Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

POLITYKA W EVE

<< < (3/262) > >>

LosBekoczoS:
O tak powróćmy do teorii spiskowych ... tak wiec w pentagon wcale nie uderzy samolot !!!111one one one. Rozumiem ze Cat na Jabberionie5 byleś osobiście sam widziałeś sam czytałeś, brałeś odział w dyskusjach itp no podziwiam( przecież logi są na 1000000% oficjalnie pewne i sprawdzone ) :D Generalnie Cat uznajmy ze jak nie byleś tam osobiście równie dobrze można uznać ze w pentagon nie uderzył samolot :D Dobra jako ze każdy wie swoje a jest niedziela i ładna pogoda to idę sobie połazić a nie przed kompem siedzieć, bo tu zaczyna jak w polskiej polityce wyglądać. Stawiajmy więcej fotoradarow przecież cat to morderca w swoim samochodzie, to co ze nigdy nie dostał mandatu  - MORDERCA i tyle :D

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: LosBekoczoS w Marzec 03, 2013, 12:16:45 ---O tak powróćmy do teorii spiskowych ... tak wiec w pentagon wcale nie uderzy samolot !!!111one one one. Rozumiem ze Cat na Jabberionie5 byleś osobiście sam widziałeś sam czytałeś, brałeś odział w dyskusjach itp no podziwiam( przecież logi są na 1000000% oficjalnie pewne i sprawdzone ) :D Generalnie Cat uznajmy ze jak nie byleś tam osobiście równie dobrze można uznać ze w pentagon nie uderzył samolot :D Dobra jako ze każdy wie swoje a jest niedziela i ładna pogoda to idę sobie połazić a nie przed kompem siedzieć, bo tu zaczyna jak w polskiej polityce wyglądać. Stawiajmy więcej fotoradarow przecież cat to morderca w swoim samochodzie, to co ze nigdy nie dostał mandatu  - MORDERCA i tyle :D

--- Koniec cytatu ---

Nie do konca rozumiem o co ci chodzi, ale zacytuje na wszelki wypadek jakbys potem chcial edytowac :P Tutaj nie chodzi o teorie spiskowe, poczytaj sobie ogolnodostepne logi z rozmow prywatnych Montolio, albo z Jabberlona5, dodaj dwa do dwoch, zobacz jak wyglada w tej chwili sytuacja na mapie, kto komu pomaga... Rozumiem, ze to moze byc bolesne, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy  ;) Tak, bylem osobiscie na Jabberolnie5, tak, czytam Kugu, mam dostep do roznych informacji, interesuje sie sytuacja polityczna w EVE.

LosBekoczoS:

--- Cytat: CATfrcomCheshire w Marzec 03, 2013, 12:27:53 ---Nie do konca rozumiem o co ci chodzi, ale zacytuje na wszelki wypadek jakbys potem chcial edytowac :P Tutaj nie chodzi o teorie spiskowe, poczytaj sobie ogolnodostepne logi z rozmow prywatnych Montolio, albo z Jabberlona5, dodaj dwa do dwoch, zobacz jak wyglada w tej chwili sytuacja na mapie, kto komu pomaga... Rozumiem, ze to moze byc bolesne, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy  ;)

--- Koniec cytatu ---

Bosh cat poprostu czasu kiedy podniecalem sie kungu i moja wiara na ich temat byla niezmacona niczym w polski rzad juz minely. Jak chcesz to ludzie ci spreparuja logi prywatnych rozmow na temat tego ze chcesz podbic jita. Zrozum wkoncu ze eve to gra sciemy/szpiegowania/i teori spiskowych. Naprawde cat ogarni troche plz plz potem sie dziwic ze centrala umiera jak tu takie pierdoly wypisujesz :D
Dodam do akt ( koniecznie zacytuj zebym nie zmienil ) ze jakos czuje sie dostatecznie poinformowany co kto komu pomaga, oraz uwaga mi to nie przeszkadza a zwisa i powiewa :) naprawde. Poprostu nie lubie jak generalizujesz i tworzysz teorie na poziomie naszego ministra transportu i jego teori na temat po co nam tyle fotoradarow. Wiem jakie sa stosunki miedzy N3 a HBC, wiem jakie sa stosunki miedzy N3 i CFC. Pisalem do konkretnej sytujacji zeby ci pokazac ze naprawde do Covenu to N3 nic niema i tak jak pisalem ci wczesniej a ty sie rozwodziles na temat. Co robi NC. kiedy ma "wolne" mamy w dupie do momentu jak np nie okazuje sie ze NC. wlasnie pomaga solarowi bic SBU ktore postawilo N3. Zrozum ze eve nie kreci sie wokolo esoteri oraz jej biezacego wlasciciela.

O znalazlem obrazek ktory pokazuje co N3 mysli o tym jak spedza wolny czas jeden z ich aliansow :D

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: LosBekoczoS w Marzec 03, 2013, 12:37:27 ---Bosh cat poprostu czasu kiedy podniecalem sie kungu i moja wiara na ich temat byla niezmacona niczym w polski rzad juz minely. Jak chcesz to ludzie ci spreparuja logi prywatnych rozmow na temat tego ze chcesz podbic jita. Zrozum wkoncu ze eve to gra sciemy/szpiegowania/i teori spiskowych. Naprawde cat ogarni troche plz plz potem sie dziwic ze centrala umiera jak tu takie pierdoly wypisujesz :D
Dodam do akt ( koniecznie zacytuj zebym nie zmienil ) ze jakos czuje sie dostatecznie poinformowany co kto komu pomaga, oraz uwaga mi to nie przeszkadza a zwisa i powiewa :) naprawde. Poprostu nie lubie jak generalizujesz i tworzysz teorie na poziomie naszego ministra transportu i jego teori na temat po co nam tyle fotoradarow. Wiem jakie sa stosunki miedzy N3 a HBC, wiem jakie sa stosunki miedzy N3 i CFC. Pisalem do konkretnej sytujacji zeby ci pokazac ze naprawde do Covenu to N3 nic niema i tak jak pisalem ci wczesniej a ty sie rozwodziles na temat. Co robi NC. kiedy ma "wolne" mamy w dupie do momentu jak np nie okazuje sie ze NC. wlasnie pomaga solarowi bic SBU ktore postawilo N3. Zrozum ze eve nie kreci sie wokolo esoteri oraz jej biezacego wlasciciela.

O znalazlem obrazek ktory pokazuje co N3 mysli o tym jak spedza wolny czas jeden z ich aliansow :D

--- Koniec cytatu ---

Mam wrazenie, ze piszemy w roznych jezykach, w dodatku ja o jednym ty o czyms zupelnie innym :) Ciesze sie ze juz sie przewietrzyles i chociaz przestales wyzywac mnie z capsem od mordercow drogowych (lol to tylko gra!), chociaz z Twoim szczatkowym poziomem wiedzy na temat polityki w EVE powtarzanie w kolko "zrozum w koncu ze to, zrozum wreszcie ze tamto" nadal brzmi zabawnie :) Umowmy sie tak, ja bede tutaj pisal co mysle, Ty bedziesz wyrazal swoje zdanie, i powstrzymamy sie od histerii, osobistych wycieczek, oraz podawania niesprawdzonych informacji i wlasnych przypuszczen jako fakty. Dzieki temu byc moze wywiaze sie kulturalna dyskusja forumowa, np na temat ktory cie tak boli, tzn czy Nulli Secunda jako czesc N3 ma NIPa z HBC czy nie ma  ;) I byc moze wiele innych arcyciekawych dyskusji. Wystarczy tylko zdjac palec z capsa, oddychac, i przed napisaniem posta policzyc do dziesieciu, a po napisaniu przeczytac go jeszcze raz zeby sprawdzic, czy napewno chcesz to wyslac  ;) Czego Tobie i sobie (jako osobie, ktora musi to czytac) zycze

Tylio:
Cieszę się, że takie tematy powstają, bo centrala staje się wtedy dużo bardziej żywa ;D

Przylot NC. nie miał na celu pomocy HBC. Flota zebrana w 5 minut (oszałamiające 110 charów) bez supportu subcapsów i jakiejkolwiek zapowiedzi to nie pomoc, to flota do whorowania się na capitale. Po załadowaniu grida nikt we flocie nie wiedział jakie tickery mają ludzie w których mamy strzelać ;D  Z tego co PL mówiło to oni tam żadnej pomocy nie potrzebowali, po prostu była okazja na KM jakiegoś Nyxa DD.

Co do NIPów to jest NIP dotyczący sova między N3, a HBC. Uważam to za całkiem logiczne. Bijąc się z solarami/goonsami nie ma sensu otwierać kolejnego frontu. Nie zmienia to jednak faktu, że supery/carriery/subcapsy HBC są w razie zaistnienia okazji atakowane. HBC stara się nie używać capsów w pobliżu NC. od kiedy kilka Nyxów prawie poszło im do piachu. Jest też inne porozumienie, ale tylko między NC. a PL. Ze względu na ponad 2 letnią współpracę nie atakują sobie na wzajem capitali.

Sumując to co napisałem wcześniej można odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego NC. wskoczyło jako trzecia strona, ale pomogło HBC a nie c0venowi/DD?". Atakując HBC zostałaby wymuszona reakcja obronna ze strony PL (jako, że pomagali/są częścią HBC) co złamałoby porozumienia między PL a NC. PL musiałoby na raz bronić HBC przed nami, a z drugiej strony w nas nie strzelać (samymi capitalami przylecieliśmy). Nikt nie chce stawiać swojego starego kumpla w takiej sytuacji. Co innego, gdyby PL tam nie było. Wtedy byłaby szansa na bicie HBC, a nie chłopaków ze Stain. Dlaczego szansa, a nie pewność? Zbierając taką flotę do whorowania na szybko nie zawsze da się zebrać duże liczby. Jeżeli bitka jest daleko to dodatkowo nie można zabrać ze sobą subcapsów bez których supery są bardzo łatwym łupem. Powoduje to, że można wskoczyć dopiero po uprzednim umówieniu się z którąś ze stron mającą na polu walki swoje subcapsy. Jeżeli udałoby się dogadać z DD i nie byłoby PL na gridzie to wtedy NC. strzelałoby do HBC. Wątpię jednak, że dowództwo DD chciałoby się dogadać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej