Autor Wątek: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?  (Przeczytany 69161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 21, 2013, 21:55:27 »
>CSM

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 25, 2013, 13:39:24 »
[admin]Dyskusja o T-8 wydzielona do http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=11956.0[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 25, 2013, 14:17:12 »
Dziękuje Doom :).

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 25, 2013, 16:46:58 »
Dziękuje Doom :).
Soulscream
A tak w ogóle może mi ktoś wytłumaczyć kto to jest?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 25, 2013, 17:00:44 »
Dawno temu, za górami za lasami, jak goony miały połódniowo wschodnią eve, a BoB'em ceo w empire straszyli niepokornych noobów, to był dyrektoren goonswarmu. Jednocześnie jednym z 3 reprezentatnów tego bloku tu na Centrali. Wtedy też zdobuł większość centralowych przyjaciół :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 25, 2013, 17:07:06 »
Dawno temu, za górami za lasami, jak goony miały połódniowo wschodnią eve, a BoB'em ceo w empire straszyli niepokornych noobów, to był dyrektoren goonswarmu.

Dyrektorem ds. Tankowania Posow  8)
W tamtych czasach sov war polegal na stawianiu wiekszej ilosci posow w systemie niz przeciwnik (kto mial wiecej ten mial sova), wiec ciezko bylo znalezc kogos kto bedzie latal i to wszystko tankowal  :D Dlatego musieli wymyslac rozne tytuly dla takich nerdow, zeby sie za szybko nie zniechecili, ale to w sumie troche jak Konserwator Powierzchni Plaskich  ;) albo Sales Manager

edit: w sumie tak mi przyszlo do glowy (nie wdajac sie w jakies glebokie psychoanalizy), ze to moze dlatego od 3 lat gra w WoW i twierdzi uparcie na tym forum, ze EVE jest nudne...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 25, 2013, 17:17:28 »
wiec ciezko bylo znalezc kogos kto bedzie latal i to wszystko tankowal  :D Dlatego musieli wymyslac rozne tytuly dla takich nerdow, zeby sie za szybko nie zniechecili, ale to w sumie troche jak Konserwator Powierzchni Plaskich  ;) albo Sales Manager

Z doswiadczenia musze przyznac, ze to bardzo dobra definicja dyrektora korporacji w Eve.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 17:53:58 wysłana przez Mona X »

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 25, 2013, 17:28:21 »
Z doswiadczenia musze prznac, ze to bardzo dobra definicja dyrektora korporacji w Eve.

tak prawdziwe że aż smutne
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 25, 2013, 17:50:34 »
Dyrektorem ds. Tankowania Posow  8)
W tamtych czasach sov war polegal na stawianiu wiekszej ilosci posow w systemie niz przeciwnik (kto mial wiecej ten mial sova), wiec ciezko bylo znalezc kogos kto bedzie latal i to wszystko tankowal  :D Dlatego musieli wymyslac rozne tytuly dla takich nerdow, zeby sie za szybko nie zniechecili, ale to w sumie troche jak Konserwator Powierzchni Plaskich  ;) albo Sales Manager


Będę bardzo złośliwym (nie)trollem i wspomnę, że pewien korp w PL community oferuje dyrkowanie na wejściu każdemu rekrutowi o jakim słyszałem ;)
Cała prawda o moim graniu...


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 25, 2013, 17:56:16 »
Będę bardzo złośliwym (nie)trollem i wspomnę, że pewien korp w PL community oferuje dyrkowanie na wejściu każdemu rekrutowi o jakim słyszałem ;)

Cho do RAVE Skeer... Wszystko bedziesz mial....
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 25, 2013, 18:04:25 »
Dobra pany nie chce mi sie ciąć kolejny raz tematu. weźcie kończcie offtop

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 25, 2013, 20:59:33 »
edit: w sumie tak mi przyszlo do glowy (nie wdajac sie w jakies glebokie psychoanalizy), ze to moze dlatego od 3 lat gra w WoW i twierdzi uparcie na tym forum, ze EVE jest nudne...

Jak ja lubie jak Ty wszystko wiesz lepiej od samych zainteresowanych :). Trochę to żałosne, ale co tam upust Twojej frustracji jest zabawny dla osób stojących z boku :).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 25, 2013, 21:03:04 »
Wlasnie sie toczy wielka bitwa w Cache w systemie u930, jak narazie 50 mothershipow Solarow okrazone przez NCDOT i N3. Prosze administracje zeby ustalila z Soulscreamem, czy moge pisac o tym w tym temacie, czy moze w tym nowym, a moze mam stworzyc jeszcze jakis inny - najlepiej jakas niezalezna komisja ekspertow niech to ustali :) po stronie N3 lokal 1000, Solarow 300, jak ustalicie dajcie znac ja narazie ide na ich TS posluchac

1update:jednak Solarzy nie wrzucili tych matek, tylko jakies kilkanascie dreadow, ale lokal jest 1400 lol
2update to co mozna tu pisac na ten temat czy nie mozna bo nie chce popelnic faux pas. Sporo sie dowiedzialem na temat tej bitwy wiec jak tylko bedzie wiadomo w jakim temacie poprosze dajcie znac. Solar vs N3, to chyba nowy topic, nie? 
3. update jednak bylo chyba tez Unthinkables, czy ogolnie temat powinien sie nazywac Drone Wars, chociaz zalezy, bo jak byl Razor i FA to Northern Wars czy cos, albo najlepiej stworzyc odrazu wszystkie mozliwe kombinacje, i potem tylko wklejac battleraporty w odpowiednie zakladki, wtedy bedzie najprosciej.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 22:33:49 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 03, 2013, 22:42:14 »
WARGAMES BY SHAMPOO ARE A GO