Eve Online > Retribution

Propuszken and KerbiOko

(1/6) > >>

VonBeerpuszken:
Ciekawe że nikt nie marudzi lub się cieszy że zmieni to zdeczka pola bitew, tylko że jakiś kerbir z paska/anomalki zwieje...
prawdziwe propefauperstwo.... :-X

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Rash'kan w Listopad 14, 2012, 07:01:43 ---To zależy jakie pola bitew, takie wielkie może i tak, a na tych mniejszych i tak się raczej bsami nie lata.

--- Koniec cytatu ---
Nieważne jakich, chodzi mi o to że jak są takie zmiany to wszelkiej maści propefauperzy płaczą nad jednym - kerbir na półafku bezczelnie zwieje...
A wedle mnie ten moduł doda troche miodności większych bitek, trzeba będzie już troszkę pokombinerkować z taktyką, myślę że do łask wrócą snipe bsy.
Ale poczekamy obaczymy co z tego w rzeczywistości wyniknie.

Nitefish:
Puszek to jakiś nerwowy jest, chyba został brzydko dotknięty nie jeden raz przez tych legendarnych " propefauperów" :P

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Nitefish w Listopad 14, 2012, 10:09:37 ---Puszek to jakiś nerwowy jest, chyba został brzydko dotknięty nie jeden raz przez tych legendarnych " propefauperów" :P

--- Koniec cytatu ---
Ani nerwowy, ani dotknięty, sam lubie takiego kerbira złapać z opuszczonymi spodniami i jakiś okup fajny wyciągnąć, drzaźni mnie jeno prężenie muskułków i przechwalanie się na prawo i lewo jaki to jest sie pro  :P
A w rzeczywistości po kryjomu samemu sie kerbirzy aż raty piszczą  :P

Rash'kan:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Listopad 14, 2012, 10:34:13 ---Ani nerwowy, ani dotknięty, sam lubie takiego kerbira złapać z opuszczonymi spodniami i jakiś okup fajny wyciągnąć, drzaźni mnie jeno prężenie muskułków i przechwalanie się na prawo i lewo jaki to jest sie pro  :P
A w rzeczywistości po kryjomu samemu sie kerbirzy aż raty piszczą  :P

--- Koniec cytatu ---

Ale co ma sposób zarabiania do bycia "pro"?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej