Autor Wątek: Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2  (Przeczytany 11851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« dnia: Luty 23, 2005, 08:59:06 »
Tak jak w temacie:
Co potrzebne jest zeby dostepny byl agent lvl 2 ?
Robie misje u agenta lvl1 (Sisters of Eve) i chcialbym móc przejsc do agenta lvl2.
W oerse (nowa kwatera NHUN) jest agent lvl2, który nie jest dla mnie dostepny w jego info napisane jest ze zeby móc robic u niego misje musze miec standing 1.3.
Dorobilem sie takiego standingu u lvl1 a ten lvl2 nadal jest niedostepny.
O co w tym wszystkim chodzi?
Moze ktos opisac jakies jasne zasady przechodzenia na wyzszy poziom agentów? (czy trzeba przechodzic do agenta tej samej organizacji, co sie traci itp.)

I jeszcze jedno jak podnosi sie ten glówny (ogólnie widoczny standing mojej postaci?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2005, 09:04:16 »
A nie chodzi o standing wobec jego corpa/frakcji ?

Dormio
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2005, 09:09:43 »
Cytat: "Dormio"
A nie chodzi o standing wobec jego corpa/frakcji ?

Dormio


Nie wykluczone  :?
Dlatego prosilem zeby ktos jakies jasne zasady napisal  :roll:

Gram juz jakis czas a za misje dla agentów dopiero sie zabralem  :oops:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2005, 09:19:08 »
U mnie lvl2 agenci zrobili si? "aktywni" dopiero jak przekroczy?em standing Gallente 1.xx
Zaszkodzi? na pewno nie zaszkodzi... poza tym im wi?cej robisz wobec agenta misji tym bardziej jest wobec Ciebie lojalny (dodatkowy bonus na kasie oraz ciekawsze przedmioty oferuje), ale przecie? to wiesz :)

Dormio
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Marquiz

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2005, 09:44:31 »
Generalnie kazdy agent ma w swoim INFO napisane jakiego standingu wymaga zeby sie odblokowac. CHodzi o standing do FRAKCJI lub RASY.
Im misja dluzsza tym wiekszy bonus do standingu po jej wykonaniu.
TYLKO misje important/storyline podnosza standing do RASY.

P.S. Agenci R&D oprocz standingu wymagaja skill'i odpowiednich.

partridge

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2005, 18:03:20 »
Pewnie standig masz za maly kwestia pewie lezy w tym czego nie widac mianowicie wymagany np 0.7 a ty juz masz 0.7 ale gdzies tam pewnie nie do konca jest to idealnie dopasowane (pewnie standing nalicza sie jakos dalej po przecinku ale tego juz nie widzimy (mialem cos takiego ostatnio na moim alcie) wystarczylo zrobic 2 misje standing wzrosl troche i juz w show info corporacji dla ktorej mialem robic misje agent zrobil sie availible :)

dzikus

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2005, 19:29:22 »
W Oerse nie ma agentów Sisters of EVE.

Je?eli wi?c robisz misje dla Sisters of EVE i ro?nie ci standing do Sisters of EVE to znaczy, ?e masz dost?p do lepszych agentów Sisters of EVE.
Je?eli wi?c chcesz pracowa? dla agenta Duvolle Laboratories, to musisz podnie?? sobie standing do Duvolle Laboratories czyli pracowa? dla agentów poziomu 1 Duvolle Laboratories. Proste i logiczne.

Przy okazji - BAAARDZO przydaje si? skill Connections. Je?eli zrobisz go na poziom 4 (jakie? 3-4 dni) to podniesie ci standing z 0.01 do 1.61 (o 1.6). Co pozwoli ci zacz?? prac? od razu albo z bardzo dobrymi agentami lvl 1 albo z kiepskimi lvl 2. Oczywi?cie lepiej zrobi? misje dla kiepskiego lvl 2 ni? doskona?ego lvl 1.

kosto

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2005, 05:15:23 »
ten skill nie podnosi standingu(podnosi w innym wymiarze;] )... zeby nie bylo plakania ze mam connections na lvl4... standing podniesiony o 1.6 i dalej dupa...
ten skill w zasadzie ma dzialanie na EFECTIVE QUALITY agenta czyli zwykle QUALITY agenta plus bonusy za STANDINGI i SKILLE ;]


ludize robicie misje :P a nawet nie wiece co i jak :P

Marquiz

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2005, 07:00:21 »
Skill Connections podnosi standing efektywny, bo dziki niemu mam standing u GALLENTE 3,3 (1,7 bez skilla connections lv 4) i mam odblokowanych wszystkich agentow gallente lv II + lv III z q: -17 --- -12. Podobnie zreszta dziala na standing do Frakcji i poszczegolnych agentow czyli +0,4/level skilla.
btw. w przypadku frakcji o charakteze kryminalnym (np. archangels) potrzeba Cryminall Connections do podniesienia standingu efektywnego.

dzikus

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2005, 07:14:34 »
Co do Effective Quality, to o ile dobrze pami?tam równanie jest nast?puj?ce:

Effective Quality = Quality + Effective Standing + 4*Negotiations

W zwi?zku z tym Agent z Q -5 do którego masz Standing 3 oraz masz 3 poziomy Negotiation ma:
EQ= -5 + 3 + 12 = 10

Przy czym Effective  Standing o ile dobrze pami?tam to jest twój standing personalny do agenta a nie do jego frakcji ale tu ju? mog? si? powa?nie myli?. Po prostu sprawd?cie.

Drugi wa?ny skill to Social. Za ka?dy jego poziom dostaje si? 5% wi?kszy wzrost Standing po ka?dej wykonanej misji. Je?eli wi?c misja da?aby ci domy?lnie 0.30% wzrostu standing, to 4 poziomy social zrobi? z tego 0.36% wzrostu standing.

A teraz co do samego wzrostu standing:
Maksymalna warto?? standingu to 10. Domy?lna to 0. Teraz je?eli dostajesz 1% wzrostu standing, to znaczy ?e o 1% zmniejsza si?  ró?nica mi?dzy twoim standingiem a maksymalnym standingiem.
W zwi?zku z tym je?eli mia?e? 0, to 1% = 0.1
Ale je?eli mia?e? standing 5, to 1% = 1% * (10-5) = 1% *5 = 0.05
Je?eli mia?e? standing 9, to 1% = 1%* (10-9) = 1% * 1 = 0.01
Wa?ne to jest przy dzia?aniu umiej?tno?ci Connections. Bo connections daje tak naprawd? wzrost standingu o 4% na poziom. Je?eli wi?c masz 4 poziomy Connections to:
- je?eli standing wynosi 0, to connections daje ci 1.6 standingu
- je?eli standing wynosi 5, to connections daje ci 0.8 standingu
- je?eli standing wynosi 9, to connections daje ci 0.16 standingu

No i to chyba tyle co powinni?cie wiedzie? o tych umiej?tno?ciach i standingach/quality.

Szczutek

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2005, 07:39:57 »
A tak sie wtrace
Dyplomacja podnosi Ci standing u korporacji, ktore Cie nie lubia, a Konekcje u tych co Cie lubia.
Ale najlepsza polewka jest z tego, ze jak zrobisz duzo misji dla korpa ktory Cie nie lubi (potrzebuje Dyplomacji), to w koncu ten korp zacznie Cie lubic i zacznie korzystac juz wtedy z Konekcji. Mozna to odczuc majac np. Dyplomacje na 4 a Konekcje na 1. Troche sie zdziwilem ktoregos dnia, gdy spojrzalem na moj standing: mialem 6.10, a nastepnego cos 5.40 - korp ktory mnie nie lubil zaczal mnie lubic. Charakter jest Minmatarski, a robilem misje dla Ishukone (Caldari).

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2005, 07:41:48 »
No dobra a jaki wplyw na wzrost standingu ma Effective Quality agenta?
W którym miejscu tych wzorów sie to wstawia?

dzikus

  • Gość
Przejscie od agenta lvl1 do agenta lvl2
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2005, 07:54:40 »
Nie ma we wzorze poniewa? nie ma wp?ywu. To standing wp?ywa na Quality a nie odwrotnie. To jakiej jako?ci agenta sobie we?miesz co najwy?ej wp?ywa na dobór misji, które od niego dostaniesz. To znaczy agent z lepszym Quality pewnie daje ci misje, które dadz? lepszy standing. Ale ?adnego innego wp?ywu tu nie ma.