Forum Gry > Inne gry

War Thunder

<< < (3/105) > >>

Soulscream:

--- Cytat: SokoleOko w Styczeń 29, 2013, 14:45:03 ---Lol.

1. Nie patentujesz nazwy, nazwę/logo możesz zastrzec.
2. Nawet jeśli zastrzeżesz ją na jakimś terytorium (bo tak to działa, nie globalnie) to zawsze przyjść do Ciebie grubszy gracz mający więcej kasy i Cię z tej nazwy wysadzić, bo "jest bardziej rozpoznawalny na rynku".

--- Koniec cytatu ---

Proponuje po googlowac zastrzeżenie nazw produktow blizzarda zatem. Dokładnie jest tak samo jak z domenami. Duzy gracz moze Cie w dupe pocalowac jezeli jestes jej wlascicielem i co najwyzej moze ja od Ciebie kupic. Jak widzisz sa kody miedzynarodowe, wiec cos dziala globalnie.

p.s faktycznie uzylem, zwrotu opatentowac zamiast zastrzec.

źródło: http://www.mmo-champion.com/content/2399-Mists-of-Pandaria

SokoleOko:
Nie idźmy w offtopa, ale nic podobnego. Przykład z domenami jest szczególnie nietrafiony, już skończyło się zarabianie na rejestrowaniu domen znanych marek, bo rejestrując domenę podpisujesz zobowiązanie do jej udostępnienia jeśli trafi się firma o takiej nazwie (piszą w dużym uproszczeniu).

Podobnie jest nawet z nazwą produktu, a nawet firmy. Centertel - jako operator sieci Idea - wygrał swego czasu proces z agencją reklamową Idea. Wprawdzie agencja była wcześniej, ale sąd uznał że w jej działalność była praktycznie zawieszona w okresie dwóch lat i przyznał rację operatorowi komórkowemu.

Soulscream:

--- Cytat: SokoleOko w Styczeń 29, 2013, 15:27:31 ---Nie idźmy w offtopa, ale nic podobnego. Przykład z domenami jest szczególnie nietrafiony, już skończyło się zarabianie na rejestrowaniu domen znanych marek, bo rejestrując domenę podpisujesz zobowiązanie do jej udostępnienia jeśli trafi się firma o takiej nazwie (piszą w dużym uproszczeniu).

Podobnie jest nawet z nazwą produktu, a nawet firmy. Centertel - jako operator sieci Idea - wygrał swego czasu proces z agencją reklamową Idea. Wprawdzie agencja była wcześniej, ale sąd uznał że w jej działalność była praktycznie zawieszona w okresie dwóch lat i przyznał rację operatorowi komórkowemu.

--- Koniec cytatu ---

Mysle, ze generalnie chodzi o kazda sprawe indywidualnie, a z mysla artystyczna nie jest tak latwo jak powiedzmy z nazwa sieci komorkowe. Tak czy siak dzieki, za wytlumaczenie.

Doom:
Tak czy siak dalej uważam że WG dokonało większą opłatę administracyjną w sądzie w którym było to rozpatrywane niż Ci drudzy :P

Ptysiu:
Kurde, ma ktoś klienta wrzuconego na jakiś sensowny serwer ftp i co lepsza, zechce się podzielic linkiem? :D
Takiego transferu nie widziałem odkąd przerzuciłem się z modemu na stałe łącze. :(

Edit:
Ściągnąłem w końcu, pograłem i potwierdzam. Opad szczęki. Graficznie o poziom lepsze od WoWp, przy czym gra jest nieporównywalnie bardziej stabilna i lepiej zoptymalizowana. Sterowanie też jest dużo przyjemniejsze. O dziwo steruje soę identycznie, natomiast sekret tkwi w działaniu kamery, która śledzi kursor myszy, zamiast być sztywno ustawioną na wprost samolotu.

Trochę dziwne i trudne do przyzwyczajenia było dla mnie z początku przyzwyczajenie się do tego, że lata się w jednej rundzie kilkoma samolotami po kolei (po każdej śmierci), zamiast jednym. Ma to jednak sens, poniważ można wybrać samolot, który akurat najbardziej się przyda w danej sytuacji.

Ogólnie WT przynajmniej jeśli o mnie chdzi deklasuje WoWp pod chyba każdym możliwym względem. Od grafiki po grywalność.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej