Forum Gry > World of Tanks

Zabijaki i Pijaki [ZBJ] przyjmuje czołgistów i artylerzystów :)

<< < (2/3) > >>

nugatar:
<spod grobu>
Pozdrawiam Dooma
<dalej spod grobu>
Zapraszam jakby ktos mial ochote, narazie zgrywamy sie w roznych kompaniach i jest zabawowo, tradycyjnie część zawodników w stanie upojenia tym lub owym!

Ptysiu:

--- Cytat: Doom w Styczeń 26, 2013, 00:14:02 ---http://worldoftanks.eu/community/clans/500017920-ZBJ/
http://wot-news.com/index.php/stat/clanstat/eu/500017920
Niestety ale do CW to wam sporo brakuje, chyba że chcecie być free expem i sreberkami. I to wam mówię jako ktoś kto walczył w CW i jako żołnierz i jako dowódca te pare razy kiedy na czas nie zwiałem z kanału ts'a jak szukali kogoś kto poprowadzi starcie bo główny dowódca sie nei zjawił na czas ;)

PS
pozdrowienia dla Gzu i Nugatara :P

--- Koniec cytatu ---

Fajne statsy :). Jasne, z CW to my na razie planujemy się jedynie pobawić. W Zabijakach od zawsze najważniejsze było wspólne przesiadywanie na TSsie i pierdzielenie bzdur, czy jak się to ładnie nazywa: community :). Zresztą z tą samą ekipą da się postrzelać do czołgów, internetowych statków kosmicznych i pośmigać po summoners rift. Jedyne czego wymagamy to odpowiedni wiek i stosunek do współklanowiczów, czytaj: dojrzałości.

Marlon Zaipher:
Chciałbym dołączyc do Waszej zacnej bandy ,sęk w tym,że nigdy nie moge zastać żadnego z rekruterów widocznie mam niefart,stąd post tutaj.

Sir Falo:
Dalej aktualne?

Sent from my HTC Desire Z using Tapatalk 2

Lt Rook:
Tak!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej