Autor Wątek: [PVE] Explorer  (Przeczytany 17107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
[PVE] Explorer
« dnia: Grudzień 06, 2012, 15:43:01 »
Hej, chciałbym polatać po sygnaturach jakimś all-in-one, tengu świetnie się nadaje ale poza highsec go nie ruszę (bo nie! :) ) Znalazłem fit na ishtara- wywalając tractory i zamieniając frakcję, całkiem przyjemny statek wychodzi, problem że ja w innej bajce jestem (caldari, shield te klimaty)- macie jakieś odpowiedniki na shieldzie? Do tego możliwie tani, planuje wtopić kilka..

[Ishtar, Ishtar : Ultimate Exploration]
 Capacitor Power Relay II
 Medium Armor Repairer II
 True Sansha Armor Kinetic Hardener
 True Sansha Armor Thermic Hardener
 True Sansha Armor Thermic Hardener

 Cap Recharger II
 Experimental 10MN Microwarpdrive I
 Parallel Weapon Navigation Transmitter
 Analyzer II
 Codebreaker II

 Improved Cloaking Device II
 Small Tractor Beam I
 Small Tractor Beam I
 Salvager I
 Sisters Core Probe Launcher

 Medium Capacitor Control Circuit I
 Medium Capacitor Control Circuit I

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2012, 15:59:52 »
całkiem przyjemny statek wychodzi, problem że ja w innej bajce jestem (caldari, shield te klimaty)

Shieldowy Ishtar nazywa się Gila i tankuje pasywnie (bufor+AB). Aczkolwiek drone boaty na PvE po patchu....


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:02:26 »
No jak nie chcesz się ruszać poza hajsek, a chcesz wdupic parę tengu na plexach, to bedziesz się musiał sporo namęczyć :P
No ew. przy kiepskim ficie na tych 5/10 (bo chyba takie jeszcze moga być w HS), biorąc pod uwage rzekome polepszenie AI npeców ;)

Nie mam fitów, ale ponoć całkiem dobrze się sprawdzał na plexach (i to tych trudniejszych) tengu z fitem pvp (ktoś kiedyś pisał) z 100AB itd.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:10:34 »
Podstawowym błędem kolegi @Dux-a jest to, że nie bierze pod uwagę jednej rzeczy.

Moduły potrzebne przy exploracji jak codebreaker i explorer są montowane na med slotach, które bazowo są wykorzystywane do podnoszenia tanka na shield-owych statkach.

Innymi słowy. Nie wykrzesasz za wiele ze statków na shieldzie (możesz posługiwać się po prostu drejkiem i tyle).

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:13:00 »
Dla ścisłości- planuję po low/null polatać, nie mam dużego doświadczenia- dlatego zakładam 'wypadki'- a że specjalnie majętny nie jestem, to potrzebuję taniego fitu- dlatego tengu zostaje w high

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:31:03 »
Podstawowym błędem kolegi @Dux-a jest to, że nie bierze pod uwagę jednej rzeczy.

Moduły potrzebne przy exploracji jak codebreaker i explorer są montowane na med slotach, które bazowo są wykorzystywane do podnoszenia tanka na shield-owych statkach.

Innymi słowy. Nie wykrzesasz za wiele ze statków na shieldzie (możesz posługiwać się po prostu drejkiem i tyle).

Tylko, że:
1. Zysk z radarów i magneto w high jest tak "wysoki", że nie każdy bedzie sobie nimi głowę zawracał.
2. Jeżeli będzie, to biorąc pod uwagę, że większość systemów w HS to jednak ze stacjami jest, to bez problemu się odpowiednio przed wylotem na sygnaturkę przefituje. Raty na radarach i magneto w HS to i frejką stankuje, więc jedem med slot na tanka mniej krzywdy nie zrobi. A jak się trafi plexik, to się analyzer/codebreaker na hardenera czy cós tam zamieni ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:58:34 »
Cześć Cześć

W linku poniżej jest kanał jutubowy misiaka który coś tam po low, nul, hi coś tam robił z eksploracji po niskobudrzecie, trzeba luknąć i poszukać, jakieś galante i recony amarskie niskobudrzetowe były, tengu też jakieś było no i można zobaczyć jak część pexów wygląda

http://www.youtube.com/user/JonnyPew/videos

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:11:14 »
Cześć Cześć

W linku poniżej jest kanał jutubowy misiaka który coś tam po low, nul, hi coś tam robił z eksploracji po niskobudrzecie, trzeba luknąć i poszukać, jakieś galante i recony amarskie niskobudrzetowe były, tengu też jakieś było no i można zobaczyć jak część pexów wygląda

http://www.youtube.com/user/JonnyPew/videos

Heh, wczoraj go oglądałem i właśnie u niego ishtara znalazłem- sensownie to wszystko wygląda, i gdyby nie n miesięcy skilowania to bym chętnie tym polatał. Dodatkowo tengu poleca, ale to już jak kogo stać (lub nie). A z nowym AI, to faktycznie nie ma się co w drony pchać

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:16:05 »
Tylko, że:
1. Zysk z radarów i magneto w high jest tak "wysoki", że nie każdy bedzie sobie nimi głowę zawracał.
2. Jeżeli będzie, to biorąc pod uwagę, że większość systemów w HS to jednak ze stacjami jest, to bez problemu się odpowiednio przed wylotem na sygnaturkę przefituje. Raty na radarach i magneto w HS to i frejką stankuje, więc jedem med slot na tanka mniej krzywdy nie zrobi. A jak się trafi plexik, to się analyzer/codebreaker na hardenera czy cós tam zamieni ;)
]
Ad 2. Kolega @Dux pisał, że jest zainteresowany exploracją low sec a nie hi.

Od siebie dodam, że można sporo zarobić robiąc niskie lev plexów np 1 pojawiające się w hi, które dość często eskalują do low. Przez całą eskalację można złapać śmieci od kilku do nawet 200 milionów isk (dość często koniec plexa jest w low). O ile pamiętam latałem worm-em. Masz możliwość bawienia się dronkami (ale po paczu to średni pomysł) i troszkę dps z rakiet. Myślę, że za to możesz się spokojnie zabrać (dodam może, że mało kto je wykonuje więc powinieneś je dość łatwo znajdywać).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:42:54 »
Do ostatniego patcza poleciłbym pilgrima na poczatek. Można go było zrobić all in one, z opędzeniem się od jakichś słabszych natrętów włącznie, a już sam fakt że to pilgrim był do pewnego stopnia zniechęcał do zaczepiania na zasadzie, a bo to wiadomo czy on nie wiezie cyny, albo czy to nie jest zwiad gangu?
Teraz to na low secowych saitach raty po prosty wessają Ci drony nosem w tempie że nawet nie zorientujesz się kiedy się to stało, więc jak ma być shield to albo leci z tobą alt / kolega w statku wyposarzonym w elektronikę, a Ty jesteś mięśniami, albo zacznij robić armor tank i coś galente / amaru bo te sprzęty łatwiej zafitować.
Ostatecznie jest jeszcze wyjście pośrednie: wyspecjalizuj się i olej jeden lub dwa z czterech typów tego typu eskalacji (salvage, hack, archeo, tylko strzelanie)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:46:06 »
Cytuj
Myślę, że za to możesz się spokojnie zabrać (dodam może, że mało kto je wykonuje więc powinieneś je dość łatwo znajdywać).
Zgodzę się pod warunkiem że mówiimy o odległości 25+ jumpów od Danyana (HQ UA), bo prawie zawsze w UA jest kilku kadetów zachwyconych eksploracją i zjadających wszystko co zdołają wyskanować na swoich skilach ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2012, 22:27:31 »
Tam jakoś ostatnio pustawo jest, aż do New Eden, choć można trafić paru typków z ss -10. Na radary i magneto latałem dawniej omenem, zanim znalazł się na kb zarobił wystarczająco, na bloodsowe ded4 z wysysaczami capa doskonały był myrmidon. To nowe AI trzeba by przetestować na site-ach, zrobiłem z 3 misje na próbe i jakoś nie było problemu z dronkami.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2012, 22:59:08 »
Ja polatałem na saity w null, i zaliczyłem straszną irytację jak mi cirka 16 strażników salvage saita we frejkach (z 4 na traking disruptach, większość pozostałych taclerzy) obezwładniła bs'a bo ani to wystrzelać, ani spuścić psy zesmyczy bo po wystrzeleniu nie zdążyłem wydać rozkazu agru a już jedna - dwie shielda nie miały

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2012, 14:23:14 »
Nie było mnie znów sporo i dopiero patch zasysam i w związku z tym może mi ktoś powiedzieć co się stało że nagle dronki be do eksploracji/pve?

Jeżeli nie shipy dronkowe do explo (Ishtar) to co teraz byłoby lepszym wyborem (poza t3)?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 08, 2012, 15:03:26 »
Dronki be do exploracji dlatego że w ooło 5 sekund po wypuszczeniu pierwsza nie ma tarczy. Mówić dalej?

Acha zauwazyłem że że jest różnica w czasie reakcji ratów. Na DED praktycznie insta, na anomalkach spore opóźnienie jest, na misjach zdaża się że fretki zapomną zaagrować dronki

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 12, 2012, 17:00:53 »
A może drejk?? Coś w tym stylu:

[Drake, New Setup 1]
Damage Control II
Co-Processor II
Shield Power Relay II
Ballistic Control System II

10MN Digital Booster Rockets
Analyzer I
Codebreaker I
Large Shield Extender II
Adaptive Invulnerability Field II
Phased Weapon Navigation Array Generation Extron

'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
Improved Cloaking Device II
Salvager I
Sisters Expanded Probe Launcher, Core Scanner Probe I

Medium Core Defense Field Purger I
Medium Anti-EM Screen Reinforcer I
Medium Warhead Flare Catalyst I


Pytanie czy bc wleci na każdy pocket z explo? I nie jestem przekonany czy hml'e to najlesza broń na fregaty, niby painter i rig coś powinny dać? Plus jest że da się wszystko zafitować, kosztuje koło 100kk, wyszło że defence 131 i offence 105 + dronki jeszcze

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2012, 17:08:40 »
tak to możesz po high secu polatać. W low już połowa saitów będzie tak upierdliwa da takiej konstrukcji że aż mało opłacalna, jak nie wcale

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2012, 17:13:54 »
A może drejk?? Coś w tym stylu:

[Drake, New Setup 1]
Damage Control II
Co-Processor II
Shield Power Relay II
Ballistic Control System II

10MN Digital Booster Rockets
Analyzer I
Codebreaker I
Large Shield Extender II
Adaptive Invulnerability Field II
Phased Weapon Navigation Array Generation Extron

'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
'Malkuth' Heavy Missile Launcher I, Mjolnir Heavy Missile
Improved Cloaking Device II
Salvager I
Sisters Expanded Probe Launcher, Core Scanner Probe I

Medium Core Defense Field Purger I
Medium Anti-EM Screen Reinforcer I
Medium Warhead Flare Catalyst I


Pytanie czy bc wleci na każdy pocket z explo? I nie jestem przekonany czy hml'e to najlesza broń na fregaty, niby painter i rig coś powinny dać? Plus jest że da się wszystko zafitować, kosztuje koło 100kk, wyszło że defence 131 i offence 105 + dronki jeszcze

Sisters Expanded Probe Launcher? - statków nie będziesz skanował, wystarczy zwykły.
Co do reszty fitu to wolałbym wozić w kargo "skanery/salvager", najpierw skanuje jak coś znajdę przefitować się na stacji. Drake ma teraz tak podły DPS że zabieranie mu wyrzutni to kiepski pomysł.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2012, 18:34:49 »
Expanded probe launcher mi potrzebny do deep sondy- widziałem że to niezły luksus (jeszcze tydzień .... ); a na highsec to mam pimp tengu, cały czas szukam taniego all-in-one na low/null. Ten drake jak dla mnie wygląda sensownie, w żadnego cruza nie mogę zmieścić całego osprzętu, i jeszcze coś do ataku/obrony dołożyć. Są ograniczenia typu statków na wlot na poszczególne anomalki/ded'y?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 12, 2012, 18:35:39 »
wyszło że defence 131 i offence 105 + dronki jeszcze

Parametry porównywalne z Hawkiem :)

A jeszcze jak chcesz tym latać po low, a jak byle co złapie Cię na bramie?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Oketa

  • Gość
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2012, 18:43:00 »
Zaczął bym od tego jakiego rodzaju sygnatury? Unknown (Combat), Radar, Magneto ? Ladar? Gravi?!? Wormhole?

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2012, 18:49:26 »
MWD + Cloak i mogą mnie kampy cmoknąć :) a jakby im się mimo wszystko udało, to 100kk przeżyję. I to kolejna zaleta tego fitu! Do WH nie zamierzam się pchać, przynajmniej sam i tym setupem; sygnatury planuję wszystkie po kolei (nie-górnicze), z ded'em nie wiem do jakiego poziomu dam radę, ale wszystkie dostępne
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 18:55:33 wysłana przez Wihajster »

Prowe

  • Gość
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2012, 19:07:53 »
DED
1/10 Frigate
2/10 Destroyer
3/10 Cruiser
4/10 Battlecruiser
5/10 Battleship

Nie wlecisz na 1/10 Destroyerem ale na 2/10 wlecisz fregatą, itd.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 12, 2012, 19:39:41 »
Przy czym na 4/10 to tego draka rat nosem wciągną (na Mal-Zath Monastery dosłownie )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 13, 2012, 12:41:58 »
Przy prawidłowym ficie (nie takim jaki jest zalinkowany wyżej) można spokojnie wytankować 4/10. Nie zmienia to faktu, że kolega padnie bardzo szybko tylko, że od ludzi ];).

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 13, 2012, 12:59:52 »
Przy czym na 4/10 to tego draka rat nosem wciągną (na Mal-Zath Monastery dosłownie )

akurat tego plexa robiłem na draku (t1 nawet) na 2 miesięcznym charze i jest to możliwe :) tylko 2 pokój jest groźny jak chce się go wybić całego a nie tylko to co trzeba :) owszem jak się nie uważa to drugi pokój zjada cię szybko :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:16:57 »
Przyjżałeś się drakowi który wymyślił Wihajster?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 13, 2012, 14:54:32 »
Przyjżałeś się drakowi który wymyślił Wihajster?
Nie wiem co złego jest w tym draku- atak z dronkami ma ponad 200, obrona równo wszystko na ponad 100 i w miarę pasywna, ma MWD, cloak i wszelkie inne pierdoły do anomalek, łącznie z extended probe launcherem- kosztuje ze 100kk. Jak się chcecie popastwić to dajcie swoje pomysły. NIE t3 i NIE dwa shipy

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:30:32 »
Nie wiem co złego jest w tym draku- atak z dronkami ma ponad 200, obrona równo wszystko na ponad 100 i w miarę pasywna, ma MWD, cloak i wszelkie inne pierdoły do anomalek, łącznie z extended probe launcherem- kosztuje ze 100kk. Jak się chcecie popastwić to dajcie swoje pomysły. NIE t3 i NIE dwa shipy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:15:49 »
Nie wiem co złego jest w tym draku- atak z dronkami ma ponad 200, obrona równo wszystko na ponad 100 i w miarę pasywna, ma MWD, cloak i wszelkie inne pierdoły do anomalek, łącznie z extended probe launcherem- kosztuje ze 100kk. Jak się chcecie popastwić to dajcie swoje pomysły. NIE t3 i NIE dwa shipy
Przedobrzyłeś z parciem na uniwersalność i zrobiłeś coś co ma parametry ataku i obrony na poziomie cruzera t1 jak nie niżej, do tego clockiem obniżyłeś jeszcze już i tak małe walory bojow shipa. Na koniec dronki. Fajna sprawa tylko że saity które da sie czymś takim zrobić mają duży procen frejek w skąłdzie obrońców a frejki bardzo nie lubią jak im jakieś małe gówno przeszkadza atakować coś większego węc dość sprawnie rozwiązują ten problem przy użyciu broni poładowej
Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:28:51 »
Po 1 byle afką możesz mieć 200 dps choć fakt na mały zasięg.
Po 2 cloak to moim zdaniem niewypał bo obniża Ci i tak wolne (już z racji bc-ka i Twoich skili także) namierzanie celu. W low w większości systemów są jakieś stacje a na bramie nawet jak dasz cloak to zapewne zostaniesz przechwycony więc to zbędne obniżanie dps. Expended probe launcher to też zbytek, który do niczego Ci się nie przyda jak masz skanować saity.
Lepiej abyś nabył specjalistyczny statek, którym zeskanujesz szybko systemy a dopiero później warto abyś się przesiadł w coś z dps. Target painter też bym wymienił albo na moduł do tanka albo choć na web-a. Na małe cele lepiej się spisze. Co do modułów do exploracji jak analizer. Jeśli już będziesz miał zeskanowane systemy to będziesz leciał do systemu skakał na stację i zmieniał pod konkretny sait a nie wszystko wsadzone naraz. W efekcie nie masz ani tak naprawdę tanka ani siły ognia i zamiast robić sait w ciągu kilku chwil to będziesz się męczył kupę czasu.

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [PVE] Explorer
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 13, 2012, 19:49:36 »
@Doom - ok masz racje nie popatrzyłem na fit ^^ i tak - zjedzą to to coś raty na 4/10