Autor Wątek: Scam Citizen  (Przeczytany 369306 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #945 dnia: Grudzień 15, 2017, 15:47:39 »
Może im po prostu wydawało się, że Crytek kopnie w kalendarz i nie będą się musieli przejmować szczegółami umowy a tu taki zonk.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #946 dnia: Grudzień 17, 2017, 09:59:35 »
Crytek siedział cicho, bo wszyscy myśleli, że Roberts prze*ebał już całą kasę. Nie było czego ściągać.

A tu nagle się okazało, że CIG ma masę nieruchomości gruntowych w całej galaktyce :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #948 dnia: Styczeń 10, 2018, 07:15:28 »
trzeba im przyznac, ze potrafia sprzedac wizje i marzenia.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #949 dnia: Styczeń 10, 2018, 09:33:43 »
i jak a razie niewiele wicej

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #950 dnia: Czerwiec 17, 2018, 13:49:11 »
Pośród dziesiątek nowin o kolejnych rekordach zbiórek, o nowych trailerach i produkcyjnych opóźnieniach coś odrobinę ciekawszego https://kotaku.com/eve-online-and-star-citizen-fans-trade-barbs-over-space-1826873763/amp

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #951 dnia: Czerwiec 18, 2018, 12:13:33 »
Pośród dziesiątek nowin o kolejnych rekordach zbiórek, o nowych trailerach i produkcyjnych opóźnieniach coś odrobinę ciekawszego https://kotaku.com/eve-online-and-star-citizen-fans-trade-barbs-over-space-1826873763/amp

EVE trolls best trolls https://zkillboard.com/kill/70703231/

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #953 dnia: Czerwiec 20, 2018, 21:06:35 »
;D
Powinni dać na burcie grafitti w stylu "In Your Face Chris"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #954 dnia: Listopad 04, 2019, 08:26:31 »
Ahoj przygodo!
Właśnie zakończył się darmowy weekend dostępu do Star Citizena, a ponieważ pierwszy raz udało mi się dowiedzieć o tej akcji przed jej zakończeniem to sobie polatałem. I podzielę się wrażeniami ze świata SC osoby co, to "pierwszy raz".

Jest nieźle, jest inaczej niż w EvE, jest to alfa, podoba mi się, ale to nadal jest ALFA, kupię o ile będzie w dobrej promocji jakiś pakiet.
SC jest na tyle "prawdziwy" na ile pozwala na to obecna technologia i przez to jest zupełnie inny niż umowna EvE, trzeba się przestawić i role plajować, aby ten świat miał głębszy sens :-)

Lata się myszą całkiem przyjemnie - pierwsze pozytywne zaskoczenie.
60 fpsów z grafiką na max na sprzęcie który byłby wypasem 2017 roku.
A dalej to już w kratkę było, ale ogólnie pozytywnie.

Statek startowy z jego startowymi modułami nadaje się do uciekania przed "czerwonymi krzyżykami". (kropka)

Chodzone misje bojowe są fajne, adrenalina buzuje przez bugi i SI NPCów.
Na moich misjach miałem do odstrzelenia po 7 NPCów, NPCe po usłyszeniu gracza biegną w naszą stronę stają 2m od nas i otwierają ogień.
Jeżeli 4 biegnie w kupie to może zabraknąć amunicji aby ich zdjąć, a za chwilę dobiegnie pozostałych 3. I teraz wchodzą bugi lub feature? Broń przy przeładowaniu pod ostrzałem znikała mi. (Trup). Broń po rzucie granatem zniknęła mi. (Trup). Broń przy zmianie na drugą, w boju już wiecie co. A pistoletem to można sobie co najwyżej, NPCa bez zbroi zdjąć, a takich nie spotkałem na misjach.
Co do broni to mając ciężką zbroję można mieć pistolet i 2 sztuki broni długiej. Przy innych zbrojach pistolet + 1 szt BD. (tylko w ciężkiej chodziłem).
Z bronią to, w ogóle były bugi, co misję mi znikała, nie można było jej schować ogólnie było na co uważać i czasem cudem działało to poprawnie. (do czasu strzelaniny).

Za pierwszym razem, przylatuję na misję, w statku wyciągam mojego SMG - cudo, wybieram pistolet - spoko. Z powrotem SMG, e SMG, nie ma SMG i nigdzie nie leży. Musiałem zrobić misje kurierskie bo już nie miałem kasy na nowy karabin. (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to będzie standard).
Druga misja rozwaliłem NPCe, i leży 7 sztuk ich broni, to podniosę i może uda mi się sprzedać, podniosłem, ale słyszę że coś mi spadło, o to mój SMG, już nie mogłem go podnieść - nie był interaktywny, musiałem kupić nowy, a broni nie da się sprzedać.
Jak zostanie się zabitym to, to co miało się w rękach wypada.

Misje brałem za 7000 kredytów, fajna sztuka broni kosztuje 3500 kredytów, podobnie 1/4 kawałków ciężkiej zbroi (+/-). Nie jest źle o ile dostępne są te dobrze płatne misje. Misji za więcej niż 7300 kred. (+/-) nie widziałem.

No dobra to co z lataniem?, a nudy panie, nudy choć klimatyczne.
W przeciwieństwie do EvE obiekty w kosmosie mają znaczenie. Planetę trzeba okrążyć jeżeli nasz odległy cel w danym momencie jest schowany za planetą. Do szybkiego latania (warp) służy Quantum Drive i jest to mechanizm trochę upierdliwy w działaniu. Trzeba przyzwyczaić się do niego i myśleć, bo interfejs SC nie należy do przyjaznych i często nie wiadomo dlaczego coś nie działa a (wydawałoby się że) powinno.
Wybieram na mapie (btw nie da się szukać w 2019 roku w kliencie, trzeba mieć internetową mapę), cel misji. Składam się do skoku i nic, nic. Wybieram jakiś pośredni cel - skaczę. Wybieram docelowy - skaczę. Inna misja wybieram cel, interfejs mi mówi że będę miał przesiadkę - skaczę na 2 razy. Da się, dało się, ale nie zawsze to działa jak powinno. (Btw QD można zwykle skoczyć tak na 50-20 km od celu.)
Misja dostarczenia paczki na planetę, skaczę na cel, jestem 1000 km i mogę zablokować QD na różnych obiektach na planecie od 800 do 1500 km ale nie na moim celu. Muszę 1000 km lecieć na piechotę max 1200m/s w stratosferze, im niżej tym wolniej, bo tak działa mechanika SC. (lokuje SQ na najbliższym lokowalnym celu i mam do przelecenia już tylko 300 km) Zwykle lądowałem 500 - 300 km od celu. QD dolatuje na 50 km nawet na planetach, potrafi wzbić się i obniżyć, aby nie przyglebić jeżeli cel jest ze krzywizną planety.

Latanie wyglądało u mnie tak. Start, wylot na czystą pozycję, QD, dolot do celu, lądowanie. Nic fascynującego ale w sumie przyjemnie.
Co do realizmu 23 miliony km pokonuje QD w 15 minut (+/-) w tym czasie nic się nie dzieje albo:
1. Piraci wytrącą statek z QD - startowym to się im ucieka.
2. Policja zatrzyma, przeskanuje statek i sobie poleci.
3. Miałem sytuację, że widzę że coś mnie wyrywa z QD (ładnie to wygląda i dźwięczy) widzę przed sobą czerwone krzyżyki z 5 w centrum jakiś duży statek, w CENRTUM, o kur.. wbiłem się moim stateczkiem w ten duży (bez możliwości ruchu, uniku) i obudziłem w klonowni po 12 minutach lotu QD. Tak, jest interesująco. Co by było jakbym stracił wyfarmiony, wychuchany statek w taki sposób, uch...

Z tego co słyszałem SC ma się zmienić - przy aktualizacjach nie będą wszystkiego usuwali, zostanie kasa i może coś jeszcze, wtedy zakup i inwestycja czasu w SC będzie miała jakiś sens. Czekam (niecierpliwie) aż zrobi się SC beta :-) bo, no, bo, ech, jest fajnie.

To na razie tyle.
Szybkich paczek, przygodo!



Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #955 dnia: Listopad 04, 2019, 09:29:05 »
Raz na pół roku zaglądam aby dwie godzinki polatać i tyle. Byłoby fajnie gdyby nie masa bugów, których może nie widać na początku, ale im dalej w las tym częścięj irytują. W QD leci się 15 minut bo to ma być "realistyczne", tzn. nie możemy przekroczyć prędkości światła, więc V = C.

Jak chcesz się postrzelać w kosmosie to statek startowy w paczce podstawowej za 45 dolców mało może. Musisz mieć co najmniej Super Horneta i porządnie toto wyfitować w pukawki i boostery a wybór części jest bardzo duży. Kalkulator fitowania masz tu https://www.erkul.games/calculator