Eve Online > Faction Night

Minmatar Faction Night - grudzień 2012

<< < (2/21) > >>

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Doom w Grudzień 17, 2012, 14:11:54 ---Znaczy ban na machy, cyny i dramiele?

--- Koniec cytatu ---
Oj, uważaj, zaraz dostaniesz wykład że w/w używają ladaru i projectili, więc są owocem myśli technicznej matarów  ;D

Doom:
A ja na to odpowiem że na markecie figurują jako angel cartel ships

Dux:
Ta wyższa i najdoskonalsza forma bytu, choć zwana potocznie Angels, jest jednak z krwi i kości minmatarska. Wszyscy aniołowie w niebie są minmatarami. >:D

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Dux w Grudzień 17, 2012, 16:00:15 ---Ta wyższa i najdoskonalsza forma bytu, choć zwana potocznie Angels, jest jednak z krwi i kości minmatarska. Wszyscy aniołowie w niebie są minmatarami. >:D

--- Koniec cytatu ---
Bluźnierca!
Matarzy próbowali skopiować Angelsowe statki, ale w swej wrodzonej niedoskonałośni potrafili ino w miare podrobić sensory i działa. Powołując się na znana i jedyną skarbnicę wiedzy o EVE czyli Nonsensopedię:
"(...) Trudno mówić jakie okręty montują inżynierowie Minmatar bo tych inżynierów nie ma. Zamiast tego każdy Matar stara się poskładać swój statek sam z tego co akurat ma pod ręką - z reguły są to zezłomowane pozostałości poprzednich Minmatarskich okrętów. Ulubioną bronią Minmatar są prymitywne, wielkokalibrowe działa. Zamiast komputerów i silników, liczą trajektorię na palcach i obracają działa korbami - dlatego tylko najlepiej wyszkoleni kiedykolwiek coś trafiają. Na papierze mają niezłego DPSa, ale w rzeczywistości walczy się zwykle na granicy (niezbyt dużego) efektywnego zasięgu i DPS można sobie spokojnie podzielić przez dwa; za to artyleria zadaje największe obrażenia w pojedynczym ataku i dlatego generuje najlepsze logi do wklejenia sobie w bio albo na czata. Ich statki są najszybsze ze wszystkich i tylko dzięki temu czasem dolatują na miejsce starcia nim się rozpadną."

I to jest cała najprawdziwsza i jedyna prawda o matarskich "statkach"


 ;D

SokoleOko:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Grudzień 17, 2012, 17:45:45 ---I to jest cała najprawdziwsza i jedyna prawda o matarskich "statkach"

--- Koniec cytatu ---

Moja prawda jest mojsza niż Twojsza -> "Flying minmatar ships is like driving a weelchair down a staircase while firering a uzi"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej