Autor Wątek: Prezenty 2012  (Przeczytany 26434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 13, 2012, 13:35:55 »
Ciekawie mapa by wyglądała gdyby w każdym regionie z ludzi sov-em byłyby systemy czysto npc-owe. A jeszcze ciekawiej byłoby gdyby systemów npc-owych było w nich więcej niż takich gdzie możesz mieć sov-a. Nie można byłoby bezpiecznie tworzyć naplandów i nie znał byś dnia ani godziny kiedy ktoś by Ci na łepetynę spuścił "psy gończe". Dodatkowo gdyby znów przestały istnieć JB, portale z tytków i JF i wszystko trzeba byłoby transportować w ładowni daleko mniejszej niż ładownie JF to by znacznie urozmaiciło ogólną grę.
Dodatkowo gdyby moony się wyczerpywały dość szybko i zmieniały miejsce pojawiania się to także by radykalnie zmieniło grę.
W tym wypadku nie opłacało by się tworzyć wielkich skupisk ludzi bo moona, który wyczerpie się np za 3 tygodnie nie każdemu chciałoby się bronić czy też atakować; gdyby npc-owych systemów było więcej i nie było by regionów z samymi sovami ludzi to po co tworzyć blooba dla odbicia 1 czy 2 stacji gdzie tak naprawdę w około jest ich kilka npc-owych a i tak w tym systemie nie byłoby można postawić JB.
W ten sposób gdybyś chciał to byś miał system na własność ale ... tylko dla własnej satysfakcji, że takowy masz bo tak naprawdę wydźwięku pozytywnego by nie było wcale.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 13, 2012, 13:42:01 »
Ciekawie mapa by wyglądała gdyby w każdym regionie z ludzi sov-em byłyby systemy czysto npc-owe. A jeszcze ciekawiej byłoby gdyby systemów npc-owych było w nich więcej niż takich gdzie możesz mieć sov-a. Nie można byłoby bezpiecznie tworzyć naplandów i nie znał byś dnia ani godziny kiedy ktoś by Ci na łepetynę spuścił "psy gończe". Dodatkowo gdyby znów przestały istnieć JB, portale z tytków i JF i wszystko trzeba byłoby transportować w ładowni daleko mniejszej niż ładownie JF to by znacznie urozmaiciło ogólną grę.
Ja to bym dorzucił jeszcze likwidację bram.
Twoja propozycja brzmi jak propozycja cofnięcia się do ery maszyn parowych, oświetlenia naftowego i zaprzęgów konnych... bo wtedy było ciekawiej.
Zresztą, temat wałkowany już kilka razy.
Sprawa systemów NPCowych - mocno podejrzewam że w tych systemach byłby totalny tłok, z powodu agentów tychże NPCów, a reszta wkoło straszyłaby pustkami.
Oczywiście te systemy byłyby obstawione przez podobne blobotwórcze alianse jak dziś.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 13, 2012, 13:44:25 »
wszystko trzeba byłoby transportować w ładowni daleko mniejszej niż ładownie JF to by znacznie urozmaiciło ogólną grę.

Raczej zamieniłoby ją w logistyczny koszmar. To nie jest 2004 rok, że BS-em latałeś jak sobie nakopałeś minsów i sam zrobiłeś. Dzisiaj BS-y kupuje się "sześciopakami", najczęściej na kontraktach aliansowych, sfitowane i z ammo.

Brak nowoczesnego transportu to powrót do epoki kamienia łupanego i przede wszystkim wzrost inflacji z powodu ograniczonej konkurencji.

Kluczem do sukcesu jest jednak uniemożliwienie trzymania sova na gigantycznych terenach tylko po to, żeby ktoś inny nie miał sova. 500 graczy jest się w stanie wyżywić z jednej konstelacji.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 13, 2012, 13:46:02 »
Akurat pomysl "zasiania" paru systemow NPC w wiekszosci regionow z SOVem nie jest taki zly.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 13, 2012, 13:47:08 »
Akurat pomysl "zasiania" paru systemow NPC w wiekszosci regionow z SOVem nie jest taki zly.
Nie mówię że zły, ale to po prostu nic by kompletnie nie zmieniło.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 13, 2012, 13:58:49 »
Zastana mnie co innego.

Skąd u Was pomysł, że w tych npc-owych stacjach byliby jacyś agenci? Po prostu stacja i tyle.

A co do cofnięcia się do epoki kamienia łupanego... nie myślę, że to byłoby takie dziwne czy też trudne. Skoro kiedyś się dało tak grać przy radykalnie mniejszej ilości graczy to teraz przy tych masach by to nie było takie trudne chyba?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:10:56 »
Skoro kiedyś się dało tak grać przy radykalnie mniejszej ilości graczy to teraz przy tych masach by to nie było takie trudne chyba?

Skoro kiedyś dało się wyżywić ludzi na Ziemi stosując trójpolówkę, to chyba teraz, przy tych masach, nie byłoby to trudne, chyba? Po co komu nowoczesne i wydajne rolnictwo :)

Chyba logiczne jest, że im więcej ludzi, tym więcej metrów sześciennych musisz przerzucać w jednostce czasu i tym lepszych narzędzi do tego potrzebujesz. Jak na potrzeby 2012 roku to JF-y są już nawet trochę małe. Powrót do indyków? Nigga, please...


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:23:33 »
Więcej graczy oznacza też większe prawdopodobieństwo nadziania się takiego transportu na przeciwnika, dysponujacego do tego większymi liczbami. Co rownoznaczne jest też z koniecznością lepszego zabezpieczenia takiego transportu. I skończy się na eskorcie trzech orek 200=stu osobowym blobem. Chyba niezbyt interesujące dla większości ;)

Co do "mieszania" z sovem, to w Pure Blind jest takie coś:
http://evemaps.dotlan.net/map/Pure_Blind#sov
I sprawdza się to jakoś? Bo szczerze mówiąc nie miałem okazji się przyjrzeć tym okolicom. Doltan delikatnie mówiąc nie wskazuje by tam jakieś mordobicie występowało. Możliwe jednak, że jeden region do oceny pomysłu to trochę mało.

Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:24:05 »
Chodziło mi o to, że specjalne korpy są w hi odpowiedzialne za transport i w teorii nietykalne dla większości graczy więc co stoi na przeszkodzie aby takie korpy operowały i w zero?

Swoją drogą temat "ciągników siodłowych" zero zero poruszyłeś ale ... tematu systemów npc-owych w regionach z sovem ludzkim jakoś nie skomentowałeś. Czemu?

@Dux chodziło o to aby w systemach była przynajmniej porównywalna liczba systemów z sov-em npc co ludzkim. A już w szczególności aby systemy wlotowe do regionu a także tzw krzyżówki były systemami npc.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:29:28 »
Co do "mieszania" z sovem, to w Pure Blind jest takie coś:
http://evemaps.dotlan.net/map/Pure_Blind#sov
I sprawdza się to jakoś? Bo szczerze mówiąc nie miałem okazji się przyjrzeć tym okolicom. Doltan delikatnie mówiąc nie wskazuje by tam jakieś mordobicie występowało. Możliwe jednak, że jeden region do oceny pomysłu to trochę mało.

Podczas inwazji IT na stare NC była tam baza ROL'ków chyba. A ja prywatnie trzymałem tak amunicje, loot i takie tam pierdy żebym miał gdzie uzupełnic rzeczy pierwszej potrzeby bez konieczności pracania 30j do hi
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

HammerSnake

  • Gość
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:42:09 »
Cytuj
W Provi żaden alians nastawiony na kase sie nie osiedli, bo utrzymanie sova pochłonie wszystko co sie da wyciągnąć z tego rejonu. Mieszka tam taki dziwny twór jak CVA który nastawiony jest na RPG i z uporem godnym maniaka próbuje tam zbudować "filię" imperium Amarr, i kilka innych aliansów/korporacji których żaden zdrowy na umyśle alians nie przyjmie pod swoje skrzydła  ;)
Stąd między innymi, reakcją na groźby zaorania jest szczery rechot liderszipu CVA  ;)
a swego czasu provi nie było zaorane? Cva się nie rozpadło i jakieś ushkra san?- coś mi tam takiego dzwoni w głowie, że była jakaś drama na forum.

http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Providence_War

Cytuj
Total Southern Coalition victory with the evacuation of CVA from Providence soon after the Battle of D-GTMI, though the dismantling of CVA's infrastructure and capture of their systems continued for months after. Rule of Providence is divided between the New Providence NIP under the aegis of Ushra'Khan.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 15:06:54 wysłana przez HammerSnake »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:44:44 »
Co do "mieszania" z sovem, to w Pure Blind jest takie coś:
http://evemaps.dotlan.net/map/Pure_Blind#sov
I sprawdza się to jakoś? Bo szczerze mówiąc nie miałem okazji się przyjrzeć tym okolicom. Doltan delikatnie mówiąc nie wskazuje by tam jakieś mordobicie występowało. Możliwe jednak, że jeden region do oceny pomysłu to trochę mało.
W Pure Blind jako takim mało się dzieje, bo cały region jest słaby. W NPC z tego co wiem żyją tylko Mordus Angels, bo tylko im chce się klepać lv4 dla Mordu's Legion.
 Żywsze jest NPC Fountain, ale tam cała akcja dzieje się na wlotkach, bo tam Bułgarzy kampią, żeby nikt im nie przeszkadzał w farmieniu Lv4 dla Angeli/ Serpentis.
 Ogólnie jak nie ma agentów dobrych to mało kto zawraca sobie głowę NPC w regionach gdzie jest Sov.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:13:12 »
a swego czasu provi nie było zaorane? Cva się nie rozpadło i jakieś ushkra san?- coś mi tam takiego dzwoni w głowie, że była jakaś drama na forum.

http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Providence_War
Zostało zaorane, ale to była wina ówczesnego CEO (za chorere nie mogę zapamietać imienia  ;) ) i z tego co wiem poszło o jakiś prywatny zatarg z CEO -A-... zwyzywali się czy coś...
Do tej pory w CVA lepiej o tym człeku nie mówić głośno  ;)
Nie znam szczegółów, w tym czasie urzędowałem w Dronkowie.
Mówie o sytuacji obecnej, gdzie CVA się odrodziło pod nowym liderszipem.
A Ushra to był alians RPGujący "po stronie Matarów", o ich rozpadzie wiem tyle co i ty, po prostu słyszałem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:17:59 »
Raczej zamieniłoby ją w logistyczny koszmar. To nie jest 2004 rok, że BS-em latałeś jak sobie nakopałeś minsów i sam zrobiłeś. Dzisiaj BS-y kupuje się "sześciopakami", najczęściej na kontraktach aliansowych, sfitowane i z ammo.

Brak nowoczesnego transportu to powrót do epoki kamienia łupanego i przede wszystkim wzrost inflacji z powodu ograniczonej konkurencji.

Epoka "kamienia łupanego", a właściwie wczesnego renesansu, jesli już mamy porównywać do historii była znacznie ciekawsze pod względem game expierence dla gracza niż epoka głębokiego imperializmu, z którą mamy do czynienia obecnie. Pierwszy raz do Eki poszedłem w 2006 roku i pamiętam, że gra zmuszała do wspólnego grania oraz oferowała o wiele więcej potencjalnych ścieżek kariery niż to, co ma miejsce obecnie. Konwoje do high, wspólne pve - to tylko przykłady. Dziś jakieś 95+ proc. rzeczy mozesz zrobić sam - albo przy pomocy propowanego przez CCP xboxingu albo też przez rozwinięty i zautomatyzowany już rynek. Innych de facto nie potrzebujesz (wyjątkiem jest nadal większe pvp, ale przy mniejszej skali można sobie poradzić już samemu - alt w falconie itd).

Niestety, EvE podobnie jak inne MMO cierpi na syndrom ubożenia contentu. Wynika to z zaawansowania samych graczy oraz wynikającego z tego lenistwa. Dlatego gra wprowadza kolejne ułatwienia dla nich, by ich de facto utrzymać przy graniu, obcinając po kolei zawartość. W ten sposób gra spłyca się coraz bardziej w imię np. oszczędzania czasu. (wiem, wiem, dodali fw, wh czy inkruzje, ale to były tylko krótkofalowe impulsy, bo obecnie i ten content cierpi na ubożenie).  To zaś prowadzi do zaniku napływu nowych graczy do gry, bo jej "przechodzenie" nie sprawia już przyjemności i jest obciążone koniecznością gonienia za resztą, która coraz bardziej się oddała. I znów odpowiedzią CCP jest xboxing, czyli wyduszenia jak największej ilość $$$$ z obecnej populacji jeleni (za plexa kupowanego na markcie ktoś wcześniej musiał zapłacić real $). W sumie w tym momencie już nie wiadomo, ile z tych 30-40k graczy zalogowanych to alty dual lub więcej boxowe i ile osób rzeczywiście gra w EvE.





HammerSnake

  • Gość
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:18:17 »
btw jak wygląda to rpg?

“Aye, aye, Skipper.”
“Yes, Sir.”
Do każdego się zwraca po jakimś stopniu?- ludzie tego przestrzegają czy to tylko "otoczka" i chodzi o farmienie, bo w samych ammarskich statkach chyba wszyscy nie latają?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:24:08 »
Zostało zaorane, ale to była wina ówczesnego CEO (za chorere nie mogę zapamietać imienia  ;) ) i z tego co wiem poszło o jakiś prywatny zatarg z CEO -A-... zwyzywali się czy coś...
Do tej pory w CVA lepiej o tym człeku nie mówić głośno  ;)
Nie znam szczegółów, w tym czasie urzędowałem w Dronkowie.
Mówie o sytuacji obecnej, gdzie CVA się odrodziło pod nowym liderszipem.
A Ushra to był alians RPGujący "po stronie Matarów", o ich rozpadzie wiem tyle co i ty, po prostu słyszałem.

Ponieważ byłem uczestnikiem tamtych wydarzeń, sprostuję

- CVA próbowało inwazji na Catch (teren AAA) i dostało za to potężnego bitchslapa, tracąc Providence na ponad rok. Aralis - tak się chyba nazywał ówczesny szef CVA. Zasłynął między innymi nie ogarnięciem mechaniki gry, co spowodowało wtopę 100+ capitali w bitce o D-G w styczniu 2011 roku.
- Ushra'Khan nadal istnieje, ale działa w matarskiej milicji. Generalnie mało kto tam gra z czasów Providence War. Pół roku po Provi War szpieg Hydry praktycznie zdisbandował allians, potem na CEO wybrali kolesia, który za moich czasów 24h/7 napierdalał raty na beltach w Catch i nawet na PvP nie latał :P


btw jak wygląda to rpg?

“Aye, aye, Skipper.”
“Yes, Sir.”
Do każdego się zwraca po jakimś stopniu?- ludzie tego przestrzegają czy to tylko "otoczka" i chodzi o farmienie, bo w samych ammarskich statkach chyba wszyscy nie latają?

Ushra'Khan RPG-owało matarskich bojowników, którzy nie uznawali pokoju między Amarr Empire a Minmatar Republic i próbowali wyrwać Providence ze szponów "amarrskiej zarazy". W codziennym życiu aliansu nie miało to wielkiego znaczenia - byliśmy skupieni na jednym wrogu (CVA i wszyscy, którzy z nimi trzymali), afair poza Catch i Providence obowiązywało nas NRDS. Smack na localu był oczywiście RPG-owy, więc zamiast "you fucking cunt!" było raczej "Death to slavers!".

Co zresztą do dziś budzi salwy śmiechu, gdy ex-U'K spotykają się z ex-CVA w jednym korpie i alliansie. Do mojego ally właśnie dołączył Xissit (czy jak się ten amarrski pies nazywa), więc oczywiście musi karnie znosić moje rpg-owe docinki ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:25:38 »
I znów odpowiedzią CCP jest xboxing, czyli wyduszenia jak największej ilość $$$$ z obecnej populacji jeleni (za plexa kupowanego na markcie ktoś wcześniej musiał zapłacić real $).

Co ma jedno z drugim wspólnego?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:35:14 »
btw jak wygląda to rpg?

“Aye, aye, Skipper.”
“Yes, Sir.”
Do każdego się zwraca po jakimś stopniu?- ludzie tego przestrzegają czy to tylko "otoczka" i chodzi o farmienie, bo w samych ammarskich statkach chyba wszyscy nie latają?
Absolutnie, zwracamy się do siebie per bracie, mistrzu i wasza ekscelencjo. Przed wylotem floty odbieramy błogosławieństwo i jest czytany list intencyjny od  jaśnie nam panującej Imperatorki Jamyll. Na latanie nieamarrskimi statkami dostajemy dyspensę, po czym musimy przejść obrządek oczyszczenia, piloci używający matarskich statków dodatkowo muszą się wyspowiadać i odbyć pokutę, chyba że wyproszą odpust całkowity na rok z góry, co kosztuje standadrowe "co łaska" i PLEX na cele dobroczynne, np. utrzymanie katedry i seminarium w http://evemaps.dotlan.net/system/QR-K85

A tak zapytam...co ty chcesz farmić w Providence ?  ???

Ponieważ byłem uczestnikiem tamtych wydarzeń, sprostuję

- CVA próbowało inwazji na Catch (teren AAA) i dostało za to potężnego bitchslapa, tracąc Providence na ponad rok. Aralis - tak się chyba nazywał ówczesny szef CVA. Zasłynął między innymi nie ogarnięciem mechaniki gry, co spowodowało wtopę 100+ capitali w bitce o D-G w styczniu 2011 roku.

Wszystko się zgadza, tylko słyszałem że wszystko zaczęło się od tego że jeden drugiemu obraził matkę, wiadomo o co chodzi  ;) Ale sie przy tym nie upieram, po prostu taka plotka łaziła swego czasu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:04:08 »
Na latanie nieamarrskimi statkami dostajemy dyspensę, po czym musimy przejść obrządek oczyszczenia, piloci używający matarskich statków dodatkowo muszą się wyspowiadać i odbyć pokutę

Taaa... czytałem, że dwóch FC CVA poszło sobie w cholerę, bo nie da się latać sensownie wyłącznie amarrskimi shipami ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:19:10 »
Taaa... czytałem, że dwóch FC CVA poszło sobie w cholerę, bo nie da się latać sensownie wyłącznie amarrskimi shipami ;)
Totalna bujda, poszli z innych powodów.
Swoją drogą byli FC bardzo przygodnie, jakoś niespecjalnie ich pamietam czy kojarze.
Pewnie masz na myśli ten artykuł na EVE24...niezłą bekę z tego mieliśmy.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:24:18 »
W tym artykule cytowano maile... i te maile były nieprawdziwe?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:30:11 »
Ktoś coś przekłamał, bo był tylko jeden, i nie mail tylko post na forum, i nie widziałem żeby ten jeden tłumaczył się niemożnością latania amarrskimi statkami...szczególnie że takiego wymogu tak na prawdę nie ma...
Chyba nie wziąłeś na poważnie tego co pisałem o RPG ?  ???
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:34:19 »

http://evenews24.com/2012/12/07/cva-provibloc-weakens/

Cytuj
While I understand CVA’s history of RP’ing and the being addicted to Amarr ships that comes along with it, I have done my best to make people realise that some non-Amarr ships fulfill certain roles better in certain situations, or even for economically viable reasons. Other reasons was also the attraction that Providence has on (relative) newer EVE players and the need to lower the bar ship/skill wise while still trying to be as effective as possible. This has been a pain in the ass amongst some of the older FC’s (the so called War Hawks council). Nevertheless, Drake-fleets were always massively participated by everyone (according to xHj I’m holding the record for the most people in fleet and on CVA beta Mumble), despite the sh!tt!ng the War Hawks have been doing on these fleets, regardless of the solid results we have been getting.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:44:04 »
Skoro wierzysz odpowiednikowi Faktu i Sperexpressu, twoja wola.
Ja bardziej wierze w post machnięty przez odchodzącego i żegnającego się z aliansem membera.
Rozumiem też że przalutjąc przez Provi raz czy dwa, poznałeś lepiej tu panujące nastroje niż ja. 
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:47:02 »
Skoro wierzysz odpowiednikowi Faktu i Sperexpressu, twoja wola.
Ja bardziej wierze w post machnięty przez odchodzącego i żegnającego się z aliansem membera.
Rozumiem też że przalutjąc przez Provi raz czy dwa, poznałeś lepiej tu panujące nastroje niż ja. 

Lol, proste pytanie - czy to jest cytat z maila korporacyjnego/aliansowego/postu na forum, czy nie? :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:47:56 »
Lol, proste pytanie - czy to jest cytat z maila korporacyjnego/aliansowego/postu na forum, czy nie? :)
Ok, skoro nie rozumiesz delikatnych aluzji, kawa na ławę - NIE
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:49:41 »
Hmm... ciekawe. No, ale to jest i tak margines offtopa :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:51:14 »
Hmm... ciekawe. No, ale to jest i tak margines offtopa :)
Skoro i tak wiesz lepiej to po kiego sie dopytujesz?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:14:58 »
Nie wiem lepiej... po prostu ciekawe, że komuś się chciało preparować taki cytat.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:19:23 »
Ludzie robią śmieszniejsze rzeczy żeby "dokopać" komuś kogo nie lubią.
Poza tym EVE24 traktuję jak Superexpress, nie jeden raz pisali idiotyzmy na przeróżniaste tematy.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 20, 2012, 15:31:42 »
Dobra pany, zamiast pyszczyć na siebie w śmiesznych rzeczach wyskakiwać z listy co który dostał od ccp mikusia? Bo mam wrażenie ze część paczek jest losowa

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Leczymorda

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Leczymorda Munir
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 20, 2012, 16:26:55 »
Vherokior probe ( special matar frig probe ) [btw nie wiem czemu skoro jestem caldari i posiadam jeszcze na tej samej stacji 2 herony ?] 1x carbon [wtf? po cholere mi szt węgla ? XD] , New Eden Soundbox + 3 kartki z zapisanymi sqadami tournamentu [ lol] , 1x female little helper  [ to akurat podoba mi sie]

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 20, 2012, 17:10:52 »
Na liście brakuje mi implantu jednego z tej limitowanej seri.
Z tego co patrzyłem:
- fretka z fikuśną nazwą - poza nazwą nie różni sie niczym (ale szpan na kb że żadki zwież wiec podejrzewam gangi itp), rasa jak mi sie wydaje zależna jest od rasy pierwszej postaci założonej na koncie, niekoniecznie odbierjącej paczke
- implat z serii tych jakie dawali jakiś czas temu - tu nie wiem random czy jak fetka przypisane do ras
- książka i strony to chyba dostaja wszyscy
- u mnie losowym stufem na koncie którym odebrałem jest pierścień czy inna cholera i weterynarz (konto amarskie wiec zapewne z dedykacją dla zwierzątek pilnujących dzikusów odpowiedzialnych za polerowanie soczewek dział i dysz wylotowych silników na moich shipach >:D )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Raina Nives

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raina Nives
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 20, 2012, 17:30:50 »
-Sukuuvesta Heron
-3x karta NEO
-1x Carbon
-Donut Holder
-Key Pass to Open the Door (?!)
-Replica Gallente Cruiser
-1x Genolution Core Augmentation CA-2

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Prezenty 2012
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 20, 2012, 17:40:11 »
Caldari dostał:
- Imicus fregata
-1x Genolution Core Augmentation CA-2
- A big red button
- Military experts and you
- shuttle piloting for dummies
4x One of twenty-seven different cards created for the first ever New Eden Open tournament of YC 114.

-Heron
public portrait: how to
3 x One of twenty-seven different cards created for the first ever New Eden Open tournament of YC 114.
-1x Genolution Core Augmentation CA-1
concordoken
Carbon
Boots.ini