Autor Wątek: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)  (Przeczytany 63056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 14, 2012, 16:01:50 »
Już najstarsi górole opowiadali mi o Covenie  :P i mieli racje. Co się dziwić jak Coven bierze takich ludzi a nie innych do ally. Szkoda tylko tych z UA że co młody przyjdzie to Covenowskiej propagandy mu napchają do głowy.

No po prostu lol. Gość, który "w dupie był (co tam, JEST) i gówno widział". Zmykaj smarkaczu, dorośli tu rozmawiają. Jak zawojujesz Eve, względnie opanujesz sztukę prowadzenia wojen w hisecu, to zgłoś się z powrotem. Tylko naucz się fitować T2 tackle na swoich shipach :D

Fanem c0ven nigdy nie byłem, sytuację oceniam chłodno i bez emocji. Mam pytanie - czy to jest w ogóle mail Xeo? Bo google takiego maila nie zna :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 14, 2012, 16:03:27 »
Już najstarsi górole opowiadali mi o Covenie  :P i mieli racje. Co się dziwić jak Coven bierze takich ludzi a nie innych do ally. Szkoda tylko tych z UA że co młody przyjdzie to Covenowskiej propagandy mu napchają do głowy.
Tak, a wszystkie inne aliansy/korpy skladaja sie z samych bogobojnych samarytanow, tuzow intelektualnych co to sie podziela ostatnim iskiem i trytem. Poza tym najstarsi gorale to bajac lubieja i troche dodawac. No, ale kto by sie tym przejmowal skoro Ci to pasuje.

PS. Widget tez ma kupe brudu za uszami. Slawetne tasmy lfn, traktowanie nowego narybku ..........Osobiscie mi to zwisa i powiewa, ale naprawde przykro mi sie zrobilo dowiadujac sie jak nisko La Mar upadl.
No, ale cokolwiek pozwala ci zasnac.
 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rataxas

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 14, 2012, 16:06:47 »
[admin]3 dni bana na przemyślenie tego jak następnym razem odpowiesz na czyjś post zarówno poza jak i we flame
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 16:13:55 wysłana przez Doom »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 14, 2012, 16:12:29 »
Wybacz, ale rewelacje bociarzy i złodziei nie są miarodajne.
Cała prawda o moim graniu...


Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 14, 2012, 16:14:19 »
Tego nie powiedziałem... świętych nigdzie nie znajdziesz ale sporo osób może opowiedzieć to i tamto o Covenie.

Mi kiedyś opowiadano, że na Wawelu mieszka smok, ale nie mieszka...  :-[ :(
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 14, 2012, 16:21:53 »
Mogło, gdyby testy tu nie przyleciały, tylko po skończeniu orania -a- poleciały gdzieś w uj. Do tej pory był raj na ziemi, a teraz będzie partyzantka :) Się okaże czy mamy jaja i zacięcie żeby się stawiać a potem gwałcić nowych włodarzy, coś co zawsze stanowiło plan na wypadek utraty Eso :] Czas pokaże...

czekaj bo najwyraźniej po nieprzespanej nocy mój mózg przypomina syszone łajno łosia
ktos wam znowu ezo chce zabierać skoro o jakiejś partyzantce mowa ? :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 14, 2012, 16:23:47 »
Mi kiedyś opowiadano, że na Wawelu mieszka smok, ale nie mieszka...  :-[ :(

Jak nie jak tak:



Dobra - czy to jest mail Xeovara czy nie jest?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 14, 2012, 16:28:02 »
A jakie to ma znaczenie? Na centrali ma inny w profilu, ale nie ma to znaczenia bo przecież nawet jak powie że nie jego to oczywiste będzie że kłamie ponieważ toś tam gdzieś tam już powiedział że jest inaczej

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 14, 2012, 16:41:08 »
tak sobie czytam i czytam dawno mnie nie było thread niby od invazji na eso a tu merge tematu i gadamy o botach
cat oczywiscie stęka jak staruszek z zaparciem, ze złe pl bo z boterów zyski czerpie a powinno za darmo się oddawać jak pck!

potem widgeta co jęczy, ze c0ven sam boci (śmieszny był przeciek z ts'a jak sie ozzy z lamarem glowili jak tu boty skonfigurowac  - > jak ktos ma to niech wystawi :D )

generalnie reasumując, skończcie stękać o botach to jest jak rak co sie rozprzestrzenił na 90% eve
i tak tego nie wyleczycie i tak z tym nie wygracie

aby bylo śmieszniej znam czesc ludzi z polskiego community i wszedzie w tych polskich korpach w c0venie etc etc ktoś boci

i powiem wam, ze po 2 latach zastanawiam sie czy boterzy czasem nie mieli racji

1)  eve jest jak heroina
     raz zasmakujesz a (budzisz sie po roamie z amoku  blady trzymajac ptaka w ręku a na 8 do pracy)
2)  boter idzie spać ty trzepiesz iski dalej (tak aby na cta z rana bylo)
3)  boter ide na impreze ze znajomymi (w  koncu trzeba sie oderwać od kompa )  tobie przybywa dioptrii
4)  boter wraca do domu widzi , że robią cta (dam it wdupie swojego tengu a *uj z tym przeciez jutro bede mial nowe)
5) ....
6) ........
etc etc etc

reasomujac jeszcze raz c0ven boci, AAA/lfn boci, reszta polskich korpow tez boci
nieliczni nie boca


{
i teraz wracamy do tematu bo PL ma te wszystkie supery
a my nie mamy :(
}    <--- moze czas skonczyc z spylaniem plexow na allego na nyxy byscie mieli ^^

   

FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 14, 2012, 16:47:57 »



{
i teraz wracamy do tematu bo PL ma te wszystkie supery
a my nie mamy :(
}    <--- moze czas skonczyc z spylaniem plexow na allego na nyxy byscie mieli ^^

 
lepszego podsumowania nie ma

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 14, 2012, 16:54:50 »
reasomujac jeszcze raz c0ven boci, AAA/lfn boci, reszta polskich korpow tez boci
nieliczni nie boca

Boty C0venu zarabiały iski aby opłacić Testów, aby zaatakowali Eso i wynajęli PL do pomocy, i aby opłacić PL, by Testom nie odmówili i zaatakowali z Testami Eso, żeby dzięki temu Garona wziąć za dupsko, żeby w końcu aktywował konto. Ot co!  :P :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 14, 2012, 16:55:47 »
Boty C0venu zarabiały iski aby opłacić Testów, aby zaatakowali Eso i wynajęli PL do pomocy, i aby opłacić PL, by Testom nie odmówili i zaatakowali z Testami Eso, żeby dzięki temu Garona wziąć za dupsko, żeby w końcu aktywował konto. Ot co!  :P :P

lol

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 14, 2012, 17:10:52 »
Podoba mi się w artykule z EVE News następujący komentarz:

"Time is up for this, lets stop those RMT guys selling plexes on Allegro. (xeoneth@gmail.com <-- this is email of the guy who is selling plexes on Allegro.pl, guess who is it lol!!! Yes, you have won - it is c0ven's diplo dick!^^)."

Aż mnie skłonił do napisania czegoś od siebie:

http://widget.vulturis.eu/bociaki/

Pozdrowienia z wakacji dla wszystkich hejterów z COVEN ;)

P.S. Do admina, nie wiem czy tutaj można takie informacje dawać, jak coś to przenieś do flamewara, nie wiem czy mam tam dostęp, a wiem że zmieniły się jakieś zasady.


Pamietam, co Maxima Maxi mówił o Tobie Widget ... Miał w 100% rację.
Dzień, w którym opuściłeś c0ven to był jeden z najlepszych dni tego sojuszu.

Pozdro o/

radecz3k

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 14, 2012, 17:29:06 »
Ten news na eve24 jest super. Tylko szkoda ze testy placza ze znowu beda musialy bic posy, ihuby itp, a Ci przyszli wladcy ESO byli ostatnio w okolicy. Dolecieli do BZ- popatrzyli i wiali az dym szedl :)

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 14, 2012, 17:29:11 »
Podoba mi się w artykule z EVE News następujący komentarz:

"Time is up for this, lets stop those RMT guys selling plexes on Allegro. (xeoneth@gmail.com <-- this is email of the guy who is selling plexes on Allegro.pl, guess who is it lol!!! Yes, you have won - it is c0ven's diplo dick!^^)."

Aż mnie skłonił do napisania czegoś od siebie:

http://widget.vulturis.eu/bociaki/

Pozdrowienia z wakacji dla wszystkich hejterów z COVEN ;)

P.S. Do admina, nie wiem czy tutaj można takie informacje dawać, jak coś to przenieś do flamewara, nie wiem czy mam tam dostęp, a wiem że zmieniły się jakieś zasady.

a i jeszcze jedno widget widziałem xeovara na zlocie ccp w wawie i logicznie patrząc na to (wiek i to czym sie w realu facet zajmuje ) nazywanie go businessmanem (odnosnie sprzedawania plexów) jest lekko zretardziałe

bo jakby chciał to za realna kase(legalna droga) by był w stanie pewnie kupić tyle plexów aby sobie zrobić z nich kafelki w sraczu



WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 14, 2012, 19:11:43 »
Już najstarsi górole opowiadali mi o Covenie  :P i mieli racje. Co się dziwić jak Coven bierze takich ludzi a nie innych do ally. Szkoda tylko tych z UA że co młody przyjdzie to Covenowskiej propagandy mu napchają do głowy.
Jak ja kocham tego typa  ;D
Nikt inny nie wnosi tyle radości swoją naiwnością i chęcią układnie EVE po swojemu  :D
Ciebie c0ven nie wziął, więc chyba wszystko ok z nim ok, prawda? Chociaż Panu w sumie bardzie odpowiadaliby peci TESTów, bo tak jak oni nie jest w stanie nic sam obronić i musi wołać większego brata o pomoc  ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 14, 2012, 19:14:54 »
Xeo ma boty, c0ven ma boty, wszyscy maja boty... tylko nie ja :(

Gratuluje nekro odkrycia roku lol

BTW. SE w ogole zyje bo tak wszyscy mowia stainwago stainwagon, a ja tam widze ciagle jedynie c0ven na kb ;p

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 14, 2012, 20:03:39 »
Omg, nie wiem czy płakać czy się śmiać.
I to od Ciebie Widget, człowieka któremu pomagałem wybierać miejsce na zlot LFNu tuż przed waszym odejściem i miałem za w miare normalną osobę, mimo że inni mnie ostrzegali.
Jako że jest późno i jestem zajęty to pełne dementi napiszę jutro :P

Na szybkości:
1. C0ven nie ma publicznych finansów, bo nikomu się nie chciało NIGDY tym zając. Każdy korp mógł i może mieć chara w COHO z dostęp do logów walleta. Sami (LFN) mieliście. Taki raport był zrobiony RAZ, jakieś pół roku temu jak jednej osobie w C0ven zachciało się posiedzieć na API. Jak w wielu obszarów działalności C0ven, brakuje tu chętnych ludzi a nie rzeczy do zrobienia.
2. Owszem korp który pokazujesz istnieje, ceo jest mój alt i ten korp służył to wynajmowania systemów na zasadach "no questions asked" ludziom o których wiedzieliśmy że bocą. Głównym powodem zrobienia takiego manewru były naciski wielu osób w ally, ale przede wszystkim twojego kolegi z korpa la mara oraz Angelusa którego cytujesz aby uzywac botów.  Dodatkowo pozwalało to zmusić ludzi którzy i tak bocili do trzymania charów poza C0ven, bo w c0ven bocenie jest zabronione. Mnie osobiscie temat bocenia wali i nie mam tutaj problemu jak wiele osób. Niestety zarządzanie sojuszem wymaga czasem kompromisów, a trudno pożenić interesy różnych osób i korpów. Stąd był i smród i niezadowoleni proponenci c0ven botting empire, którzy potem pod wodzą Ozzyego odeszli z LFNem do -A-. Gdzie zupelnym przypadkiem Ozzy zarzadza rentierami. Ciekawi mnie kogo dyma i na ile miesięcznie - i to o nim był tekst do dyplo -A- który cytujesz. Z resztą, był to jedyny przypadek gdy sraliśmy po korpie który nas opuścił. I tylko dlatego że wczesniej już słyszałem od znajomych w -A- co Ozzy o nas opowiadał.
3. Cały dochód z MC13 był przelewany na COHO. Ja mam pełne logi z API COHO w lokalnej bazie danych i mogę je udostępnić.
4. Nigdy nic nie sprzedałem na allegro ani poza grą, nigdy nic osobiście nie zarobiłem na C0venie. Większość moich kont opłacam RL kasą, pozostałe plexami, na które (oraz pvp) zarabiam produkcją kapitali w hisecu wraz z kilkoma kolegami (którzy się zmieniają, w końcu kręcimy to od 2007). Dla mnie EVE i C0ven to hobby. Nikogo z ludzi nie zmuszam by latał z nami, zasady mamy przejrzyste, przywoity dorobek, jak widać hejterów także. No ale niestety, tak to jest między ludźmi. Zwłaszcza jak są emocje, ambicje a czasem po prostu cwaniactwo i małostkowość nawet w takim czymś jak gra....

Edit:
Re:2 i 3, ok logi API mam krócej niż myślałem, bo tylko od marca 2011, ale wkleję kilka wpisów wyeksportowanych z EVEHQ którego własnie od marca 2011 używam do trzymania historii na wypadek takich Widetcierewiczów. Tak ten log służy zobrazowaniu temu że ja PERSONALNIE nic na tym nie zarobiłem. Tak, C0ven ciągnął (i zapewne nadal ciągnie)  pośrednie korzyści z botów które od nas dzierżawią teren. Może mi się to nie podobać (choć jak pisałem stosunek mam ambiwalentny) ale takie są realia wynajmu terenu.

Gwoli wyjasnienia, Ilay El'Laputa to CEO korpa o którym pisze Widget, drugi char na tym samym koncie co moj alt Khirion El'Laputa (który kiedyś był nawet graczem, ale przestał grać około 2006-2007...). Zmiennosc wyplat wynikala z tego ze przelewane bylo to co wyrobili czlonkowie korpa, ktory mial wysoki podatek (nie pamietam juz, 20%?)

Date,Type,Amount,Balance,Description
2012-01-12 08:33:00,"Corporation Account Withdrawal",1900000000,62577804493,6,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-12-05 11:38:00,"Corporation Account Withdrawal",3000000000,65665306688,24,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-11-06 15:46:00,"Corporation Account Withdrawal",1385000000,75501408583,46,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-10-06 08:03:00,"Corporation Account Withdrawal",1700000000,50938741757,5,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-09-05 18:31:00,"Corporation Account Withdrawal",2300000000,82989974768,62,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-08-06 08:52:00,"Corporation Account Withdrawal",2200000000,45825533220,98,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-07-05 08:03:00,"Corporation Account Withdrawal",2250000000,43872883199,16,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-06-06 18:41:00,"Corporation Account Withdrawal",1800000000,34193608516,94,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-05-07 09:09:00,"Corporation Account Withdrawal",1250000000,49845577135,57,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-04-05 05:48:00,"Corporation Account Withdrawal",900000000,37428827092,48,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
2011-03-06 09:00:00,"Corporation Account Withdrawal",1150000000,34985363882,55,"[r] Illay El'Laputa transferred cash from Moronic Confluence's corporate account to C0VEN HOLDING COMPANY's account"
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 20:22:10 wysłana przez Xeovar »

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 14, 2012, 20:06:37 »
Omg, nie wiem czy płakać czy się śmiać.
I to od Ciebie Widget, człowieka któremu pomagałem wybierać miejsce na zlot LFNu tuż przed waszym odejściem i miałem za w miare normalną osobę, mimo że inni mnie ostrzegali.
Jako że jest późno i jestem zajęty to pełne dementi napiszę jutro :P

Na szybkości:
1. C0ven nie ma publicznych finansów, bo nikomu się nie chciało NIGDY tym zając. Każdy korp mógł i może mieć chara w COHO z dostęp do logów walleta. Sami (LFN) mieliście. Taki raport był zrobiony RAZ, jakieś pół roku temu jak jednej osobie w C0ven zachciało się posiedzieć na API. Jak w wielu obszarów działalności C0ven, brakuje tu chętnych ludzi a nie rzeczy do zrobienia.
2. Owszem korp który pokazujesz istnieje, ceo jest mój alt i ten korp służył to wynajmowania systemów na zasadach "no questions asked" ludziom o których wiedzieliśmy że bocą. Głównym powodem zrobienia takiego manewru były naciski wielu osób w ally, ale przede wszystkim twojego kolegi z korpa la mara oraz Angelusa którego cytujesz aby uzywac botów. Mnie osobiscie temat bocenia wali i nie mam tutaj problemu jak wiele osób. Niestety zarządzanie sojuszem wymaga czasem kompromisów, a trudno pożenić interesy różnych osób i korpów. Stąd był i smród i niezadowoleni proponenci c0ven botting empire, którzy potem pod wodzą Ozzyego odeszli z LFNem do -A-. Gdzie zupelnym przypadkiem Ozzy zarzadza rentierami. Ciekawi mnie kogo dyma i na ile miesięcznie - i to o nim był tekst do dyplo -A- który cytujesz. Z resztą, był to jedyny przypadek gdy sraliśmy po korpie który nas opuścił. I tylko dlatego że wczesniej już słyszałem od znajomych w -A- co Ozzy o nas opowiadał.
3. Cały dochód z MC13 był przelewany na COHO. Ja mam pełne logi z API COHO w lokalnej bazie danych i mogę je udostępnić.
4. Nigdy nic nie sprzedałem na allegro ani poza grą, nigdy nic osobiście nie zarobiłem na C0venie. Większość moich kont opłacam RL kasą, pozostałe plexami, na które (oraz pvp) zarabiam produkcją kapitali w hisecu wraz z kilkoma kolegami (którzy się zmieniają, w końcu kręcimy to od 2007). Dla mnie EVE i C0ven to hobby. Nikogo z ludzi nie zmuszam by latał z nami, zasady mamy przejrzyste, przywoity dorobek, jak widać hejterów także. No ale niestety, tak to jest między ludźmi. Zwłaszcza jak są emocje, ambicje a czasem po prostu cwaniactwo i małostkowość nawet w takim czymś jak gra....

i to jest to co w starym xeovarze lubie najbardziej, zdrowe podejscie do tematu

Julius Septimus

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 14, 2012, 20:20:50 »
Przestań brnąc w kłamstwa Xeo! Ja znam gościa którego dziewczyna ma brata który słyszał o kolesiu który widział zdjęcia na których wykradasz zimą słoninę z karmników!

Ciekawe jak się z tego wytłumaczysz!

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 14, 2012, 20:30:20 »
Przestań brnąc w kłamstwa Xeo! Ja znam gościa którego dziewczyna ma brata który słyszał o kolesiu który widział zdjęcia na których wykradasz zimą słoninę z karmników!

Ciekawe jak się z tego wytłumaczysz!

to proste brat dziewczyny grał w eve i nazywał sie ozzy :-D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 14, 2012, 20:34:22 »
to proste brat dziewczyny grał w eve i nazywał sie ozzy :-D

I sądzisz @MPP, że w takim przypadku by się za przysłowiowe"łby nie wzięli" po przysłowiowych "lekcjach" ];)))

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 14, 2012, 22:42:15 »
No, a u mnie pod domem widziałem stadko martwych sikorek ostatniej zimy... to musiał być Xeo.

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 14, 2012, 22:52:48 »
Hmm ciekawi mnie ta sprawa z walletem c0venu. Zakladajac hipotetycznie iż teoria Wigeta jest sluszna czy nie jest logiczne że iski z alt bot korpa nigdy by nie poleciały do C0venu ( bo i po co ) tylko od razu na allegro i czy aby całe to gadanie o czystosci sojuszowego walleta nie jest oczywistą zmyłką :)


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 14, 2012, 23:06:09 »
Jabol może bym Ci przyznał odrobinę racji gdyby nie jeden fakt, miałem wątpliwą przyjemność posiedzieć z wami (celowo z małej) w jednym soju. To legendarne niechciejstwo którym się tak szczycisz polegało na braki jakiejkolwiek kompetencji w każdym polu tej gry, a przede wszystkim integracją z resztą jaru :o. Gdy reszta pomagała jak mogła przy transporcie statków, itd z jednego 0.0 do drugiego wyście w najlepsze kopali velda w hi ???. Potem jeszcze odbyłem kilka rozmów na priv z członkami (dobre określenie) zaszczytnego korpa o tym że w 0.0 nie można wydokować bo na localu są neuty. I to wszystko w yarrr nastawionym na god damn pvp!

Ej, paszoł psik. Jagger i ja wyrabialiśmy normę. :P

FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 14, 2012, 23:17:39 »
wielka wojna isk-sellerow(przyszlych-bylych-niedoszlych - tych rowniez) mnie nie interesuje, ale skoro xeo pisales i piszesz  takie pierdoly typu "bo w c0ven bocenie jest zabronione"a teraz jednak sie przyznajesz ze C0ven ma boty poza C0ven co jeszcze wczoraj pewno bylo by wysmiane i zmieszane z blotem to powiedz mi jedno, czemu nie macie porzadnej floty superow kiedy hul kosztowal doslownie grosze ..a skoro jej nie macie to gdzie sie podzialy te iski ?
btw
jesli np. ja jako ktos tam w c0ven chcialbym robic iski alt korpem boterskim to oczywiste ze nie trzymalbym go w c0ven lol - prosty przyklad:
" nie bedziemy uprawiali sexu przy rodzicach bo moga wejsc i nam PRZERWAC lub beda COS PODEJRZEWAC jedzmy do motelu"
 im mniej osob by o tym wiedzialo tym mniej bylo by do podzialu(boty kolegow zabieraly by przestrzen, tak?a to jednak sliska sprawa zwalszcza dla kogos kto woli robic rmt np. niz ujebac kogos z tytana bez starchu o wtope;]wiec jak naj mniej rzucac sie w oczy!)  - z punktu widzenia szaraka
jesli byłbym ceo korpa i zasiadal w jakims sronsilu skurwysynow to pewno z czasem wybuchla by wojna o wieksza czesc tortu, oj tak na 100% - a moj korp jest starszy a moj ma wiecej meberow a ja gram za iski a ty za paniedze a my wiecej kili itp itd...
acha - nie jestem chejterem c0ven - przeciwnie

Julius Septimus

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 14, 2012, 23:24:50 »
wielka wojna isk-sellerow(przyszlych-bylych-niedoszlych - tych rowniez) mnie nie interesuje, ale skoro xeo pisales i piszesz  takie pierdoly typu "bo w c0ven bocenie jest zabronione"a teraz jednak sie przyznajesz ze C0ven ma boty poza C0ven co jeszcze wczoraj pewno bylo by wysmiane i zmieszane z blotem to powiedz mi jedno, czemu nie macie porzadnej floty superow kiedy hul kosztowal doslownie grosze ..a skoro jej nie macie to gdzie sie podzialy te iski ?
btw
jesli np. ja jako ktos tam w c0ven chcialbym robic iski alt korpem boterskim to oczywiste ze nie trzymalbym go w c0ven lol - prosty przyklad:
" nie bedziemy uprawiali sexu przy rodzicach bo moga wejsc i nam PRZERWAC lub beda COS PODEJRZEWAC jedzmy do motelu"
 im mniej osob by o tym wiedzialo tym mniej bylo by do podzialu(boty kolegow zabieraly by przestrzen, tak?a to jednak sliska sprawa zwalszcza dla kogos kto woli robic rmt np. niz ujebac kogos z tytana bez starchu o wtope;]wiec jak naj mniej rzucac sie w oczy!)  - z punktu widzenia szaraka
jesli byłbym ceo korpa i zasiadal w jakims sronsilu skurwysynow to pewno z czasem wybuchla by wojna o wieksza czesc tortu, oj tak na 100% - a moj korp jest starszy a moj ma wiecej meberow a ja gram za iski a ty za paniedze a my wiecej kili itp itd...
acha - nie jestem chejterem c0ven - przeciwnie

Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć ten strumień świadomosci na język polski? Taki ze składnią, ortografią, interpunkcją i w ogóle gramatyką. Bo w sumie chciałbym się dowiedzieć, co obeznany w temacie (np. w liczbie superów c0venu) kolega chciałby wnieść do tematu, ale niestety za głupi jestem, żeby tą wypowiedź zrozumieć :(

EDIT:
Przeczytałem jeszcze trzy razy i zaczynam chyba rozumieć pierwszy paragraf. Choć pewien nie jestem bo kolega twierdzi, że c0ven ma boty poza c0ven czego nikt nigdzie (a już na pewno nie na poprzedniej stronie tego tematu) nie napisał.

Jednak stare dowcipy o policjantach, pisaniu i czytaniu mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jak ktoś nie potrafi jednego to i z drugim ma najwyraźniej problem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 23:32:30 wysłana przez Julius Septimus »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 14, 2012, 23:28:43 »
Oj, ludzie... czy to naprawdę tak ciężko pomyśleć...

Nie wystarczy mieć "trochę superów", musisz mieć więcej niż przeciwnik. Choćby c0ven miał kasy jak lodu, nie mieliby szans na wystawienie stu superów, bo po prostu nie mają tylu aktywnych ludzi (którzy to jeszcze ludzie - mówimy o fizycznych graczach, nie charach - musieliby mieć alty z odpowiednimi skillami i tym altom opłacać konta). No i jednak jakiś support trzeba mieć, choćby i symboliczny.

Jedyną kontrą na supery jest więcej superów. Jak nie masz więcej, to ich nawet nie logujesz.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 14, 2012, 23:32:30 »
Oj, ludzie... czy to naprawdę tak ciężko pomyśleć...

Nie wystarczy mieć "trochę superów", musisz mieć więcej niż przeciwnik. Choćby c0ven miał kasy jak lodu, nie mieliby szans na wystawienie stu superów, bo po prostu nie mają tylu aktywnych ludzi (którzy to jeszcze ludzie - mówimy o fizycznych graczach, nie charach - musieliby mieć alty z odpowiednimi skillami i tym altom opłacać konta). No i jednak jakiś support trzeba mieć, choćby i symboliczny.

Jedyną kontrą na supery jest więcej superów. Jak nie masz więcej, to ich nawet nie logujesz.

mój drogi sokole 100 superow to ma TEST+PL+RAIDE+CHUJU_MUJU_DZIKIE_WĘŻE

wezcie sie za cos konstruktywnego a nie za spamowanie fotum o botach
kto ma bota jego odpowidzialnosc jak dostanie bota niech nie palacze a jak nie dostanie to niech da wklad do alliansu
w postaci superow skoro akazdy inny allians rucha ccp w dupsko przez boty.
tyle odemnie

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 14, 2012, 23:43:18 »
FN - iski poszły w supery (C0ven ma kilka tytanów), stacje, utrzymanie sova, refundacje, plexy dla najaktywniejszej kadry aliansu. Na bank też mają rezerwę celową. Nie zdradzam tu żadnej tajemnicy, bo każdy ogarnięty alians ma takie pozycje.
Biorąc pod uwagę relatywnie biedny region i relatywnie mały rozmiar aliansu, wszystko się trzyma kupy i nie ma miejsca na jakieś pseudoteorie.

Xeo sprzedawcą isków? lol
I ciekaw jestem, jak Ty to widzisz po swojemu - mieliby robić policję do polowania na ludzi bocących we wszystkich korpach rentierskich? A może Twój alians ma jakąś sensowniejszą politykę? Prosimy o wykład, słuchamy, podyskutujemy :)

I pls pisz zrozumiale, bo wyszedł bełkot.

PS Dopiero doczytałem, że Widget w swoich żałosnych wypocinach nazwał mnie kłamcą. Chłopcze, z takimi to ode mnie won do piaskownicy. Nakradłeś, nasrałeś, spierdoliłeś - siedź cicho i się nie pogrążaj.
Cała prawda o moim graniu...


FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 14, 2012, 23:44:28 »
Przeczytałem jeszcze trzy razy i zaczynam chyba rozumieć pierwszy paragraf. Choć pewien nie jestem bo kolega twierdzi, że c0ven ma boty poza c0ven czego nikt nigdzie (a już na pewno nie na poprzedniej stronie tego tematu) nie napisał.

2. Owszem korp który pokazujesz istnieje, ceo jest mój alt i ten korp służył to wynajmowania systemów na zasadach "no questions asked" ludziom o których wiedzieliśmy że bocą. Głównym powodem zrobienia takiego manewru były naciski wielu osób w ally, ale przede wszystkim twojego kolegi z korpa la mara oraz Angelusa którego cytujesz aby uzywac botów.  Dodatkowo pozwalało to zmusić ludzi którzy i tak bocili do trzymania charów poza C0ven, bo w c0ven bocenie jest zabronione.

Xeo sprzedawcą isków? lol
wojna isk-sellerow(przyszlych-bylych-niedoszlych - tych rowniez)  <---- tu kryje sie wszystko ale spoko- niech becie wojna boterów (przyszlych-bylych-niedoszlych - tych rowniez)
kazdy kto choc troche umie liczyc to wie ze tu idze nie o jakies tam biliony tylko o pare trilionow i nie mowcie ze na allegro iski wystawiaja karły i elfy

« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 23:52:27 wysłana przez FN »

Julius Septimus

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 14, 2012, 23:48:19 »
Jest tam napisane, że wynajmowaliśmy wszystkim nie sprawdzając czy bocą czy nie, byle by płacili. I że mogły być tam na przykład alty ludzi z c0venu ale jako, że nie zadawaliśmy żadnych pytań to cholera wie.

Z resztą jak to dobrze mmp ujął - nikogo nie obchodza boty. Wróćmy do tematu wojny w Eso.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 14, 2012, 23:54:52 »
Czyli że ja niby też jestem isk sellerem, tylko że jeszcze niedoszłym? :D
Cała prawda o moim graniu...


FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 14, 2012, 23:58:23 »
Czyli że ja niby też jestem isk sellerem, tylko że jeszcze niedoszłym? :D
a jestes?

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 15, 2012, 00:00:15 »
coś czuje, ze dzisiejeszej nocy doom nie będzie strzelał tylko ślepakami :DDDDDDD