Autor Wątek: Optimal Range i FallOff - pytanie;-)  (Przeczytany 3935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SOSY

  • Gość
Optimal Range i FallOff - pytanie;-)
« dnia: Luty 02, 2005, 12:52:56 »
Witam,

Uzywam medium energy turretek i mam pewien problem
Zakladam soczewki zwiekszajace dmg i zmniejszace zasieg co w rezultacie daje mi
Optimal Range = 11KM
Mam tez parametr falloff 8000m
nie zgadza mi sie ze mam problemy z trafianiem gdy obiekt jest <11KM
a nie powinny byc <3KM? (optimal - falloff)

Mam tez do Was pytanie czy moze lepiej postwic na zasieg i go maksymalnie zwiekszyc kosztem dmg? Czyli uzyc soczewek Radio M ?
Nie chcialbym naduzywac Waszej cierpliwosci ale mam jeszcze prosbe czy ktos moglby podac wzor jak wyliczyc ilosc zadawanych obrazen?
Soczewki zwiekszanaje DMG maja EM 12 i THEMAL 12 a RADIO tylko a moze AZ 14 EM  - jak to ma sie do koncowego dmg?



Czy bronie maja jakies ukryte parametry ? czasem bardzo podobne probnie maja kilku ktrotna roznice w cenie?

Dzieki i pozdrawiam;-)

YANNICK

  • Gość
Optimal Range i FallOff - pytanie;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2005, 13:21:57 »
To, czy trafisz, czy nie, zalezy nie tylko od zasiegu, ale takze od szybkosci podazania za celem ('tracking').

Co do zasiegu, to zalezy z jakim przeciwnikiem walczysz. M.in. czy potrafisz utrzymac dlugi dystans, czy pzreciwnik jest szybszy. Np na mniejsze (szybsze i zwrotniejsze) statki potrzebny jest wiekszy tracking. Wieksze statki dodatkowo posiadaja wiekszy zasieg, itd.
Generalnie sam musisz sie zorientowac.

Co do soczewek, to dmg EM jest dobry na oslony, ale na pancerz juz nie.
Mozesz natomiast zmieniac soczewki (lub amunicje) w trakcie walki :P

Sprzety nie posiadaja zadnych 'ukrytych parametrow', a roznica w cenie wynika z faktu, iz w EVE panuje kapitalistyczny model gospodarki rynkowej. ;)

SOSY

  • Gość
Optimal Range i FallOff - pytanie;-)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2005, 14:14:27 »
dzi?ki to du?o wyja?nia;-)
czy zmiana soczewek podczas walki to normalna proacedura czy wymaga jaki? specjalnych rzeczy/trikow?

Marquiz

  • Gość
Optimal Range i FallOff - pytanie;-)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2005, 15:40:06 »
Cytat: "SOSY"
dzi?ki to du?o wyja?nia;-)
czy zmiana soczewek podczas walki to normalna proacedura czy wymaga jaki? specjalnych rzeczy/trikow?


nie, klikasz na bron prawym przyciskiem i rozwijanego menu wybierasz rodzaj amunicji ktory chcesz zaladowac. Oczywiscie musisz mieca ta amunicje w cargobay.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Optimal Range i FallOff - pytanie;-)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2005, 06:21:08 »
To ja mam pytanko nawiazujace troche do tematu:
czy mozna sprawdzic (ocenic) jaki zasieg ma bron przeciwnika zanim zacznie do nas strzelac?

partridge

  • Gość
Optimal Range i FallOff - pytanie;-)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2005, 09:50:57 »
Hmmm pewnie najlatwiej odroznic je po wygladzie robisz look at na kolesia i widzisz mniej wiecej co ma ale mozna zdaje sie tez zobaczyc co ma koles ship scannerem chyba.