Autor Wątek: Scam Citizen  (Przeczytany 369354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #561 dnia: Listopad 05, 2014, 18:55:25 »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #562 dnia: Listopad 05, 2014, 19:02:38 »
Kolejny powód by zaopatrzyć się w GF serii 9xx 8)

za slaby
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #563 dnia: Listopad 05, 2014, 19:18:32 »
za slaby
No to podaj propozycję maestro  >:D


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #564 dnia: Listopad 05, 2014, 19:24:58 »
Odpowiem tak,
ile to już lat minęło od wprowadzenia standardu 1080p ? A nadal standardowe(średnie i te z nieco wyższej półki) karty graficzne mają problem z płynnym odtwarzaniem animacji w tej rozdzielczości i to nie tylko przy ustawieniach very high i ultra.

Więc jak wejdzie 4k jako standard to takie 9xx to na medium co najwyzej bedzie sobie radzic w grach robionych pod tak dużą rozdzielczośc.


Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #565 dnia: Listopad 21, 2014, 23:40:59 »
Z okazji rocznicy, CR rzucił nowe paczki statków na sprzedaż i poinformował że Javelin class destroyer będzie można kupić już za 2500$ (nie licząc upgradòw). https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14314-Star-Citizen-Anniversary-Sale

Mona szykuje przelew :p
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2014, 00:05:21 wysłana przez Zgudi »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #566 dnia: Listopad 22, 2014, 00:33:18 »
Z okazji rocznicy, CR rzucił nowe paczki statków na sprzedaż i poinformował że Javelin class destroyer będzie można kupić już za 2500$ (nie licząc upgradòw). https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14314-Star-Citizen-Anniversary-Sale

Mona szykuje przelew :p


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #567 dnia: Listopad 22, 2014, 01:02:06 »
Dear followers,
we want to present you today a little recap of previous opportunities together with a glimpse of what the future might bring for YOU!!!

In previous months you were able to purchase our light fighters
- A for 60$ ONLY
- B for 75$ ONLY
- C for 85$ ONLY

Then came the heavy fighters
- D for 90$ ONLY
- E for 95$ ONLY
- F for 105$ ONLY

We are finally happy to introduce you to the Constellation Linup with multi crew controls:
- G for 150$ ONLY
- H for 225$ ONLY
- I for 275$ ONLY
- J for 350$ ONLY

Next we will present you the different Corvette Linup with heavy multi crew controls:
- K for 450$ ONLY
- L for 625$ ONLY
- M for 775$ ONLY
- N for 850$ ONLY

And after this you will be able to purchase the very limited X-Hangar Linup:
- O for 950$ ONLY
- P for 1.125$ ONLY
- Q for 1.475$ ONLY
- R for 1.950$ ONLY

Finally we will present you with the opportunity to buy whole islands on one of your preferred planet including different sizes equipped with a multi defence system and a huge fortress:
- S for 5.550$ ONLY
- T for 6.625$ ONLY
- U for 8.975$ ONLY
- V for 10.390$ ONLY

But we will not stop here since we haven't yet presented you the best - the top of the top: YOUR OWN LITTLE MOON !!!
(With planetary laser class 9, highly defense systems capable, restricted areas and so on ...)
- W for 19.050$ ONLY
- X for 25.250$ ONLY
- Y for 35.175$ ONLY
- Z for 48.250$ ONLY

ONLY THEN will we present you the most anticipated piece of technology ever made: THE GALACTIC CARRIER !!! Able to transport all your friends around the whole galaxy (100 star systems)!!!
Of course again in different fittings:
- ALPHA for 69.000$ ONLY
- BETA for 75.000$ ONLY
- GAMMA for 86.000$ ONLY
- EPSYLON for 99.000$ ONLY

But hey, we wouldn't be your preferred DEV TEAM if we wouldn't have plenty of more stuff to offer! To shorten the list, here only a very brief outlook:
- YOUR OWN PLANET for 300.000$ ONLY
- YOUR OWN SYSTEM for 3.000.000$ ONLY
- YOUR OWN SYSTEM-CLUSTER for 30.000.000$ ONLY
- YOUR OWN BLACK HOLE for 300.000.000$ ONLY
- YOUR OWN GALAXY for 3.000.000.000$ ONLY
- YOUR OWN UNIVERSE for 300.000.000.000$ ONLY ATTENTION!! ONLY ONE AVAILABLE!!!

And if you think we are done now - YOU ARE WRONG!! BELIEVE IT OR NOT BUT WE ARE EXPERIMENTING WITH
PARALLEL UNIVERSES!!!
YES IT IS NOW REALLY POSSIBLE:
- YOUR OWN INTERCONNECTED PARALLEL UNIVERSES PACKAGE for 4.000.000.000.000$ ONLY
(YES, play in the same league as our US Defense Department having spend nearly that amount of money for the last Iraq war!!!)

CIG - AN ENDLESS VOYAGE OF OPPORTUNITIES!!!
BE PART OF IT TODAY!!!
JOIN NOW!!!



Znalezione w sieci.

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #568 dnia: Listopad 22, 2014, 04:20:49 »
Chris robi dla PKW?
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #569 dnia: Grudzień 11, 2014, 12:06:27 »
Cytuj
Obecnie licznik zbiórki pokazuje ok. 66,5 miliona dolarów. Wraz z osiąganiem kolejnych progów twórcy obiecują uzupełnianie swojego dzieła o dodatkowe tryby, funkcjonalności, statki, systemy planetarne, przedmioty itp. Oto „prezenty”, jakie twórcy zaimplementują w grze za ostatnie osiągnięcia:

61 mln USD – statek Espera Prowler, wywodzący się od rasy Tevarin, lecz przystosowany przez ludzi na własny użytek;   ;D
62 mln USD – międzygwiezdny statek pasażerski Genesis;
63 mln USD – dwuosobowy statek Reliant, skonstruowany w oparciu o technologię rasy Xi’An;  ;D
64 mln USD – będziemy mogli wejść w posiadanie własnego zwierzaka (peta); dostępne będą zarówno tradycyjne ziemskie gatunki (jak psy czy koty), jak i mniej typowe, kosmiczne stworzenia; nie zdradzono, czy zwierzaki będą miały jakieś praktyczne zastosowanie;
65 mln USD – rozszerzenie opcji modyfikowania statków o wymienianie całych modułów [por. sek. 3.5.3];
66 mln USD – wyjątkowo zamiast wprowadzać bonusową zawartość, przy tym progu ujawniono tylko nowe szczegóły na temat kierowania statkami w kilka osób [por. sek. 3.5.4]; Chris Roberts zapowiedział, że w przyszłości może częściej stosować takie rozwiązanie.


a ludzie Secret Service się oburzają.

Chyba kończą się im pomysły, skoro dają już pety.
66mln to już zupełna abstrakcja :) już nie dodają kontentu za kasę , teraz za kolejne miliony będą ujawniać szczegóły pomysłów...   :o ???  :-X  :)  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #570 dnia: Grudzień 11, 2014, 12:09:00 »
Fail produkcje takie jak kolejne CoD / BF[tu wstaw numer] mają budrzety liczone w setkach baniek

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #571 dnia: Grudzień 11, 2014, 12:12:08 »
Fail produkcje takie jak kolejne CoD / BF[tu wstaw numer] mają budrzety liczone w setkach baniek

budżet i BF fail wat?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #572 dnia: Grudzień 11, 2014, 12:16:17 »
Któryś kolejny raz to samo. BF jeszcze faktycznie z kolejnymi numerkami starają się dodać jakies różnice, ale CoD to już jedzie na bezczela z kolejnymi wersjami które mają te same elementy, tylko nie wiedzieć czemu każdorazowo instalka jest o kolejne gb wieksza

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #573 dnia: Grudzień 11, 2014, 13:10:03 »
Któryś kolejny raz to samo. BF jeszcze faktycznie z kolejnymi numerkami starają się dodać jakies różnice, ale CoD to już jedzie na bezczela z kolejnymi wersjami które mają te same elementy, tylko nie wiedzieć czemu każdorazowo instalka jest o kolejne gb wieksza

A co byś zmienił w BF by nie był to BF z kolejnym numerem? Przecież o to chodzi w BF by to był BF z kolejnym numerem o_O tylko lepiej podany, ale nie z częstotliwością COD'a . Czwórka będzie z rok, dwa i pojaiw się kolejny bo sprzęt pójdzie do przodu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #574 dnia: Grudzień 11, 2014, 14:16:12 »
Fail produkcje takie jak kolejne CoD / BF[tu wstaw numer] mają budrzety liczone w setkach baniek

Cytuj
Nie należy także zapominać o marketingu. Jak przypomina Kopiński - W 2009 roku w LA Times pisano, że (CoD) Modern Warfare 2 kosztowało ok. 200 mln dolarów [ponad 600 mln zł - dop. red] z marketingiem i dystrybucją - z czego sama gra ok. jednej czwartej tej kwoty.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,13815325,Ile_kosztuje_stworzenie_gry_i_dlaczego_tak_duzo_.html?bo=1

CR teoretycznie wydaje małe pieniądze na marketing ponieważ grę promuje społeczność (np. Mona X) i setki portali gamingowych. Portale wieszczą światu "sensacyjne" sukcesy crowfundingu tak często, że zbiera się na wymioty i tym samym robią CR-owi reklamę za 100 baniek.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2014, 14:32:44 wysłana przez Zgudi »

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #575 dnia: Grudzień 11, 2014, 17:08:18 »
budżet i BF fail wat?

http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-19-ea-addresses-unacceptable-battlefield-4-launch

a ludzie Secret Service się oburzają.

CR nie umawiał się z nikim o starą markę, tylko wypromował nową.


[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #576 dnia: Grudzień 11, 2014, 17:23:47 »
Ciekawi mnie jedno czy będzie się dało zrobić abordaż, carriera i go przejęcia bo jeśli tak trza by założyć polski corp piracki specjalizujący się w porywaniu shipów w szczególności capsów ;)
Dodatkowo ciekawe jak będzie z miejscówkami księżyc, planet itp. bo jeśli też by dało się zdobyć to będzie miodnie, słuchać płaczu kerbira który sobie to kupił za real cash.  >:D
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #577 dnia: Grudzień 11, 2014, 18:10:41 »
Ciekawi mnie jedno czy będzie się dało zrobić abordaż, carriera i go przejęcia




bo jeśli tak trza by
Dodatkowo ciekawe jak będzie z miejscówkami księżyc, planet itp.


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #578 dnia: Grudzień 11, 2014, 18:13:45 »
Apropos kosztów, dużo osób sugeruje się budżetami tak zwanych "megahitów" , kiedy zrobienie dobrej gry mmo kosztuje o wiele mniej.

Poniżej budżety gier MMORPG z ostatnich kilku lat:

Allods Online - $12 million
Rift - $60-70 million
DC Universe Online - $50 million
The Secret World - $50 million
Defiance - $70 million

Więc te 66mil $ to całkiem sporo.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #579 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:39:52 »
http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-19-ea-addresses-unacceptable-battlefield-4-launch

Każdy BF nie nadawał się do gry podczas premiery, a grałem w każdą wersje oprócz czwartej. EA nie lubię, ale ludzie jęczą jak potłuczeni czasem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #580 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:41:35 »
Apropos kosztów, dużo osób sugeruje się budżetami tak zwanych "megahitów" , kiedy zrobienie dobrej gry mmo kosztuje o wiele mniej.

Poniżej budżety gier MMORPG z ostatnich kilku lat:

Allods Online - $12 million
Rift - $60-70 million
DC Universe Online - $50 million
The Secret World - $50 million
Defiance - $70 million

Więc te 66mil $ to całkiem sporo.

A gdzie te dobre gry mmo? ???

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #581 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:43:22 »
Każdy BF nie nadawał się do gry podczas premiery, a grałem w każdą wersje oprócz czwartej. EA nie lubię, ale ludzie jęczą jak potłuczeni czasem.
Ale wiesz że właśnie min takie rzeczy jak niemożność pogrania w grę w dniu premiery bbo nawet singiel wypierdala sie na onlinowym drm to całkiem dobry powód aby grę określić jak fail, a BF najnowszy pod tym względem podobno mało co nie pobił blizzarda jesli chodzi o możliwość grania w okolicy premiery...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #582 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:44:47 »
Ale wiesz że właśnie min takie rzeczy jak niemożność pogrania w grę w dniu premiery bbo nawet singiel wypierdala sie na onlinowym drm to całkiem dobry powód aby grę określić jak fail, a BF najnowszy pod tym względem podobno mało co nie pobił blizzarda jesli chodzi o możliwość grania w okolicy premiery...

WAAAAAA czemu Half Life 2 wymaga internetu do aktywacji... nie mam stałego dostępu do netu WAAAAAA

DEAL WITH IT

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #583 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:51:29 »
tu nie chodzi o MÓJ dostęp do neta, tu chodzi o to że nie działają serwery z którymi JA się mam łączyć

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #584 dnia: Grudzień 11, 2014, 23:14:48 »
tu nie chodzi o MÓJ dostęp do neta, tu chodzi o to że nie działają serwery z którymi JA się mam łączyć

Stary to wtedy też było, ja nigdy nie mam ciśnień na granie zaraz po premierze może dlatego, że wiem co się dzieje.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #585 dnia: Grudzień 11, 2014, 23:27:12 »
No a ja jak kupuję w grę to chcę w nią kurwa pograć zaraz po zakupie, a nie patrzeć 30 minut jak gra się instaluje z płytki, a następnie czekać xxx minut aż gra dociągnie patche bo developer chciwa kurwa puścił do wydania niedkończony produkt i już w dniu premiery do pobrania w patchach jest drugie tyle gb co gra zajeła na dysku a czego obejść sie nie da bo:
a) gra sie wyjebie po 20 minutach bez tych patchy
b) jebany launcher wykryje patcha i nie da zagrać puki go nie ściągnie
c) jak nie podłączysz netu jebany launcher pokaże Ci palec bo on bez sprawdzenia czy jest nowy patch i / lub DLC nie będzie dawał Ci pograć

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #586 dnia: Grudzień 11, 2014, 23:32:01 »
No a ja jak kupuję w grę to chcę w nią kurwa pograć zaraz po zakupie, a nie patrzeć 30 minut jak gra się instaluje z płytki, a następnie czekać xxx minut aż gra dociągnie patche bo developer chciwa kurwa puścił do wydania niedkończony produkt i już w dniu premiery do pobrania w patchach jest drugie tyle gb co gra zajeła na dysku a czego obejść sie nie da bo:
a) gra sie wyjebie po 20 minutach bez tych patchy
b) jebany launcher wykryje patcha i nie da zagrać puki go nie ściągnie
c) jak nie podłączysz netu jebany launcher pokaże Ci palec bo on bez sprawdzenia czy jest nowy patch i / lub DLC nie będzie dawał Ci pograć

To było zostać w XXw. Serio. Niestety nie da się cofnąć do tego co było. Ja nawet napędu nie mam od 4 lat bo po co mi ? No chyba, że ten od konsoli bo to maszynka stricte do grania w gry typu Assassins Creed :-D.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #587 dnia: Grudzień 12, 2014, 09:09:31 »
No a ja jak kupuję w grę to chcę w nią kurwa pograć zaraz po zakupie, a nie patrzeć 30 minut jak gra się instaluje z płytki, a następnie czekać xxx minut aż gra dociągnie patche bo developer chciwa kurwa puścił do wydania niedkończony produkt i już w dniu premiery do pobrania w patchach jest drugie tyle gb co gra zajeła na dysku a czego obejść sie nie da bo:
a) gra sie wyjebie po 20 minutach bez tych patchy
b) jebany launcher wykryje patcha i nie da zagrać puki go nie ściągnie
c) jak nie podłączysz netu jebany launcher pokaże Ci palec bo on bez sprawdzenia czy jest nowy patch i / lub DLC nie będzie dawał Ci pograć

Rozumiem ten ból, problemem nie są serwery, problemem nie jest połączenie sieciowe, problemem jest wydawanie niedokończonego syfu za ciężkie pieniądze.

Cytuj
Mam dla Pana nowy samochód, prosto z salonu, będzie dobrze jeździł już 3 miesiące po kupnie, jak tylko dokręcimy koła.

... kurwa no

Dlatego piracę w dniu premiery, a kupuję jak wychodzi wersja GOTY  >:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #588 dnia: Grudzień 12, 2014, 09:57:37 »
Cytuj
Rozumiem ten ból, problemem nie są serwery, problemem nie jest połączenie sieciowe, problemem jest wydawanie niedokończonego syfu za ciężkie pieniądze.
To byłby problem, gdyby gry nie miały launcherów i można błby je odpalić offline. Ale gry mają launchery wiec wydanie produktu niedokończonego to tylko element większego problemu którego pozostałymi składowymi są np właśnie niedziałające serwery (które developerzy nazywają dowcipnie przeciążonymi), oraz szympansy zbyt durne aby przestać tym złodziejom płacić za preordery, co IMO byłby jedynym skutecznym sposobem zmuszenia gnojów do wydawania dokończonego produktu - nie dawanie im kasy zanim oni nie postawią na sklepowych półkach kompletnego produktu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #589 dnia: Grudzień 13, 2014, 00:08:01 »
Pany ale koniec z off topem na temat kurew developerow.

Jak ktos jest zainteresowany SC to zapraszam :D http://star-citizen.com.pl/

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #590 dnia: Grudzień 13, 2014, 01:58:01 »
A po reklamie:

To było zostać w XXw. Serio. Niestety nie da się cofnąć do tego co było. Ja nawet napędu nie mam od 4 lat bo po co mi ? No chyba, że ten od konsoli bo to maszynka stricte do grania w gry typu Assassins Creed :-D.

Idz za ciosem, i klawiaturę też sobie odłącz, po co ci?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #591 dnia: Grudzień 13, 2014, 02:20:58 »
A po reklamie:

Idz za ciosem, i klawiaturę też sobie odłącz, po co ci?

Look how stupid you are.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #592 dnia: Grudzień 13, 2014, 10:59:32 »
Trochę mi oczy z orbit wyskoczyły, gdy zobaczyłem ile kasy, jak dotąd, uzbierano na Star Citizena (65 mln USD).

Za 74 mln USD Hindusi wysłali statek na Marsa. Taka refleksja - może ktoś kiedyś zorganizuje taką akcję crowdfundingową i pośle coś na jakąś orbitę w zamian za tantiemy z wyników misji do podziału między uczestników akcji?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #593 dnia: Grudzień 13, 2014, 11:01:50 »
Cytuj
Za 74 mln USD Hindusi wysłali statek na Marsa. Taka refleksja - może ktoś kiedyś zorganizuje taką akcję crowdfundingową i pośle coś na jakąś orbitę w zamian za tantiemy z wyników misji do podziału między uczestników akcji?
Jesli konsekwencją tej akcji bedzie spuszczenie czegoś ciężkiego z orbity na Wiejską to:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #594 dnia: Grudzień 13, 2014, 12:05:55 »
Taka refleksja - może ktoś kiedyś zorganizuje taką akcję crowdfundingową i pośle coś na jakąś orbitę w zamian za tantiemy z wyników misji do podziału między uczestników akcji?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MQwLmGR6bPA[/youtube]