Eve Online > Retribution

Nowy wielorasowy BC. DA FUCK?

<< < (3/8) > >>

SokoleOko:
Też wydawało mi się to bzdurą, ale po zastanowieniu, może to będzie ten eksploracyjny cruiser o który community prosi odkąd gram w Eve.

VonBeerpuszken:

--- Cytat: SokoleOko w Styczeń 21, 2013, 09:43:02 ---Też wydawało mi się to bzdurą, ale po zastanowieniu, może to będzie ten eksploracyjny cruiser o który community prosi odkąd gram w Eve.

--- Koniec cytatu ---
Na to wygląda, starczy popatrzeć na paramertry, równe wszystkie resy, bonusy do prob, na moje oko statek idelnie przygotowany na wszystkie możliwe NPC.

SokoleOko:
To raczej nie są jego finalne statsy, zwróć uwagę, że chyba nie wymaga żadnego skilla, a przynajmniej jego parametry nie zależą od skilli.

VonBeerpuszken:

--- Cytat: SokoleOko w Styczeń 21, 2013, 10:15:24 ---To raczej nie są jego finalne statsy, zwróć uwagę, że chyba nie wymaga żadnego skilla, a przynajmniej jego parametry nie zależą od skilli.

--- Koniec cytatu ---
Pewnie jak zdecydują się na wrzucenie na serwer coś tam z bonusów zależnych od skilli dorzucą....
Np wymóg lvl5 BC wszystkich ras żeby móc nim latać  :P
Chyba że to ma być gift "dla każdego", niezależnie od skilli...
Mnie tam zajedno  ;) nawet w tej postaci wygląda ciekawie.

Doom:

--- Cytat: SokoleOko w Styczeń 21, 2013, 10:15:24 ---To raczej nie są jego finalne statsy, zwróć uwagę, że chyba nie wymaga żadnego skilla, a przynajmniej jego parametry nie zależą od skilli.

--- Koniec cytatu ---
Włąśnie przez resy uważam to za dowcip.
W temacie skili to wydaje mi się że to może być maszyna czerpiąca z czterech rasowych skili na BC (po tym jak je rozbiją)
- amarr bc - lazory i może drony
- caldari bc - rakiety
- galente bc - hybrydy i drony (albo rozdzielą bonus po pięć % na amarr i galente, albo dadzą to do jednej rasy tylko)
- matar  bc - projectile
Oczywiście jeśli to bedzie regularna maszyna. Jeśli to bedzie exclusive prezent jeden na konto, to albo naprawde będzie no skil, albo będzie wystarczyło mieć te skile tylko na 1 aby latać z pełnym bonusem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej