Autor Wątek: Kolejne Cześć  (Przeczytany 2442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cassio

  • Gość
Kolejne Cześć
« dnia: Styczeń 14, 2013, 12:13:24 »
Hej,

Widzę, że na forum powitanie to pewnego rodzaju standard: to też witam wszystkich :)

Moja historia w Eve to jak na razie pasmo prób przerwanych już dwukrotnie brakiem cierpliwości i wypadkiem losowym (jak to w życiu bywa). Stąd postać, którą posiadam to ciekawy okaz - urodzony w kwietniu 2009 pilot Amarr z 5.5 kk SP na karku - tak, niezbyt pilnie się uczył. W dodatku pilotuje Minmatarskie statki.

Pomijając historię - Eve znów skutecznie przyciągnęło mnie do swojego Universum. Mam zamiar polatać nieco dłużej niż za dwoma poprzednimi razami - jak to mówią: do 3 razy sztuka.

Jak na razie można mnie uważać za noob'a w pełnej krasie. No ok, może nie całkowitego, ale poza hisec (misje lvl3) i podstawową terminologią wiem/znam niewiele. Nie mniej chciałbym w końcu spróbować głównego dania jakie serwuje nam Eve: być częścią jakiejś struktury, wyskoczyć czasem z flotą do lowsec, poznać więcej tajników gry, poznać ludzi, potrollować na chatcie

Za korporacją rozejrzę się na pewno w odpowiednim miejscu na forum.

Prywatnie: Wiodę standardowy żywot - pracuję jak programista/marketer w niewielkiej firmie; czasu na grę ma tyle, ile mam ( bywa, że pogram i 5 godzin, czasem 2, czasem w ogóle - zależy od humoru, bynajmniej mojego ;)  ); lubię dobrą książkę sf/fantasy przy akompaniamencie Dark Ambientu, lub postrzelać do ratów w rytmie dobrego Rock'a. Poza tym troche fotografii/grafiki. Fiś na punkcie kompletnie niepotrzebnych gadżetów elektronicznych/sprzętu audio.

Na początek wystarczy.

Pozdr dla wszystkich i
Fly Safe
Piotr
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 12:33:55 wysłana przez cassio »

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Kolejne Cześć
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2013, 12:52:27 »
Dawaj do null seca, tutaj jest prawdziwa zabawa

Wysłane z mojego ZAX 1.2


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Kolejne Cześć
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2013, 13:25:45 »
Powitać na pokładzie :D
I powodzenia, przyda się :)

Starakopara

  • Gość
Odp: Kolejne Cześć
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2013, 14:16:56 »
Witaj na pokładzie Centrali, gdzie zwykłe posty nie trafiają się zbyt często :)

na początek polecam Unseen Academy ( polska korporacja szkoleniowa ), to da ci przedsmak "bycia w strukturach" a potem będziesz mógł dołączyć do korporacji o profilu, który będzie Ci najbardziej odpowiadał

o7
fly sharp !

Phobeus

  • Gość
Odp: Kolejne Cześć
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2013, 14:53:56 »
yeah, myślałem że tylko ja słucham ambientu czytając książki s-f. Powodzenia !