Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

api na centrali

(1/2) > >>

ireul:
.

GlassCutter:

--- Cytat: Ireul Taar w Styczeń 08, 2013, 07:56:20 ---proponuje naprawic api, robie wszystko jak opisane, zaznaczam postac, niestety, przy moim imieniu znajduja sie dane PIERWSZEJ postaci z konta, nie tej zaznaczonej.
Chcialem byc fajny i miec api na centrali, ale teraz... Nalezy sie 100ISK (sto) odszkodowania za prezentowanie przez kilka minut imienia jednej z moich postaci.

--- Koniec cytatu ---
Zrób api tylko dla tej postaci którą chcesz pokazywać. Też miałem ten problem

Doom:
Ten problem jest znany wcześniej. Czy nie pisałem w samej instrukcji użycia moda aby tworzyć api tylko dla chara który ma być wyświetlany?

Doom:
To złośliwie kurwa odpowiem że nie trzeba było rezygnować, fackupów z grzeczności nie skomentuję, bo nie wypada znęcać się nad emerytem.
Ten mod to nie mój poziom i mogę co najwyżej poprosić o próbę naprawy tego problemu, lub go wywalić (do czego się skłaniam zważywszy na wrzaski nie tylko użyszkodników, za każdym razem jak poruszam kwestię spięcia go z prawami pisania w pewnych działach)
Instrukcję zaraz poprawię aby nie było niedomówień

Doom:

--- Cytat: Ireul Taar w Styczeń 08, 2013, 11:58:30 ---parafrazując i eskalując, to złośliwie kurwa kurwa ododpowiem, że trzeba było mi z niemca uprawnień nie zabierać :) wyszedł człowiek dzieci robić, i po powrocie gówno już mógł :)

za poprawienie instrukcji z góry dziękuję.

--- Koniec cytatu ---
Pretensje do Hastry lub Xarta, ja nie mam prawa butować ludzi z poziomu admina

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej