Eve Online > NoobGarten

Blueprinty - Orygina? a kopia

<< < (2/3) > >>

droid:
No nie wiem czy przy obecnych cenach za kopie jest to op?acalne - wydac miliard a zarabiac po pare milionów za bpc

Marquiz:

--- Cytat: "Dragy" ---ale oryginaly sa o wiele lepsze :) i WARTO kupic lub zdobyc bpo do bsa, znalezc lab, researchowac, kopiowac, sprzedawaz i zarabiac wielka kase :P
--- Koniec cytatu ---


znowu nie taka wielka kase.....
BPO na BS w tym momencie kosztuje 920 mil (BS lv II).
Research tego do ponad miesiac do jakiegos sensownego poziomu ME. i dopiero wtedy mozesz zaczac kopiowac. Biorac pod uwage, ze takie BPC chodza po jakies 3 mil to musialbys ich sprzedac 300 zeby eyjsc na swoje. Krotko mowiac za duzo trzeba zainwestoac i zyt dluto to trwa, zanim zacznie przynosic zyzki.

dzikus:
Dok?adaj?c si? do Marquiza:
do tego warto doliczy? koszty laboratorium, które te? musisz p?aci? - najpierw do sko?czenia ME przynajmniej 5-10 (bo ni?ej nikt nie kupi) a potem koszt kopiowania (które te? zabiera troch? czasu). W sumie te koszty mog? by? ca?kiem spore - laboratorium mo?e kosztowa? jakies 700-900k na 5 dni (oko?o 5 milionów na miesi?c). A ilo?? producentów BPC do BSów jest tak du?a, ?e nie wiem czy warto si? tam jeszcze wciska?.

Hall Underley:

--- Cytat: "Dzikus" ---laboratorium mo?e kosztowa? jakies 700-900k na 5 dni .
--- Koniec cytatu ---


s? mi?jsca, gdzie 5 dni kosztuje ju? 1.5-2m...

Marquiz:
my placimy 1,2mil w 0,6 :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej