Autor Wątek: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.  (Przeczytany 37785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 20, 2013, 11:24:56 »
Trochę oderwane od tematu, ale tuż przed zakończeniem gry - było to już ponad rok temu - zainstalowałem na kilka dni takiego bota - w ramach desperackiego poszukiwania ISK - i była to słaba sprawa, działał bardzo ospale, zarabiał 2x mniej w tym samym czasie a i tak musiałem tego pilnować non stop, bo jakiś błąd bota się zdarzał nierzadko, który nieupilnowany mógł zaowocować utratą statku. Nieraz było tak, że ktoś do mnie zagadał, co stanowiło problem. Ponadto ustawianie wszystko na czarno, aby mógł sobie klikać było bardzo denerwujące. Generalnie było to stresujące, więc dużo lepiej samemu bić raty.

Bo pewnie miales dostep do najtanszego bota. Najnowszy autorski rosyjski software jest 100% bezpieczny, gada na lokalu, nie robi bledow i nie uzywa myszki (mozesz korzystac w tym czasie z komputera), komendy injectuja sie bezposrednio wiec nie obciaza karty graficznej i mozesz sobie puscic kilkanascie takich botow na raz nawet na slabym komputerze, do tego jak cos jest nie tak (np dostanie scrambla, zaplacze sie w skalki albo zginie) to wysyla ci SMSa... Pogadaj z Ozzim on ci opowie wiecej
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 20, 2013, 11:46:44 »
Bo pewnie miales dostep do najtanszego bota. Najnowszy autorski rosyjski software jest 100% bezpieczny, gada na lokalu, nie robi bledow i nie uzywa myszki (mozesz korzystac w tym czasie z komputera), komendy injectuja sie bezposrednio wiec nie obciaza karty graficznej i mozesz sobie puscic kilkanascie takich botow na raz nawet na slabym komputerze, do tego jak cos jest nie tak (np dostanie scrambla, zaplacze sie w skalki albo zginie) to wysyla ci SMSa... Pogadaj z Ozzim on ci opowie wiecej

Podejrzane. Skąd to wiesz?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:02:31 »
Podejrzane. Skąd to wiesz?

A o tym musisz juz porozmawiac ze swoim kolega z korpa Punctem :) Napewno razem dojdziecie do jakichs rewelacji
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:18:02 »
Cytuj
Dziura finansowa LFN wzięła się z tego, że Ozzy, będąc jeszcze dyrkiem, zainwestował kasę w bocące konta, które po bodajże kilku dniach zostały zbanowane.

Cytuj
software jest 100% bezpieczny(...)Pogadaj z Ozzim on ci opowie wiecej

Dowcipy lubisz. Nie zamierzam próbować ani tego ani żadnego innego. Chciałem po prostu przekonać innych, że to nic fajnego.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 20, 2013, 12:19:37 »
Przypomnę i to dużymi literami bo zdaje się, że inaczej możesz nie zrozumieć w końcu.

OD PÓŁ ROKU CO NAJMNIEJ NIE GRAM W EVE.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 20, 2013, 13:48:44 »
Przypomnę i to dużymi literami bo zdaje się, że inaczej możesz nie zrozumieć w końcu.

OD PÓŁ ROKU CO NAJMNIEJ NIE GRAM W EVE.

Ale co mnie to obchodzi :) Graj sobie albo nie graj. Rozumiem, ze niektorzy nie musza grac zeby dzielic sie swoimi glebokimi przemysleniami na forum o statkach kosmicznych, i Ty jestes wlasnie jedna z takich osob - Onet ci nie wystarcza, wiec siedzisz tutaj, wyrazasz swoje opinie i zadajesz rozne pytania, a potem sie dziwisz ze ktos ci odpowiedzial BO TY PRZECIEZ NIE GRASZ I KAZDY POWINIEN O TYM WIEDZIEC.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

nonenalim

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:15:32 »
Mnie osobiście jest żal, że historia -A- dobiega końca. -A- doskanałe nie było, miało sporo przywar, ale jednego nie można było im odmówić: byli against all. Odkąd owce dołączyły do -A- dla mnie zaczał się najlepszy okres w eve: roamy kilka razy dziennie, masa killi, fajni ludzie. Widać jednak było ostatnio zmęczenie materiału, znudzenie fc grą. Widać nie tylko ja, nie tylko pojedyncze osoby, ale i korpy poczuły, że czas na zmiany.

Podobne mam odczucia z LFNem. Idealnie nie było, były odwieczne problemy, brak sciągłości w rozwoju korpa.  To będąc tam jednak nauczyłem się wszystkiego (dzięki Akira za przyjęcie nuba ;) ), dużo z korpem przeżyłem, swoje godziny wylatałem. Teraz nasze drogi się rozeszły, ale sentyment pozostał.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 20, 2013, 14:59:11 »
W tym sęk, że ty łośku bez mydła jesteś typem człowieka który musi mieć ostatnie słowo. Dlatego wcześniej napisałem, że praktykujesz głupawą demagogie i trolujesz na potęgę

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:06:53 »
staret to szkot ;) który sobie lubi czasem przypalić to i owo. a co do lfn i tej ankiety zostaniemy do końca. ja to się zastanawiam który z moich memberów podaje wam te maile >:D . tytek zostaje, i w ogóle to wasze info trąca starą padliną :p

swoja droga zastanawiam się co powinienem napisać żeby wsadzić kija w mrowisko CAT'a :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:09:55 »
W tym sęk, że ty łośku bez mydła jesteś typem człowieka który musi mieć ostatnie słowo. Dlatego wcześniej napisałem, że praktykujesz głupawą demagogie i trolujesz na potęgę

Ale twoje zdanie mnie zupelnie nie interesuje  ;) Nie rozumiem czemu caly czas cos do mnie piszesz i komentujesz moje posty, nie rozumiem tez co to znaczy "losiek bez mydla", a zeby sie zorientowac czy uprawiam demagogie musialbys najpierw zrozumiec to, co pisze. Z czym niestety masz klopoty wiec na wszelki wypadek asekurujesz sie slowem "trolling". A teraz sio na Onet.pl.

a co do lfn i tej ankiety zostaniemy do końca.

No nie za bardzo macie wybor, po odrzuconych wszystkich aplikacjach :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:14:42 »
Cat i Herezja czujcie się upomniani.
Herezja Ty w szczególności. Argument że nie grasz od x czasu wyciągasz w momencie kiedy wygląda na to że przegrywasz dyskusję, a w innych postach / wątkach jakoś nie przeszkadza Ci to pisać na aktualne tematy, odnośnie których musisz skądś brać wiedzę..

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:23:32 »
No nie za bardzo macie wybor, po odrzuconych wszystkich aplikacjach :)

poza black legion nikt nie był pytany a i to tez zrobił dyrek który sobie tam poszedł z naszym USTZ... który niby nie miał czasu na cta(był u nas fc) i w ogóle nie miał czasu na eve a tu nagle siedzi więcej niż wcześniej (kiedy jeszcze biliśmy się radośnie o 49-) poza tym możemy zrobić jakąś fuzje itd.. kilka opcji jest.

i podaj mi swojego nicka w LFN you know... for science.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:36:46 »
poza black legion nikt nie był pytany a i to tez zrobił dyrek który sobie tam poszedł z naszym USTZ... który niby nie miał czasu na cta(był u nas fc) i w ogóle nie miał czasu na eve a tu nagle siedzi więcej niż wcześniej (kiedy jeszcze biliśmy się radośnie o 49-) poza tym możemy zrobić jakąś fuzje itd.. kilka opcji jest.

i podaj mi swojego nicka w LFN you know... for science.

Acha czyli nie chcialo mu sie logowac jak byl w LFN a teraz jak wyszedl to znowu zaczal, hmm.. dziwne...
Merge, ktory nazywasz fuzja to chyba faktycznie najlepsze rozwiazanie, mozecie np. dolaczyc do Silver Snake Enterprises  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:40:44 »
albo oni do nas  >:D

nie poradzę ze jak towarzysz Vanini robi flote od 21et to nikt poza lambami sie dołączy a potem takie pieprzenie kotka(sory cat :P) za pomocą młotka ze nie ma flot i nudno...

a w BL tez nie jest różowo z tego co gadał ulubieniec całego eve makalu, cos mniej wiecej "kampia nas w 40carrierów na undocku to siedzę sobie u swoich brosów -a-" a jak gadałem z innym kolega który tez tam jest to ich poziom pvp jest dość niski - nie walczyli z slowcatami itd i welpuja ciągle :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:55:18 »
albo oni do nas  >:D

Tak, napewno oni do was  ;D

takie pieprzenie kotka(sory cat :P) za pomocą młotka ze nie ma flot i nudno...

a w BL tez nie jest różowo

W BL moze nie jest rozowo, ale napewno maja wiecej flot niz jedna dziennie, w dodatku po 21.00 EVE... Naprawde, najlepsze co moze was spotkac z punktu widzenia szeregowych memberow ktorzy chca latac, jest merge z jakims dobrym korpem. SSE to nie jest najlepszy korp, ale dla was to bylby jednak duzy skok jakosciowy...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 20, 2013, 15:57:10 »
random SSE sperging

Heh, banda baranów - za duży cykor, że z Nulli/NCDOT coś się stanie, wiec wolą pójść do failowego aliansiku ciągnąc druta Goonom. No, ale uczciwie mówić, FA to ich poziom, więc punkt dla nich, że wreszcie przestają udawać i bić się powyżej swojej kategorii wagowej.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

nonenalim

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 20, 2013, 17:12:35 »
W BL moze nie jest rozowo, ale napewno maja wiecej flot niz jedna dziennie, w dodatku po 21.00 EVE...

po 21 eve zgadza sie. a dokladniej 1:00 - 6:00 naszego czasu plus troche aktywnosci w au tz. eu jest w zasadzie martwe. informacje z pierwszej ręki.

SSE to nie jest najlepszy korp, ale dla was to bylby jednak duzy skok jakosciowy...

Tak z ciekawosci: skąd Ty wiesz, że SSE to byłby duży skok jakościowy dla Lambów? A może byłoby odwrotnie? A może obie strony skorzystają. Masz kogoś "swojego" w jednym i drugim korpie, że znasz sytuację?

btw tak dla lżejszej atmosfery: http://i.imgur.com/F2NHW.jpg - może stare, nie wiem. Ja odkryłem wczoraj i bardzo mnie rozbawiło.

Goomich

  • Gość
LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 20, 2013, 17:22:13 »
Pewnie pogapił się przez chwilę na KB.

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 20, 2013, 18:04:25 »
w black legion jest dosłownie kilka osob (dwie z lambów) ktore sa aktywne w eutz "... a bo makalu..." reszta to pozny ustz czyli realnie od 3 w nocy czasu polskiego do 10 nawet jesli ostatnie pare dni siedze na kompie w tych godzinach nie znaczy ze by mi to na codzien pasowało ;)
co do sse.. wydawało mi sie ze to sa w większości ludzie za wschodniej granicy obawiam sie ze bysmy sie nie dogadali ani nie szprechamy ani nie gawaritujemy :D.. ja tam sie cos ucze słuchac ale ciezkooooooo

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 21, 2013, 10:55:47 »
w black legion jest dosłownie kilka osob (dwie z lambów) ktore sa aktywne w eutz "... a bo makalu..." reszta to pozny ustz czyli realnie od 3 w nocy czasu polskiego do 10 nawet jesli ostatnie pare dni siedze na kompie w tych godzinach nie znaczy ze by mi to na codzien pasowało ;)
co do sse.. wydawało mi sie ze to sa w większości ludzie za wschodniej granicy obawiam sie ze bysmy sie nie dogadali ani nie szprechamy ani nie gawaritujemy :D.. ja tam sie cos ucze słuchac ale ciezkooooooo

Znalazlem dla was idealna opcje zeby sie zmergowac, starzy kumple z AAA, w sumie podobny poziom wiec powinniscie sie dogadac, do tego fajny sojusz bez zobowiazan

http://evemaps.dotlan.net/corp/Black_Aces/alliances
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 21, 2013, 14:08:17 »
mysle ze juz lepsza opcja byłaby dla nas w rave ;)

swoja droga ostatnia opcja w ankiecie jest naprawde zabawna...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 21, 2013, 15:14:22 »
mysle ze juz lepsza opcja byłaby dla nas w rave ;)

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 21, 2013, 18:01:40 »
no ale pomysl nie chciałbys nas w rave?  >:D bylibyśmy BBF's jak nic :D!
te długie rozmowy o zyciu i smierci a rano bysmy zrobili sobie jakieś ognicho i jajecznicę :D
to chyba naprawde niegłupie ide pogadac ze swoimi i z twoimi ;)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:11:19 »
Cytuj
no ale pomysl nie chciałbys nas w rave?  >:D bylibyśmy BBF's jak nic :D!
te długie rozmowy o zyciu i smierci a rano bysmy zrobili sobie jakieś ognicho i jajecznicę :D
to chyba naprawde niegłupie ide pogadac ze swoimi i z twoimi ;)

W obliczu takiego przeciwnika trzeba się jednoczyć.

akira akawa

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:43:06 »

Podobne mam odczucia z LFNem. Idealnie nie było, były odwieczne problemy, brak sciągłości w rozwoju korpa.  To będąc tam jednak nauczyłem się wszystkiego (dzięki Akira za przyjęcie nuba ;) ), dużo z korpem przeżyłem, swoje godziny wylatałem. Teraz nasze drogi się rozeszły, ale sentyment pozostał.


Ktoś mnie miło wspomniał na centrali - dali Bóg nie może być ;)

ps.
kto to jest mophk?

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 23, 2013, 17:52:55 »
THE NEXT POLISH MITTANI KU*  >:D


a tak serio: dzien dobry jestem mophk, robie za PR lambów i wszystko co potrzeba w corpie załatwic ;)

akira akawa

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 23, 2013, 18:46:48 »
THE NEXT POLISH MITTANI KU*  >:D


a tak serio: dzien dobry jestem mophk, robie za PR lambów i wszystko co potrzeba w corpie załatwic ;)

Dawaj tu Widgeta albo Ozziego - oni robią zawsze zajebisty PR :o


ps

http://lfn-online.pl/
jesli chodzi o PR to odkąd syntion zajmował sie stroną LFN to była to jedna z najlepszych polskich stron o EVE w polish comunity , doceniona przez ccp za poradniki i content. Odkąd łapki położył na niej ten drobny "cfaniaczek" ozzy to strona  leży i kwiczy . nikt tam chyba nic nie napisał od 2 lat..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2013, 10:02:23 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 23, 2013, 18:55:43 »
ja nie mam 'kluczy' tam a i pisarzem nie jestem :S wiec raczej za to sie nie wezme a co do tego co piszesz to ozzy <=> strona to wygląda to tak ze "niech sobie bedzie, chceta to piszta"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 23, 2013, 22:01:55 »
Może lepiej nie, Ozzy pewnie zaczął by pisać poradniki w stylu: "Bocenie Tom I", "Niszczenie korporacji od środka Tom III", "Cwaniacy mają lepiej Tom VII", "Akademia Lamienia Tom XVIII". (Żartobliwie)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 22:10:49 wysłana przez Zgudi »

mophk

  • Gość
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 23, 2013, 22:19:11 »
a co w tomie II itd?  >:D ozzy mógłby dyktować komuś co napisać ale sam pisać raczej by nie chciał... czytałbyś to w ogóle? :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 23, 2013, 22:56:22 »
Ja bym chetnie poczytal :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 07, 2013, 11:42:07 »
Można by tak chociażby w celach estetycznych wywalić tą ankietę? albo zamienić na jakąkolwiek inna?;p

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 07, 2013, 20:30:55 »
Wywalmy te ankiety :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 14, 2014, 17:17:52 »
Wywalmy te ankiety :P

A miałem nadzieję, że to wątek rekrutacyjny LFNu
Counting the days in the haze around me

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: LambF w AAA i co z tego dalej bedzie.
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 14, 2014, 20:04:04 »