Eve Online > Retribution

Propuszken and KerbiOko

<< < (2/6) > >>

Nitefish:
Na razie to najwięcej ty piszczysz Puszek, jak zwykle zresztą.

Z nowymi "anty łapaniowymi" modułami chodzi o to, że prędzej spowodują wzrost bociarstwa i do bólu semi-afk zarabianie niż coś pożytecznego.

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Rash'kan w Listopad 14, 2012, 10:42:25 ---Ale co ma sposób zarabiania do bycia "pro"?

--- Koniec cytatu ---
Temat wałkowany setki razy...
Nie ma nic, każdy musi zarabiać w jakiś sposób. Chodzi ogólnie o rozpisywanie jakim to sie jest pefauperem pogardzającym kerbirami/kopaczami itp, wyśmiewanie się z nich, traktowanie jak gorszy podgatunek gracza EVE, tłumaczenie że "mój styl gry jest jedyny słuszny" i tym podobne banialuki. A jedynym jego sposobem na pefaupe to odstrzał z pomocą kolegów takich właśnie kerbirów którzy mają problem z czytaniem intela.
Zwróć uwagę że nie piszę pvper tylko pefauper  :P To dwa rodzaje graczy.

Nite, nie widzę tu żadnego zastosowania tego modułu dla bota, bot spieprza na posa w momencie pojawienia się kogoś na lokalu, ten moduł w niczym mu nie pomoże.
A swoją droga jak zdeczka utrudni złapanie kerbira...cóż, trzeba będzie pokombinować żeby mu to utrudnić. Więcej zabawy  ;D

Nitefish:
Ale nie zauważyłeś, że praktycznie jedyną osobą która rozpisuje się  - co ciekawe o innych - jacy to "oni" są pro jesteś Ty? Coś tu nie gra...  :P

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Nitefish w Listopad 14, 2012, 11:03:51 ---Ale nie zauważyłeś, że praktycznie jedyną osobą która rozpisuje się  - co ciekawe o innych - jacy to "oni" są pro jesteś Ty? Coś tu nie gra...  :P

--- Koniec cytatu ---
Bo to takie moje hobby  :P
Ew. jestem jedynym który uważa sie za po prostu gracza a nie wyimaginowanego pvpera tudzież inszego specjalistę  :P

SokoleOko:
Z pewnością wciskanie F1 w (Provi)blobie jest bardziej pro niż np. ubicie kerbira w carrierze mając 3 osoby w gangu. Albo latanie solo.


--- Cytat: VonBeerpuszken w Listopad 14, 2012, 10:57:27 ---Temat wałkowany setki razy...

--- Koniec cytatu ---

O to to. Więc może daj sobie spokój z takimi offtopem w wątku na temat nowego dodatku. Dzięki ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej