Autor Wątek: Scam Citizen  (Przeczytany 369512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #665 dnia: Kwiecień 02, 2015, 11:15:12 »
zapomnieli o próżni?

W kombinezonie był, widać że ma hełm na głowie. Nie czaje czym ten typ się jara, sam siebie chyba chce przekonać że dla takiego niczego warto było wyjebać 1000$.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #666 dnia: Kwiecień 02, 2015, 12:07:11 »
Ja się tam w sumie cieszę, że projekt jest tak dofinansowany. Gry na pewno nie kupię nim nie miną 3-4 lata, to znaczy gdy będę kupował nowy komputer, bo ten który mam obecnie zakupiłem niedawno. Wymagania gry spełnia w stopniu minimalnym, a z powodu jednej gry nie będę kupował kolejnego, czyli poczekam sobie. W rezultacie ominą mnie wszystkie perturbacje związane z rozwojem SC i pewnie dostanę go za 1/4 ceny w taniej serii. :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #667 dnia: Kwiecień 02, 2015, 12:16:19 »
W rezultacie ominą mnie wszystkie perturbacje związane z rozwojem SC i pewnie dostanę go za 1/4 ceny w taniej serii. :)

Mam podobne podejście. Jakoś nie mam ochoty zakładać się z Robertsem o kilkaset $, że za 3 lata wyda grę, którą będę usatysfakcjonowany.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #668 dnia: Kwiecień 02, 2015, 12:26:19 »
Mam podobne podejście. Jakoś nie mam ochoty zakładać się z Robertsem o kilkaset $, że za 3 lata wyda grę, którą będę usatysfakcjonowany.

Ja się założyłem o $37 jeszcze na kickstarterze, jakbym wiedział jak to będzie wyglądać po 2.5 roku to pewnie bym się nie założył....

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #669 dnia: Kwiecień 02, 2015, 12:35:00 »
Ja się założyłem o $37 jeszcze na kickstarterze, jakbym wiedział jak to będzie wyglądać po 2.5 roku to pewnie bym się nie założył....
Poczekajmy 2.5 roku :) Wtedy naprawdę przekonamy się czy coś z tego konkretnego powstało, czy odwrotnie, przeczytamy "Cierpliwości! poczekajmy jeszcze 2.5 roku". Wszak prace pełną parą ryszyły dopiero 1.5 roku wstecz.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #670 dnia: Kwiecień 02, 2015, 13:34:23 »
Poczekajmy 2.5 roku :) Wtedy naprawdę przekonamy się czy coś z tego konkretnego powstało, czy odwrotnie, przeczytamy "Cierpliwości! poczekajmy jeszcze 2.5 roku". Wszak prace pełną parą ryszyły dopiero 1.5 roku wstecz.

Kupując na allegro ZAWSZE wybieram płatność przy odbiorze. Zauważyłem, że wtedy sprzedającemu znacznie bardziej spieszy się z przesyłką. A Roberts? Jemu się już nigdzie nie spieszy :)

Płatność z góry za towar to często lekki hazard, płatność z góry za obietnicę to już hardkor. Cóż, podobno najbardziej opłaca się sprzedawać marzenia.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #671 dnia: Kwiecień 02, 2015, 13:56:01 »
Nie czaje czym ten typ się jara, sam siebie chyba chce przekonać że dla takiego niczego warto było wyjebać 1000$.

Dokładnie. Już w pierwszym Star Treku (serialu) były lepsze "efekty specjalne". I nie było takich bugów jak ta śluza po lewej stronie, która najpierw jest, potem znika, a gdy już widzimy kosmos przez dziurę - to znów się pojawia.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #672 dnia: Kwiecień 02, 2015, 14:13:07 »
Z lewej strony nie ma śluzy.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #673 dnia: Kwiecień 02, 2015, 14:17:06 »
Z lewej strony nie ma śluzy.

Czymkolwiek jest zaznaczony przeze mnie element:
http://i.imgur.com/ctLKah2.jpg

Znika ok. 1.55 i pojawia się ok. 2.20.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #674 dnia: Kwiecień 02, 2015, 14:30:36 »
Czymkolwiek jest zaznaczony przeze mnie element:

Do tego jest silnik przykręcony:



Znika ok. 1.55 i pojawia się ok. 2.20.

Pewnie się grze damage state'y pojebały. Latanie wieloosobowe ma wejść od 2.0, a teraz mamy ledwie wersję 1.1.

Ktoś się z 1 kwietnia pospieszył?

To tylko Zgudi znalazł na w sklepie najdroższą paczkę i się onanizuje, że można zamówić tysiąc sztuk.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2015, 14:42:05 wysłana przez Mona X »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #675 dnia: Kwiecień 02, 2015, 15:06:38 »
teraz mamy ledwie wersję 1.1.
Wersja prepreprealfa 1.1

Popraw mnie jeśli się mylę, taką numerację zazwyczaj stosuje się w przypadku WYDANEGO,PEŁNEGO I DZIAŁAJĄCEGO produktu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #676 dnia: Kwiecień 02, 2015, 15:14:28 »
Wersja prepreprealfa 1.1

Popraw mnie jeśli się mylę, taką numerację zazwyczaj stosuje się w przypadku WYDANEGO,PEŁNEGO I DZIAŁAJĄCEGO produktu.

Tak jest, ale nie ukrywajmy - pewni ludzie w pewnych tematach mają klapki na oczach. Marketing swoje robi.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #677 dnia: Kwiecień 02, 2015, 15:20:06 »
Pewnie się grze damage state'y pojebały. Latanie wieloosobowe ma wejść od 2.0, a teraz mamy ledwie wersję 1.1.

No spoko... ale naprawdę, nie ma szału.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #678 dnia: Maj 01, 2015, 10:18:36 »
Tymczasem Roberts kontynuuje niewydawanie SC...


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #679 dnia: Maj 01, 2015, 10:41:43 »

to ten z gifa?



szkoda w takim razie, że nie wykorzystali w pełni ciekawego pomysłu z rotującymi magazynami, np. towary wymagające grawitacji bo po to ten ruch obrotowy
a tak po prostu zwykły bajer
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #680 dnia: Maj 01, 2015, 10:45:06 »
Nie, to nowa seria transportowców, od małej popierdółki, do frachtowva.


sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #681 dnia: Maj 01, 2015, 16:52:38 »
szkoda w takim razie, że nie wykorzystali w pełni ciekawego pomysłu z rotującymi magazynami, np. towary wymagające grawitacji bo po to ten ruch obrotowy
a tak po prostu zwykły bajer
Przecież wszystkie te statki w SC to jest taki zwykły bajer, większość z nich  by się rozpadła przy próbie przyspieszania :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #682 dnia: Maj 01, 2015, 18:27:26 »
to ten z gifa?



szkoda w takim razie, że nie wykorzystali w pełni ciekawego pomysłu z rotującymi magazynami, np. towary wymagające grawitacji bo po to ten ruch obrotowy
a tak po prostu zwykły bajer

To statek górniczy a urobek ma się grawitacyjnie osadzać na dnie kontenerów :P

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #683 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:28:11 »
Epopeja kontynuuje. :P

W soboto-niedzielę wyszła nowa wersja testowa, udostępniła między innymi 2 nowe myśliwce do oglądania i latania.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3ESSzo5EU7E[/youtube]

A na Gamescomie za 3 tygodnie pokażą w końcu wersję 64bitową (pierwsza mapa ma około 2500 km średnicy).

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #684 dnia: Lipiec 21, 2015, 13:07:12 »
Daj źródło. Ja znalazłem tylko to:

Cytuj
To do what the game requires there needs to be a different approach to how things are organized, rendered and updated. This is why we spent eight months converting the engine to 64 bit precision and why we have developed some new technologies like the Zone system and local grids, which fundamentally change how the engine organizes, streams, updates and renders objects in the world (or more accurately: the ‘verse). We can now manage one massive play area with all sorts of objects; single seat fighters, multi crew ships, capital ships with hundreds of rooms and thousands of objects inside, huge space stations or incredibly detailed landing environments. We will be showing you the first preview of this in action at Gamescom.

Goomich

  • Gość

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #686 dnia: Lipiec 21, 2015, 13:40:37 »
A teraz:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gf31MzNgnNk[/youtube]

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #687 dnia: Lipiec 21, 2015, 22:50:31 »
Proponuję wejść na stronę główną:

https://robertsspaceindustries.com/

Potem zakładka Star Citizen i od razu poniżej (jak wyjedzie) - funding. Ustawić sobie LATEST STATS... np. w dniu dzisiejszym (TYLKO) wpłynęło ~ 35.000 $.

Zakładka Hours też robi wrażenie - około 18 godziny wpłynęło 1800 zielonych.

Fajna kasa jak na grę, która okaże się największym przekrętem od amber gold ;) Ludzie po przygodach z Batmanem Arkham knight (dla niezorientowanych - pierwszy raz w historii WB w 100% oddawał kasę za PC port), lub innych przedpłaconych gniotów nadal niczego się nie nauczyli.

Z drugiej strony spoko. Kolo idzie spać a tu na koncie 100.000 zł więcej ;)

ps. fajnie, że są nowe shipy w hangarze muahahahahaha

ps2. o kurwa!!! mapę pokażą? A wiecie, że tryb FPS jednak odpadł... pewnie za mało kasiorki

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #688 dnia: Lipiec 21, 2015, 23:53:47 »
Nie, nie odpadł.

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #689 dnia: Lipiec 21, 2015, 23:58:02 »
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2015/29/star-citizen-czekasz-na-modul-fps-to-sie-rozczarujesz

Masz nowsze njusy niż z wczoraj?

ps wiem... czytałem hejterów z komentarzy poniżej. Jednak dostać prawie 400 mln PLN i zrobić do tej pory takie gówno, to mało kto potrafi ;)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #690 dnia: Lipiec 22, 2015, 05:34:01 »
Prace nad FPS nie zostały wstrzymane lecz jak przyznali twórcy idą wolniej niż zakładano. Na Gamescom mają pokazać efekty i jak dobrze pójdzie, udostępnić moduł dla ludu.

Fakt. Mało jest pokazane jak na dzień dzisiejszy po takim długim czasie pracy. Wielu twierdzi że to będzie jedna wielka klęska tak jak ten producent tu: http://www.reaxxion.com/10195/why-star-citizen-is-likely-going-to-be-a-complete-disaster. Gdyby się ziściło to jeden z największych w historii pozwów zbiorowych murowany. Ale może jest jeszcze nadzieja.

Cytuj
kurwa!!! mapę pokażą?
Crytek przyznał na oficjalnym forum że zrobienie mapy na ich silniku większej niż 20km średnicy będzie gigantycznym wyzwaniem. Jak dla mnie wersja 64 bitowa to duży krok naprzód.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2015, 06:00:04 wysłana przez Zgudi »

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #691 dnia: Lipiec 22, 2015, 08:17:57 »
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2015/29/star-citizen-czekasz-na-modul-fps-to-sie-rozczarujesz

Masz nowsze njusy niż z wczoraj?

Tak, z przedwczoraj, ale nie z końcówki głuchego telefonu.

Cytuj
It seems some gaming outlets got a little confused with my last FPS letter, which was no different to the one that we did back in May to let people know where we were on Star Marine / the FPS module. As you all know we are shy of announcing firm dates for module releases until they are in the Public Test Universe (PTU) as it’s hard to predict exact dates in open development, especially in the stages that still involve R&D, unless you build in large time buffers. We have been burned by this multiple times before so I have heeded all your wishes to not give out dates until we are sure. Perhaps we stressed the point a little too strongly as suddenly gaming websites were running with the headline, “Star Citizen FPS delayed indefinitely!” which was unfortunate as this phrase is usually a euphemism for a project being put on indefinite hold or canceled.

Don’t worry, it’s not! We’re hard at work on the FPS – as you can see from our update on Friday – and you will have it in your hands sooner rather than later.

Wielu twierdzi że to będzie jedna wielka klęska tak jak ten producent tu: http://www.reaxxion.com/10195/why-star-citizen-is-likely-going-to-be-a-complete-disaster.

Derek Smart to kompletny disaster. Wiem co mówię, mam jedną z jego gier.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #692 dnia: Lipiec 22, 2015, 10:12:38 »
Jednak dostać prawie 400 mln PLN i zrobić do tej pory takie gówno, to mało kto potrafi ;)
Mam kolegę pracującego w tym biznesie. Gość był jedną z mrówek robiących ostatniego wiedźmina. Z jego słów wynikało, że jest limit gotówki jaki można wpompować w projekt informatyczny by przyspieszyć jego rozwój. SC dawno dawno temu ten limit przekroczyło.

Twórcy SC chcą zrobić grę 4x bardziej kompleksową od EvE w 1/4 czasu który miało CCP do dyspozycji. Do tego dorzuć brak doświadczenia twórców w tworzeniu tak rozległego projektu i problemy w koordynowaniu zespołów tworzących kolejne moduły.

Jak dla mnie CR doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że albo nie uda mu się doprowadzić projektu do końca, albo wyda bubel. Ale "show must go on", no i kasa płynie szerokim strumieniem  8)

Życzę wszystkim zajaranym fanom SC abym się mylił.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2015, 10:31:43 wysłana przez qlko1 »

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #693 dnia: Lipiec 22, 2015, 11:16:33 »
Mona X - cieszę się, że jesteś takim fanem SC, jednak jak dla mnie podchodzisz do tego tytułu zbyt życzeniowo i z klapkami na oczach. Wiadomo jest, że wsparcie jakie dostali i nadal dostają ich przerosło. Nikt nie sądził na początku, że dojdzie do 85KK $. Pewnie przez kolejne lata nic tego wyniku nie pobije, ale... No właśnie - też bym chciał żeby to co obiecują było realne, ale obecnie na rynku istnieje wyłącznie Elite Dangerous (zrobiony za o wiele mniejsza kwotę, ale działa wspaniale i się rozwija), a z SC mamy tylko hangar i dog fight...

Co do FPS, to śmiech mnie ogarnął jak to zobaczyłem i cieszę się, że pomysł pada.

qlko1 - Zgadzam się w 100%. (Nie)stety nie śledzę tematu SC na tyle, by się wypowiadać o doświadczeniu ekipy, która to robi.

ps. pewnie w trakcie pisania tego posta wpadło im kolejne 500 $ ;)

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #694 dnia: Lipiec 22, 2015, 11:27:56 »
Nie mow ze Elite ma sie dobrze.     
Skusiliscie mnie na to.
Kupilem , polatalem i poza farma i hackami niewiele znalazlem.

Wiekszosc graczy gra solo i nawet pod tym wzgledem gierka nie powala , bo ile mozna relogwac sie do gry aby dopasc dobra instancje.

W samym SC najgorsze jest to, ze ciagle udowadniaja , ze wspieranie takich projektow jest wyrzucaniem pieniedzy w bloto. 
Ciagle zbieraja, ciagle obiecuja , ciagle przekladaja ....

Sporo innych fajnych projektow przez to cierpi i jeszcze wiecej bedzie cierpialo.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #695 dnia: Lipiec 22, 2015, 11:45:44 »
W samym SC najgorsze jest to, ze ciagle udowadniaja , ze wspieranie takich projektow jest wyrzucaniem pieniedzy w bloto. 
Ciagle zbieraja, ciagle obiecuja , ciagle przekladaja ....

Kiedyś ojciec rzucił mi pewną mądrość dotyczącą handlu i relacji między sprzedającym a kupującym. Mniej więcej tak to brzmiało:
Cytuj
Nie płać z góry, sprzedający będzie zapewniał najwyższą jakość usług i terminowość tak długo, jak długo będzie czekał na Twoje pieniądze. Jeśli Ciebie i Twojego kontrahenta nie wiąże umowa i nie wisi nad nim widmo kary za niedotrzymanie terminu/niską jakość, to mając Twoją forsę może robić na odpieprz i skończyć kiedy zechce.

A kwalifikują się do tego wszystkie kickstartery.

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #696 dnia: Lipiec 22, 2015, 11:54:07 »
Mam kolegę pracującego w tym biznesie. Gość był jedną z mrówek robiących ostatniego wiedźmina. Z jego słów wynikało, że jest limit gotówki jaki można wpompować w projekt informatyczny by przyspieszyć jego rozwój. SC dawno dawno temu ten limit przekroczyło.

Twórcy SC chcą zrobić grę 4x bardziej kompleksową od EvE w 1/4 czasu który miało CCP do dyspozycji. Do tego dorzuć brak doświadczenia twórców w tworzeniu tak rozległego projektu i problemy w koordynowaniu zespołów tworzących kolejne moduły.

Jak dla mnie CR doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że albo nie uda mu się doprowadzić projektu do końca, albo wyda bubel. Ale "show must go on", no i kasa płynie szerokim strumieniem  8)

Jak ma się pierwsza część twojego posta do drugiej? I do reszty wątka?

Mona X - cieszę się, że jesteś takim fanem SC, jednak jak dla mnie podchodzisz do tego tytułu zbyt życzeniowo i z klapkami na oczach. Wiadomo jest, że wsparcie jakie dostali i nadal dostają ich przerosło. Nikt nie sądził na początku, że dojdzie do 85KK $. Pewnie przez kolejne lata nic tego wyniku nie pobije, ale... No właśnie - też bym chciał żeby to co obiecują było realne, ale obecnie na rynku istnieje wyłącznie Elite Dangerous (zrobiony za o wiele mniejsza kwotę, ale działa wspaniale i się rozwija), a z SC mamy tylko hangar i dog fight...

Bo Elite był robiony tak jak początkowo miał być robiony SC: mała podstawa, a potem będą dodawać planety, łażenie i całą resztę. Tylko, że SC ma więcej kasy więc mogą od razu zrobić wszystko, a Elite mimo ogromnego świata jest płytki jak kałuża na Saharze.

Co do FPS, to śmiech mnie ogarnął jak to zobaczyłem i cieszę się, że pomysł pada.

Nie pada.

ps. pewnie w trakcie pisania tego posta wpadło im kolejne 500 $ ;)

A nawiązując do początku twojego postu: ty zaś podchodzisz do tego projektu polaczkowato.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #697 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:13:58 »
Jak ma się pierwsza część twojego posta do drugiej? I do reszty wątka?
Bezpośrednio odnosi się to do cytowanej wyżej wypowiedzi Pynia.
Pierwsza część mówi o tym, że nie jest istotne czy zebrali 100, 400 czy 800mln, bo kasą tego projektu już nie przyspieszą.
Druga mówi o tym, że porwali się z motyką na słońce i zwyczajnie ich to przerosło. Zarówno pierwsza jak i druga część mojego posta odnosi się do Star Citizen/Squadron 42, a więc chyba mieści się w ramach topicu o tym tytule "Nowa gra Chrisa Robertsa (Star Citizen/Squadron 42)".

Twoja zdolność do przyswojenia tekstu pisanego cierpi z powodu braku kawy, czy nie możesz znieść, że "olaboga, obrażają moją ukochano grę próbę stworzenia gry"?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #698 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:20:07 »
Derek Smart to kompletny disaster. Wiem co mówię, mam jedną z jego gier.


http://babagra.pl/2015/07/drama-wokol-star-citizena-w-rolach-glownych-derek-smart/
Czyżbyś był jedną z czterech osób które zagrały w Line of Defence, czy masz na myśli inne produkcje?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2015, 12:35:35 wysłana przez Zgudi »

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #699 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:39:00 »
Bezpośrednio odnosi się to do cytowanej wyżej wypowiedzi Pynia.
Pierwsza część mówi o tym, że nie jest istotne czy zebrali 100, 400 czy 800mln, bo kasą tego projektu już nie przyspieszą.

A w tekście Pynia było coś o przyśpieszaniu?

Pynio się cieszy, że ktoś, kto ma odwagę porwać się z motyką na słońce, ma obecnie małego dołka w "prasie", gdyż Pynio nie lubi, gdy ktoś wyrasta ponad niego, więc jak kania ddżu wypatruje wszelkich niusów na temat upadku SC.

A ty mu zawtórowałeś przykładem od jakiejś małpki kodowania.


http://babagra.pl/2015/07/drama-wokol-star-citizena-w-rolach-glownych-derek-smart/
Czyżbyś był jedną z czterech osób które zagrały w Line of Defence, czy masz na myśli inne produkcje?

Artykuł ciekawy, Derek Smart chce iść do prasy:

Battlecruiser Millenium.