Autor Wątek: P?atno?c za gr? - $ a Euro  (Przeczytany 29180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 23, 2005, 13:18:05 »
Cytat: "spider_777"
Przy ustawieniach LAN do ustawianai PROXY pisze, ?e ustawienia te nie beda uzywane do polaczen telefonicznych, jakim jest neostrada, wiec mam problem :(


To idz do jakiejs kafei internetowej albo do kumpla, który ma stalke i tamustaw sobie platnosc.  8)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 23, 2005, 13:21:24 »
Cytat: "spider_777"
Przy ustawieniach LAN do ustawianai PROXY pisze, ?e ustawienia te nie beda uzywane do polaczen telefonicznych, jakim jest neostrada, wiec mam problem :(


Ja tam jako? na neostradzie normalnie z proksiaków korzystam jak musz? i nie mam wi?kszych problemów...
Przedwieczny.

Arleonenis

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 23, 2005, 14:07:18 »
phi ale wy macie problemy, poszukajcie hamerykanca co sprzedaje time cody za iski w eve, kupcie kilka i macie gre za free, jak dobrze poszukacie to  znajdziecie wiec nie marudzic:P

Arleonenis

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 27, 2005, 01:19:40 »
nie, gadalem jakis czas temu z gmem (chyba z rok temu) i nic nie mówil ze mozna za to bana zlapac, po prostu poprosil abym mu tym glowy nie zawracal wiec banem nie grozi, a zwykle mozesz se kupic kod na rok lub dwa z góry jak juz znajdziesz takiego jelopa (cos mi sie widzi ze oni na to oko przymykaja bo to dla nich wiecej pieniedzy...)

a poza tym jak zalapiesz bana to skill ciagle leci wiec jak gm cie wezwie i zacznie marudzi ustaw szybko bs na lvl5 lub hac na lvl5:P

spider_777

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 28, 2005, 17:30:55 »
Ehh, wszystkie martwe te proxy, ma ktos dzia?aj?cy z obs?ug? ssl? :)

Draughnor

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 29, 2005, 08:55:06 »
Tam kolega z IP ma racje poniewaz jak sprawdzam to mam w dolarkach a dlaczego? :P jak sprawdzilem dzieki pewnej stronie jak sie ma moje ip do kraju gdzie mieszkam to wyswietlilo ze jestem w Filadelfi (USA) tak ze wiecie jak to jest :P

Kromeq

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 05, 2005, 00:03:00 »
Witam.
Od jakiegos czasu przymierzam sie do triala EVE bo zawsze lubilem gry tego typu. No ale tu nie o tym ;)

Czy ktos ma sprawdzony sposob na placenie w $ zamiast w euro? Moze to nie az taka straszna roznica ale prawde powiedziawszy za te 15 zeta wole isc na piwo niz przeplacac :D

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 05, 2005, 08:49:54 »
Cytat: "Kromeq"

Czy ktos ma sprawdzony sposob na placenie w $ zamiast w euro? Moze to nie az taka straszna roznica ale prawde powiedziawszy za te 15 zeta wole isc na piwo niz przeplacac :D


Jedyny pewny sposób to ustanowienie pierwszej platnosci z komputera o amerykanskim IP, czyli najlepiej w naszym przypadku przez amerykanskie proxy  8)
Szczególy w postach powyzej  :roll:

zderzaq

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 07, 2005, 18:06:30 »
Cytat: "Anonymous"
Male wyjasnienie co do platnosci i kart.

VISA - system amerykanski, transakcje rozliczane w dolarach

EUROCARD/MASTERCARD - system europejski, transakcje rozliczane w euro

Stad sie bierze to, ze podrozujac po Europie, warto placic karta eurocard/mastercard bo z waluty lokalnej (np. funtow brytyjskich) przeliczane jest na euro a pozniej na pln. W przypadku VISY z waluty lokalnej przeliczane jest na euro, pozniej na dolary i na koncu na pln (wiecej tracimy bo to tak jakbysmy 3x w kantorze wymieniali).
Bedac w Stanach i krajach "Visy" lepiej placic VISA bo z waluty lokalnej przelicza sie na dolary a pozniej na pln. W przypadku placenia EUROCARDEM/MASTERCARDEM w krajach "Visy" z lokalnej waluty kwota przeliczana jest na dolary pozniej na euro i na koncu na pln.

Stad wniosek, ze placac za mmorpgi oplaca sie uzywac VISY bo placimy w dolarach a jego kurs jest korzystniejszy.
W przypadku, gdyby mialo sie to odmienic proponuje zmiane na EUROCARDA/MASTERCARDA ale na razie sie nie zanosi ;)

Pozdrawiam!


Nie do ko?ca - istniej? karty Visa rozliczane w euro :)
Patrz np. tutaj

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 14, 2005, 21:33:09 »
A ja sie tak zastanawiam, je?li juz kto? zmieni sobie p?atno??? na $ to system mu przyjmie, ?e jest myster ameryka i ma bonusa. Ale czy potem jak sie wchodzi po prostu na swoje konto i loguje juz nawet bez zmiany p?atno?ci to nie jest to sprawdzane przez system? Mo?e trzeba po prostu ci?gle wchodzic na stronke przez proxy do czasu a? p?atno?? nie bedzie zmieniona?

enderpl

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 12, 2005, 00:54:58 »
wlasnie przymierzam sie do placenia za kolejny miesiac, a tutaj patrze euro mi pisze, czy znow przez proxy musze sie laczyc?

pc5

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 12, 2005, 12:09:18 »
Cytat: "enderpl"
wlasnie przymierzam sie do placenia za kolejny miesiac, a tutaj patrze euro mi pisze, czy znow przez proxy musze sie laczyc?


Tak.

enderpl

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 12, 2005, 12:22:21 »
sprawdzilem nie :P

mimo ze mialem euro w formularzu pobralo mi $

pc5

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 13, 2005, 22:56:07 »
A ja ostatnio nie wyrzymlem i TC kupilem na 1 msc. Tam sie nie liczy czy $ czy euro. Wa?ne ?e TC by?o za $ :) Ciut dro?ej ni? kart?, ale jak pisa?em, nie wytrzyma?em :)

Anonymous

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 17, 2005, 22:47:52 »
Qrde ludzie pomozcie.Wklejalem ip z poprzednich stron i nic nadal na tej stronie mi wyswietla ze musze bulic w euro.A wklejam tak jak na schemacie.

Anonymous

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 17, 2005, 22:51:39 »
A i moge dodaj jeszcze ze nawet jak zmienialem na to japonskie proxy to i tak nic sie nie zmienilo nawet stronki mi sie wolniej nie otwieraly.Mam neta z Neti(a musze kompa restartowac?) .Sorka za spam;p

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 17, 2005, 22:55:10 »
Z tego co zauwa?y?em to nie wy?wietli ci czy p?acisz w euro czy w dolkach dopóki nie zap?acisz pierwszy raz :D wi?c ryzyk fizyk bo potem nie zmienisz :D
Przedwieczny.

Anonymous

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 18, 2005, 16:14:04 »
Czyli musze zaplacic do 20Euro jak mi sie trail skonczy i dopiero potem bede mogl se na $ zmienic czy jak teraz zaplace w Euro to juz do konca bede musial bulic w Euro.Pozatym zastanawiam sie czy ktos nie moglby mi konta zalozyc i je za mnie oplacac(nie mam karty i narazie nie bede mial) a ja mu bede kase poczta wysylal(chodz tu o kogos kto placi w $ i potrafi tak zrobic zeby w $ placic)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 18, 2005, 16:27:48 »
Nie, chodzi o to, ?e wy?wietli sie w euro a ?ci?gnie w dolkach... albo w euro... :) nie wiadomo ró?nie mo?e by? :)

Najlepiej znajdz sobie kogo? mieszkaj?cego w pobli?u - tak b?dzie najsprawniej i najbezpieczniej.
Przedwieczny.

Anonymous

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 18, 2005, 19:03:13 »
Ta tylko kogo.Raczej nie znam nikogo takiego.Chyba poczekam do marca wtedy mam 18;p i sam sobie karte wyrobie.Z drugiej strony nie mam ochoty , nie chce i nie stac mnie na to zeby placic w Euro(tzn stac ale za drogo wyjdzie..)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 18, 2005, 19:17:18 »
rany, rzeczywi?cie 10 zybli ró?nicy...

a karte mo?esz ju? sobie i teraz wyrobi?, nie we wszystkich bankach, ale wiekszosc ma mozliwosc za zgoda rodzicow ofkoz
Przedwieczny.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 21, 2005, 14:06:46 »
Jezeli wchodzisz na strone z US IP to przy wybieraniu platnosci powinno pojawic ci sie ze bedzie pobierane w $ a jezeli pokazuje euro to znaczy ze jest cos nie tak z IP lub cos zle zrobiles.
I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz - jezeli pierwsza platnosc zrobisz w euro to juz zawsze beda ci w tej walucie pobierac i zmienic sie nie da  :!:
W odwrotna strone nie prubowalem ale najprawdopodobniej jest tak samo  :roll:

Anonymous

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 23, 2005, 16:54:12 »
A ja bodajze na mmorpg.pl czytalem ze na allegro czy gdzies mozna kupic klucze przedluzajace gre.A ta pierwsa platnosc to tez ta" pierwsza" platnosci czyli 19$ lub 19E ???

balthur

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 23, 2005, 17:01:25 »
aukcje z kodami skasowali z allegro nie wiem dlaczego, wlasnie napisalem maila do sprzedajacego i napisze wam jezeli cos koles odpisze ;]

WolfSimon

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 23, 2005, 17:36:48 »
Cytat: "balthur"
aukcje z kodami skasowali z allegro nie wiem dlaczego, wlasnie napisalem maila do sprzedajacego i napisze wam jezeli cos koles odpisze ;]


Zapytaj ireula dlaczego :D :wink:

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 23, 2005, 18:00:05 »
Mo?e po prostu pojechali po ca?o?ci - albo zablokowali kolesia....
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Anonymous

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 23, 2005, 18:43:14 »
Ludzie help moze mi ktos zalozyc to konto z USA IP bo bylem w cafe i qrde nie dziala (tak samo jak w domu).NIe wiem czemu tak jest ale plis..

Anonymous

  • Gość
P?atno?c za gr? - $ a Euro
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 25, 2005, 09:37:14 »
apropo tej aukcji na allegro cos z nia nie tak jest ? :] bo zamierzam zakupic, skasowali tylko ta ze sprzedarza isk