Autor Wątek: wot piekny filmik  (Przeczytany 11364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
wot piekny filmik
« dnia: Wrzesień 20, 2012, 17:53:56 »
co prawda low tier ale i tak ladnie wyszlo
filmik od znajomego (stary wyjadacz z evki
http://www.youtube.com/watch?v=oIaEIZwm_sI&fmt=22

Starakopara

  • Gość
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2012, 21:44:00 »
T1 Cunningham ftw ;)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2012, 09:40:51 »
Ja czasami sobie jeżdżę  lohikatorami i szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem takich statycznych lamusów.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2012, 09:48:54 »
Ja czasami sobie jeżdżę  lohikatorami i szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem takich statycznych lamusów.
To chyba gramy w 2 różne gry :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

kamel

  • Gość
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2012, 10:06:42 »
słowo klucz "czasami" :D , ja gram codziennie po 2-3 h więc statystycznie ci powiem, że 99% ludzi w wot to niziny intelektualne :) a propo filmiku to zajebisty :D

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2012, 12:49:11 »
A w sumie szukam jakiegoś fajnego Polsko-języcznego kalnu. nie znacie jakiegoś co by mnie przyjął ? :)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 21, 2012, 18:27:29 »
podeślij mi na priv nick in game, zerknę w staty i powiem które powinny wziąć, lub chociaż dopuścić do rekrutacji na ich podsrtawie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kamel

  • Gość
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 21, 2012, 22:29:35 »
Staty jak dla mnie nie są wykładnikiem umiejętności gracza, dlaczego ? dzisiaj z rzędu przegrałem 15 bitek , zabiłem w tych 15 bitkach 34 przeciwników i co z tego skoro win ratio mam do dupy ?? i większość ludzi po tym ocenia przynajmniej z tego co piszą często na czacie , ja w żadnym klanie nigdy nie byłem więc może jestem w błędzie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 21, 2012, 22:32:38 »
Powiem Ci tak, jak chcesz zapukać do bufu to na co będą patrzeć? Na te wszystkie walkki gdzie ci zli mieli przewagę ale zwiałeś, czy na te które zostawiły jakiś ślad w postaci KB? W czołgach klany robią tak samo. Jak umiesz czytać KB to duzo się dowiesz o graczu, jak nie umiesz bedziesz zjeba uważał za pr0 pvpera, a dobrego zawodnika za nooba, w czolgach masz to samo

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 22, 2012, 00:02:52 »
Win ratio ma znaczenie w zasadzie tylko wtedy gdy ktoś ma premium tanki (rzuca je zazwyczaj na top) lub jest w klanie.. W innych warunkach będzie oscylować w okolicach 50. Bardziej liczy się dmg na bitwę na poszczególnych tankach
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 22, 2012, 00:33:57 »
Tak czy siak tak jak w eve patrzą Ci na KB, tak w czołgach w staty i sie tego nie zmieni, dobre klany nawet nie zaczynaja rozmowy z tobą jak nie masz konkretnych wartości minimalnych wkonkretnych miejscach, a te które nie patrzą na staty... powiem tak jak widze niektóre tego typu tagi we własnej drużynie to wiem że walczymy w 12-14 przeciw 15 (zalezy czy koles jest sam czy z kolegami)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:16:41 »
Staty jak dla mnie nie są wykładnikiem umiejętności gracza, dlaczego ? dzisiaj z rzędu przegrałem 15 bitek , zabiłem w tych 15 bitkach 34 przeciwników i co z tego skoro win ratio mam do dupy ?? i większość ludzi po tym ocenia przynajmniej z tego co piszą często na czacie , ja w żadnym klanie nigdy nie byłem więc może jestem w błędzie.

+1

Wszystko zalezy od tego jak sie jezdzi, grajac solo nigdy nie osiagniesz takich statystyk jak grajac w plutonie z 2 srednio ogarnietymi osobami, z osobistych doswiadczen zauwazlem ze solo mozna wyciagnac 60% win, w plutonie spokojnie 75%+ ale i sam damage per battle bedzie wiekszy, jak ktos gra w kompanie to statystki tez beda zupelnie inne. Wiecej powie jedno demko z typowego przejazdu gracza, jak porusza sie po mapie, gdzie strzela etc.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:25:42 »
Od tego jest okres rekrucki. Poza tym info że staty sa zależne tylko od tego czy jeździsz w gangach czy sam wsadź sobie na półkę zaraz obok tej o jasiu i małgosi i podobnych. Nie wazne czy jeździsz sam czy z kimś jak ogarniasz chociaż w pewnym stopniu to Twoje  statystyki sa w stanie takie detale pokazać, a na ich podstawie można oceniać czy wogle tracić czas na testowanie takiego osobnika (co polega zwykle głównie na jeżdżeniu w plutonie, lub zabieranie gościa na kompanie). WR jest mniej więcej tak miarodajne jak te 3k kili które wypominacie sokołowi że w blobach je naklepał gdzie nie trzeba skila tylko umiejętności znalezienia f1 na klawiaturze. Jak ogarniasz grę ogólne win ratio po kilku tysiącach walk bedziesz mieć na poziomie 50-55% spokojnie, bajki o winratio 60% i więcej to w zdecydowanej większości zasluga tego ze ktoś celowo gra tylko pod WR i wcale nie świadczy o tym ze coś umie (poza doborem towarzystwa do drużyny, lub siedzenia na lol tierze ownieniu noobków)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 22, 2012, 14:51:27 »
Czytac ze zrozumieniem uczyl sie kiedys? chyba nie.

kamel

  • Gość
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 22, 2012, 19:06:21 »
Zsur1am gracie coś te klanówki ? czy raczej tak okazjonalnie gracie jako PBN ??

HammerSnake

  • Gość
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 23, 2012, 16:57:41 »
ja tam myślałem, że w tych tankach chodzi o to że się zalogować i postrzelać, a tu widzę "staty", "okres rekrucki", "minimalne wartości" , brakuje cv to by było jak w evce   8)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 23, 2012, 17:58:10 »
ja tam myślałem, że w tych tankach chodzi o to że się zalogować i postrzelać, a tu widzę "staty", "okres rekrucki", "minimalne wartości" , brakuje cv to by było jak w evce   8)

Ależ jest CTA, jest.  ;D Tylko o przyzwoitszych porach i czas jest ustalany i podawany do wiadomości wcześniej. Takie CTA w wersji light  ;D

Porucznik Borewicz

  • Gość
Odp: wot piekny filmik
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 23, 2012, 19:57:40 »
Tak czy siak tak jak w eve patrzą Ci na KB, tak w czołgach w staty i sie tego nie zmieni, dobre klany nawet nie zaczynaja rozmowy z tobą jak nie masz konkretnych wartości minimalnych wkonkretnych miejscach, a te które nie patrzą na staty... powiem tak jak widze niektóre tego typu tagi we własnej drużynie to wiem że walczymy w 12-14 przeciw 15 (zalezy czy koles jest sam czy z kolegami)

to nie tak do końca ... teraz po aferze z "tanim goldem" z Allegro jest więcej miejsc. Win ratio o niczym nie świadczy tylko damage per bitwa na tier9, arty tier7 oraz konkretna ilość czołgów do Klan Wars, a przede wszystkim czas jaki chcesz poświęcić dla treningów/kompani oraz bitew klanowych.