Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam

(1/20) > >>

Deaell Portt:

--- Cytat: Rocket w Październik 05, 2012, 11:01:17 ---Nie jestem haterem,
Poprostu wqurwia mnie fakt w jaki sposob -a- traktuje swoich koalicjantow.
Mysle, ze napewno znalazlo by sie miejsce w HBC dla kowenu (bez szydery, ustawiania w szegu etc.) - to po pierwsze.
Z calym szacunem Tyli ale nie mozesz postawic w jednej lini NC i -A-.  SOCO tzn aaa i ich PRZYDUPASOW to poprostu nie ta liga.
NC walczy, wrzuca kapsy, supsy. Ginie, wraca, wygrywa, przegrywa. Pelen szacun. I jest zabawa, KB, Sov. Na poludniu tego NIE MA.
Nawet z n00bshipami walczyc nie chca......

--- Koniec cytatu ---
Dlaczego osoba z npc korpa postuje w dziale KSO?

[mod]

SokoleOko:

--- Cytat: Rocket w Październik 05, 2012, 11:01:17 ---Mysle, ze napewno znalazlo by sie miejsce w HBC dla kowenu (bez szydery, ustawiania w szegu etc.) - to po pierwsze.

--- Koniec cytatu ---

Tekst kwartału.

Różne można mieć opinie o (dzisiejszym) c0ven, ale nigdy nie spodziewałbym się po nich ciągnięcia czyjegokolwiek fiuta. Więc zapomnij, c0ven to nie jest Tribal Band.

I - jak pisał Deaell - czas chyba uporządkować zasady postowania, bo takie "z dupy konta" powodują, że zaciera się różnica między Centralą a Polishem.

Skeer:
Tak btw co to jest HBC?  :-\

Huge Blob Coalition?

Doom:

--- Cytuj ---Dlaczego moderatorzy takie smieci nie wywalaja ?
--- Koniec cytatu ---
Bo od jakiegoś czasu na centrali zniesiono większość starych zasad mimo że ostrzegałem przed tym że pojawia się tacy odwazni inaczej co bedą pisać w takim stylu jak Pan z npc corpa...
Jedyne co dobre to to ze zazwyczaj tacy ludzie piorunem palną coś za co mogę ich zbanować

SokoleOko:

--- Cytat: Skeer w Październik 05, 2012, 12:09:46 ---Tak btw co to jest HBC?  :-\

Huge Blob Coalition?

--- Koniec cytatu ---

Honey Badgers Coalition -> TEST/PL + peciarnia


--- Cytat: Doom w Październik 05, 2012, 12:12:28 ---Bo od jakiegoś czasu na centrali zniesiono większość starych zasad mimo że ostrzegałem przed tym że pojawia się tacy odwazni inaczej co bedą pisać w takim stylu jak Pan z npc corpa...
Jedyne co dobre to to ze zazwyczaj tacy ludzie piorunem palną coś za co mogę ich zbanować

--- Koniec cytatu ---

Czy nie dałoby się zrobić tak, żeby dostęp do pewnych części centrali wymagał podania API uwiarygodniającego nick postaci? Następny krok to byłaby weryfikacja "z dupy altów" - jak ktoś chce brać udział w dyskusji to musi mieć chara starszego, do tego w aliansie lub uznanej korporacji freelancerskiej.

W razie czego zgłaszam chęć pomocy przy weryfikowaniu danych, o API nie mam pojęcia (ale te skrypty są standardem na forach korporacji).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej