Autor Wątek: Royal Production LTD  (Przeczytany 46564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 21, 2013, 10:35:54 »
Sokole - lepszy rentier znany niz nie znany ;)
Pozatym C0ven dal mozliwosc przejscia wszystkim rentierom, gdy tracilismy eso.
Skoro zrobili to ostatnio za przyzwoleniem z Naszej strony to dlaczego teraz nie mielibysmy ich przyjac.
Jak narazie tylko applikacje Zoltany i ConcordDown odrzucilismy - nie zwracajac uwagi na przeprosiny.
Jest lekka roznica sprzedac/zdradzic a odejsc za porozumieniem stron ;)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 21, 2013, 10:38:22 »
Serio ich przyjmiecie po tym, jak poszli do Zombiaków jesienią? Chyba warto mieć jakieś zasady.
Klient jak klient, ma prawo iść do konkurencji.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 21, 2013, 10:56:23 »
Anthar, odniosłem wrażenie że w przypadku tych tutaj inaczej się to odbyło (byłem wtedy w Eso "na delegacji"), ale być może źle pamiętam lub przekręciłem - to sorry :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:16:55 »
Hmm, w sumie nie popatrzylem na historie.
Wiesz rentier , to rentier - nie przykladasz do tego az tak duzo uwagi.
W sumie chlopcy beda miec zabawnie.
Jutro ostatni dzien kiedy tribale moga w PB dokowac ;)
NC juz zresetowalo - delve zaczyna testom znikac.

Tak z ciekawosci - chlopcy - Wy nadal placicie Tribalom ? ;)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

dr korte

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 21, 2013, 12:03:50 »
Serio ich przyjmiecie po tym, jak poszli do Zombiaków jesienią? Chyba warto mieć jakieś zasady.

Byliśmy w Covenie do samego końca, automatycznie niejako przeszliśmy do Zombiaków wtedy kiedy Coven odsprzedał im resztę Sovów.
Widzę że pamięć u niektórych już nie ta, ewentualnie mocno selektywno-subiektywna.

Do tego wbrew negatywnej opinii o rentierach jako takich, jakoś tak wszyscy o nich zabiegają (włącznie  z ostatnią zmianą doktryny Goonów) ;)
najśmieszniejsze jest to że większość która gra Pvp ma alty powsadzane do korpów rentierskich i vice versa.
Jakże ja lubię hipokrytów :))

Jeśli Coven przejmie Paragon Soul i warunki najmu będą obopólnie korzystne  to zawsze od nas support będzie. Jakkolwiek nic na siłę.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 21, 2013, 12:16:32 »
Byliśmy w Covenie do samego końca, automatycznie niejako przeszliśmy do Zombiaków wtedy kiedy Coven odsprzedał im resztę Sovów.
Widzę że pamięć u niektórych już nie ta, ewentualnie mocno selektywno-subiektywna.

ZANIM c0ven teren sprzedał, kilka systemów zostało flipniętych na rzecz Zombie przez rentierów. Faktycznie, nie przez Was.

Do tego wbrew negatywnej opinii o rentierach jako takich, jakoś tak wszyscy o nich zabiegają (włącznie  z ostatnią zmianą doktryny Goonów) ;)

Rentierzy służą tylko i wyłącznie do dojenia kasy, niczego innego. Nie myśl, że Cię to w jakiś sposób nobilituje, korpy rentierskie stoją w hierarchii Eve tylko oczko powyżej korpów NPC. Niżej upaść się nie da.

najśmieszniejsze jest to że większość która gra Pvp ma alty powsadzane do korpów rentierskich i vice versa.
Jakże ja lubię hipokrytów :))

Rozumiem, że to co napisałeś, jest wynikiem rzetelnej analizy, bo w przeciwnym wypadku twierdzenie zostało wyciągnięte z dupy.

Jaka "większość"? Członkowie powerblocków mają swoje tereny do zarabiania kasy i/lub SRP (z kasy od Was), więc nie potrzebują alta, za którego jeszcze musieliby komuś płacić. Niezależni brzydzą się rentierstwem, ale alty w takich korpach mają - do awoxingu. Jakbyś nie wiedział, to są lepsze sposoby zarabiania na PvP niż siedzenie w rentierskim slumsie (milicja, incursje, WH, misje pirackie).

Podsumowując, wybacz że niesłusznie posądziłem o coś Twojego korpa, ale nie zmienia to faktu, że jesteście niewolnikami w Eve. Do tego jeszcze z własnego wyboru :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 21, 2013, 12:38:10 »
Sokole - lepszy rentier znany niz nie znany ;)
Pozatym C0ven dal mozliwosc przejscia wszystkim rentierom, gdy tracilismy eso.
Skoro zrobili to ostatnio za przyzwoleniem z Naszej strony to dlaczego teraz nie mielibysmy ich przyjac.
Jak narazie tylko applikacje Zoltany i ConcordDown odrzucilismy - nie zwracajac uwagi na przeprosiny.
Jest lekka roznica sprzedac/zdradzic a odejsc za porozumieniem stron ;)



jak widać mozna upaść niżej niż byc rentierem - mianowicie latać w barwach covenu lub dla innego ojca chrzestnego i robić za karka do demolowania pizzeri.
rentierka to choć cień niezależności, a od bycia rentierem lepsze jest już siedzenie w cva, bo jest tej niezależności więcej - no ale co kto lubi jeden woli kasie, inny silnego romana.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 21, 2013, 12:47:23 »
PIZZA zaprasza do Delve, korzystne stawki!

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 21, 2013, 12:48:27 »
O boże znowu ... Czy będzie tydzien w którym na centrali się nie przewinie post/flejm o wyższosci jednych nad drugimi  ?

Chuj każdemu do tego kto jak gra,i jak spędza wolny czas  .

Ja osobiscie pierdole wszelkie corpy z obowiązkowym czymkolwiek ,mam szefa który mi bardzo dobrze płaci za to że go słucham i wykonuje jego polecenia ,nie potrzebuje żeby w czasie wolnym inny debil z przerostem ego mówił mi co/jak/i gdzie mam robić .

Sądze że takich osób jak ja jest wiecej ,niz wszystkich PRO-OD-WSZYSTKIEGO .

To forum bardziej szkodzi niż pomaga i napewno odpycha część nowych graczy od eve  , nie ma tu nic poza ~ 10 osobami które się ciągle kłócą o to kto jest na końcu "Łancucha pokarmowego" ,bo praktycznie każdy tutaj "śmierdzi" chyba że jest z "bociarni" aka c0ven ,volty lub cartelu .

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 21, 2013, 12:54:11 »
To forum bardziej szkodzi niż pomaga i napewno odpycha część nowych graczy od eve  , nie ma tu nic poza ~ 10 osobami które się ciągle kłócą o to kto jest na końcu "Łancucha pokarmowego" ,bo praktycznie każdy tutaj "śmierdzi" chyba że jest z "bociarni" aka c0ven ,volty lub cartelu .
Potwierdzam, że jestem botem od minusowania.
Beep. Boop.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:04:36 »
O boże znowu ... Czy będzie tydzien w którym na centrali się nie przewinie post/flejm o wyższosci jednych nad drugimi  ?

Chuj każdemu do tego kto jak gra,i jak spędza wolny czas  .

Ja osobiscie pierdole wszelkie corpy z obowiązkowym czymkolwiek ,mam szefa który mi bardzo dobrze płaci za to że go słucham i wykonuje jego polecenia ,nie potrzebuje żeby w czasie wolnym inny debil z przerostem ego mówił mi co/jak/i gdzie mam robić .

Sądze że takich osób jak ja jest wiecej ,niz wszystkich PRO-OD-WSZYSTKIEGO .

To forum bardziej szkodzi niż pomaga i napewno odpycha część nowych graczy od eve  , nie ma tu nic poza ~ 10 osobami które się ciągle kłócą o to kto jest na końcu "Łancucha pokarmowego" ,bo praktycznie każdy tutaj "śmierdzi" chyba że jest z "bociarni" aka c0ven ,volty lub cartelu .

Czytam tak sobie, myślę kolejny flejm z cyklu, dlaczego rentierzy są chujowi, (imo lepiej być rentierem niż psem na posyłki wujka Shittaniego, przynajmniej płacisz i masz spokój), ale nie jednak nie.

Jebnąłeś posta tak bardzo z dupy, że nawet pod flejm nie podchodzi.
Uninstall pls.

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:07:18 »
lol - psem to sobie nazywaj kolegów o ile ich masz  :)
a ja niczyim psem nie jestem :) rozumiem ,że CBC to też psy Shittaniego ?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:08:56 »
zasrane kerbary sie pchajo do pvp
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 13:40:33 wysłana przez Gaunt »
pewpew

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:15:13 »
Ja tam patrze na rentierow z innej strony.
Sa to gracze, ktorzy nie lubia pvp.
Zamiast wydawac iski na nowe statki do pvp ( bo niestety czasem spadaja ), na implanty, upgrade clonow, paliwo na regrupy ... itd.
Wola sobie spokojnie pofarmic/pokopac.

W sumie wychodza na tym na + jesli chodzi o Iski.
Jesli to lubia - czemu nie.

Jedni lubia stac na tytku, inni kampic bramy, inni latac 30 j w poszukiwaniu celu, inni strzelac do krzyzykow i kopac skalki.

W czym problem - to jest tylko zabawa?

Rentierowi nikt nie powie - od jutra regrup - masz zawiezc to , to , to i czekac na opy.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:37:11 »
Rentierowi nikt nie powie - od jutra regrup - masz zawiezc to , to , to i czekac na opy.

Rentier zaś może usłyszeć "wypierdalaj, masz 24h za zabranie swojego stuffu zanim nie będziesz mógł zadokować na stacji, w której masz wszystkie graty" :D

Ja postrzegam taką kategorię causualowych graczy (bo nie każdy z nich od razu jest rentierem, są też hisecowe misiaczki) jako takich, którzy próbują grać w Eve, jakby to była jakaś... Cywilizacja lub inne Farmville. Chcieliby, żeby nikt im nie przeszkadzał i mogli robić swoje. Niestety, tak to nie działa.

Oczywiście, nie jest to wina rentiera, tylko systemu, który na takie postawy pozwala. Rentierstwo jest wrzodem na dupie nullseca. Z punktu widzenia "generowania contentu", rentierskie slumsy są białymi plamami. Często nawet nie ma po co tam lecieć, bo system umożliwia im chowanie się po stacjach/posach i olewanie tego, co do nich przylatuje. Gdyby sov i przychody w 0.0 były wprost uzależnione od tego, czy bronisz swojej przestrzeni, rentierów by nie było, a gra jako całość, miałaby się o wiele lepiej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

dr korte

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:39:39 »

Rentierzy służą tylko i wyłącznie do dojenia kasy, niczego innego. Nie myśl, że Cię to w jakiś sposób nobilituje, korpy rentierskie stoją w hierarchii Eve tylko oczko powyżej korpów NPC. Niżej upaść się nie da.

Rozumiem, że to co napisałeś, jest wynikiem rzetelnej analizy, bo w przeciwnym wypadku twierdzenie zostało wyciągnięte z dupy.

Rozumiem że z  Twojej perspektywy każdy wynajmujący jest niewolnikiem idąc dalej tokiem tego rozumowania jeśli Coven

Rentujemy Stain od -DD-, które bierze teren pod wynajem od PL po preferencyjnych cenach.
Niestety musimy latać na CTA, bo nie mamy tyle kasy żeby wszystko spłacić  :(

przymus płacenia zamienił na  przymus latania na CTA no to jest również niewolnikiem. Jak i wszyscy inni z również latający na CTA pod przymusem wywalenia z korpa/aliansu.

Zamiast latac na osrane CTA wole poracić 3 godziny za które opłace składke.

Poza tym granie pvp nie wyklucza pve, a proporcje są każdego indywidualną sprawą. Osobiście nie znam osobiście ani jednej osoby zadeklarowanej stricte pvp/pve są to dwie strony tej samej zabawy.

Na marginesie do latania pvp mam dwa konta w milicji gdzie bez żadnych przymusów mogę sobie do ludzi postrzelać kiedy i gdzie mam ochotę.


Także z dupy to wyjmij swoje oko bo przez gównianą perspektywę niewiele widzisz, a Twoje wypowiedzi tak śmierdzą nieścisłościami że ksywkę powinieneś zmienić na Gówniane Oko wtedy każdy na początku dyskusji będzie mógł nabrać dystansu do  Twoich wypowiedzi.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:51:34 »
W czym problem - to jest tylko zabawa?

W V0LTcie <- żart  :)  ;)  :D  ;D



dr korte

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:58:32 »
Rentier zaś może usłyszeć "wypierdalaj, masz 24h za zabranie swojego stuffu zanim nie będziesz mógł zadokować na stacji, w której masz wszystkie graty" :D
To samo może usłyszeć corp pvp nie widze żadnej różnicy.

Ja postrzegam taką kategorię causualowych graczy (bo nie każdy z nich od razu jest rentierem, są też hisecowe misiaczki) jako takich, którzy próbują grać w Eve, jakby to była jakaś... Cywilizacja lub inne Farmville. Chcieliby, żeby nikt im nie przeszkadzał i mogli robić swoje. Niestety, tak to nie działa.
Oczywiście że jest to z jednych założeń,  celowo i świadomie zaimplementowane przez twórców gry. I tak to działa.

Oczywiście, nie jest to wina rentiera, tylko systemu, który na takie postawy pozwala. Rentierstwo jest wrzodem na dupie nullseca. Z punktu widzenia "generowania contentu", rentierskie slumsy są białymi plamami. Często nawet nie ma po co tam lecieć, bo system umożliwia im chowanie się po stacjach/posach i olewanie tego, co do nich przylatuje. Gdyby sov i przychody w 0.0 były wprost uzależnione od tego, czy bronisz swojej przestrzeni, rentierów by nie było, a gra jako całość, miałaby się o wiele lepiej.

Nie jest to żadna wina systemy tylko jak wspomniałem jedna ze składowych gry. A Tobie jak się nie podoba to zawsze możesz z całym szacunkiem że użyje Twojego własnego określenia w.....rdalac.  Przymusu grania nie masz.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 21, 2013, 14:12:55 »
Rozumiem że z  Twojej perspektywy każdy wynajmujący jest niewolnikiem idąc dalej tokiem tego rozumowania jeśli Coven

przymus płacenia zamienił na  przymus latania na CTA no to jest również niewolnikiem. Jak i wszyscy inni z również latający na CTA pod przymusem wywalenia z korpa/aliansu.

Zamiast latac na osrane CTA wole poracić 3 godziny za które opłace składke.

Poza tym granie pvp nie wyklucza pve, a proporcje są każdego indywidualną sprawą. Osobiście nie znam osobiście ani jednej osoby zadeklarowanej stricte pvp/pve są to dwie strony tej samej zabawy.

Na marginesie do latania pvp mam dwa konta w milicji gdzie bez żadnych przymusów mogę sobie do ludzi postrzelać kiedy i gdzie mam ochotę.


Także z dupy to wyjmij swoje oko bo przez gównianą perspektywę niewiele widzisz, a Twoje wypowiedzi tak śmierdzą nieścisłościami że ksywkę powinieneś zmienić na Gówniane Oko wtedy każdy na początku dyskusji będzie mógł nabrać dystansu do  Twoich wypowiedzi.
Nie sądziłem, ze ktoś się na to da złapać :D

Btw sokole, ktoś będący kiedyś w PBN, zyjacy teraz w jednym z bardziej znanych Ally w wh, ma/miał alta w rentierach testów :P
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 21, 2013, 14:18:27 »
Rozumiem że z  Twojej perspektywy każdy wynajmujący jest niewolnikiem idąc dalej tokiem tego rozumowania jeśli Coven

Wszyscy na tym forum wiedzą, że to była ironia/żart, ale Ty jesteś "special snowflake" :D

przymus płacenia zamienił na  przymus latania na CTA no to jest również niewolnikiem. Jak i wszyscy inni z również latający na CTA pod przymusem wywalenia z korpa/aliansu.

Cały "problem" polega na tym, że dla Ciebie "przymus latania na CTA to niewolnictwo", a dla ludzi, którzy nawet są F1 pusherami w powerblockach CTA to teamplay, okazja do sprawdzenia się jako organizacja, bycia lepszym od przeciwniak i tak dalej. Oczywiście, CTA bywają nudne, ale nie bardziej niż powtarzalny PvE kontent.

Oczywiście, jak w każdej organizacji, konieczne jest przestrzeganie reguł.

Zamiast latac na osrane CTA wole poracić 3 godziny za które opłace składke.

"Zamiast chodzić na randki, wolę zamówić dziwkę. Płacę i wiem co mam" :D

Poza tym granie pvp nie wyklucza pve, a proporcje są każdego indywidualną sprawą. Osobiście nie znam osobiście ani jednej osoby zadeklarowanej stricte pvp/pve są to dwie strony tej samej zabawy.

No to miało ludzi znasz, bo nawet na tym forum są ludzie, których PvP po prostu nie interesuje ani trochę. I FYI, parę random killi nie robi z Ciebie PvPera.

Także z dupy to wyjmij swoje oko bo przez gównianą perspektywę niewiele widzisz, a Twoje wypowiedzi tak śmierdzą nieścisłościami że ksywkę powinieneś zmienić na Gówniane Oko wtedy każdy na początku dyskusji będzie mógł nabrać dystansu do  Twoich wypowiedzi.

Widzę, że trafiłem naprawdę celnie, skoro momentalnie schodzisz z poziomem do gimnazjum.

To samo może usłyszeć corp pvp nie widze żadnej różnicy.

Różnica jest taka, że nie-rentier terenu broni. Czasem się mu to udaje, czasem nie, ale jeśli dobrze się broni, może wynegocjować honorową kapitulacje i wywieźć bezpiecznie swoje assety.

Oczywiście że jest to z jednych założeń,  celowo i świadomie zaimplementowane przez twórców gry. I tak to działa.

LOL, jak pusty łeb trzeba mieć, żeby coś takiego napisać. To jest sandbox - developerzy nie panują tutaj nad gameplayem. Jeśli faktycznie uważasz, że rentierstwo jest częścią świadomego założenia CCP, to obdarowanie Goonów Technetium również tym było, a to już byłaby naprawdę gruba afera.

Nie jest to żadna wina systemy tylko jak wspomniałem jedna ze składowych gry. A Tobie jak się nie podoba to zawsze możesz z całym szacunkiem że użyje Twojego własnego określenia w.....rdalac.  Przymusu grania nie masz.

True. Ale jeszcze widzę dla siebie kilka rzeczy do zrobienia, czekając aż CCP się ocknie. Nullsec od 2009 roku leży odłogiem, oczekuję więc zmian na skalę podobną do tych w milicji.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Naicinh

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 21, 2013, 14:22:25 »
[youtube]http://youtu.be/n8mziFPNNnE[/youtube]

dr korte

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 21, 2013, 14:48:45 »


Cały "problem" polega na tym, że dla Ciebie "przymus latania na CTA to niewolnictwo", a dla ludzi, którzy nawet są F1 pusherami w powerblockach CTA to teamplay, okazja do sprawdzenia się jako organizacja, bycia lepszym od przeciwniak i tak dalej. Oczywiście, CTA bywają nudne, ale nie bardziej niż powtarzalny PvE kontent.
Oczywiście, jak w każdej organizacji, konieczne jest przestrzeganie reguł.
Reguł które robią z Ciebie niewolnika i zmuszają do latania iluśta godzin miesięcznie na CTA rofl, Chyba że twierdzisz że takie lub zbliżone reguły absolutnie nie mają miejsca. W takim razie nazwę Cie kłamcą  ;D 

Sprawdzanie siebie w grze to chyba paranoja wole testy od RL niż pikselowe. No ale cóż niektórzy muszą podleczyć swoje ego w WR skoro nie mogą w RL. proponuje wyprawę do psychologa :))


Widzę, że trafiłem naprawdę celnie, skoro momentalnie schodzisz z poziomem do gimnazjum.

Zszedłem do Twojego poziomu żebyś nie miał problemu z ogarnięciem tematu.Jeśli byś nie wiedział o czym mówię to Ty jesteś osobą która w tym wątku pierwsza  zaczęła używać wulgaryzmów ( patrz swoje posty wyżej). Jak Kali bluzga to jest git, jak ktoś na Kalego to zabolało  :'(


Różnica jest taka, że nie-rentier terenu broni. Czasem się mu to udaje, czasem nie, ale jeśli dobrze się broni, może wynegocjować honorową kapitulacje i wywieźć bezpiecznie swoje assety. 

W gdybaniu jesteś niezły czasem się uda czasem nie  8).



LOL, jak pusty łeb trzeba mieć, żeby coś takiego napisać. To jest sandbox - developerzy nie panują tutaj nad gameplayem. Jeśli faktycznie uważasz, że rentierstwo jest częścią świadomego założenia CCP, to obdarowanie Goonów Technetium również tym było, a to już byłaby naprawdę gruba afera.
 

 Jakim pustym łbem trzeba być żeby tak pisać/ myśleć, rozumiem że według Ciebie ten sandbox powstał sam bez planu  i tak już się sam rozwija. Czyli cała strona Pve wyszła CCP tak przypadkiem misje i cała infrastruktur sprzęt itp. itd. same się potworzyły.
Człowieku bredzisz ogarnij się.

Ja dla takiego malkontenta jak Ty, który  nie potrafi przetrwać tygodnia bez  narzekania na forum centrali na dowolny temat żeby tylko zaistnieć, (zobacz swoje pięć tysięcy  postów Trolu).  Widzę jedno wyjście.
Get a fucking life.


Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 21, 2013, 15:19:36 »

Ja dla takiego malkontenta jak Ty, który  nie potrafi przetrwać tygodnia bez  narzekania na forum centrali na dowolny temat żeby tylko zaistnieć, (zobacz swoje pięć tysięcy  postów Trolu).  Widzę jedno wyjście.
Get a fucking life.

To co piszesz Ty i Sokoł jest zdecydowanie TL, ale uwielbiam, kiedy ktoś wali pod rząd 8x wall of text, a potem "hej własciwie to I don't care, a Ty nie masz życia"
LOL :D

Tak to widzę:


lol - psem to sobie nazywaj kolegów o ile ich masz  :)
a ja niczyim psem nie jestem :) rozumiem ,że CBC to też psy Shittaniego ?

Haha nawet nie zauważyłem aliansu, myślałem, że też jesteś z Royal LTD, no ale mimo wszystko nie postąpię wg Twoich instrukcji, za to widzę, że bardzo chcesz zasłużyć na to miano.
Co do drugiej części, oczywiście, że tak, dlatego min. mnie tam nie ma.

dr korte

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 21, 2013, 15:29:13 »
Jest dyskusja są i wnioski końcowe. Po ilości/jakości postów i zaangażowania to kim on k....wa jest  jak nie trolem.  Rozumiem odezwać się w temacie który mnie dotyczy wnieść coś konstruktywnego itd. ale on sra tymi swoimi jękami na prawo i lewo i replay i replay.


Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 21, 2013, 15:29:29 »
Ale to chyba niezbyt dobry topic na ten flame ?
Nawet nijak sie nie ma do sytuacji w jakiej znalazlo sie obecnie "Royal Production LTD".
Zalozcie sobie nowy topic o rentierach :D

EDIT:
Zrobilem to za Was:
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12353.new#new
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 21, 2013, 15:33:34 »
Jest dyskusja są i wnioski końcowe. Po ilości/jakości postów i zaangażowania to kim on k....wa jest  jak nie trolem.  Rozumiem odezwać się w temacie który mnie dotyczy wnieść coś konstruktywnego itd. ale on sra tymi swoimi jękami na prawo i lewo i replay i replay.

Jest trolem czy nie jest, trudno powiedzieć.
Jedyny wniosek jaki można tutaj mieć to, że nie potrafisz pisać zachowując jakiś poziom i faktycznie blisko Ci do gimnazjum.
Popracuj nad nerwami.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 21, 2013, 15:37:18 »
Reguł które robią z Ciebie niewolnika i zmuszają do latania iluśta godzin miesięcznie na CTA rofl, Chyba że twierdzisz że takie lub zbliżone reguły absolutnie nie mają miejsca. W takim razie nazwę Cie kłamcą  ;D 

Istnie świat poza Goonlandią. Swoje na CTA wylatałem (dwie spore wojny), nikt mnie nigdy nie rozliczał.

Sprawdzanie siebie w grze to chyba paranoja wole testy od RL niż pikselowe. No ale cóż niektórzy muszą podleczyć swoje ego w WR skoro nie mogą w RL. proponuje wyprawę do psychologa :))

E-esport, anyone? Rywalizacja to rywalizacja - jest boks, jest brydż, są gry.

Zszedłem do Twojego poziomu żebyś nie miał problemu z ogarnięciem tematu.Jeśli byś nie wiedział o czym mówię to Ty jesteś osobą która w tym wątku pierwsza  zaczęła używać wulgaryzmów ( patrz swoje posty wyżej). Jak Kali bluzga to jest git, jak ktoś na Kalego to zabolało  :'(

Dupisz bez sensu, chodziło mi o infantylne przekręcanie mojego nicka


W gdybaniu jesteś niezły czasem się uda czasem nie  8).

Jakim pustym łbem trzeba być żeby tak pisać/ myśleć, rozumiem że według Ciebie ten sandbox powstał sam bez planu  i tak już się sam rozwija. Czyli cała strona Pve wyszła CCP tak przypadkiem misje i cała infrastruktur sprzęt itp. itd. same się potworzyły.
Człowieku bredzisz ogarnij się.

Mieszasz pojęcia. CCP nie przewidziało, że będziesz miał pełne floty supercapsów. "3-4 titans in whole Eve", nie pamiętasz?

Nie chodzi o to, że PvE jest złe, tylko o to, że możesz sobie uprawiać PvE nie broniąc terytorium na którym to robisz.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

dr korte

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 21, 2013, 16:04:46 »
Jest trolem czy nie jest, trudno powiedzieć.
Jedyny wniosek jaki można tutaj mieć to, że nie potrafisz pisać zachowując jakiś poziom i faktycznie blisko Ci do gimnazjum.
Popracuj nad nerwami.

Cała ta wymiana zdań jest dla mnie źródłem rozrywki, Tobie się to kojarzy z nerwami, widać dosyć kiepsko sobie radzisz w dyskusjach. W dyskusji trzeba podnosić ciśnienie ma to na celu wyprowadzenie z równowagi przeciwnika. Ale widze że erystyka to dla Ciebie słowo obce.  Jakkolwiek rozumiem Twoje zaangażowanie w końcu liżesz dupę swojemu szefowi.  Smacznego  ;D



« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 16:11:19 wysłana przez dr korte »

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 21, 2013, 16:06:59 »
Taa, zdecydowanie poziom gimnazjum

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 21, 2013, 16:12:00 »
Cała ta wymiana zdań jest dla mnie źródłem rozrywki, Tobie się to kojarzy z nerwami, widać dosyć kiepsko sobie radzisz w dyskusjach. W dyskusji trzeba podnosić ciśnienie ma to na celu wyprowadzenie z równowagi przeciwnika. Ale widze że erystyka to dla Ciebie słowo obce.  Jakkolwiek rozumiem Twoje zaangażowanie w końcu liżesz dupę swojemu szefowi.  Smacznego  ;D



Jezeli już mówisz o erystyce:
Cytuj
Argument ostatni – ad personam: Widząc, że przeciwnik jest mocniejszy, atakować go osobiście, obrażać lub w jakikolwiek sposób porzucać prawdziwy przedmiot sporu. Rzucać inwektywami - używanie słów obraźliwych wobec przeciwnika, np: "Ty i całe twoje stronnictwo jesteście przykładami chorej ambicji, przy maleńkich móżdżkach".

I tak jak sugeruje twórca współczesnej Erystyki, jest to ostatni argument nieuczciwej dyskusji, świądczący tylko o tym, że nic wartosciowego nie masz do powiedzenia.

dr korte

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 21, 2013, 16:15:45 »
Brawo udało Ci się sciągnąć z Wikipedii formułkę.  Bravo jeśli chodzi o kreatywność i umiejętność copy&paste to fatycznie trzymasz poziom.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 21, 2013, 16:19:46 »
Brawo udało Ci się sciągnąć z Wikipedii formułkę.  Bravo jeśli chodzi o kreatywność i umiejętność copy&paste to fatycznie trzymasz poziom.

Gdybym przepisał z książki cytat wyglądałby tak samo.
Ty natomiast przytaczasz słowa, których znaczenia nie znasz, nie rozumiesz i nawet nie chce Ci się sprawdzić co znaczą.
Każdy kto użyje google zanim coś napisze jest krok przed Tobą.

Naprawdę daruj już sobie po pokazujesz poziom dna absolutnego.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 21, 2013, 16:36:06 »
Naprawdę daruj już sobie po pokazujesz poziom Jabolexa.
FFY
Najgorsze jest to, ze poniżej jest jeszcze Puszken i Alice  :'(

Naicinh

  • Gość
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:56:38 »
Brawo udało Ci się sciągnąć z Wikipedii formułkę.  Bravo jeśli chodzi o kreatywność i umiejętność copy&paste to fatycznie trzymasz poziom.

Rash ma zawsze wiki otwarta...powszechnie wiadomo ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Royal Production LTD
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:30:12 »
FFY
Najgorsze jest to, ze poniżej jest jeszcze Puszken i Alice  :'(
Ale wciąż nad tobą  ;D Chociaż to naprawdę nietrudne...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 18:36:36 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.