Eve Online > NoobGarten

Narkotyki/Niewolnicy...

(1/4) > >>

Dormio:
Jestem nowym graczem... wi?c Wam mo?e si? pytanie i odpowied? wyda? oczywist?...

Chcia?bym si? dowiedzie? jak wygl?da kwestia transportu handlu nielegalnych towarów w grze ?
Gdzie np. najszybciej mo?na dosta? wi?kszo?? np. narkotyków, w jaki sposób najlepiej je transportowa? (ju? wiem, ?e najlepiej to mie? "superszybki" statek, mo?e jaki? interceptor z pr?dko?ciami 2-4km/s), jak unikn?? wykrycia, ?e si? co? szmugluje ?

W wi?kszo?ci wypadków s?ysz?, ?e zysk nie równowa?y ryzyka... ale przebitka 600-800%...

Dormio

Hall Underley:

--- Cytat: "Dormio" ---
w jaki sposób najlepiej je transportowa? (ju? wiem, ?e najlepiej to mie? "superszybki" statek, mo?e jaki? interceptor z pr?dko?ciami 2-4km/s), jak unikn?? wykrycia, ?e si? co? szmugluje ?

--- Koniec cytatu ---


Szybki statek nic nie da. Je?li podlecisz za blisko "celników", to wpad?e? i czeka ci? konfiskata kontrabandy i "mandat". Za blisko to tak mniej wi?cej poni?ej 60-70km.
Samemu trudno bawi? si? w przemyt, do tego potrzebujesz przynajmniej jednego pomocnika, który sprawdzi jak wygl?da sytuacja po drugiej stronie gejta, przez który masz zamiar skoczy?.  Wygl?da to mniej wiecej tak, ?e ta druga osoba, bez kontrabandy na pok?adzie robi za zwiad.  Je?li miejsce, gdzie chcesz skoczy? jest czyste (nie ma tam celników, czyli "customs ofifcers"), mozesz tam polecie?. Podobnie wygl?da skok przez gejty. Czaem, jesli droga nie jest czysta, trzeba przeczeka?, a? celnicy sobie polec? gdzie? indziej.
Ryzyko takiej zabawy jest minimalne, ale jest ona czasoch?onna i wymagaj?ca kombinowania jak? tras? polecie?.

Dormio:
W ko?cu jaka? konstruktywna propozycja :)
Ile zajmuje czasu zanim si?... celnicy zorientuj?, ?e szmugluj? ?
Rozumiem, ?e wcze?niejsze rozmieszczenie bookmarków nie przeszkodzi ? Podobnie warpowanie do gang member'a ?

A mo?e wiesz gdzie najlpiej kupi? ? Niewolnicy to Amarr, bro? i pluton - Gallente, a narkotyki ?

Dormio[/i]

Hall Underley:

--- Cytuj ---Ile zajmuje czasu zanim si?... celnicy zorientuj?, ?e szmugluj??
--- Koniec cytatu ---


Bardzo szybko - praktycznie natychmiast jak wejdziesz w ich zasi?g.


--- Cytuj ---Rozumiem, ?e wcze?niejsze rozmieszczenie bookmarków nie przeszkodzi?
--- Koniec cytatu ---


Wr?cz pomo?e.


--- Cytuj ---Podobnie warpowanie do gang member'a?
--- Koniec cytatu ---


O ile tylko b?dziesz si? trzyma? odpowiednio daleko od celników.


--- Cytuj ---A mo?e wiesz gdzie najlpiej kupi? ? Niewolnicy to Amarr, bro? i pluton - Gallente, a narkotyki ?
--- Koniec cytatu ---


U agentów handluj?cych prochami ;) Pewnie te? w regionach Serpentisów i Angeli.

Dormio:
To mam nadziej? ostatnie pytanie czy: small audit log secure container pomaga ?

Dormio

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej