Autor Wątek: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie  (Przeczytany 413320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 05, 2012, 19:34:22 »
Czekaj, a jakiś czas temu jak orano północ to czasami Goonsi się nie dogadali z ruskami, że poświęcą Razorów, Morsus Mihi itp? Do tej pory ich memberzy wspominają jak goonsi wsadzili im nóż w plecy. Czy to nie byli sojusznicy?

Chciałbym poznać historię tego swetra.

Poczytaj najpierw zanim powtarzasz glupoty. Uklad byl prosty. Ustawianie stacji etc. w prime cfc. Kiedy wkoncu sie na to zgodzili, to sami nie chcieli bronic juz swojego terenu, a floty CFC po 400-500 memberow nie mialo gdzie leciec bo po co ? Morsus Mihi z Riverinnim na czele robili fox news jakie my to zle jestesmy, a Razor jest teraz pelnym czlonkiem CFC bo jest madrzejszy niz zmarle M&M.


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 05, 2012, 20:03:39 »
Nie jestem haterem,
Poprostu wqurwia mnie fakt w jaki sposob -a- traktuje swoich koalicjantow.
Mysle, ze napewno znalazlo by sie miejsce w HBC dla kowenu (bez szydery, ustawiania w szegu etc.) - to po pierwsze.

Mam wrazenie, ze przeoczyles fakt, ze kowen nie jest koalicjantem AAA. Jestesmy neutralni od 2011 roku, czasem nawet sie bijemy supercapsami o posy, i jezeli ich splusujemy to tylko i wylacznie na czas wojny z PL/TEST, w mysl zasady ze wrog mojego wroga... itd. Polecam przyswoic troche wiedzy o  EVE, zanim zaczniesz sie wypowiadac na publicznych forach w imieniu HBC(lol), ktore nawet pewnie nie wiem o Twoim istnieniu, bo tak naprawde w dupie maja swoje pety.

I jest zabawa, KB, Sov. Na poludniu tego NIE MA.
Nawet z n00bshipami walczyc nie chca......

Musimy grac w dwie rozne gry, bo nasz KB pokazuje sporo killi natrzepanych w tej wojnie - rozumiem, ze jestes "wqurwiony" ze nie przylatujemy na kazde zawolanie i nie dajemy sie zabijac blobowi, to musi byc szalenie frustrujace przyleciec w 400 osob na "pewna gwarantowana na jabberze" bitwe i przez pare h strzelac do struktur hrhr pewnie wlasnie wtedy piszesz takie posty  z nudow ^^

Goonswarm od momentu swoich narodzin w Syndicate do dnia dzisiejszego szanowal swoich sojusznikow
LOL

Poczytaj najpierw zanim powtarzasz glupoty. Morsus Mihi z Riverinnim na czele robili fox news jakie my to zle jestesmy
Kogo masz na mysli mowiac MY? Reprezentujesz graczy w Tibie czy w WoW?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 05, 2012, 20:07:34 »
[admin]Kuźwa macie wątek we flame, tak trudno sobie skopiować stąd treść za którą chcecie przylać autorowi i napisać posta we flame? A potem płaczecie jaki to Col zły i brutalny, jak się wkurzy i zacznie pałą wymachiwać...[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 05, 2012, 22:24:00 »
Przepraszam że tak się wtrącę nie czytając wcześniejszych postów, ale warto śledzić ten wątek :-\ ? Coś mi mówi że gdyby to była "wielka" wojna, to wątek nie doczekałby się trzech stron(w przypadku Eso vs Pozostali) :P Tak więc, czy to jest kolejny wątek rekrutacyjny c0veny, czy może coś się faktycznie dzieje? ::)
Dzięki za odp.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 05, 2012, 23:19:55 »
C0ven stracił sov w 0suf, blob TESTów, PL & pets przetacza się przez Paragon Soul i nieubłaganie zbliża do Esoterii.
Z sojusznikami staramy się bronić na tyle na ile pozwalają nam liczby.
To tak w skrócie  ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 05, 2012, 23:29:47 »
Mam wrazenie, ze przeoczyles fakt, ze kowen nie jest koalicjantem AAA. Jestesmy neutralni od 2011 roku, czasem nawet sie bijemy supercapsami o posy, i jezeli ich splusujemy to tylko i wylacznie na czas wojny z PL/TEST, w mysl zasady ze wrog mojego wroga... itd. Polecam przyswoic troche wiedzy o  EVE, zanim zaczniesz sie wypowiadac na publicznych forach w imieniu HBC(lol), ktore nawet pewnie nie wiem o Twoim istnieniu, bo tak naprawde w dupie maja swoje pety.

Zwlaszcza okres wojen miedzy SW+-A- z goonami i innymi wyrobami goonopodobnymi.

ps. hint HBC=wyrob goonopodobny

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 06, 2012, 00:12:49 »
Poczytaj najpierw zanim powtarzasz glupoty. Uklad byl prosty. Ustawianie stacji etc. w prime cfc. Kiedy wkoncu sie na to zgodzili, to sami nie chcieli bronic juz swojego terenu, a floty CFC po 400-500 memberow nie mialo gdzie leciec bo po co ? Morsus Mihi z Riverinnim na czele robili fox news jakie my to zle jestesmy, a Razor jest teraz pelnym czlonkiem CFC bo jest madrzejszy niz zmarle M&M.

Soul, rozmawialem kilka razy z różnym graczami z tych sojuszy - kiedy się wycofywali oraz przypadkowo napotkanymi. Rozmawiałem z czystej ciekawości żeby się dowiedzieć co tam się stało.

Noż wszyscy jak jeden mąż twierdzili, że goonsi ich wydupcyli.... i to byli ludzie głównie z Razora :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 06, 2012, 00:18:58 »
Ale Soul ma inne zdanie, bo na Something Awful pisali co innego  :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 06, 2012, 00:41:32 »
Ja rozmawiałem kilka razy z bogiem i on mówił, że tego typu argumenty są bardzo mocne i mają wielką wartość.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 06, 2012, 11:41:37 »
Noż wszyscy jak jeden mąż twierdzili, że goonsi ich wydupcyli.... i to byli ludzie głównie z Razora :P

Nie wiem nie wnikam, wiem, ze VileRat dzialal aktywnie by Razor mogl sie odbudowac na naszym podwroku i w zwiazku z nasza wspolna przeszloscia byl w stanie wrocic na stare smieci. Ja pamietam SOTG kiedy wkoncu ogloszono ze NC wyrazilo chec przystania na warunki CFC. W owym czasie CFC mialo najsilniejszy US prime i tak moglo cos pokazac.

Zreszta ten watek https://goonfleet.com/index.php?/topic/174980-a-big-thanks-to-everyone/page__p__6986458__hl__razor__fromsearch__1#entry6986458 moze pokazac, ze nie tylko VileRat byl czynnikiem, ktory wplynal na dziejsza pozycje Razor'a.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 06, 2012, 11:52:20 »
Dzisiejsza "pozycja Razora" to najnormalniejsza peciarnia. Dostali od Was "swój" dawny teren w prezencie.

W okresie pomiędzy klęską NC a tym prezentem pokazali co są "warci" jako samodzielnie działający alians (ze wsparciem MM) i g... z tego było.

Siedzenie w Tenal i samodzielne bronienie się przed roamami lol-IRC to jest maks ich możliwości. Jak trzeba, wystawią jakieś liczby do Goonbloba. Nic więcej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 06, 2012, 12:08:06 »
Dzisiejsza "pozycja Razora" to najnormalniejsza peciarnia. Dostali od Was "swój" dawny teren w prezencie.

W okresie pomiędzy klęską NC a tym prezentem pokazali co są "warci" jako samodzielnie działający alians (ze wsparciem MM) i g... z tego było.

Siedzenie w Tenal i samodzielne bronienie się przed roamami lol-IRC to jest maks ich możliwości. Jak trzeba, wystawią jakieś liczby do Goonbloba. Nic więcej.

Ty naprawde nie rozumiesz jak dzisiejsze eve dziala (przynajmniej na polnocy). Wiekszosc poludnia dalej uwaza, ze stosunki miedzy sojuszami w blokach sa na zasazie krol > wasal. Nie, tak to juz nie dziala. Chcesz byc w CFC, reprezentuj soba jakas wartosc i pokaz liczby we flotach kiedy sa operacje blokowe. Nulli Secunda to zrozumialo, czas by reszta poludnia to zrozumiala.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 06, 2012, 12:29:10 »
Ty naprawde nie rozumiesz jak dzisiejsze eve dziala (przynajmniej na polnocy).

Uwielbiam, jak osoba, która nie gra, tłumaczy coś komuś, kto gra 4 lata bez żadnych przerw :P

Przyjmij więc proszę do wiadomości, że dokładnie wiem jak to działa i dlatego jestem w v0lta.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 06, 2012, 12:56:16 »
Uwielbiam, jak osoba, która nie gra, tłumaczy coś komuś, kto gra 4 lata bez żadnych przerw :P

Przyjmij więc proszę do wiadomości, że dokładnie wiem jak to działa i dlatego jestem w v0lta.

Co ma granie do dostepu do forow i umiejetnosci obserwacji jak sie ludzie do siebie odnosza o_O. Granie to tylko przesuwanie kwadracikow czy tudziez bawienie sie excelu na stacji. Propo CFC, w kazdej kampanii od jakiegos czasu dostepny na forum u nas jest piechart z flot. Fajna sprawa, jak zaczna liczyc kill / death ratio to przestane ich mentalnie wspierach :3.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 13:03:28 wysłana przez Soulscream »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 06, 2012, 15:56:46 »
Soulscream, jesteś na tym forum tubą propagandy Goonów. Jak czytam Twoje posty, to przypomina mi się konferencje Jerzego Urbana za PRL ;)

Przykładowo trąbisz jaki to Goonswarm jest "rookie friendly", ale przecież wiemy, że Gooni - jako praktycznie jedyni - scamują n00bków i jeszcze się tym chwalą.

Twoimi instrumentami są fora i jabber. Dla mnie liczy się Barrage M, CN Scourge i Fed Navy Antimatter. Gardzę polityką, zwracam uwagę tylko na to co dana organizacja sobą reprezentuje.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 06, 2012, 16:04:31 »
Przykładowo trąbisz jaki to Goonswarm jest "rookie friendly", ale przecież wiemy, że Gooni - jako praktycznie jedyni - scamują n00bków i jeszcze się tym chwalą.

Bo trzeba być noobem z SA.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 06, 2012, 16:08:55 »
Przykładowo trąbisz jaki to Goonswarm jest "rookie friendly", ale przecież wiemy, że Gooni - jako praktycznie jedyni - scamują n00bków i jeszcze się tym chwalą.

Bo trzeba być noobem z SA.

Dzięki Mona :), ale nikt sie od Ciebie nie odwroci jezeli jestes noobem z innej korporacji tudziez innego zaprzyjaznionego sojuszu, wystarczy sie do tego przyznac. Dostaniesz tyle iskow, statkow etc. , ze nie bedziesz wiedzial co z tym zrobic.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 06, 2012, 17:58:06 »
Ty naprawde nie rozumiesz jak dzisiejsze eve dziala (przynajmniej na polnocy). Wiekszosc poludnia dalej uwaza, ze stosunki miedzy sojuszami w blokach sa na zasazie krol > wasal. Nie, tak to juz nie dziala. Chcesz byc w CFC, reprezentuj soba jakas wartosc i pokaz liczby we flotach kiedy sa operacje blokowe. Nulli Secunda to zrozumialo, czas by reszta poludnia to zrozumiala.

Latałem dużo w C0venie. Zarówno za czasów + z AAA jak i po resecie. Teraz latam w NC. Widzę też jak ogólnie wygląda współpraca w CFC. Szczerze mówiąc to nie widzę żadnej różnicy między południem, a północą. Co do Nullków to ich współpraca z NC. wygląda tak samo jak z -A-. Myślę, że to północ nie rozumie południa, a nie odwrotnie. Zasady król>wasal są pomiędzy rentierami, a wynajmującym sojuszem. Nie między sojuszami w bloku. Na północy nie ma jeszcze rentierów czym szczyci się CFC. Jak sam Mittani mówił na ostatnim SOTG - jeżeli po przewidywanym spadku cen Technetium wystąpią problemy ekonomiczne w sojuszu i wyczerpią się zapasy ISKów to ostatnią deską ratunku są rentierzy. Wtedy północ i południe będą całkowicie identyczne. Gdyby CFC miało takie same warunki do rozwoju co -A- to stosowaliby identyczne metody. Wszystko co odróżnia CFC od południa to Technetium. Jakby zamienić się Techem to -A- mówiłoby jak to rentowanie jest złe i zasady król>wasal są okrutne, a CFC jęczało, że nie ma Technetium.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 06, 2012, 20:05:15 »
W HBC też nie ma rentierów więc skąd to określenie król/wasal?
Mnie to tam rybą lata ale pisanie TESTy i peciarnia jest "okazaniem braku wiedzy w temacie"...


Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 06, 2012, 20:24:09 »
HBC już od jakiegoś czasu z kopyta ruszyło z rentingiem. http://pleaseignore.net/rent/, tu trochę nowszy link: https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=156441 Z większych organizacji tylko CFC nie ma jeszcze rentierów.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 06, 2012, 21:00:11 »
Ale przeczytałeś o co chodzi?
Czy tylko słowo klucz "renting"

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 06, 2012, 21:12:07 »
Czytałem i w sumie Inver Brass jest traktowany bardziej na równi niż rentierzy Testów.

Cytuj
Joining HBC Fleets is not possible. Being in Delve is forbidden (Renter should rat in Fountain) (Exception: If you get an escalation into Delve)

IB może dołączać do flot i latać gdzie chce. Ważne, żeby racili tam gdzie powinni.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 06, 2012, 21:49:35 »
Czytałem i w sumie Inver Brass jest traktowany bardziej na równi niż rentierzy Testów.
IB może dołączać do flot i latać gdzie chce. Ważne, żeby racili tam gdzie powinni.

No widzisz czytasz, ale nie rozumiesz.
IB wynajmuje system, systemy tyle na ile ich stać. I tak to zawsze działało.
TEST daje prawo do racenia w dowolnym systemie (bez wyłączności) w regionie Fountain.
Za to płacisz jako rentier i to (tylko) dostajesz.

A z tymi flotami to mnie zabiłeś... Lepsze traktowanie, bo mogę dołączać do flot - Marzenie każdego rentiera.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 06, 2012, 22:13:41 »
Cytuj
Being in Delve is forbidden (Renter should rat in Fountain)
LoL Żałosne, zamykanie rentierów w gettach i wszystko jest super? Poza tym oni będą mogli tylko racić tak? Czyli odchodzi im kasa z moonów.
Zresztą większość rentierów CHCE osobnego zamkniętego systemu żeby inni nie mogli im podbierać.
A może część z nich chciałaby w wolnym czasie polatać na flotach?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 06, 2012, 23:06:34 »
Napisałem tutaj długiego posta jak naprawdę jest na północy, ale potem pomyślałem, że Soulscream ma dużo znajomości w Goonach i będziemy mieli potem problemy i go skasowałem.

Przepraszam.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 06, 2012, 23:20:39 »
Napisałem tutaj długiego posta jak naprawdę jest na północy, ale potem pomyślałem, że Soulscream ma dużo znajomości w Goonach i będziemy mieli potem problemy i go skasowałem.

Przepraszam.

hihi  ;D
Soulscream ma niesamowita sklonnosc do dawania wiary propagandzie z Something Awful, podejrzewam ze jest jedna z niewielu osob, ktora to bierze na powaznie... No ale kiedys dal sie wrobic w tankowanie posow Goonswarmu w Esoterii (za czasu gdy sovwar polegal na spamowaniu posami), w dodatku uwierzyl ze jest z tego powodu kims waznym, wiec w sumie nie nalezy sie spodziewac jakichs fajerwerkow intelektualnych...

Napisz z alta, nic ci nie udowodnia ^^ Tez mam tam alty wiec mozemy sie podzielic wrazeniami na temat "partnerskich stosunkow" w CBC KFC, sory pomylily mi sie skroty
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 08:29:04 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 06, 2012, 23:22:30 »
Dawaj dawaj, ciekawy jestem co soul nam odpowie, oczywiście po konsultacji z mittanim ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 06, 2012, 23:39:42 »
Soulscream ma niesamowita sklonnosc do dawania wiary propagandzie z Something Awful, podejrzewam ze jest jedna z niewielu osob, ktora to bierze na powaznie... No ale kiedys dal sie wrobic w tankowanie posow Goonswarmu w Esoterii (za czasu gdy sovwar polegal na spamowaniu posami), w dodatku uwierzyl ze jest z tego powodu kims waznym, wiec w sumie nie nalezy sie spodziewac jakichs fajerwerkow intelektualnych...



TEST daje prawo do racenia w dowolnym systemie (bez wyłączności) w regionie Fountain.
Za to płacisz jako rentier i to (tylko) dostajesz.

Bez wyłączności na razie może być im wygodnie, później jak dojdzie więcej korpów, to może to skutkować organizacyjnym burdelem, tylko jeszcze dochodzi pytanie - co ze stawianiem jakichkolwiek struktur itp.?
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 06, 2012, 23:40:20 »
LoL Żałosne, zamykanie rentierów w gettach i wszystko jest super? Poza tym oni będą mogli tylko racić tak? Czyli odchodzi im kasa z moonów.
Zresztą większość rentierów CHCE osobnego zamkniętego systemu żeby inni nie mogli im podbierać.
A może część z nich chciałaby w wolnym czasie polatać na flotach?

W sumie nie bardziej żałosne niż branie kasy i olanie gdy wróg u bram.
Jeżeli rentierzy będą mieli podobne do twojego zdanie to ich nie będzie...
Jeżeli rentierzy będą chcieli i będzie im to wystarczało - racić, to co obrazisz się na nich?
A może to, a może tamto... Będziesz za nich decydował?


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 07, 2012, 00:12:14 »
Nie po prostu z doświadczenia ze stykaniem się z rentierami wiem, że wynajmują system żeby mieć spokój, a nie wiem czy takie fajne jest latanie po całym regionie za ratami ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 07, 2012, 00:20:13 »
W sumie nie bardziej żałosne niż branie kasy i olanie gdy wróg u bram.
Jeżeli rentierzy będą mieli podobne do twojego zdanie to ich nie będzie...
Jeżeli rentierzy będą chcieli i będzie im to wystarczało - racić, to co obrazisz się na nich?
A może to, a może tamto... Będziesz za nich decydował?

Masz rację. Przekonałeś mnie... Właśnie aplikuję alt-corpem, żeby zostać rentierem TEST :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 07, 2012, 08:35:33 »
Bede musial namowic korpowiczow na road trip. Ja tu tylko ratow szukam... >:D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 07, 2012, 13:19:57 »
hihi  ;D
Soulscream ma niesamowita sklonnosc do dawania wiary propagandzie z Something Awful, podejrzewam ze jest jedna z niewielu osob, ktora to bierze na powaznie... No ale kiedys dal sie wrobic w tankowanie posow Goonswarmu w Esoterii (za czasu gdy sovwar polegal na spamowaniu posami), w dodatku uwierzyl ze jest z tego powodu kims waznym, wiec w sumie nie nalezy sie spodziewac jakichs fajerwerkow intelektualnych...

Napisz z alta, nic ci nie udowodnia ^^ Tez mam tam alty wiec mozemy sie podzielic wrazeniami na temat "partnerskich stosunkow" w CBC KFC, sory pomylily mi sie skroty

~~Moja prawda, prawdziejsza niz Twoja prawda~~

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 08, 2012, 21:34:25 »
Inwazja na Esoterie Feythabolis wystartowała.
Flota u bram AZN-D2, właściwie za bramami.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 22:10:35 wysłana przez Jabolex »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 08, 2012, 22:04:02 »
AZN to już Feythabolis. To jak rozumiem walec chce sie wbic jeszcze glebiej ? Macie kogo obsadzic, jak nie to rozjada ich po tym jak sie wycofacie.