Autor Wątek: Gallente Faction Night  (Przeczytany 66049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 16, 2012, 20:43:13 »
w EVE jak i w każdej grze chodzi o to żeby się dobrze bawić niezależnie od tego czym się kto zajmuje, jeżeli nie bawisz się dobrze to przegrałeś.

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 17, 2012, 02:24:23 »
omg! On Sra gratuluje trolla. Nie wiem co chciałeś nam powiedzieć... nie wiem też czy czytałeś ten topic zanim napisałeś swój elaborat. W zasadzie to nie powinienem Ci nawet odpisywać, ale zaciekawił mnie fragment o BSI.  ISK farmerzy? tam nikt oprócz PC5 nie miał prawdziwych isków na wallecie? a może chodzi ci o ten okradziony korp hangar, po którym to zdarzeniu wszystkie "szychy" zniknęły bez śladu? jeśli ci o to chodzi to znaczy, że latałeś w BSI i pewnie cie znam :)

« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 02:30:45 wysłana przez hidden Q »

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 17, 2012, 10:54:29 »
Zdrada, targowica! HiddenQ sprzedał flotę za grube B, w 30 sekundzie bitki było słychać strzały! Konspiracja kerbirskich awoxerów przejmuje stery nad polskim community. Nie mogę spać, bo trzymam cyno!
Cudowny post On Sra zastąpi mi fakt i super express na długie miesiące- takiej sterty debilizmu zawartej w jednym bloku tekstu dawno nie widziałem.
Nie ma się co przejmować tym "troll wannabe" i czas powoli szykować statki na Minmatar FN!

p.s. Hidden, nigdy nie wybaczę Ci wtopy mojego Brutixa, nigdy :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 17, 2012, 11:05:16 »
Nie mogę spać, bo trzymam cyno!

Tekst kwartału :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

DrackUll

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 17, 2012, 14:56:40 »
Sprzedaliśmy event za 500mln ISKów, podzieliliśmy się po równo . Kupiłem sobie drejka z fitem, którym farmie misjie lvl 3 w hi seku jak na prawdziwego isk farmera przystało....

RobekPL

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 18, 2012, 00:18:10 »
dobre story , "made my day" :)


Gaunt, za duzo radosci  mam jak na jeden dzien, oszczedzaj komplementy na dlugie jesienne wieczory.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2012, 09:25:56 wysłana przez RobekPL »

Samo Zuo

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 18, 2012, 14:04:10 »
Ciszej nad tymi wrakami... 8)

Banza

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 19, 2012, 13:10:58 »
Lol trudno oczekiwać żeby ktoś zaczął strzelać do swoich korpowiczów/sojuszników tylko dla tego że FC ewentowej floty wybrał sobie ich za cel .

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 19, 2012, 14:04:16 »
Lol trudno oczekiwać żeby ktoś zaczął strzelać do swoich korpowiczów/sojuszników tylko dla tego że FC ewentowej floty wybrał sobie ich za cel .

przecież on leciał logistykiem !!!

Banza

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 19, 2012, 14:56:42 »
Co z tego, nie możesz oczekiwać od kogoś że nagle zacznie pompować  ludzi którzy napierniczają jego kolegów.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 19, 2012, 14:59:55 »
Na killach by go nie było. Nic by mu nie udowodniono.
Taka tradycja GN'ów i podobnych imprez że jak się podczas lotu trafi na swoich niebieskich to albo sie napiernicza licząc się z konsekwencjami ewentualnymi, albo do tego konkretnego celu sie nie strzela i nikt nie robi problemów z tego powodu. Ale to dotyczy kadłubów które mają robić kuku napotkanym ludziom a nie gości którzy lecą w logistyku

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Teretalu

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 19, 2012, 15:20:31 »
Na killach by go nie było. Nic by mu nie udowodniono.
Taka tradycja GN'ów i podobnych imprez że jak się podczas lotu trafi na swoich niebieskich to albo sie napiernicza licząc się z konsekwencjami ewentualnymi, albo do tego konkretnego celu sie nie strzela i nikt nie robi problemów z tego powodu. Ale to dotyczy kadłubów które mają robić kuku napotkanym ludziom a nie gości którzy lecą w logistyku

Dlatego"ZERO POLITICS" & "NAP COUNTER: 0" Rox

Banza

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 19, 2012, 15:29:30 »
Teoria. W praktyce mogli by go z korpa wywalić . Pozatym można to trochę odwrócić i przedstawić w ten sposób : zaprasza sie gościa do floty  a potem się leci lać mu kolegów. Przecież od początku było wiadome że a) flota leci do nisuwa b ) korp Robka ma tam swoją baze.  Nie żebym go jakoś zawzięcie chciał bronić poprostu stwierdzam fakt
Druga sprawą jest to że w dzisiejszej eve mało która flota wylatuje bez szpiega na pokładzie. Wczoraj Robek jutro ktoś inny. ''Obrażanie sie'' za to jest poprostu dziecinne , to tak jak by brać udział w turnieju np. Taekwondo w którym jest dozwolone kopanie sie po jajach po czym oburzać się  właśnie za obrywanie po klejnotach.

PS +1 za flotke.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 17:36:21 wysłana przez Banza »

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 19, 2012, 21:25:19 »
przecież on leciał logistykiem !!!

Kurde to dlatego nie spadali, Robek pompował primary :)

Robek wisisz mi Megasa, z Hidenem na spółkę :) wstrętni krętacze :)

Kurde mogliśmy latać tym złomem do usranej śmierci, ale Hidden i Robek nas sprzedali :) lol

a tak na poważnie to była Targowica, bo ja byłem pewien że to była ustawka, kurde tak to jest ja się gada na TS potem człowiek nie wie w czym bierze udział :)

Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Punct

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 20, 2012, 03:24:12 »
Teoria. W praktyce mogli by go z korpa wywalić . Pozatym można to trochę odwrócić i przedstawić w ten sposób : zaprasza sie gościa do floty  a potem się leci lać mu kolegów. Przecież od początku było wiadome że a) flota leci do nisuwa b ) korp Robka ma tam swoją baze.  Nie żebym go jakoś zawzięcie chciał bronić poprostu stwierdzam fakt
Druga sprawą jest to że w dzisiejszej eve mało która flota wylatuje bez szpiega na pokładzie. Wczoraj Robek jutro ktoś inny. ''Obrażanie sie'' za to jest poprostu dziecinne , to tak jak by brać udział w turnieju np. Taekwondo w którym jest dozwolone kopanie sie po jajach po czym oburzać się  właśnie za obrywanie po klejnotach.
PS +1 za flotke.

a kto tu się obraża, ja tu zwracam uwagę na niszczenie, bądź nie zrozumienie przez niego idei imprez tego typu na których różni polacy,+- latają pod jedną banderą w tym właśnie dniu, olewając swoje standy politykę itd. Dlatego określenie go mianem volksdeutscha jest tu bardzo na miejscu, ale raczej nie ma co ciągnąć tej dyskusji, zresztą już moderator zaczyna zwyczajnie kasować posty .\o/. masakra.


Marko Buenaventura

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 12, 2012, 12:24:51 »
Kiedy robicie kolejną ustawkę ?!

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 12, 2012, 13:33:47 »
Pewnie grudzień. Minmatarzy.

Marko Buenaventura

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 12, 2012, 14:35:39 »
Czyli na święta jak wszyscy będą w domu. A statki różne czy trzymać będziecie się określonych?!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 12, 2012, 14:48:24 »
Konwencję  potencjalną datę wyznacza organizator, w porozumieniu lub nie z potencjalnymi uczestnikami

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 12, 2012, 15:18:42 »
A statki różne czy trzymać będziecie się określonych?!

Byle minmatarkie.
Ew. możliwe, że dopuszczone będą też angelsowe, jakbyś miał grubszy portfel ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P