Autor Wątek: Problem z instalacją + pytania  (Przeczytany 5140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kongar

  • Gość
Problem z instalacją + pytania
« dnia: Wrzesień 29, 2012, 00:38:41 »
Witam.

Już drugi raz zabieram się za EVE online, tym razem na serio. Przejdę do rzeczy. Otóż mam partycje systemową na której mam wolnego 1,5 GB miejsca(więcej nie wygospodaruje, po prostu nie da rady). Ściągam klienta gry, który zaczyna pobierać grę. Pobiera te 1,5 Gb i koniec, dalej nie da rady bo na partycji systemowej nie mam miejsca. Moje pytanie do was, czy jest jakiś sposób na ominięcie tego problemu? Np. torrent(szukałem, nie znalazłem)?

Pytanie odnośnie gry. Czy wybór rasy ma jakiś znaczący wpływ na późniejszy postęp w grze i ewentualnie warunkuje czym będziemy się zajmować?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
Konrad

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Problem z instalacją + pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2012, 00:51:43 »
Mi magiczne okienko mówi, że folder, w którym mieści się EvE zajmuje ponad 13 GB, więc tutaj chyba musisz zainwestować w nowy dysk jeżeli nie jesteś w stanie wygospodarować więcej miejsca. A rasa nie ma praktycznie żadnego wpływu na rozgrywkę, można ją wybrać wyłącznie dla "ładnej mordy".
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

kongar

  • Gość
Odp: Problem z instalacją + pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2012, 01:05:06 »
Kwestia tego, że na pozostałych dyskach mam po 60 Gb wolnego miejsca ale nie wiem jak ominąć proces ściągania przez partycje systemową.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Problem z instalacją + pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2012, 01:31:21 »
ściągasz klienta off-line. Wtedy sam sobie wybierasz partycje na która przeglądarka ściąga pliki ;)
Tylko nie wiem, czy to pomoże. Nie pamiętam jak działała instalacja - czy gra nie chciała sie wypakowywać w /temp na C:.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Problem z instalacją + pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2012, 01:45:36 »
http://community.eveonline.com/download/?fallback=1&

Tutaj masz linka do "offlinowego installera. Ściągasz trzy pliki na dowolny dysk a potem instalujesz.

Powodzenia.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Problem z instalacją + pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2012, 10:00:08 »
Witam.

Już drugi raz zabieram się za EVE online, tym razem na serio. Przejdę do rzeczy. Otóż mam partycje systemową na której mam wolnego 1,5 GB miejsca(więcej nie wygospodaruje, po prostu nie da rady). Ściągam klienta gry, który zaczyna pobierać grę. Pobiera te 1,5 Gb i koniec, dalej nie da rady bo na partycji systemowej nie mam miejsca. Moje pytanie do was, czy jest jakiś sposób na ominięcie tego problemu? Np. torrent(szukałem, nie znalazłem)?

Pytanie odnośnie gry. Czy wybór rasy ma jakiś znaczący wpływ na późniejszy postęp w grze i ewentualnie warunkuje czym będziemy się zajmować?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
Konrad
Mimo wszytko jednak zalecam uczciwy format i to taki z rekonfiguracją partycji z poziomu czegoś typu partycion magic. Jak masz 1,5 gb wolnego to coraz częściej będziesz mieć problem.
Nie pamiętam nawet czy zassasz chociaż offline instaler
Tymczasowe rozwiązanie to przekierowanie plików wymiany z systemoej partycji na którą z tych z nadmiarem miejsca może pomoże

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.