Autor Wątek: Scam Citizen  (Przeczytany 369453 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 26, 2013, 11:16:05 »
Robimy zakłady o to kiedy się ekipa podrze,  pooobraża na siebie i na stronie przeczytamy że projekt został porzucony ?  :P

Mam wrażenie, że to jednak nie jest założona dwa dni temu Kowalski i Malinowski Gaming S.C. pracujący w garażu rodziców Malinowskiego przy budżecie 2000 zł zaoszczędzonych z prac wakacyjnych, tylko ekipa gości, którzy w tym biznesie robią parę ładnych lat... Czyli raczej spałbym spokojnie.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:14:58 »
Mam wrażenie, że to jednak nie jest założona dwa dni temu Kowalski i Malinowski Gaming S.C. pracujący w garażu rodziców Malinowskiego przy budżecie 2000 zł zaoszczędzonych z prac wakacyjnych,.

Ani polski korp w Eve.

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 26, 2013, 21:41:53 »
Wszystkie zakupy już w hangarze będą permanentne (nie podoba mi się ten wyraz, ale firefox go nie podkreślił, więc zostawię (za to podkreślił firefoksa)), więc jeśli nie da się odsprzedać rzeczy ze 100% zwrotem, to nie szastajcie za bardzo imperialami.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 27, 2013, 06:34:23 »
Nie podkreśliłby Ci nazwy własnej gdyby pierwsza litera wyrazu była wielka...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 18:16:41 wysłana przez sztosz »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:24:59 »
W tym tygodniu, jesli ktoś z was (ma mocny sprzęt) będzie ogarniał hangar to prosiłbym o jakiś komentarz, opinię co tam ciekawego :)

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 27, 2013, 18:40:09 »
To:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QbPTF_7LqkQ[/youtube]

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 27, 2013, 20:01:49 »
Podoba mi się, że na etapie pre-pre-pre-alfa nie widać błędów, no może poza animacją postaci w ciasnych miejscach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 20:15:15 wysłana przez Zgudi »

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 30, 2013, 11:25:13 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O2iix5S_DHg[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/eltH1SDQ3oY[/youtube]


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 30, 2013, 13:50:46 »
Poprawcie mnie proszę, jeśli się pomyliłem. Zakup wszystkich na tę chwilę dostepnych statków to koszt 820$ (2649zł). Obliczone po zsumowaniu zakupów, a na pewno tych statków z czasem bedzie kilka razy więcej. Horendalnie drogo, ale jak inaczej sfinansować tak duży projekt :)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 30, 2013, 13:52:30 »
ta gra to będzie fail i scam dekady.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 30, 2013, 13:59:10 »
ta gra to będzie fail i scam dekady.
Rooku, od czarnowidztwa to jestem ja  >:(

Najfajniejsze jest to że wszyscy sie podniecaja czyms co nawet jeszcze nie jest w powijakach, pokazane kilka statków i nic więcej. Jeszcze fajniejsze jest to, że ludzie już wydaja kasę na przedmioty/statki  ;)
A wiadomo chociaż w zarysie jak ma wygladać świat tej gry?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:20:36 »
Cytuj
A wiadomo chociaż w zarysie jak ma wygladać świat tej gry?

Wiadomo niektóre rzeczy.

Ma być to Space Sim i gra sandboxowa w pełnym tego słowa znaczeniu. Ja też mam nadzieję że się uda, ale wiadomo, że różnie to może być, zdaję sobie z tego sprawę jak i wy. Natomiast czarnowidzenie z góry to trochę przesada :) Gra MMO ma oferować pełną swobodę i realistyczną ekonomię opartą o wiele czynników dyktowanych przez graczy. Będzie można zostać górnikiem, producentem/przemysłowcem, handlocem, wolnym strzelcem, najemnikiem, piratem, łowcą nagród, imperialistą i takie tam. Już gdzieś to widziałem ( EVE? :P ). Nie raz, nie dwa to czytałem, że gra ma zawierać to co najlepsze z EVE. Generalnie poprzeczka wysoko postawiona, ale czy się uda komuś innemu niż CCP? To się okaże dopiero za jakiś czas, a gra bedzie wydana dopiero za 2 lata (2015r.)   :-X  :-X

Jednak ja jestem lepszej myśli niż Wy, gdyż producent zgromadził do tej pory sporo szmalu, a w ciągu ostatnich 4 dni dozbierano kolejne pół miliona zielonych i to zbieranie szybko się nie skończy. Niektórzy przyszli gracze tak ufają, że powierzają im niemałe datki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 14:35:57 wysłana przez Zgudi »

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:27:07 »
Poprawcie mnie proszę, jeśli się pomyliłem. Zakup wszystkich na tę chwilę dostepnych statków to koszt 820$

Idris okazyjnie to $1000 do $1250. :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:31:10 »
Jeśli to wypali i jeśli twórcy pomyślą o czyms czego mi bardzo brakuje w EVE, czyli profesji przemytnika, złodzieja na zlecenie itp (kto ogladał najlepszy w historii serial "Firefly" ten wie o co biega  ;) ) i całej otoczki z tym związanej, na pewno twórcy beda mieli we mnie wiernego abonenta  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:31:38 »
Już gdzieś to widziałem ( EVE? :P ).

Koncepcja space-simów z otwartym światem i ekonomią jest znacznie starsza niż EVE i to raczej CCP sugerowało się grami Chrisa Robertsa (Wing Commander: Privateer <3), niż odwrotnie.

Też nie sądzę, aby Star Citizen miało być scamem, ale zgadzam się, że statki są cholernie drogie. W związku z tym poczekam aż produkt wyląduje na półce/Steamie.

W najlepszym razie wyjdzie produkt będący realną konkurencją dla EVE, w najgorszym (zakładając, że wyjdzie) - Wing Commander z opcja multiplayer, czyli też nieźle :).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:37:49 »
Ja podpisałbym się rekami i nogami pod wersją abonamentową z opcją handlu PLEX-ami. Aby twórcy mieli kasę na stały rozwój i częste duże dodatki DLC, które obiecali.


EDIT:

Całkiem prawdopodobne, że większe statki będą musiałby być obsługiwane przez wiecej niż jednego gracza. Np. ktoś bedzie musiał obsadzić działo/działa. Ktoś inny naprawiać myśliwce na lotniskowcu, ładować amunicję. Będą potrzebni ludzie do obsadzenia myśliwców. Mam nadzieję też, że na większych statkach można bedzie (albo trzeba będzie) obsadziś stanowiska, nawidatora, mechanika i innych oficerów.

 To wprowadziło by ważny czynnik organizacyjny. Zgrana ekipa w gorszym shipie ma dużą przewagę nad nieogarniętą w droższym statku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 14:55:59 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:52:12 »
Ja podpisałbym się rekami i nogami pod wersją abonamentową z opcją handlu PLEX-ami. Aby twórcy mieli kasę na stały rozwój i częste duże dodatki DLC, które obiecali.


EDIT:

Prwdopodobnie większe statki będą musiałby być obsługiwane przez wiecej niż jednego gracza. Np. ktoś bedzie musiał obsadzić działo/działa. Ktoś inny naprawiać mysliwce na lotniskowcu, ładowac amunicję. Będą potrzebni ludzie do obsadzenia myśliwców. Mam nadzieję, że na większych statkach można bedzie obsadziś stanowiska, nawidatora, mechanika i tp.
Uoj...czy to dobry pomysł? A co bedzie gdy w środku walki ktos zaliczy DC albo wife aggro i będzie musiał pomykać zmieniac pieluche dziecku ?  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 30, 2013, 14:58:10 »
Uoj...czy to dobry pomysł? A co bedzie gdy w środku walki ktos zaliczy DC albo wife aggro i będzie musiał pomykać zmieniac pieluche dziecku ?  :P

Po pierwsze, na pokład możesz zabrać więcej graczy. Się kogoś zastąpi :P

Po drugie, nie wyobrażam sobie 100 graczy i 100 kapitali. Żaden super sprzęt tego nie wytrzyma. Prędzej sobie wyobrażam 100 graczy i 4/5 kapitali. Ot wyeliminowano problem kapitalowych blobów.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:02:12 »
No nie wiem czy to zdałoby egzamin...
Ale kto wie, byłaby to jednak całkowita nowość, dopóki się nie sprawdzi można tylko gdybać.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:07:59 »
W dzisiejszych czasach więcej się zarabia na "robieniu gry" niż na jej zrobieniu.

Według mnie to już jest scam, może taki niewinny ale jednak. Facet czerpie ewidentnie korzyści z sentymentu ludzi, dostając pieniądze za "dobre słowo".
Ludzie sponsorują grę i gwoli uczciwości powinni być traktowani jak inwestorzy - czyt. mieć procent od zysku przy sprzedaży w zależności od wniesionego kapitału.

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:12:39 »
na pewno twórcy beda mieli we mnie wiernego abonenta  :)

Nie będą. :P

Uoj...czy to dobry pomysł? A co bedzie gdy w środku walki ktos zaliczy DC albo wife aggro i będzie musiał pomykać zmieniac pieluche dziecku ?  :P

Zastąpi go AI.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:15:08 »
No nie wiem czy to zdałoby egzamin...
Ale kto wie, byłaby to jednak całkowita nowość, dopóki się nie sprawdzi można tylko gdybać.

Życie w tej grze w odróżnieniu od EVE ma się toczyć NA pokładzie staktów, NA pokładzie stacji, NA powierzchni planety (tu ograniczone) i tp. W EVE widzisz statek tylko z zewnątrz. Tu siedzisz w srodku i ogladasz kosmos przez szyby. A widok zewnętrzny to tylko dodatkowa opcja, więc wprowadzenie załogi złożonej z graczy, gdzie każdy robi co innego, jest uzasadnione.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 15:30:41 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:15:57 »
Nie będą. :P

Ja rozumiem że to jeszcze co najmniej dwa lata, ale nie mam zamiaru jeszcze schodzic z tego świata  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:22:03 »
Taka informacja pewnie ucieszyłaby twoich największych miłośników na Centralce, ale nie to sugerowałem. SC nie będzie miał subskrypcji.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:23:34 »
Taka informacja pewnie ucieszyłaby twoich największych miłośników na Centralce, ale nie to sugerowałem. SC nie będzie miał subskrypcji.
Jak zwał tak zwał, bedą zatem mieli wiernego gracza  ;)
rozumiem że mikropłatności?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Goomich

  • Gość
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 31, 2013, 07:59:10 »
rozumiem że mikropłatności?

Wygląda na to, że też nie. Lasery są od $4 do $16, lampa $5, samochodzik do hangaru $20.
Nie widziałem monokla.

https://robertsspaceindustries.com/voyager-direct

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 31, 2013, 09:27:27 »
Hm....ale wedle mojej wiedzy, kupowanie itemów w grze za real kasę to wlaśnie mikropłatnosci tak zwane.
Zresztą, co za róznica jak to nazwać, juz mi to się nie podoba, system abonamentowy jak dla mnie jest najlepszym systemem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 31, 2013, 09:54:29 »
reputacja reputacją
ale projekty tej wielkości mają jedną wspólną cechę
przedłużają się i rośnie im budżet
początkowy entuzjazm będzie spadał w miarę komplikacji i n-tej bety
kaski nie będą dosypywać za rok za dwa tak jak teraz
projekt zostanie bardzo mocno przycięty i będzie fail
albo projekt ambitnie będzie szedł full-scale i wszystko co poza nim zostanie to n-ta nieskończona beta
Sneer Quen

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 31, 2013, 11:14:18 »
Mona X odpowiada na pytanie dot. mikropłatności już po premierze gry.
Wygląda na to, że też nie. Lasery są od $4 do $16, lampa $5, samochodzik do hangaru $20.
Nie widziałem monokla.

https://robertsspaceindustries.com/voyager-direct
Po premierze gry, nie mam zamiaru wydawać setki zł, żeby latać dobrymi szipami i mieć full wyposażony hangar. Ktoś wie, jak to w tedy będzie z tymi cenami?. Mi się wydaje, że teraz tak to wygląda, aby jakoś zgromadzić kasę od graczy na dokończenie produkcji, a potem się dużo zmieni.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 13:32:15 wysłana przez Zgudi »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #204 dnia: Wrzesień 04, 2013, 13:25:55 »
Bump.


Dorzucę świeżą mapkę:


Link do pełnej grafiki:
http://images.wikia.com/starcitizen/images/1/1e/Galaxy_map.png

Jeszcze świeższa mapa galaktyki:


Link do pełnej grafiki:
http://starcitizen.mojoworld.com/GalacticMap/1.7/map-b.png

Odnoście pierwszych wzmianek dot. kontroli systemów: "Manage Space Stations – Players will compete to own and operate a limited number of space stations across the galaxy". Czyli gracze będą rywalizować o kontrolę nad stacjami. Pytanie czy w granicach jednej nacji czy może bez ograniczeń.

Kilka nowych renderów catelpillara


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 13:36:03 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #205 dnia: Wrzesień 04, 2013, 13:42:43 »
Jakaś ciasna ta galaktyka sie zapowiada...chyba że jak we wszystkich grach, powstanie ileśdziesiąt oddzielnych serwerów.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #206 dnia: Wrzesień 04, 2013, 14:02:26 »
Jakaś ciasna ta galaktyka sie zapowiada...
Wielokrotnie ich mniej niż w EVE. Ale podejście do systemów mają zupełnie inne. W EVE masz powielane systemy różniące się zwykle mniejszymi detalami. Tu każdy system będzie inny. Inna grafika tła, inne planety, inny wygląd miast na planetach (najpewniej dostępnych tylko mocno ograniczonej części, ot jakieś lądowiska, trochę dostępnych pomieszczeń i lokacji, oraz budynki miasta robiące za panoramę), inazej wyglądające pasy asteroidów lub kosmicznych śmieci. Oznacza to, że modele i tekstury zwykle trzeba stworzyć od nowa dla kolejnego systemu. Sami twórcy napisali, że na stworzenie jednego systemu potrzebują 100 000$ dolarów i tak każdego następnego. Ponadto stary Frelancer miał w ten sam sposób pomyślane systemy, których było jeszcze mniej, a jak wiadomo, twórcy wzorują się na swoich poprzednich dziełach. Nawet widać, ze mapa galaktyki wygląda podobnie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 14:25:01 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 04, 2013, 14:08:35 »
Chyba powoli zaczynam dołączać do sceptyków co do tej gry  ;) bo z tego co widzę to twórcy idą w wygląd, a historia juz nie raz pokazała, że samą grafiką nie podbije sie serc graczy. Fajnie że będzie ładna, systemy niepowtarzalne... ale jakos nie wyobrażam sobie nawet połowy graczy EVE zalogowanych na raz na tych parudziesięciu systemach...to tak jakby świat EVE ograniczyć do jednego max dwóch regionów...  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 04, 2013, 14:18:02 »
Chyba powoli zaczynam dołączać do sceptyków co do tej gry  ;) bo z tego co widzę to twórcy idą w wygląd, a historia juz nie raz pokazała, że samą grafiką nie podbije sie serc graczy. Fajnie że będzie ładna, systemy niepowtarzalne... ale jakos nie wyobrażam sobie nawet połowy graczy EVE zalogowanych na raz na tych parudziesięciu systemach...to tak jakby świat EVE ograniczyć do jednego max dwóch regionów...  ;)

No na pewno nie będzie ich na tyle, by opłacało się je wynajmować ;).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 04, 2013, 14:21:26 »
A ja mam pytanie. Przeglądałem sobie ten cały sklep i ceny porażają. Czy te statki które można teraz kupić za grube $$ będzie można normalnie sobie wyprodukować / kupić, czy też to są hiper ekskluzywne wersje?

W jaki sposób ma działać ubezpiecznie w grze? Bo widziałem, że Ci co zaczęli płacić wcześniej mają dożywotnie ubezpiecznia statków. Mam nadzieję, że nie da rady zrobić w tym przypadku wałka ubezpieczeniowego jak w EVE i drukować milionów :D