Autor Wątek: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]  (Przeczytany 7700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« dnia: Grudzień 18, 2012, 11:10:58 »
Tytułowy sait...
Znalazłem dostałem wpier.... ledwo zwiałem.
Pytanie do tych co dłużej żyją na terenach sanshy, jak najlepiej się zabrać za tą cholerę?
Na goon wiki znalazłem stary opis sugerujący że na 3 i 4 sait escalcji można się nie patyczkować i zrzucić parę lotnisk, ale najpierw trzeba wykonać pierwszy plex...
Ktoś się podzieli doświadczeniami?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2012, 11:23:13 »
zastanów się czy warto to w ogóle robić po pierwsze ....
robiłem to w angelowej wersji kilka razy
bylo masakrycznie upierdliwe i biorąc pod uwagę loot oraz prawdopodobieństwo eskalacji to ten plex kompletnie się nie kalkuluje ... chyba że weszło Ci na ambicję :)
teraz kiedy nie da się rozdzielić tanka od dps-a a logistyki na plexie powinny byc dwa albo wcale to wydaje mi sie ze juz kompletnie nie warto
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 11:44:04 wysłana przez sneer »
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2012, 11:28:28 »
Cytuj
chyba że weszło Ci na ambicję
No właśnie problem jest taki ze o ile przeżyję jak ktoś mnie pojedzie w pvp i nie zdołam się zemścić, to nie jestem przyzwyczajony do takie sytuacji w przypadku pve :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2012, 11:43:28 »
powinno być odwrotnie  ;)

p.s. dawno temu ostatnią część eskalacji robiłem w 2 lotniska na jakiejs przelotówce
1j w jedną stronę i 2 j w drugą stronę były wrogie kampy :)
kolega przelecial frejką którą z miejsca zabilismy zeby nikt cyna nie widzial ... sam plex byl z dala od bram i tak sobie to rzeźbilismy :)
adrenalina większa niż na pvp normalnie :)
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2012, 12:04:23 »
Cytuj
powinno być odwrotnie
To była figura retoryczna. Z moich kr dorwałem każdego kolejnego dziada. Najzabawniejsze było kampienie sąsiadów którzy mieli jaja żeby mnie w low zgangować w pięciu, ale jak czekałem na nich pod stacją w high to już żaden nie wydokował, musiałem ich po bramach łapać

Tak czy siak, wracając do HQ, tam naprawde jest taka rozpierducha na wejściu?
Angelową wersję czym tankowaliście?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2012, 12:08:49 »
maelstorm / machariel ....potem doczepialo sie logistyka
i ewentualnie nastepnego dps-a jak plex tego wymagał
ale ...to juz przeszlosc i tak sobie raczej nie polatasz .... ostatnio mijalem na jakims pleksie uklad 2 machariele +2 scimki ale 4 osoby/ toony do plexa który ma znerfioną tabelkę i srednia szanse eskalacji ?
to juz chyba lepiej inne pve robic moim zdaniem  bo koniec konców liczy sie isk /h i ilosc pieprzenia prawda ?
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2012, 12:13:23 »
Latanie anomalek jest nudne, taki plex to zawsze jakaś odmiana i rozrywka :P
Bardziej chodziło mi o resy jakich potrzeba aby nie wyparować na wejsćiu, ale skoro mael / mach to tankowały to raczej przeżyję już w okolicy "tylko" 90%...
Pogadam z ludzmi w korpie moze logistyki się znajdą (lotniska tam nie wprowadzimy prawda?)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2012, 12:17:40 »
nie tyle tankowaly ile lapaly agro i wolaly o scimka modlac sie bardzo gorąco :) i nie tyle resy sie przydawały ale raczej bufor

jak juz sie bardzo nudzisz i potrzebujesz plexa jako odmiany to rób DED-y
nie ma loterii z eskalacja i chyba per saldo tez lepiej dropi
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 12:37:30 wysłana przez sneer »
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:39:35 »
Dobra jakiś czas temu wreszcie skompletowałem gang i uderzyliśmy na tą sygnaturkę.
Inicjalny sait załatwiliśmy zestawem 3x tengu rr w stylu wormholowym + vulture z linkami i dużym buforem który wjechał tam jako pierwszy i wziął inicjalne agro, dzięki czemu tengu mogłyy spokonie się skupić po warpie zalokować i odpalić repki. Jak całe agro było na którymś tengu to było ciepło, ale generalnie dało radę. Drugi pojój to była łatwizna. Stacja coprawda nie wykazała zrozumienia dla naszej argumentacji i nie chciała wybuchnąć ale okazałao się że nie trzeba jej niszczyć. Po zniszczeniu faction rata który się zespałwnił zaraz po tym jak pierwsza rakieta rozbiła się o stację pojawiła się esklacja.
Trzy kolejne saity jak się okazało można zblicować. Wpad czymś co jest w stanie stankować agro np Haven, ubić truskawkę zlootować i lecieć dalej ponieważ aktualnie to faction rat jest trigerem eskalacji. Ostatni sait to było wyzwanie. Na początek "przepraszam ja mam kurwa wiosłować ponad 200km do tej jebanej stacji carierem?!!?!" a potem jak się pojawiły raty. (problem dojścia na zasięg ataku do stacji rozwiązała cynostawiaczka szybkim lotem na odległość dogodną dla carierów i rewarpem carierów na nią. Drugi zabawny moment był jak się pojawił nosiciel lotu o wdzięcznym imieniu el diablo. Najpierw zdziwiłem się że bhaal alta nie wiedzieć kiedy stracił czwartą część armora i mimo dwóch lokalnych i jednej capsowej repki ten armor dalej leci w dół (wywarpował z naruszoną strukturą) to potem kolega w chimerze zaczął krzyczeć że el diablo go bije i tank mu pęka (przy czym wcześniej ponad 30 tyreantów nie robiło na tej chimerze wrażenia :P ), utłukliśmy w końcu gadzinę i zebraliśmy bpc na nightmara i x-type repke i odlecieliśmy.

Generalnie mieliśmy farta bo łacznie z całości wydłubaliśmy coś koło 1,5-1,7 miliarda. No i zaznajomiłem się z tym strasznym oficerem który kiedyś ponoć wytrzymał plombę od teksa (o ile się nie mylę kiedyś jeśli wierzyć plotkom nawet bufu robiło ten sait tak ze wlatywało "coś" odpałao sige, wszystkie raty się spawniły, wjerzdzał tytan odpalł dd, a potem dobijało się tylko el diablo i lootowało pole)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2013, 18:10:47 »
Jak robiliśmy tego odpowiednik dla Serpentis, Lacco zszedł do 60% armora na Avatarze po odpaleniu na wstępie wszystkich triggerów.