Autor Wątek: FW misje lvl 4 bomberem  (Przeczytany 2959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Phobeus

  • Gość
FW misje lvl 4 bomberem
« dnia: Styczeń 16, 2013, 17:04:07 »
Pytanie do milicjantów: czy po ostatnim dodatku nadal da się klepać misje lvl 4 bomberem? Jeśli tak to napiszcie proszę dla jakiej frakcji robicie misje i na jakim ab/mwd.

Z góry dzięki.

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2013, 17:49:43 »
dla matarów da sie napewno , ja robie z frakcyjnym 10mn ab

hint : mozesz miec alta w milicji i je zbierac/otwierac ,a mainem zaorac te pare npców ( stand nie spada ) , problemem jest to ,że obydwie strony mogą Ci zrobić kuku :)

i jest problem z przebiciem sie przez tank na którejs misji z commanderem - tzn przebić sie przebijesz ,ale schodzi troche dłuzej

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2013, 17:52:27 »
Da się. Latam dla Matarów i jest jak było. Co do napędu, to oczywiście AB. Latanie na MWD na misji kończy się w momencie jego załączenia (kiedyś z ciekawości spróbowałem). Co do fitu, to obojętnie jakim bomberem lecisz musisz mieć rigi do zasięgu rakiet (hydraulic bay thrusters i rocket fuel cache partition) i sensor booster. Następnie lecisz na jakieś 90 km od celu i załączasz orbitowanie. W low sloty najlepiej ballistic control systemy, w medy target paintery i to tyle. Proste jak budowa cepa.

Pro tip: Lot prostopadle do i od celu zdecydowanie nie wskazany ;)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2013, 17:54:54 »
Da się. Latam dla Matarów i jest jak było. Co do napędu, to oczywiście AB. Latanie na MWD na misji kończy się w momencie jego załączenia (kiedyś z ciekawości spróbowałem). Co do fitu, to obojętnie jakim bomberem lecisz musisz mieć rigi do zasięgu rakiet (hydraulic bay thrusters i rocket fuel cache partition) i sensor booster. Następnie lecisz na jakieś 90 km od celu i załączasz orbitowanie. W low sloty najlepiej ballistic control systemy, w medy target paintery i to tyle. Proste jak budowa cepa.

Ja nie odlatuje .. za duzo zabawy , koszt 10mn ab jest znikomy ( 30kk ) i zwraca sie po pierwszej skończonej misji - orbita na npc/gejta/szpilke 50km i sru :)

Phobeus

  • Gość
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2013, 17:57:58 »
Da sie upchać frakcyjny 10mn ab na Hound?

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2013, 17:59:49 »
Ja robie w Purifierze :) a Hounda sprawdze jak sie logne

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2013, 18:01:45 »
Ja nie odlatuje .. za duzo zabawy , koszt 10mn ab jest znikomy ( 30kk ) i zwraca sie po pierwszej skończonej misji - orbita na npc/gejta/szpilke 50km i sru :)

W 9 przypadkach na 10 starczy skierować się na ab w dół albo górę po wylądowaniu na misji. Też bym osiwiał, gdybym te 90 km miał przelecieć w cloaku. NPC-e nie trafiają mnie mniej więcej od 30km. Te 90 to na wypadek faila przy scanerze, by być jak najdalej od bacona, gdy red wyląduje.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Phobeus

  • Gość
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2013, 18:04:00 »
Ja robie w Purifierze :) a Hounda sprawdze jak sie logne

No właśnie w Puri da się upchać frakcyjny 10mn ab, ale na Hound nie ma bata :) Powiedz mi Mamut jak zmykasz z misji jak ktoś Ci wskoczy, bo na 10mn ab allign trwa ponad 20 sek  :-X

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: FW misje lvl 4 bomberem
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2013, 18:09:04 »
W 9 przypadkach na 10 starczy skierować się na ab w dół albo górę po wylądowaniu na misji. Też bym osiwiał, gdybym te 90 km miał przelecieć w cloaku. NPC-e nie trafiają mnie mniej więcej od 30km. Te 90 to na wypadek faila przy scanerze, by być jak najdalej od bacona, gdy red wyląduje.


Spróbuje jak będe miec więcej czasu ;-) Alajn z 10mn jest troszke przydługawy , jak sie przeoczy neuta na dscanie to trzeba wprowadzać manualne poprawki do tej uber-nudnej, ale bardzo opłacalnej farmy ...

Jak uciekam ? ab off i alajn na pierwszy celestial który się pokrywa z orbitą ;)

Druga sprawa alt mi zawsze wisi na drabince w jakims rookie shipie , wiekszosc najpierw próbuje zabić alta ,wiec jest te 30-40 sekund na ucieczke ;)  Postać do zbiearania misji robi sie chyba ok 4d ,wiec idealnie mozna go wpakowac w drugi slot na alt koncie  ... spadać to to może codziennie milion razy , klonow nie kupujesz ,rookie shipy za darmo ...