Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 11336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Cyberpunk 2077
« dnia: Listopad 16, 2012, 11:46:39 »
Cyberpunk 2077

Robiony przez CD Projekt RED (Wiedźmin) we współpracy z Talsorian Games (twórcy papierowego CP2020)
Będzie pysznie!

http://cyberpunk.net/
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2012, 12:02:24 »
Fuck Yeah!!!
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2012, 12:25:02 »
za 3 lata :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2012, 12:36:16 »
Zajefajnie że pracują nad tym projektem, ale z drugiej strony czemu to musi być ten dupny styl z wiedzmina 2? przez ten silnik dwójka była dla mnie dużo mniej ciekawa niż jedynka :/

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2012, 13:01:34 »
Jak zjebią to wysadzę CDPR w cholere ;p

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2012, 13:13:03 »
Cyberpunk powraca!
Hell Yeah!!!


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2012, 13:17:57 »
Jak zjebią to wysadzę CDPR w cholere ;p
Sie w kolejce będziesz musiał ustawić. Drugiego spieprzonego tytułu im nie daruję :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2012, 17:30:27 »
O Boże, jak mnie to zawsze bawi. Jeszcze nic nie wiemy konkretnego o tytule, a wszyscy już się podniecają jakby wygrali w "totka".
Jak sobie narobicie za dużych wymagań, to potem i tak będziecie niezadowoleni.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 16, 2012, 17:39:12 »
Słuchajcie no Zavro, w tym paskudnym świecie muszą być jakieś rzeczy które uprzyjemniają ludziom podłą codzienną szarówkę.
News o tym że tytuł znany bardzo wielu graczom i MG od RPG idzie w grę elektorniczną może się do takich zaliczać jeśli spełnione są pewne warunki.
Np dla mnie takie warunki to:
- nie bierze się za robienie takiej żadna banda marketingowych dziwek i dupodajek jakimi w ostatnim czasie stały się już chyba wszystkie duże studia developerskie wydawnicze (EA; Blizzard; Bethesta; Ubisoft itp)
- dev team nie ma zamiaru tworzyć danego uniwersum od nowa po swojemu żerując na popularności, tutaj jest aktywna współpraca z autorem
- gra jest nastawiona na pasujący do bazy tryb rozgrywki, tutaj ma to być crpg w dodatku aspiruje do tytułu -A-

troche mi tylko radość psuje fakt że jak wspomniałem mają zamiar użyć multiplatformowego silnika co w mojej opini w sporym stopniu ubiło wiedzmina dwa w starciu z pierwowzorem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 16, 2012, 17:50:32 »
@Up Tak, co nie zmienia faktu, że w jednym mam rację. DALEJ NIE WIEMY NIC KONKRETNEGO O TYM TYTULE. Może za wielki ze mnie wapniak, żeby się cieszyć byle czym.

Co ty masz do Blizzarda, co?! Fakt, Diablo 3 to parcha i łajno, ale StarCraft 2 trzyma poziom (to, że go "rozwadniają" pomińmy, ważne że jest dobry).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 16, 2012, 19:36:42 »
Cytuj
Co ty masz do Blizzarda, co?! Fakt, Diablo 3 to parcha i łajno, ale StarCraft 2 trzyma poziom (to, że go "rozwadniają" pomińmy, ważne że jest dobry).
Że za dużo sobie liczą za swoje produkty. W przypadku starcrafta w którego pograłem dzięki uprzejmmości kolegi (interesuje mnie kampania) jest to jakieś 50% w przypadku dodatku do starcrafta i diablo 3 co najmniej 75% cena zawyżona w stosunku do tego co klient dostaje

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 16, 2012, 21:08:21 »
Że za dużo sobie liczą za swoje produkty. W przypadku starcrafta w którego pograłem dzięki uprzejmmości kolegi (interesuje mnie kampania) jest to jakieś 50% w przypadku dodatku do starcrafta i diablo 3 co najmniej 75% cena zawyżona w stosunku do tego co klient dostaje

Popieram  >:D
Dobrze, że u mnie jest w handlu podkładka pod mysz z Diablo za 8 dych (w Komputroniku o_O)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 16, 2012, 21:41:55 »
Że za dużo sobie liczą za swoje produkty. W przypadku starcrafta w którego pograłem dzięki uprzejmmości kolegi (interesuje mnie kampania) jest to jakieś 50% w przypadku dodatku do starcrafta i diablo 3 co najmniej 75% cena zawyżona w stosunku do tego co klient dostaje

raczej wińcie zarząd activison a nie blizzarda za takie ceny :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 16, 2012, 22:07:35 »
Że za dużo sobie liczą za swoje produkty. W przypadku starcrafta w którego pograłem dzięki uprzejmmości kolegi (interesuje mnie kampania) jest to jakieś 50% w przypadku dodatku do starcrafta i diablo 3 co najmniej 75% cena zawyżona w stosunku do tego co klient dostaje

Starcraft zyje tylko i wylacznie dzieki MP. Dzieki MP jest wielka kasa i dlatego ten tytul zyje. W dzisiejszych czasach niestety kampania to dodatek do MP. Bardzo sie ciesze, ze ten tytul dalej sie rozwija dzieki e-sportowi. Tak zwana klapa Diablo 3 (nota bene tak samo wieszczono D2 kiedy wyszlo) to efekt overhype'u tylko i wylacznie. D3 w dniu dzisiejszym jest calkiem niezle i zajebiscie sie gra ze znajomymi. Maja nie dlugo oglosic nowy patch.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 16, 2012, 22:28:10 »
Cytuj
Starcraft zyje tylko i wylacznie dzieki MP. Dzieki MP jest wielka kasa i dlatego ten tytul zyje. W dzisiejszych czasach niestety kampania to dodatek do MP.
Niemniej co wnosi dodatek? Nową kampanię, dla mp mają być jakieś nowe jednostki i map czyli coś co normalnie twórcy wydają w dlc licząc sobie za takie paczki może 1/5 do 1/4 ceny podstawowej gry, a tutaj to plus nowa kampania to koszta w zasadzie porównywalne z samą grą podstawową, która pomimo ze kampanię ma dłuższą i bardziej rozbudowaną niż jedynka to jednak ma ją tylko jedną i to do grania jedną z trzech dostępnych ras.
Panowie z markietingu nieco za bezczelnie wyciągają tutaj łapy po kasę graczy  IQ większym niż numer noszonego buta
Cytuj
D3 w dniu dzisiejszym jest calkiem niezle i zajebiscie sie gra ze znajomymi. Maja nie dlugo oglosic nowy patch.
Tia... ze znajomymi, na mp na którym jest wyzwanie i owszem, problem w tym że np 2/3 moich znajomych nie dotrwało do tego i lista kontaktów na moim koncie liczy ostatnie logowania większości znajomych w miesiącach. D3 było do pogrania przez chwilę, na początku, potem dochodziło się do inferno i jeb cegła między oczy w postaci poziomu trudności + możliwości zdobycia sprzętu pozwalającego to niwelować, bo z ednej strony drop żałosny z drugiej ceny na AH zaporowe, potem patchami to "rebalansują" w sposób który zniechęca ludzi do gry, w kolejnym patchu próbują, czegoś innego to odpadają kolejni gracze a może wraca część starych i tak jak na razie wkoło. coraz więcej graczy których znam ma tego dość (bo zmiany często kasują bulidy pod które zbierali sprzęt przez 90% dotychczasowej gry i ciułać trzeba od nowa) i  rzucają grę tierdząc żeby im tym **** nie zawracać dupy puki blizzard nie wprowadzi wreszcie obiecanego pvp, a potem się zobaczy czy wracają czy nie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2012, 22:46:01 »
Niemniej co wnosi dodatek? Nową kampanię, dla mp mają być jakieś nowe jednostki i map czyli coś co normalnie twórcy wydają w dlc licząc sobie za takie paczki może 1/5 do 1/4 ceny podstawowej gry, a tutaj to plus nowa kampania to koszta w zasadzie porównywalne z samą grą podstawową, która pomimo ze kampanię ma dłuższą i bardziej rozbudowaną niż jedynka to jednak ma ją tylko jedną i to do grania jedną z trzech dostępnych ras.

Balans multiplayer co jest najwazniejsza rzecza. Pojawia sie nowe problemy, ale np z puntku widzenia dynamiki i balansu pvp usuniecie takich thor'ow i zastapienie ich inna jednostka wplynie znaczaca na dynamike terranskiego mech-playa na ten przyklad.

Cytuj
Panowie z markietingu nieco za bezczelnie wyciągają tutaj łapy po kasę graczy  IQ większym niż numer noszonego buta Tia... ze znajomymi, na mp na którym jest wyzwanie i owszem, problem w tym że np 2/3 moich znajomych nie dotrwało do tego i lista kontaktów na moim koncie liczy ostatnie logowania większości znajomych w miesiącach. D3 było do pogrania przez chwilę, na początku, potem dochodziło się do inferno i jeb cegła między oczy w postaci poziomu trudności + możliwości zdobycia sprzętu pozwalającego to niwelować, bo z ednej strony drop żałosny z drugiej ceny na AH zaporowe, potem patchami to "rebalansują" w sposób który zniechęca ludzi do gry, w kolejnym patchu próbują, czegoś innego to odpadają kolejni gracze a może wraca część starych i tak jak na razie wkoło. coraz więcej graczy których znam ma tego dość (bo zmiany często kasują bulidy pod które zbierali sprzęt przez 90% dotychczasowej gry i ciułać trzeba od nowa) i  rzucają grę tierdząc żeby im tym **** nie zawracać dupy puki blizzard nie wprowadzi wreszcie obiecanego pvp, a potem się zobaczy czy wracają czy nie

Troche demonizujesz. Wbilem 20 leveli paragona i zgodze sie co do tragicznej inflacji, jednak w porownaniu z takim d2 to i tak krok w przod (tam zloto bylo bezuzyteczne) oraz jakosci dropow gdzie na 95% rzeczy spadajacych jest kompletnie bezuzyteczna ale co do jakosci replayability gra zyskala bardzo duzo. Czas pokaze co Blizzard wymysli by kusic. Jestem dobrej mysli w stosunku do Heart of the Swarm i rozwiniecia D3.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2012, 23:35:05 »
Co niby jest nie tak z thorami?

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 17, 2012, 20:32:09 »
Świetna wiadomość 8) Podstawka do CP2020 wciąż leży na mojej półce, oprawiona w twardą okładkę i zszyta. I to jakieś... 15 lat już. Fiu, fiu... Kurde, ale jakby zrobili MMO na wzór papierowego rpg'a  >:D

Yavax Zavro

  • Gość

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2013, 15:10:33 »
w środę.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2013, 00:46:52 »
Stawiam na teaser wyrenderowany na silniku gry... wątpię aby pokazali rzeczywisty gameplay - a to właśnie oznacza 'trailer' w przypadku gier.

Abym się mylił i CDP zna znaczenia słowa 'teaser' i 'trailer' w porównaniu do innych devsów którzy wszystko nazywają 'trailerami' bo fajniej.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2013, 01:55:36 »
Cytuj
Starcraft zyje tylko i wylacznie dzieki MP. Dzieki MP jest wielka kasa i dlatego ten tytul zyje. W dzisiejszych czasach niestety kampania to dodatek do MP.

a to ciekawe, przyznam że sam nigdy na multi nie grałem, a kupiłem zaraz po premierze. Dla mnie multi to zawsze dodatek do singla. Zobaczyłem filmiki na necie gdzie kolesie zapierdalają szybciej na klawiaturze od pianistów, jakieś liczniki... przeczytałem, że jak ktoś ma tyle a tyle akcji na minute to jest noobem, gdy sam wszystko sobie powoli klikałem myszką na ekranie  8). Dziękuje popatrzę, albo i nie, bo esport nigdy mnie nie interesował.

Co kto lubi. SC żyje multi?, ale chyba w Korei gdzie to ich prawie gra narodowa. Czy gra żyje czy nie żyje-liczy się sprzedaż, a że esport jako marketing dużo nie kosztuje, buduje się jakieś community wokół itd, co ich kosztowało dorzucić skróty klawiaturowe i inne pierdoły esportowe do gotowej gry?

Ceny jak ceny. Do warhammera też się swego czasu kupowało całe dodatki.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 05, 2013, 01:57:45 »
Stawiam na teaser wyrenderowany na silniku gry... wątpię aby pokazali rzeczywisty gameplay - a to właśnie oznacza 'trailer' w przypadku gier.

Abym się mylił i CDP zna znaczenia słowa 'teaser' i 'trailer' w porównaniu do innych devsów którzy wszystko nazywają 'trailerami' bo fajniej.

wg branzowych plotek bedzie filmik autorstwa Tomka Bagsinskiego, ktorego firma od dluzszego czasu wspolpracuje z Redami. Silnik jest ten sam co w Wiedzminie 2.
Z reszta cyberpunk to dalszy plan. Redzie oglosza takze zaawansowane prace nad Wiedzminem 3, ktory ma wyjsc w 2014.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 05, 2013, 08:07:20 »

Co kto lubi. SC żyje multi?, ale chyba w Korei gdzie to ich prawie gra narodowa.

masz nie aktualne informacje teraz gra narodowa to LoL :)

Goomich

  • Gość

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2013, 23:10:19 »
Czekam na jakiś trailer z prawdziwego zdarzenia, ja ten z ich ostatniego Wiedźmina. Prześpiewane teasery mnie nie kręcą :D.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 11, 2013, 09:56:30 »
Czekam na jakiś trailer z prawdziwego zdarzenia, ja ten z ich ostatniego Wiedźmina. Prześpiewane teasery mnie nie kręcą :D.
A mnie kręcą :)
Dobre!
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Phobeus

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2013, 17:50:08 »
W teaserze jest zapowiedź nowej gry CDPR, która wyjdzie jeszcze przed Cyberpunk. Info na ten temat ma się pojawić 5 lutego. Prawdopodobnie będzie to Wiedźmin 3.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13180270,Zwiastun_Cyberpunk_2077_zawiera_tez_wiadomosc_na_temat.html

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 17, 2015, 18:41:43 »
Wiadomo coś na temat wydania tejże gry?

Goomich

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 17, 2015, 20:35:47 »
Po wiedźmiaku