Forum Gry > World of Tanks

napinki czołgistów - Było: Śmieszne rzeczy

<< < (10/11) > >>

KiFuso:

--- Cytat: MGGG w Grudzień 27, 2012, 22:34:59 ---Przyczyn upadku SWTORa było kilka.

--- Koniec cytatu ---

Jakiego upadku? ;) gra się ładnie odrodziła po F2P, wzrost graczy na każdej lokacji można liczyć o +150%.


--- Cytat: Doom w Grudzień 27, 2012, 21:38:05 ---zerżnięcie mechaniki z wow, przez co defakto gra jest klonem wow z inną grafiką i innym backgrandem

--- Koniec cytatu ---

Wolę sprawdzone mechaniki niż wymyślanie rewolucji na silę jak to jest w przypadku GW2.. które posiada jeszcze mniejszy end game od SWTOR - ale w końcu to gra roku wg. TIME's :x

Co do dobrych mmo z 'inną' mechaniką na pewno można zaliczyć AoC'a... który stał się grywalny dopiero rok po premierze i wtedy miał najlepszy okres dla siebie i dla graczy.

O gustach długo można dyskutować...

Theronth:

--- Cytat: KiFuso w Grudzień 28, 2012, 00:45:51 ---Wolę sprawdzone mechaniki niż wymyślanie rewolucji na silę jak to jest w przypadku GW2.. które posiada jeszcze mniejszy end game od SWTOR - ale w końcu to gra roku wg. TIME's :x

--- Koniec cytatu ---
Mechanika w GW2 jest  świetna, ale na endgame składa się farmienie Legendary Weapon, żeby zostać jak to powiedział sam Wielki Żyd Twórca, 'True Master of Guild Wars', albo klepanie Fractal Dungeon.
 A PvP to żart.

MGGG:
mozesz wyjasnic co jest tym "zartem"?

Theronth:

--- Cytat: MGGG w Grudzień 29, 2012, 03:56:44 ---mozesz wyjasnic co jest tym "zartem"?

--- Koniec cytatu ---
Cztery mapki na krzyż, w jednym trybie. W GW1 to się nazywało Hero Battles, tylko tu zamiast 3 npc masz graczy do pomocy.

Filip Bonn:

--- Cytat: Theronth w Grudzień 28, 2012, 21:24:21 ---Mechanika w GW2 jest  świetna, ale na endgame składa się farmienie Legendary Weapon, żeby zostać jak to powiedział sam Wielki Żyd Twórca, 'True Master of Guild Wars', albo klepanie Fractal Dungeon.
 A PvP to żart.

--- Koniec cytatu ---

Popieram, ja wbiłem 80lvl i widząc ,że end-game'u nie ma odstawiłem grę na pułkę. Nawet nie mam ochoty sprawdzać tych wszystkich 'zajefajnych iwentów'.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej