cię czytam, to się cieszę i troche dziwie przy okazji, że odszedłeś od nas w taki sposób w jaki to zrobiłeś. No chyba że nasza biurokracja korpowa jeszcze nie trafiła na puste hangary :p

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1214 dnia: Wrzesień 14, 2017, 16:56:47 »
Pusty hangar też można opchnąć  :P

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1215 dnia: Wrzesień 14, 2017, 17:17:56 »
Asm, ja cię czytam, to się cieszę i troche dziwie przy okazji, że odszedłeś od nas w taki sposób w jaki to zrobiłeś. No chyba że nasza biurokracja korpowa jeszcze nie trafiła na puste hangary :p
W tedy jeszcze nie był pragmatykiem :D

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1216 dnia: Wrzesień 14, 2017, 17:41:47 »
Ale przeczytajcie ze zrozumieniem, to co napisał Asm.
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1217 dnia: Wrzesień 14, 2017, 18:32:41 »
Ale przeczytajcie ze zrozumieniem, to co napisał Asm.


A z innej beczki: chodzi o jakże "szczytny" cel przypomnienia, że świat gry stoi na kruchym fundamencie zaufania do jednostek rządzących resztą, co w innych grach nie jest możliwe na takim poziomie. :) Żeby nie było rozumiem w pewnym stopniu jak to Azbuga ujął: "przecież to całe piękno eve. gdzie można ufać ludziom ale jednak ktoś może pokazać głębię zła".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2017, 18:52:49 wysłana przez Zgudi »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1218 dnia: Wrzesień 14, 2017, 19:44:11 »
A życie weryfikuje - wszystko jest kwestią ceny - nigdy nie mów nigdy ....nawet jeśli ktoś Cię potem wyzwie od kutanga

pozdrawiam Pejs
Mialem, nawet moze nadal mam dostep do potencjalnie duzej kasy. Nigdy nawet przez mysl mi nie przyszlo aby odjebac krzywa akcje. Ale to chyba kwestia prjorytetow i wartosci. Z czysto pragmatycznego pkt widzenia, bylbym idiota gdybym ukradl. po chuj komu te iski jak nie ma co z nimi robic. laski rwiecie na keepstara? czy trzepiecie gruszke do walleta?(Nightwisherek, nie jest to pytanie personalne do Ciebie, tylko ogolnie do tych co sie jaraja walletem, lub tym co maja)... troche smutne.

zeby jeszcze kolo opierdolil jakies noname czy wrogow. ale wlasnych ludzi? dziwka zawsze bedzie dziwka, kwestia kolejnej okazji

"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1219 dnia: Wrzesień 14, 2017, 20:53:57 »
A ja się martwiłem bo zafitowanego Noctisa dostałem od C0venu i zapomniałem oddać zanim skończyłem z grą.... a tu proszę 1,5 T isków żywej gotówki, nie licząc tego co w hangarach. No jak kraść to miliony, jako kochać ... itd...
C0venie wybacz mi tego Noctisa... naprawdę zapomniałem...a teraz nawet nie ma komu oddać... /łzy jak grochy/

Edytka; jak C0ven wróci do BZ to zaloguje się i oddam!

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1220 dnia: Wrzesień 14, 2017, 21:29:11 »
Pamiętajmy, że nie tylko okradł ale i ostrzeliwal ze stacji własnych ludzi i dał cynka na kampy. To się też podciaga pod pragmatyzm??  :-\  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1221 dnia: Wrzesień 14, 2017, 21:34:39 »
Raczej pod porządne i definitywne załatwienie sprawy pomiędzy nim a tym drugim

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1222 dnia: Wrzesień 14, 2017, 22:04:32 »
A w kwestii pana The Judge to świnia i bydlę jest. Jak się nie zgadzał z polityką CEO to mógł spakować swoje zabawki (swoje! nie cudze) i odejść z honorem. Cała reszta to dorabianie teorii do faktu kradzieży x isków z korpa, przeniesienia praw do stacji , wyczyszczenia hangaru do gołej deski. I jak czytam o "pragmatyźmie" itp to mi się flaki przewracają do góry nogami. Złodziej to złodziej. Bydlę to bydlę, które spuszcza kampy na głowę byłym kolegom (nie gigxowi , bo ten dostał banhammerem w ciemię i już go tam nie ma). I czy się kradło 4 tytany czy 1,5 tryliona isków to gówno pozostanie gównem niezależnie w jaki papierek je opakować...

Enlil

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1223 dnia: Wrzesień 14, 2017, 22:25:57 »
A w kwestii pana The Judge to świnia i bydlę jest. Jak się nie zgadzał z polityką CEO to mógł spakować swoje zabawki (swoje! nie cudze) i odejść z honorem. Cała reszta to dorabianie teorii do faktu kradzieży x isków z korpa, przeniesienia praw do stacji , wyczyszczenia hangaru do gołej deski. I jak czytam o "pragmatyźmie" itp to mi się flaki przewracają do góry nogami. Złodziej to złodziej. Bydlę to bydlę, które spuszcza kampy na głowę byłym kolegom (nie gigxowi , bo ten dostał banhammerem w ciemię i już go tam nie ma). I czy się kradło 4 tytany czy 1,5 tryliona isków to gówno pozostanie gównem niezależnie w jaki papierek je opakować...

po 1. był diplo od 4-5 lat, więc nie był zwykłym pionkiem który miałby sie spakować i odejść.
po 2. jego założeniem było maksymalne wkurwienie gigXa (dopiero później dostał bana) który podobno przez ostatni okres zrobił więcej złego niż dobrego dla ally
po 3. gigx to debil, który dostał zasłużonego bana, do tego ujawnił meila od CCP (więc nie ma szans na unban)
po 4. The Judge zrobił fajny content

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1224 dnia: Wrzesień 15, 2017, 08:18:26 »
Lol.
Czytam i nie wierze.
"Awox" w EvE stał się złem.
Bo, to byli jego koledzy, a jak się okradnie polską korporację i pochwali na Centrali to komentarze były - ale frajerzy.
To ile trzeba być w korporacji, aby z frajerzy stać się poszkodowani przez ....?