Autor Wątek: Prezenty 2012  (Przeczytany 26380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 20, 2012, 18:38:02 »
Cytuj
-Key Pass to Open the Door (?!)
Czyżby chodziło o TE drzwi?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Raina Nives

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raina Nives
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 20, 2012, 19:30:43 »
Czyżby chodziło o TE drzwi?

Chyba nie bo od razu spróbowałem je otworzyć - bez efektów.

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 20, 2012, 20:09:01 »
Ja dostałem:
Sarum Magnate
Genolution Core Augmentation CA-1
Model of a Fighter
A Tank of Honor
The mini Monolith
4 zestawy kart
300 x Snowball

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 20, 2012, 22:05:27 »
Ponieważ byłem uczestnikiem tamtych wydarzeń, sprostuję

- CVA próbowało inwazji na Catch (teren AAA) i dostało za to potężnego bitchslapa, tracąc Providence na ponad rok. Aralis - tak się chyba nazywał ówczesny szef CVA. Zasłynął między innymi nie ogarnięciem mechaniki gry, co spowodowało wtopę 100+ capitali w bitce o D-G w styczniu 2011 roku.
- Ushra'Khan nadal istnieje, ale działa w matarskiej milicji. Generalnie mało kto tam gra z czasów Providence War. Pół roku po Provi War szpieg Hydry praktycznie zdisbandował allians, potem na CEO wybrali kolesia, który za moich czasów 24h/7 napierdalał raty na beltach w Catch i nawet na PvP nie latał :P


Ushra'Khan RPG-owało matarskich bojowników, którzy nie uznawali pokoju między Amarr Empire a Minmatar Republic i próbowali wyrwać Providence ze szponów "amarrskiej zarazy". W codziennym życiu aliansu nie miało to wielkiego znaczenia - byliśmy skupieni na jednym wrogu (CVA i wszyscy, którzy z nimi trzymali), afair poza Catch i Providence obowiązywało nas NRDS. Smack na localu był oczywiście RPG-owy, więc zamiast "you fucking cunt!" było raczej "Death to slavers!".

Co zresztą do dziś budzi salwy śmiechu, gdy ex-U'K spotykają się z ex-CVA w jednym korpie i alliansie. Do mojego ally właśnie dołączył Xissit (czy jak się ten amarrski pies nazywa), więc oczywiście musi karnie znosić moje rpg-owe docinki ;)

Jak zwykle g**** wiesz, ale swoje zapostowac musisz? ;)

po 1 CEO CVA w tamtym czasie byl lonewolfnight,
po 2 Aralis nigdy nie proadzil zadnych flot ani gangow, on odpowiadal tylko za "RP" i PR
po 3 inwazje prowadzil Libertas Failitas Alliance, za ciezko wynegocjowana zgoda CVA i reszty bloku
po 4 ze wzgledu na punkt 3, na poczatku floty prowadzily retardy z LFA afair guderian3, shadowlight-whatever i nie wiem czy nie sam makalu, ze strony CVA ciala dal ramruqai bo on byl odpowiedzialny za nadzor tych retardow
po 5 capsy wdupilismy bez walki bo 80% ludzi nie zaladowalo systemu, znajomosc mechaniki w takich sytuacjach duzo nie pomaga, to byla raczej kwestia podejmowania niepotrzebnego ryzyka i trigger happy retardow ktorzy chcieli sie postrzelac za wszelka cene (to akurat cecha charakterystyczna starego CVA).
po 6 bitka byla w styczniu 2010 : P

RP zarowno w CVA jak i U'K to bardziej PR'owa otoczka i glowny wyznacznik celow w ally, niz jakies RP'owanie in-game. Ally jak kazde inne.

Pozdrow tam Xis'a ode mnie, spoko koles :)

ninja edit
na prezent dostalem karty NEO, 2 frytki, geno imple, dodatkowe sniezki, One unit of lag, makiete throraxa, jakiegos doktorka od zwierzat, 1 carbon i cos tam jeszcze ;)
aa i klucz..

Czyżby chodziło o TE drzwi?

Te, ale to tylko troll :(
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 22:56:16 wysłana przez Zsur1aM »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 20, 2012, 23:20:39 »
Jak zwykle g**** wiesz, ale swoje zapostowac musisz? ;)

po 1 CEO CVA w tamtym czasie byl lonewolfnight,
po 2 Aralis nigdy nie proadzil zadnych flot ani gangow, on odpowiadal tylko za "RP" i PR
po 3 inwazje prowadzil Libertas Failitas Alliance, za ciezko wynegocjowana zgoda CVA i reszty bloku
po 4 ze wzgledu na punkt 3, na poczatku floty prowadzily retardy z LFA afair guderian3, shadowlight-whatever i nie wiem czy nie sam makalu, ze strony CVA ciala dal ramruqai bo on byl odpowiedzialny za nadzor tych retardow
po 5 capsy wdupilismy bez walki bo 80% ludzi nie zaladowalo systemu, znajomosc mechaniki w takich sytuacjach duzo nie pomaga, to byla raczej kwestia podejmowania niepotrzebnego ryzyka i trigger happy retardow ktorzy chcieli sie postrzelac za wszelka cene (to akurat cecha charakterystyczna starego CVA).
po 6 bitka byla w styczniu 2010 : P

Jak zwykle musisz po mnie jechać?

1 i 2 - OK, my bad.
3. Inwazję robił blok CVA. Tak, wiem, że LFA zaczeło, ale CVA brało udział.
4 i 5. W tamtych czasach połową sukcesu w bitce było być pierwszym, który załadował grid. Wyskok i wskok nie miał prawa się udać - i to jest właśnie znajomość mechaniki gry.
6. Faktycznie, czeski błąd. 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 21, 2012, 09:49:19 »
I kto miał rację? :D

Ale muszę przyznać, że dobre te prezenty - odrazu skoczyłem do Jita i już tylko trzech najdroższych mi brakuje (spróbuję dostać taniej). Ofc nie licze tych kart turniejowych.
Z najlepszych trafiło mi się: magiczna kula i poradnik fitowania.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 21, 2012, 14:35:15 »
i już tylko trzech najdroższych mi brakuje
które to?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 21, 2012, 20:48:12 »
Garści małych gwiazd, klucza do drzwi i monolitu. Wczoraj były najdroższe w Jita, alejak to z limitowanymi edycjami bywa, cena się pozmienia - pewnie w górę.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 27, 2012, 16:43:33 »
Kolejna porcja prezentów, tym razem...

Copper Firework CXIV x 300
Sodium Firework CXIV x 300
Barium Firework CXIV x 300

 :'(