Autor Wątek: Corporation recruitment improvements  (Przeczytany 16794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Corporation recruitment improvements
« dnia: Luty 18, 2013, 19:25:44 »
Witam
tu jest link to forum
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=202792

chodzi oto aby zaspamować ten temat. by CCP dodało język polski do Corporation recruitment.
ponieważ Polskie community jest jakie jest ... Znacznie by ułatwiło by to życie polskim graczom
w poszukiwaniu korporacji  ;)

Best regards
H.B.
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2013, 20:02:45 »
chodzi oto aby zaspamować ten temat. by CCP dodało język polski do Corporation recruitment.
ponieważ Polskie community jest jakie jest ... Znacznie by ułatwiło by to życie polskim graczom
w poszukiwaniu korporacji  ;)

Nie fantazjuj.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2013, 21:03:52 »
Nie fantazjuj.

No i właśnie o takim  Polish Community mówię, dlatego odszedłem z coven. człowieku jak masz odpisywać takie rzeczy to lepiej nie pisz nic, skoro nie potrafisz ronić nic innego oprócz dissowania innych. 
 :-\
jeżeli cie to nie interesuje, to nie czytaj i nie pisz
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2013, 21:05:29 »
No i właśnie o takim  Polish Community mówię, dlatego odszedłem z coven. człowieku jak masz odpisywać takie rzeczy to lepiej nie pisz nic, skoro nie potrafisz ronić nic innego oprócz dissowania innych. 
 :-\

Polskie community jest za male i przestancie uwazac polski narod za swiete krowy.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2013, 21:08:23 »
Polskie community jest za male i przestancie uwazac polski narod za swiete krowy.

po pierwsze nie uważam za święte krowy
po drugie jak się nie robi nic to i się nic nie dzieje.

za małe? no gra nas przynajmniej 1k+?

"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Goomich

  • Gość
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2013, 21:41:18 »
za małe? no gra nas przynajmniej 1k+?

AKA ~0,3%.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2013, 21:56:45 »
No i właśnie o takim  Polish Community mówię, dlatego odszedłem z coven. człowieku jak masz odpisywać takie rzeczy to lepiej nie pisz nic, skoro nie potrafisz ronić nic innego oprócz dissowania innych. 
 :-\
jeżeli cie to nie interesuje, to nie czytaj i nie pisz
To ile Ci dać czasu ? Miesiąc ? Dwa ? Bo chyba nie 5 lat. A jak po tych 2 miesiącach nadal nie będzie tego o czym piszesz to co...
Przyznasz że nie maiłeś pojęcia na co się porywasz bo myślenie nie jest Twoją mocną stroną i wypniesz się żeby Cię SokoleOko swoim młotkiem z podpisu potraktował ?
Czy po prostu zawiniesz się po cichutku i już nie wrócisz do tematu...człowieku.


AKA ~0,3%.
A dodając do tego, że wiekszość tych co nie odeszli od EVE po kilku tygodniach/miesiącach ma 1-2 alty to będzie może i 0.1%

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2013, 00:04:50 »
chyba źle mnie zrozumieliście ... Nie chodzi o to żeby tłumaczyć eve na Polski lol wut ftw. ale to to by dodali Polish w nowej zakładce. szukania corpa pod względem języka jakim szprecha corporaja. co jest dla nich 1s roboty. gdybyście przeczytali to co napisałem na początku ... a nie hejtowali i od razu  - ten topic .... :-X
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Ranshe

  • Gość
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2013, 00:31:01 »
chodzi oto aby zaspamować ten temat. by CCP dodało język polski do Corporation recruitment.

Taaaak, bo spamowanie wątku z komentarzami do devbloga jest naprawdę świetnym pomysłem i na pewno odniesie niespodziewany i niewątpliwy sukces.

Dorośnij.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 19, 2013, 01:49:08 »
strzelania w  statuę  nie pamiętasz? lol nic nigdy nie zostało osiągnięte przez nic nie robienie. a masę rzeczy przepchnięto w eve przez to że był feed back na forach, jak nic ***** nie napiszesz na forum to oni nawet się nie dowiedzą że istniejesz, sam dorośnij i się zastanów. ile ty masz lat 40 żeby tak do mnie pisać  plz :-\ jak wszyscy będziecie stać w kącie z zadartym nosem to z pewnością się NIC nie zmieni.   
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 19, 2013, 02:11:34 »
Klingoni EVE łączcie się! Zaspamujcie topic na EVE-O, a wreszcie wywalczycie upragniony klingoński client!

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 19, 2013, 02:19:16 »
Klingoni EVE łączcie się! Zaspamujcie topic na EVE-O, a wreszcie wywalczycie upragniony klingoński client!

widzę że to forum jest usiane Analfabetami lawl
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 19, 2013, 04:22:12 »
widzę że to forum jest usiane Analfabetami lawl
Proszę moderatora o podkreślenie w moim poprzednim poście wszelkich błędów interpunkcyjnych jak i ortograficznych, ponieważ niestety nie mogę dojść co napisałem nie tak, a jeśli jestem analfabetą to chciałbym o tym wiedzieć i rozpocząć leczenie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 19, 2013, 08:22:14 »
Proszę moderatora o podkreślenie w moim poprzednim poście wszelkich błędów interpunkcyjnych jak i ortograficznych, ponieważ niestety nie mogę dojść co napisałem nie tak, a jeśli jestem analfabetą to chciałbym o tym wiedzieć i rozpocząć leczenie.
Hm...może chodziło o to że wedle prof Miodka powinno być "a wreszcie wywalczycie upragnionego klingońskiego klienta?"
Nawet jakby to chyba to nie podpada pod analfabetyzm  :P Z tego co pamiętam analfabetyzm to kompletna nieumiejętnośc czytania i pisania  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 19, 2013, 08:32:45 »
za małe? no gra nas przynajmniej 1k+?

Tysiac ludzi gdzie niby aktywnych kont jest 300 000. Sukces doslownie przeogromny.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 19, 2013, 08:33:15 »
Proszę moderatora o podkreślenie w moim poprzednim poście wszelkich błędów interpunkcyjnych jak i ortograficznych, ponieważ niestety nie mogę dojść co napisałem nie tak, a jeśli jestem analfabetą to chciałbym o tym wiedzieć i rozpocząć leczenie.

Z ciekawości pytam. Kto miałby sprawdzić pisownie może DOOM ];)))))))))))))))

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 19, 2013, 09:04:24 »
Tysiac ludzi gdzie niby aktywnych kont jest 300 000. Sukces doslownie przeogromny.
Pewnie gra więcej osób, tylko większość nie "epatuje" swoją polskością w grze internetowej w której taka rasa nawet nie istnieje  :P
Mi jakoś nie tęskno do żadnego spolszczenia, mimo że moja angielska jest raczej kulawa, a bądźmy szczerzy, takich jak ja jest w tej chwili nikły odsetek grających.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 19, 2013, 09:30:55 »
Proste pytanie do autora wątku. Po co?
Przekonaj mnie, a uderzę gdzie trzeba, nie przejmując się community.
Ale uprzedzam, że jestem przeciwnikiem spolszczania wszystkiego na potęgę, więc to naprawdę muszą być dobre argumenty.
Przedwieczny.

Ranshe

  • Gość
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 19, 2013, 09:53:44 »
strzelania w  statuę  nie pamiętasz?

A to sobie porównanie znalazłeś...

Cytuj
a masę rzeczy przepchnięto w eve przez to że był feed back na forach, jak nic ***** nie napiszesz na forum to oni nawet się nie dowiedzą że istniejesz,

Oczywiście że tak. Wczoraj na przykład napisałem na forum i dev mnie uświadomił, że można jednak skopiować całą zawartość okienka fleet composition.

Nie mówię, że feedback na forum jest zły, mówię, że spamowanie topiku zupełnie z tym nie związanego (a także każdego innego) jest idiotycznym pomysłem godnym 12latka. :P Jest kilka o wiele lepszych sposobów na osiągnięcie tego, co tam sobie wymyśliłeś.

Poza tym, pomysł dodania do tej listy checkboxa z językiem polskim jest słabym pomysłem. Aktualnie można tam wybrać takie języki, na jakie jest przetłumaczony klient Eve. Dodanie innych jest całkiem logiczne (to odpowiada też na pytanie Xarthiasa "po co" - no po to, żeby można było sobie wyfiltrować korpy tylko do polskojęzycznych, to nie jest takie głupie wcale), tylko powiedz mi jedno.

Dlaczego akurat polski, a nie także czeski, węgierski, rumuński i chiński, żeby wymienić tylko języki korpów znajdujących się ode mnie o rzut kamieniem?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 19, 2013, 09:59:56 »
Dlaczego akurat polski, a nie także czeski, węgierski, rumuński i chiński, żeby wymienić tylko języki korpów znajdujących się ode mnie o rzut kamieniem?

Wbrew pozorom, to nie jest tak do końca głupi pomysł.

Fakt, że na razie można wybrać tylko języki, w których "zlokalizowano" (brzydkie słowo) klienta, ale z drugiej strony, jest kilkadziesiąt oficjalnych kanałów językowych (w tym nasz ulubiony trollish). Zrobić menu rozwijane z możliwością wielokrotnego wyboru z tej listy.

Alternatywnie, ta informacja zawsze może się znaleźć w opisie korpa.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 19, 2013, 10:05:35 »
Wbrew pozorom, to nie jest tak do końca głupi pomysł.

Z wyłącznie językiem polskim, tak jak proponuje nasz nowy kolega - kompletnie idiotyczny, bo w czym my jesteśmy lepsi od tych, których wymieniłem wyżej?

Z róznymi na podstawie np. kanałów językowych, jak najbardziej i sam taki pomysł bym poparł, mimo że nie używam narzędzia rekrutacyjnego i nie mam zamiaru nigdy go użyć.

Cytuj
Alternatywnie, ta informacja zawsze może się znaleźć w opisie korpa.

Nope. Wybór języka filtruje ci korporacje dostępne na liście, po opisie korpa nie można filtrować.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 19, 2013, 11:27:30 »
Nope. Wybór języka filtruje ci korporacje dostępne na liście, po opisie korpa nie można filtrować.

A no fakt.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 19, 2013, 23:24:02 »
Proste pytanie do autora wątku. Po co?
Przekonaj mnie, a uderzę gdzie trzeba, nie przejmując się community.
Ale uprzedzam, że jestem przeciwnikiem spolszczania wszystkiego na potęgę, więc to naprawdę muszą być dobre argumenty.

ale ja nie chcę niczego spolszczać no K**** : |
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

sc0rp

  • Gość
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 21, 2013, 09:35:10 »
@Hairpins Blueprint
Parafrazujac https://www.youtube.com/watch?v=mV_fEAtrlrI - Tam jest wieszak

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 28, 2013, 16:05:19 »
Spolszczanie to także pchanie literek PL wszędzie gdzie się da.
Dlatego ja ponawiam pytanie. To nie jest jakaś złośliwość z mojej strony czy widzimisię. Jeśli mam zadzwonić do któregoś ze znajomych devsów: "Słuchaj, jest deal...", to muszę mieć mu coś konkretnego do powiedzenia, a nie, że w grze jest aż 1000 polaków (akurat bliżej 4k, ale kont) i MY CHCEMY, bo tak.
Przedwieczny.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 28, 2013, 16:12:00 »
Hahahah o jakim spolszczeniu mowisz, czytac ze zrozumieniem chyba was nie uczyli ?

Witam
tu jest link to forum
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=202792

chodzi oto aby zaspamować ten temat. by CCP dodało język polski do Corporation recruitment.
[...]


Chodzi o dodanie filtra do wyszukiwarki korporacji, tak by mozna bylo wyszukac te ktore posluguja się jezykiem polskim, nic wiecej - cale 30sec roboty tbh a jak najbardziej ulatwiloby to zycie tym ktorzy wola szukac korpa in-game.

Edit: wklejam obrazek dla retardow.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2013, 16:20:44 wysłana przez Zsur1aM »

Ranshe

  • Gość
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2013, 17:29:13 »
Chodzi o dodanie filtra do wyszukiwarki korporacji, tak by mozna bylo wyszukac te ktore posluguja się jezykiem polskim, nic wiecej - cale 30sec roboty tbh a jak najbardziej ulatwiloby to zycie tym ktorzy wola szukac korpa in-game.

A czemu tacy wyjątkowi akurat my jesteśmy, a węgrzy, czesi, estończycy, rumuni, grecy, chińczycy, czy nawet islandczycy nie?

Xarthias - to miało by sens na zasadzie "słuchaj, jest deal, żebyście rozszerzyli filtr językowy w corporation recruitment do listy językowych kanałów w grze, a nie tylko listy oficjalnych tłumaczeń klienta gry", bo afaik ta lista chatów jest oficjalna.

W sumie nawet trudno mi określić powód lepszy niż "15 minut roboty programisty, 15 minut roboty QA, a wszystkim się będzie żyć lepiej" ;)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 28, 2013, 19:01:56 »
A czemu tacy wyjątkowi akurat my jesteśmy, a węgrzy, czesi, estończycy, rumuni, grecy, chińczycy, czy nawet islandczycy nie?

IMHO zamiast robic checkboxy spokojnie mogliby zrobic rozwijana liste i przynajmniej ~20-30 jezykow wzgledem narodowosci populacji w EVE, lub rownie dobrze dac opcje 'other' z mozliwoscia wpisania jezyka, to nie jest jakis rocket science, po prostu jedna z malych rzeczy ktora wymaga proprawy i o tym jak najbardziej warto wspomniec w topicach z feedbackiem.

Ranshe

  • Gość
Odp: Corporation recruitment improvements
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 28, 2013, 21:57:37 »
Wspomnieć - jak najbardziej. Spamować niezwiązany temat "hej jesteśmy z Polski i jesteśmy specjalni, zróbcie nam język bo tak chcemy" - nie za bardzo...