Autor Wątek: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie  (Przeczytany 413212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #385 dnia: Listopad 13, 2012, 11:04:19 »
Hola, hola Panowie zostawcie tych biednych górników i innych raciarzy w spokoju, co to za pomysł z wysyłaniem ich do hi? Pogięło was, 'hejt' maile i komentarze na localu jak się zabija tych frajerów, a przepraszam, pverów, są bezcenne. :P Gdyby oni wszyscy się wynieśli nasze życie dresiarzy zostałoby bardzo zubożone.

Podsumowując, ogarnijcie dupska a nie pitolicie głupoty.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #386 dnia: Listopad 13, 2012, 11:19:23 »
WhiteCat:
1. Ogólnie EVE to gra PvP, może inaczej, sandbox opierający się na PvP, spytaj się CCP. W końcu każdy minerał który wykopiesz w takiej czy innej postaci trafi do PvP
No i spoko.

2. Grasz w EVE tylko żeby racić i szczytem "PvP" jest pojedynek z sanshą? Robienie isków dla samego robienia isków? Gdzie tu sens?  ???
To już Twój problem.

3. Skoro Wy macie w poważaniu PvPowców to nie dziw się, że oni Was też. I dlatego tracicie statki.
Nie ma sprawy.

4. Czyli jak zabijam kogoś w BF'ie, CoD'zie czy innym CSie to podbijam swoje ego? Fuck logic  ::)
Twoja logika jest rewelacyjna zaiste.

5. Ci ludzi "psujący zabawę innym" robią to co do czego 0.0 zostało stworzone: swobodne zabijanie innych. Jeżeli uważasz, że nie powinien przylatywać i Cię zabijać tylko dlatego, że może to chyba jednak High bardziej Ci będzie pasować.
Nie wiem gdzie przeczytałeś że tak uważam, ale niech Ci będzie, widziałem już przykład Twojej logiki.

"IMHO już lepsi są rentierzy bo oni przynajmniej coś robią żeby utrzymać swoją farmę, rozumieją pewne podstawowe prawa 0.0 i nie płaczą, że im ktoś psuje zabawę "bo Ci wredni PvPerzy mnie zabili. I to w 0.0, dacie wiarę?""
Tak czytałem wątek z APA. ()

"Ale i tak ktoś to zaraz nazwie trollem bo kłóci się to z jego zdaniem."
Święte słowa.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 13, 2012, 11:47:23 »
Ach Ci wredni pefałdeprzy, kerbirzyć nie dają :'(

Tak po prawdzie to więcej lamentują panowie od pvp niż górnicy. A to blob za duży, a to górnik zdążył do stacji zadokować, a to ktoś raci i kisi kasę zamiast kupić megasa i stracić w mojej bańce.... Nie wiem czy tak trudno zauważyć że ta gra jest dla wszystkich.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #388 dnia: Listopad 13, 2012, 12:33:18 »
Nie wiem czy tak trudno zauważyć że ta gra jest dla wszystkich.

Dla wszystkich którzy mają takie samo zdanie jak "ja"  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

LunaticMess

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #389 dnia: Listopad 13, 2012, 14:03:12 »
Panowie nie mówcie mi że nie macie do czego strzelać.:)Z tego co pamiętam to Tribale sa wdzięcznym celem a z tego co widze to Zombiaki chyba też. Have fun i zielonego killboardu wszystkim. A górnikom miłego kopania. Do zobaczenia na overview.:)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 13, 2012, 14:25:01 »
To jest Eve. Jak jest wojna to przeciwnik ma stracić kasę, wyjśc z korpa/aliansu, stracić w ogóle chęć do gry, przestać płacić za konto. Tu się skacze glanami na ryja.

Jak ktoś chce "balanced honoured good fights" to WoT czy inna gra dla dzieci jest tam --------->

Nie ma znaczenia czy PvPer, górnik czy ratter. Jeśli jest blue do HBC - zgnoić.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

LunaticMess

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #391 dnia: Listopad 13, 2012, 14:29:57 »
No przyznaje racje Sokole że jest to bardzo ważna część tej gry:)Niedawno sie dowiedziałem że jakiś rok temu koles stracił u nas carriera po czym sie wylogował i przez rok nie wchodził do gry.Ludzie mają z niego tutaj zwałe. Ale to prosty przykład na to że tzw. terroryzm emocjonalny(nie wiem sam skąd to wziąłem) jest ważnym aspektem każdej wojny.Mimo że jestem po drugiej stronie 3mam kciuki za C0ven :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #392 dnia: Listopad 13, 2012, 14:37:41 »
Cytuj
"balanced honoured good fights" to WoT
"Troche" nie trafiłeś z przykładem

A tak bardziej na temat może by ktoś przyszedł do tablicy i zrobił jakąś aktualizację sytuacji? Podsumowanie dotychczasowych działań?

Cat? Xeo? Jabolex? Ktokolwiek zorientowany?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #393 dnia: Listopad 13, 2012, 14:39:12 »
Jak ktoś chce "balanced honoured good fights" to WoT czy inna gra dla dzieci jest tam --------->

Tylko na forum WoTa nie pisz, że to "balanced honoured good fights". No chyba, że chcesz mieć przez kolejne trzy strony wątku jedno wielkie  "Loooooool"   ;D

To, że 3/4 wociaków po pierwszym lepszym pvp w eve miałoby wielkie łzy w oczach to inna sprawa :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


LunaticMess

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #394 dnia: Listopad 13, 2012, 14:42:29 »
W planach niedługo jest przejęcie kolejnych systemów dla HBC co i jak nie moge z wiadomych przyczyn mówić.Naszym głownym celem jest jak narazie wykończenie ROL.To tak w skrócie .

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #395 dnia: Listopad 13, 2012, 14:54:33 »
Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy to nie było tak że cześć Rolków poddało się i dało Wam sova? Jeśli tak to chyba z walką nie miało to nic wspólnego.

LunaticMess

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 13, 2012, 14:56:47 »
Ta część rolków to my:) A stało się to na spotkaniu w Vegas.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 13, 2012, 14:57:34 »
Z opisu wynika, że działania zbrojne chwilowo zostały wstrzymane prawie.


ps. Taki mały offtop ale ... Jak myślicie do jakiej ilości minusów kolega @Jabolex dojdzie w takim tempie do końca tygodnia? Obstawiamy? Ja daje 150.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 13, 2012, 15:13:08 »
"Troche" nie trafiłeś z przykładem

A tak bardziej na temat może by ktoś przyszedł do tablicy i zrobił jakąś aktualizację sytuacji? Podsumowanie dotychczasowych działań?

Cat? Xeo? Jabolex? Ktokolwiek zorientowany?

Uwaga - nie jestem zorientowany.
Z mojej perspektywy wygląda to tak.

TEST przeniósł się już w większości do HED-GP i stamtąd rusza większość ich flot. Nadal tępią AAA (SOV) i Solarów, tak im pewnie zostanie.
Paragon Soul i okolice w lewo i do góry. Mają własnych lokatorów którzy starają się lepiej lub gorzej przeżyć w 0.0.
Broniąc mniej lub bardziej udanie terytorium.
C0ven lata sobie stawia TCU tu i tam, i ogólnie jest zabawa.

Co do minusów to czuję się doceniany, ale sensu ich już nie ogarniam  :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 13, 2012, 15:59:45 »
Tylko na forum WoTa nie pisz, że to "balanced honoured good fights". No chyba, że chcesz mieć przez kolejne trzy strony wątku jedno wielkie  "Loooooool"   ;D

To, że 3/4 wociaków po pierwszym lepszym pvp w eve miałoby wielkie łzy w oczach to inna sprawa :P

Chodziło mi oczywiście o to, że w WoT czy innych FPS-ach, gra się mecz mają taką samą liczbę zawodników w drużynie i tak dalej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Mona X

  • Gość
[mod]Wojna z botami przeniesiona do Flamewar. http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10821.0[/mod]

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #401 dnia: Listopad 16, 2012, 08:37:52 »
Heh jeszcze troche i w watku bedziemy miec podzial na PiS i PO ;)

Jak dla mnie zainteresowanie Covenem wynika z tego ze to jedyny polski Ally z jakims sukcesami i dluga historia. COven to jak nasza Polska ;]. Cala masa pilotów sie przewinęła przez COven.

I  wydaje mi się ze jak to polski naród mamy w duchu nadzieje ze Coven kiedys zostanie uleczony jak nasz kraj- alby POlska rosła w sile i ludziom żyło się dostatniej.

Boty to jak prywatyzacja w naszym kraju- kazdy by chcial; z niej kawalek tortu a dostaja tylko nieliczni. Biednym zawsze wiatr w oczy.

Polacy wyjeżdżają zagranice tak jak piloci odchodzą z Covenu nie mogąc znieść juz tej atmosfery i niskiego standardu życia :D. A na forach dalej psiocza na POlske zachwalajac jak to zagranica jest wspaniale. poprostu tak niektórzy pokazują patriotyzm. No i kluje ich ze ci co zostali w PL (covenie) łoja gruba kase z roznych przekrętów.

Dodatkowo w głębi nas ciągle tli się nadzieja na zjednoczenie narodu, a wojna temu sprzyja. Gdyby tylko nie te coraz nowsze afery wychodzące na światło dzienne. Chyba będzie rozbiór ...


żeby nie było sam pewnie niedługo wyjadę z kraju :D

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #402 dnia: Listopad 16, 2012, 08:44:48 »
Orzeł wylądował, Orzał wylądował.
Wczoraj TEST/HBC zmienił bazę floty z HED-GP na TG-Z23 i to właśnie stąd będą ruszały floty.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #403 dnia: Listopad 16, 2012, 09:09:25 »
...z wyjątkiem TB, które na Eso się nie wybiera jako, że dostało inny... przydział :). Tak więc z czystym sumieniem mogę życzyć powodzenia C0venoffcom ;)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #404 dnia: Listopad 16, 2012, 09:32:55 »
...z wyjątkiem TB, które na Eso się nie wybiera jako, że dostało inny... przydział :). Tak więc z czystym sumieniem mogę życzyć powodzenia C0venoffcom ;)

Inny przydział to brzmi jak "Alternatywy 4" :D

Uchylisz rąbka tajemnicy?

Orzeł wylądował, Orzał wylądował.
Wczoraj TEST/HBC zmienił bazę floty z HED-GP na TG-Z23 i to właśnie stąd będą ruszały floty.

Orzeł wylądował, poleciał na pierwszego roama i wrócił z wyskubanym ogonem. TEST i "przyszli władcy Esoterii" polecieli sobie w 25+ "chłopskich" BC-ków (AC Hurrki/perma-MWD Drake)i lol-Rifterów. Mimo późnej pory c0ven sformował gang 15+ i wyszedł na spotkanie.   Po stracie scouta duch u przeciwnika upadł i od tego momentu liczyła się już tylko chęć ucieczki - trzeba było się bardzo namęczyć (latanie parę systemów tam i z powrotem, ciągłe rewarpy, bo jak tylko lądowaliśmy to przeciwnik znikał z grida) żeby ubić choć parę statków.

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=192872&adjacent=1
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=192875

TEST - "We're bad at Eve". Yup, you are :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #405 dnia: Listopad 16, 2012, 09:41:06 »
Heh jeszcze troche i w watku bedziemy miec podzial na PiS i PO ;)

Jak dla mnie zainteresowanie Covenem wynika z tego ze to jedyny polski Ally z jakims sukcesami i dluga historia. COven to jak nasza Polska ;]. Cala masa pilotów sie przewinęła przez COven.

I  wydaje mi się ze jak to polski naród mamy w duchu nadzieje ze Coven kiedys zostanie uleczony jak nasz kraj- alby POlska rosła w sile i ludziom żyło się dostatniej.

Boty to jak prywatyzacja w naszym kraju- kazdy by chcial; z niej kawalek tortu a dostaja tylko nieliczni. Biednym zawsze wiatr w oczy.

Polacy wyjeżdżają zagranice tak jak piloci odchodzą z Covenu nie mogąc znieść juz tej atmosfery i niskiego standardu życia :D. A na forach dalej psiocza na POlske zachwalajac jak to zagranica jest wspaniale. poprostu tak niektórzy pokazują patriotyzm. No i kluje ich ze ci co zostali w PL (covenie) łoja gruba kase z roznych przekrętów.

Dodatkowo w głębi nas ciągle tli się nadzieja na zjednoczenie narodu, a wojna temu sprzyja. Gdyby tylko nie te coraz nowsze afery wychodzące na światło dzienne. Chyba będzie rozbiór ...


żeby nie było sam pewnie niedługo wyjadę z kraju :D

padłem  :D
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Egzarcha

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #406 dnia: Listopad 16, 2012, 09:58:02 »
Cytuj
Orzeł wylądował, poleciał na pierwszego roama i wrócił z wyskubanym ogonem. TEST i "przyszli władcy Esoterii" polecieli sobie w 25+ "chłopskich" BC-ków (AC Hurrki/perma-MWD Drake)i lol-Rifterów. Mimo późnej pory c0ven sformował gang 15+ i wyszedł na spotkanie.   Po stracie scouta duch u przeciwnika upadł i od tego momentu liczyła się już tylko chęć ucieczki - trzeba było się bardzo namęczyć (latanie parę systemów tam i z powrotem, ciągłe rewarpy, bo jak tylko lądowaliśmy to przeciwnik znikał z grida) żeby ubić choć parę statków.

Everyday TEST. Zlekceważyli Was. Inaczej nie wylecieli by dalej, niż 2500 metrów od swojej stacji. Panowie pozwalają sobie na coś takiego, tylko gdy mają flotę pandemików, gotową do skoku na cyno. Ta z kolei się nie pojawi, bez bloba (dokładniej dwóch) Apocalypse Navy oraz drejów.

edit:
ort
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 10:10:53 wysłana przez Egzarcha »

Goomich

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #407 dnia: Listopad 16, 2012, 10:20:17 »
...z wyjątkiem TB, które na Eso się nie wybiera jako, że dostało inny... przydział :).

To poważny cios dla morale C0venu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #408 dnia: Listopad 16, 2012, 10:38:38 »
Everyday TEST. Zlekceważyli Was. Inaczej nie wylecieli by dalej, niż 2500 metrów od swojej stacji. Panowie pozwalają sobie na coś takiego, tylko gdy mają flotę pandemików, gotową do skoku na cyno. Ta z kolei się nie pojawi, bez bloba (dokładniej dwóch) Apocalypse Navy oraz drejów.

Dokładnie. Przypadłość każdego sov-holderskiego aliansu mającego powyżej 1000 członków - po prostu nie umieją latać w małych gangach. Tam nie ma PvPerów, są tylko F1 pushers.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #409 dnia: Listopad 16, 2012, 10:49:28 »
Dokładnie. Przypadłość każdego sov-holderskiego aliansu mającego powyżej 1000 członków - po prostu nie umieją latać w małych gangach. Tam nie ma PvPerów, są tylko F1 pushers.
Są, nawet w Testach, ale giną w tłumie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #410 dnia: Listopad 16, 2012, 11:00:29 »
Są, nawet w Testach, ale giną w tłumie.

Ale jak ktoś się uważa za PvPera to po prostu nie jest w stanie tego zdzierżyć. To samo było w NCDOT. Duże floty prowadzone całkiem nieźle, choć dostawałem białej gorączki ginąc w T3 tylko dlatego, że akurat gdy byłem primary pojawił się JEDEN bomber i 200 debili na raz wcisnęło "broadcast for armor", a logistycy nie wiedzieli kogo lockować.

"Skirmishowe" roamy w 40-50 osób to była totalna porażka i n00bspawn. W sumie w całym aliansie liczącym wtedy już ponad 1000 ludzi było ze 20-30 kompetentnych osób, z których dawało się złożyć fajne nano-gangi i czy - przyznaję - wręcz epickie frigswarmy. Ale na jedną taką akcję przypadało 10 CTA w blobfestach.

Wniosek prosty - uważasz się za PvPera? To trzymaj się z daleka do blobów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #411 dnia: Listopad 16, 2012, 11:25:24 »
Ale jak ktoś się uważa za PvPera to po prostu nie jest w stanie tego zdzierżyć. To samo było w NCDOT. Duże floty prowadzone całkiem nieźle, choć dostawałem białej gorączki ginąc w T3 tylko dlatego, że akurat gdy byłem primary pojawił się JEDEN bomber i 200 debili na raz wcisnęło "broadcast for armor", a logistycy nie wiedzieli kogo lockować.

"Skirmishowe" roamy w 40-50 osób to była totalna porażka i n00bspawn. W sumie w całym aliansie liczącym wtedy już ponad 1000 ludzi było ze 20-30 kompetentnych osób, z których dawało się złożyć fajne nano-gangi i czy - przyznaję - wręcz epickie frigswarmy. Ale na jedną taką akcję przypadało 10 CTA w blobfestach.

Wniosek prosty - uważasz się za PvPera? To trzymaj się z daleka do blobów.
Zależy w jakim aliansie przebywasz i z jakich pobudek. Wiele osób gra na zasadzie pewnego RPG i przynależność do danego aliansu jest spowodowana pewnego rodzaju światopoglądem.
Swego czasu żyłem w dronkowie, za najlepszych czasów Legion of Death. I w blobie i w skirmish miał świetnych FC i dobrych pilotów. Owszem, zawsze znaleźli się tacy,którzy generowali masowego facepalma  ;) Ale tacy byli eliminowani bardzo szybko. Bardzo podobała mi się zasada odstrzału pilota który notorycznie nie wykonywał poleceń, nauka była barzdo szybko przyswajana przez całą resztę  ;)
Gooni i Test mają zgoła inną politykę, oni po prostu nie napinają sie i nie muszą udowadniać wszystkim że są najlepsi, najlepiej zorganizowani i nie epatują heroizmem na prawo i lewo  :P Celowo nawet pokazują że są niezorganizowaną bandą noobów... tylko że oni rządzą ponad połową uniwersum... 
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #412 dnia: Listopad 16, 2012, 12:34:51 »
Zależy w jakim aliansie przebywasz i z jakich pobudek. Wiele osób gra na zasadzie pewnego RPG i przynależność do danego aliansu jest spowodowana pewnego rodzaju światopoglądem.

Światopoglądem, albo po prostu, tak jak w moim przypadku, chcesz grać ze swoimi znajomymi. Jeżeli większość osób chce pozostać przy duzym aliansie to cóż, ja się dostosuje, ale pvp będę robił swoje.

Sokole Ty masz natomiast rację, że w takich dużych bloberskich ally, osób, które coś ogarniają jest kilkanaście, czasami kilkadziesiąt i tak niemile widziane jest ich zachowanie, bo ważniejsza jest partycypacja w wielkich flotach, a skirmish pvp jest wręcz tępione podczas wojny.

Fail Con może i ma niekompetentnych fcków, a 80% korporacji jest prosto z high seca i trzeba ich uczyć korzystać z jb, ale za to daje bardzo dobre mozliwości rozwoju korporacji. Nie mamy problemów z kasą, możemy sobie szkolić swoich ludzi na własnym bezpiecznym terenie, możemy produkować supery bez zagrożenia, mieć własne doktryny i je reimburstować, mamy bdb zaopatrzony market i fajną sieć jump bridgy.
W zamian za to musimy czasem ruszyć dupsko na jakiegoś bloba, zależnie od tego jak dużo moonów chcemy od ally, tak duzą musimy mieć partycypację.

Nie zgadzamy się z CFC, że "we are bad at eve" i, że nasze straty nie mają żadnego znaczenia, ale cóż coś za coś.

Podobno ten kto chce bezpieczeństwa i wolności, nie będzie miał, ani jednego, ani drugiego, ale cóż to co znajduje się pomiędzy nimi też chyba nie jest najgorsze ;)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #413 dnia: Listopad 16, 2012, 16:36:08 »
Jasne, bycie "F1 pusherem™" swego czasu skutecznie obrzydziło mi drejka. Z tego względu wolę obecnie latać albo logistykiem, albo tacklem. I jedno i drugie wymaga trochę więcej ogaru, plus są to role krytyczne dla floty. Raz tylko w ciągu 5 lat zdarzyło mi się usłyszeć komendę od FC "zmień logistyka na oracla". Moja reakcja ---> O_O
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #414 dnia: Listopad 16, 2012, 17:19:50 »
COven jest gotowy do walki (z tego co wyczytałem na ynternecie), ale sam przyznaje, że będzie to raczej walka partyzancka.
Kurwa to takie Polskie, wiedzieć że dostanie się łupnia, ale trudno, walczymy do końca. Chodź w wszelkich grach unikam dużych skupisk Polaków i dlatego nie śniło mi się nawet przez sekundę, żeby wstąpić w szeregi cOvenu, to tutaj muszę powiedzieć jedno - trzymam za Was kciuki chłopaki. Oby Wasze założenia się spełniły - niech to będzie długa i kosztowna inwazja dla TESTu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #415 dnia: Listopad 16, 2012, 17:25:20 »
COven jest gotowy do walki (z tego co wyczytałem na ynternecie), ale sam przyznaje, że będzie to raczej walka partyzancka.
Kurwa to takie Polskie, wiedzieć że dostanie się łupnia, ale trudno, walczymy do końca. Chodź w wszelkich grach unikam dużych skupisk Polaków i dlatego nie śniło mi się nawet przez sekundę, żeby wstąpić w szeregi cOvenu, to tutaj muszę powiedzieć jedno - trzymam za Was kciuki chłopaki. Oby Wasze założenia się spełniły - niech to będzie długa i kosztowna inwazja dla TESTu.

TEST i spolka rozjedzie ich walcem. Nie wiem jak Stain sie trzyma teraz, ale ja milo wspominam wieczne oblezenia c9n i nasze good fightsy z stainwagonem jak jeszcze bylem Panem i Wladca Esoterii :).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #416 dnia: Listopad 16, 2012, 17:32:11 »
A ja do tej pory pamiętam jak się tu ciskałeś bo Cię w jednej z tych GF trzy razy pod rząd C0venowcy utłukli, dzięki którejś z Pań latających w ich barwach wtedy która Cię wytropiła na lokalu i puściła na TS hasło "to ten Goon z Cetrali" :P

Piękne czasy były, akurat zaczynałem grę :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #417 dnia: Listopad 16, 2012, 17:40:01 »
TEST i spolka rozjedzie ich walcem.
Ja to wiem, Ty to wiesz i c0ven też to wie. Dlatego szykują się bardziej na walkę partyzancką :D.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #418 dnia: Listopad 16, 2012, 20:09:00 »
to takie Polskie, wiedzieć że dostanie się łupnia, ale trudno, walczymy do końca. Chodź w wszelkich grach unikam dużych skupisk Polaków i dlatego nie śniło mi się nawet przez sekundę, żeby wstąpić w szeregi cOvenu, to tutaj muszę powiedzieć jedno - trzymam za Was kciuki chłopaki.

Nie kibicuj zza barierki, tylko się zaciągnij - tak jak ja ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #419 dnia: Listopad 16, 2012, 23:05:56 »
Nie kibicuj zza barierki, tylko się zaciągnij - tak jak ja ;)
Ze mnie taki "pefałper" jak z koziej dupy siano. A nawet jeśli, patrząc na mój portfel mogę rzec, że byłbym w stanie wystawić co najwyżej dwa Rfitery. Fit T1 oczywiście.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 23:32:34 wysłana przez Yavax Zavro »