Eve Online > Odyssey

Zmiana skilli do shipów na lato

<< < (2/17) > >>

ManganMan:
Oj, moje wydatki na skille właśnie wzrosły...
A będę miał reimbursement za deski jak wrócę np. po roku?

Wysłane z mojego WT19i

SokoleOko:
Wprawdzie obecny system skillowania trudno uznać za optymalny, to jednak "wspólne" battlecruisery (bo kto poza milicją lata deskami) bardzo ułatwiały cross-training. Jeden skill na V opędzał wszystkie cztery rasy - ile osób ma Battlecruisers na V a ile wszystkie 4 BS-y na V?

CCP chyba nie docenia wagi faktu, że w poważnym PvP obowiązuje "V or GTFO" i "All races, all ships, all V".

Trenowanie BS-a na V pod capitale faktycznie było ciut bolesne. Z drugiej strony, wpychając skille do Jump Drive jako wymagane to latania carrierem/dreadem CCP zapomina, że tak zwane "landlocked" capitals w niższych klasach WH, które nigdy w życiu nie użyją jump drive. Jeśli dobrze rozumiem, po zmianie nadal będzie można nimi latać bez skilli od Jump Drive ("jeśli masz podstawowy skill na dany ship, nie ważne czy ma masz wymagane po drodze"), ale jak ktoś dzisiaj skilluje alta pod takiego capitala, to będzie musiał zmieniać plany.

Kolejna obserwacja - dzisiaj skille "nie wpuszczają" n00bów w wyższe tiery. Jeśli widzisz Abaddona, to ktoś kto nim leci raczej ma BS-a na IV. Po zmianach pewnie będzie można zobaczyć n00bów latających dobrymi shipami z podstawowym skillem na I-III i bez wysoko wbitego "spaceship command", które przecież daje sporo agility.

Theronth:

--- Cytat: SokoleOko w Luty 07, 2013, 20:15:58 ---Kolejna obserwacja - dzisiaj skille "nie wpuszczają" n00bów w wyższe tiery. Jeśli widzisz Abaddona, to ktoś kto nim leci raczej ma BS-a na IV. Po zmianach pewnie będzie można zobaczyć n00bów latających dobrymi shipami z podstawowym skillem na I-III i bez wysoko wbitego "spaceship command", które przecież daje sporo agility.

--- Koniec cytatu ---
Więcej nerdów wyląduje w śmietniku z ich meta 0 baddonami.

--- Cytat: Miriabel Ka w Luty 07, 2013, 19:35:25 ---Ja akurat z tych zmian nie jestem zadowolony bo:
- po zmianach nie będę mógł latać statkami którymi teraz mogę
- a jeśli będę chciał nimi latać to, będę musiał doskilować brakujące skille



--- Koniec cytatu ---
LRN2English

Dopóki masz primary skill required na wymaganym poziomie, gry nie interesuje czy reszta wymagań jest spełniona czy nie.

Nie mam Long Range Targeting na V, ale skoro posiadam Electronic Attack Ships na V i Amarr Frigate V wciąż mogę latać Sentinelem.

Miriabel Ka:

--- Cytat: Theronth w Luty 07, 2013, 20:41:16 ---LRN2English

--- Koniec cytatu ---
Akurat o mój poziom Angielskiego nie musisz się martwić bo na pewno stoi na wyższym poziomie niż twój więc STFU

Wracając do tematu.
Na prostym przykładzie Covetor-a widać ze do wymagań zostanie dodany skill mining frigate


Więc całe pierdolenie "if you could fly it before you can fly it now" mozna sobie o dupę rozbić.

Oczywiście jest więcej przykładów jak się dobrze przyjrzeć wymaganiom i ilość dodatkowych skili została zwiększona

sztosz:
Przecież zmiana nie zabierze Ci Minning Barges, więc o co Ci chodzi? I nie o dupę rozbija się tylko o kant dupy, wiec STFU a nie defetyzm siejesz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej