Autor Wątek: Przenosiny postaci mi?dzy kontami a ich stuff  (Przeczytany 4196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

droid

  • Gość
Przenosiny postaci mi?dzy kontami a ich stuff
« dnia: Luty 26, 2005, 10:08:54 »
Czy móg?bym prosic uprzejmie o udzielenie odpowiedzie na nastepuj?ce pytanka:

1). Jak wiadomo serwis Eve-Online.com umozliwia transfer postaci pomi?dzy kontami. Czy w przypadku przeniesienia postaci z konta na konto przeniesieniu ulega tak?e ca?e jej wyposa?enie, czy tez jest ono tracone?

2). Z zasad opublikowanych na stronce oficjalnej wynika, i? de facto niedopuszczalna jest sprzedaz kont pomi?dzy graczami. Z zapisów tam zawartych wynika bowiem, i? dotychczasowy w?asciciel sprzedanego konta zawsze moze wnioskowac o jego odzyskanie.

Jak ma si? to do zawartego zapisu cytuj? "Note that accounts transferred before May 18th 2004 are exempt from this rule, as account transfers were allowed before that time." Na jakiej podstawie CCP ustala, kiedy konto zosta?o przej?te przez osob? nieuprawion? i ze mia?o to miejsce przed 18 maja 2004 roku?

Konrad

  • Gość
Przenosiny postaci mi?dzy kontami a ich stuff
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2005, 16:09:18 »
1 = sprzet jest wlasnoscia postaci, pozostaje w hangarze po przeniesieniu, chyba ze gracz przed transferem sam przniesie je na inna postac a da ci samego chara

2 = moga to ustalic posrednio, poprzez hosta z ktorego sie logujesz (byli by idiotmi jakby tego nie logowali + argument ze moge sie przeciez logwac z roznych jest smieszny, mozesz co nie zmienia faktu ze bedzie to widac w logu, bo poprzedni wlasciciel logowal sie z innych), moga tez namierzyc dane wlasciciela karty platniczej, wlascicielem konta jest wlasciciel karty (to moze byc trudniejsze w przypadku gdzy aktywowano konto jakims kodem, albo cdkeyem boxowej wersji, chociaz wtedy tez podajesz w wiekszosci przypadkow nr karty zeby kotynuowac subskrypcje).

dzikus

  • Gość
Przenosiny postaci mi?dzy kontami a ich stuff
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2005, 13:47:46 »
Jak kupisz konto to zapewne zmienisz te? numer karty kredytowej, e-maila i pewnie te? inne dane, których ja bym rozdawa? nieznajomym. Cho?by po tym to wida?.