Autor Wątek: Gallente Faction Night  (Przeczytany 66043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Gallente Faction Night
« dnia: Wrzesień 17, 2012, 22:06:12 »
Witam

Niektórzy pewnie już zwątpili a inny podjeli własną inicjatywe co mnie bardzo cieszy!

Korporacja SZWADRON ma przyjemność zaprosić na kolejną odsłonę eventu Faction Night!
Zapraszamy wszystkich polaków do wspólnej zabawy. Każdy chętny do strzelania będzie mile widziany. Nie jest ważne ile masz skilli, jak długo grasz w EVE, czy będzie to twoje pierwsze mordowanie czy może jesteś starym wyjadaczem. Jest tylko jeden warunek - musisz być w statku rasy Gallente.

Gallente Faction Night jest już trzecią edycja eventu. Celem spotkania jest przelot jak największej grupy polskich pilotów dysponującymi statkami określonej rasy. Tak zwany ROAM powinien przynieść jakieś kille, ale nie to jest najważniejsze. Oprócz tego aby promować wspólne działania w obrębie naszego community chodzi nam o to aby zachęcać ludzi do PvP. Chcemy też promować własna ekipie i zachęcamy was do tego samego. Wystarczy się pokazać i to najlepiej w wypasionych statkach.

Za teren operacyjny dla tych wybranych flot wybraliśmy przestrzeń LOW Security, przede wszystkim z sentymentu, ponieważ korporacja SZWADRON pochodzi z low. Tak będzie i tym razem bierzemy zabawki i lecimy do low security space.

Event odbędzie się  w niedziele 30.09.2012 - godz 19:30 !!!

Statki już możecie zwozić do:
Sosala 0.4
Sasiekko 0.5

wpisujcie się w tabelkę - https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Au2DAxUfjkWedEFLWjdESW9EdU10Qm8tQk5tR3d3Mnc#gid=0

kanal in game: metropolish

przydałby się serwer TS na 100+ ludków i najlepiej z wydzielonym pokojem faction night pl czy coś?



Wprowadzamy pewną zmianę, której nie było w poprzednich edycjach mianowicie wprowadzamy nierasowy bonus. Takie rozwiązanie zdecydowanie wyostrzy plusy rasy Gallente a o to nam właśnie chodzi, aby przedstawić plusy i minusy wybranej rasy. Lekkim zmianom ulega też koncepcja na przelot zebraną flotą. Tym razem wyeliminujemy element niepewności co do  powodzenia misji, bo nauczeni doświadczeniem nie będziemy marnować czasu na szukanie celu. Cel nas znajdzie sam i dlatego lepiej się przygotujmy by wygrać :)

to tak w skrócie, więcej info wkrótce!

A dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o samej imprezie jako całości zapraszam do lektury:

Amarr Faction Night
http://vimeo.com/38222503 - oczami wroga
http://www.youtube.com/watch?v=1xYFP2nb8Q0 - oczami naszych

http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10229.0 - dyskusja
http://eve-outpost.pl/newsy,Amarr_Faction_Night_marzec_2012_Podsumowanie,18.html -  opis

Caldari Faction Night
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10462.0 - dyskusja
http://eve-outpost.pl/newsy,Caldari_Faction_Night!,32.html - opis

p.s
wklejiłem linki by przylansować się i powspominać dobre czasy  :'(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 01:30:09 wysłana przez hidden Q »

kamel

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:09:47 »
normalnie chyba sobie zaktywuje konto na te 4h :D

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2012, 08:24:09 »
C0ven użyczy TSa.

Co do daty, to wolę niedzielę (preferencja osobista, nie sojuszowa) ;)

KernHallerson

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2012, 08:24:59 »
Dla mnie też niedziela bardziej odpowiada.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2012, 12:47:28 »
Poleciałbym z dużą chęcią, ale nie w ten konkretny weekend :(

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2012, 20:32:52 »
update 1.0

Xeo dzięki za TS liczyłem na was :) :) :)

co do reszty dawać pany jedziemy opór EvE sie konczy... :)

Podejrzewam bsy rasy Gallente za dość dobre chociaż sam nigdy tym nie latałem. Mam nadzieje zebrać fajną flotę. Szkoda, ze sam nie wyskilluję nic innego niż a to co mam :) Fcowac z recona w blobie będzie fajnie :D

Dawać dawać wpisujcie sie w tabelke

Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2012, 09:38:49 »
Wziął bym rattlesnaka, ale po ostatnim doświadczeniu caldarii wole nie wychylać się z niczym więcej niż bc:d, zresztą ja się nie zapisuje bo 29-30 to odległa data:D będę wiedział dzień przed czy lecę:)
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 23, 2012, 21:36:43 »
hej no!? ale czemu ten temat nie jest w top3?! czy polskie community nie pożąda już eventów?

UPDATE 2.0

spotykamy się w niedzielę 30.09.2012
godzina:
- 19;30 zbiorka
- 20;00 wylot

system:
- Sosala - 0.4
- Sasiekko - 0.5

voice:
ts.c0ven.pl

kanal in game:
- metropolish


tabelka floty - https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Au2DAxUfjkWedEFLWjdESW9EdU10Qm8tQk5tR3d3Mnc#gid=0

W najbliższą środę odbędzie się spotkanie na tsie gdzie będzie można się dowiedzieć więcej o taktycznej części organizacji imprezy. ZAPRASZAM wszystkich chętnych do pomocy. Będzie to też czas, aby zgłosić swoje pomysły, sugestie i rozwiązania dla kolejnych eventów tego typu organizowanych przez korporacje SZRON.

fly safe o/

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 23, 2012, 23:43:33 »
No i kufa kolejny faction night kiedy nie ma mnie w domu... :/

kamel

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 24, 2012, 11:40:21 »
Coś mało chętnych wg. tabelki

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 24, 2012, 12:00:10 »
bo termin zły :P

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 24, 2012, 22:06:46 »
bo termin zły :P

nie da się dogodzić wszystkim :P


Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2012, 11:12:04 »
ten termin odpada życzę udanych łowów
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2012, 23:50:25 »
yoł!

Na chwilę obecną tabelka floty nie wygląda aż tak źle :) jednakże od ilości zebranych osób zależeć będzie konstrukcja setupu floty. Dość dużo ludzi deklaruje chęci udziału w impreze z pokładu drogich zabawek jak np Vindykator. Bardzo mnie to cieszy i dołożę wszelkich starań - jako FC i organizator, aby wykorzystać taki potencjał. Niestety przy aktualnej liczbie osób 30+ nawet z tymi vindykami marne będą nasze szanse na równa i wygrana walke z przeciwnikiem, który na pewno stawi się na gridzie w pełnym rynsztunku. Pozostaje mi namawiać was bardzo gorąco do udziału w imprezie i liczyć że przybędziecie tłumnie :)

Najbardziej pożądane statki do floty na chwilę obecna to
- oneirosy
- dominiksy RR
- Heavy DPS
- protki

im więcej ludzi przybędzie im więcej logistyków zbierzemy tym większy będzie margines błędu  :)

p.s do pilotów drogich zabawek - obserwujcie tabelkę floty i dobrze się zastanówcie czy stać was na to. Chciałbym czuć się swobodnie przy prowadzeniu floty, więc jeśli ktoś ma później jęczeć ze fail, niech się zastanowi teraz a nie po fakcie.

p.s2 jutro planuje spotkanie na TSie o godzinie 21.00 pl, dla ludzi chcących wspomóc organizacje eventu zarówno od strony militarno-taktycznej jak i czysto organizacyjnej. Jeśli np ktoś chce wiedzieć z kim zawalczymy i w jaki sposób to zapraszam do dyskusji. Nie ma co ukrywać, że przydało by sie wsparcie w postaci zapasowych FC, oficerów, target callerów, scoutów itp itd. Adres TS podany będzie na kanale metropolish.

o/

MrYogi

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2012, 04:40:16 »
+1 :]

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2012, 14:43:35 »
Może jednak się pojawię.

Crux

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2012, 18:44:15 »
Dps na blasterach, tak?

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2012, 19:32:19 »
Dps na blasterach, tak?

Ustalimy to dziś na dyskusji dlatego jeszcze nie podałem przykładowych fitów. Stawiam na blastery, buffor armor tank, i długie scramble, punkty, weby - bonus z lokiego, ale chcę to przedyskutować pod kątem przewidywanego setupu przeciwnika.

dyskusja o 21.30 pl time dziś pytać na kanale!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 21:30:14 wysłana przez hidden Q »

BatonPrincePolo

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2012, 00:27:26 »
Mnie to interesuje, dlaczego panowie starej daty generalnie nie chcą brać w tej imprezie udziału. Patrząc na tabelkę aż dziwi brak znakomitości choćby takiej jak Sokole Oko. Czy możecie mi wyjaśnić jak to jest że z 1 strony lansujecie się na tym forum do granic możliwości, piszecie długie posty rekrutacyjne do swoich korpów a z boku wygląda to tak jakbyście byli zwykłymi robakami, których nie stać na jakikolwiek akt męstwa?

pozdrawiam wszystkich i witam w mym 1 poście. Ahoy!

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 27, 2012, 00:49:43 »

Jesteśmy po zebraniu, wraz z paroma osobami przedyskutowaliśmy dostępne opcje i mamy parę scenariuszy. Jaki setup dokładnie wybierzemy zależy OD LICZB!


1 scenariusz - jeżeli uzbieramy 60+ osób można podzielić flotę na 3 skrzydla /logi /close range dps+tackle/ long range talos
2 scenariusz - jeżeli nie uzbieramy takich liczb zostajemy przy konwencji logi + close dps

To tak w skrócie bo po takiej burzy mózgów muszę się przespać z tymi myślami. Bez względu na scenariusz najważniejsze we flocie będą jak zawsze logistyki. Dodatkowym elementem zaskoczenie będzie E-war w postaci dampów lub td. Konkrety pojawia się w tabelce najpóźniej w piątek wieczorem. Również przykładowe fity na najważniejsze statki będą gotowe na piątek. Dlatego jeśli ktoś na serio podchodzi do wytycznych FC to bardzo proszę wstrzymać się do piątku w oczekiwaniu na konkretne info co do floty.

Mnie to interesuje, dlaczego panowie starej daty generalnie nie chcą brać w tej imprezie udziału. Patrząc na tabelkę aż dziwi brak znakomitości choćby takiej jak Sokole Oko. Czy możecie mi wyjaśnić jak to jest że z 1 strony lansujecie się na tym forum do granic możliwości, piszecie długie posty rekrutacyjne do swoich korpów a z boku wygląda to tak jakbyście byli zwykłymi robakami, których nie stać na jakikolwiek akt męstwa?

pozdrawiam wszystkich i witam w mym 1 poście. Ahoy!

Bardzo słuszna uwaga! Mnie też to bardzo zastanawia dlaczego na event nie wpisują się osoby które na tym forum udzielają sie najbardziej.

Trąbi się o fatalnej kondycji polish community a gdy pojawia się okazja ludzie od niej uciekają :D

Taki event zdarza sie rzadko, taki event nie gryzie i nie zobowiązuje. Nie będę truł wam o jedności narodowej bo nie o to mi chodzi. Chodzi o dobra wspólna zabawę! Miejcie tą świadomość, że wasze wyskilowane chary mogą nam bardzo pomóc.

wpisujcie się do tabeli i przybywajcie !
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Au2DAxUfjkWedEFLWjdESW9EdU10Qm8tQk5tR3d3Mnc#gid=0

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2012, 07:50:03 »
Mnie to interesuje, dlaczego panowie starej daty generalnie nie chcą brać w tej imprezie udziału. Patrząc na tabelkę aż dziwi brak znakomitości choćby takiej jak Sokole Oko. Czy możecie mi wyjaśnić jak to jest że z 1 strony lansujecie się na tym forum do granic możliwości, piszecie długie posty rekrutacyjne do swoich korpów a z boku wygląda to tak jakbyście byli zwykłymi robakami, których nie stać na jakikolwiek akt męstwa?

pozdrawiam wszystkich i witam w mym 1 poście. Ahoy!

A nie wpadłeś na to, że komuś może nie pasować termin, może mieć inne plany, ...etc? Skoro dla Ciebie występ w Gallente Faction Night jest aktem męstwa to właśnie masz okazję stać się mężczyzną :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2012, 09:16:12 »
Mnie to interesuje, dlaczego panowie starej daty generalnie nie chcą brać w tej imprezie udziału. Patrząc na tabelkę aż dziwi brak znakomitości choćby takiej jak Sokole Oko. Czy możecie mi wyjaśnić jak to jest że z 1 strony lansujecie się na tym forum do granic możliwości, piszecie długie posty rekrutacyjne do swoich korpów a z boku wygląda to tak jakbyście byli zwykłymi robakami, których nie stać na jakikolwiek akt męstwa?

Może nie jestem aż tak starej daty i chętnie bym poleciał, ale ... nie mam czym. Nie bawiłem sie nigdy w gejowe statki, z skili do hybryd to mam smalloowe na I, bo jako jeszcze noob totalny pomyliłem książki :P
Do dociągnięcia kruza na V brakło czasu (byłby dodatkowy logistyk). Z amarami jeszcze gorzej, więc też nie leciałem. Caldari FN wypadło, jak sobie przerwę od gry robiłem.
Jak przyjdzie pora na matarów a gra mi się wcześniej z jakiś powodów nie znudzi (albo jej CCP swoimi nowymi pomysłami nie rozłoży) to jak najbardziej polecę 8)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


BatonPrincePolo

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:23:23 »
Nietish hmm a kiedy by ci słonko pasowało? zapytaj może te 40+ osób dostosuje się do ciebie.  :)
tak samo pytanie do innych "wyjadaczy"

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:36:42 »
Wpisz sie na listę skoro masz takie parcie zamiast wciskać jakieś pierdoły o robakach na forum ;)

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 27, 2012, 20:11:51 »
no dobra dobra nie trolować mi tutaj i nie kłócić się. komentarz nowego użytkownika forum aczkolwiek słuszny niechaj nie prowadzi nas do pogłębiania podziałów. poradzimy sobie z tym co mamy i nie jest zle.

ZAPRASZAJCIE swoich znajomych polaków z korpów, bierzcie stateczki i jazda lecimy coś zabic.

p.s
w przyszłym roku event i wszystkie jego 4 edycje odbędą się w null :)

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 28, 2012, 20:58:41 »
ok!

na wstępie zgryźliwa uwaga :)
znów ten szalenie istotny post został przykryty toną jakiś innych postów przeważnie nie związanych nawet z EVE


a teraz do rzeczy

Liczby nas nie przytłaczają wiec zostajemy przy koncepcji close dps. Potrzebujemy teraz DPSu i to powinno was zachęcić :)

mamy 45 osób z czego:
9x Oneiros - zapewne nie każdy przybędzie więc jest na to margines
7x Vindykator - nasz główny dps :D
7x BCek - kto może niech bierze BSa plis
7x Protek - nasze łapajki
3x Arazu - z naciskiem na dampy nie na tackle
2x Megas
2x Astarte
2x Frtyka
1x Domi navy
1x Vigilant

do tego nieoficjalnie:
2x helios z probami
3x thanatos - jesli uzbieramy więcej DPSu

wygląda nieźle, wole mieć więcej logistyki by uniknąć sytuacji jak na CFN gdzie na 66 osób przyleciały 3 bazyle mimo ze wpisało się 7 pilotów logistyków

Koncepcja walki zdecydowanie na close tak więc pilotów BCkow zachęcam do przesiadki w BSy, jak nie da rady no cóż mięsko tez jest flocie potrzebne :D pofitujcie te BCKi tak aby jak najdłużej tankowały. Akceptuje tez hero BCki z max dpsem (talos). Pajęczynka floty oczywiście armor wiec fitujemy się na bufor armor tank. Każdy wolny med slot - fitujemy dampy  z wyjątkiem protków,które fituja sie na 100% tackle.

Kolejna sprawa to zostaliśmy z ręką w nociku jesli chodzi o galentyjski bonus. Czy ktos ma czara z wyskilowanym bonusem galente i skillami na fleet comand ? albo wing? bardzo prosze o kontakt.

Bonus do armor i skirmish już mamy gwarantowany, ale przydałby się information warfare link by wzmocnić sile sensorow. Z bonusem czy bez na kolejny wolny med slot fitujce ecma.

Teraz ogromna prośba do was. Po proszę ogarniętych wyjadaczy o wklejenie jakiś poglądowych fitów na:
- oneirosa
- vindykatora
- protka


Pytania i sugestie tutaj lub na kanale metropolish

fly safe o/

p.s
potrzebny filmowiec kamerzysta  - jak najwięcej frapsów z tego bo chcielibyśmy nakręcić fajny filmik.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 28, 2012, 21:51:31 »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 28, 2012, 22:12:17 »
tak po skladzie patrzac to chyba celem zabawy jest wdupic i to drogo  ;)
niestety nie bedzie mnie na paradzie miłości...
jednak pozdrawiam i dedykuje adekwatny do wyprawy hymn:
http://www.youtube.com/watch?v=-8ccWfTifi8&feature=player_embedded#!
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2012, 22:25:40 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 28, 2012, 22:23:06 »
Co to za retard się wypowiada pod nickiem "BatonPrincePolo"? Podał postać "Huj Zin" (no comment) ale jak łatwo się domyśleć takiej postacii w Eve brak. Jak już się jedzie po innych graczach, to warto chociaż mieć jaja i pod prawdziwym nickiem występować. Żeby nie trolować za bardzo ja mogę latać wszystkim więc zgłaszam się oneirosem, ew złożę jakiś dps jeśli będziesz wolał Hidden.

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 28, 2012, 22:52:02 »
tak po skladzie patrzac to chyba celem zabawy jest wdupic i to drogo  ;)
niestety nie bedzie mnie na paradzie miłości...
jednak pozdrawiam i dedykuje adekwatny do wyprawy hymn:
http://www.youtube.com/watch?v=-8ccWfTifi8&feature=player_embedded#!

Należy się cieszyć Col !
Na pewno to lepsze niż latanie cale życie bckami jak co po niektórzy chyba się zgodzisz?
Szkoda ze cie nie będzie (byś wspomógł FCowanie). Liczę że ktoś tam z kutang klanu się pojawi.



Do roboty wpisujcie sie w tabelke!

zajebisty hymn :D

p.s
Nie zamierzam wdupić, ale nawet jak wdupimy to i tak będzie fun chociażby z powodu pieknej floty!

DrackUll

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 28, 2012, 23:21:25 »
Co jest Col?
Zawsze lubiłeś drogie zabawki, skąd nagle obawa że wdupimy kilka vindyków?  ;)

BTW czemu nie organizujesz już gangnightów?

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 29, 2012, 00:22:49 »
przykładowe fity:

[Arazu, GFN]
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
Armor Explosive Hardener II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Damage Control II

Y-T8 Overcharged Hydrocarbon I Microwarpdrive
Medium Electrochemical Capacitor Booster I, Navy Cap Booster 400
Phased Muon Sensor Disruptor I
Phased Muon Sensor Disruptor I
Phased Muon Sensor Disruptor I
Warp Disruptor II

Covert Ops Cloaking Device II
Cynosural Field Generator I
Small Energy Neutralizer II
Small Energy Neutralizer II

Medium Trimark Armor Pump I
Medium Trimark Armor Pump I

[Megathron, GFN]
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
Damage Control II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Corpii C-Type Adaptive Nano Plating
Armor Explosive Hardener II
Magnetic Field Stabilizer II

Warp Scrambler II
ECCM - Magnetometric II
Quad LiF Fueled I Booster Rockets
Phased Muon Sensor Disruptor I

Neutron Blaster Cannon II, Antimatter Charge L
Neutron Blaster Cannon II, Antimatter Charge L
Neutron Blaster Cannon II, Antimatter Charge L
Neutron Blaster Cannon II, Antimatter Charge L
Neutron Blaster Cannon II, Antimatter Charge L
Neutron Blaster Cannon II, Antimatter Charge L
Neutron Blaster Cannon II, Antimatter Charge L
Heavy Unstable Power Fluctuator I

Large Trimark Armor Pump I
Large Trimark Armor Pump I
Large Trimark Armor Pump I

[Proteus, jager]
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
Armor Explosive Hardener II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Damage Control II
Magnetic Field Stabilizer II
Magnetic Field Stabilizer II

Y-T8 Overcharged Hydrocarbon I Microwarpdrive
Domination Warp Scrambler
Domination Warp Scrambler
ECCM - Magnetometric II

Heavy Ion Blaster II, Void M
Heavy Ion Blaster II, Void M
Heavy Ion Blaster II, Void M
Heavy Ion Blaster II, Void M
Heavy Ion Blaster II, Void M

Medium Trimark Armor Pump I
Medium Trimark Armor Pump I
Medium Trimark Armor Pump I

Proteus Defensive - Augmented Plating
Proteus Offensive - Hybrid Propulsion Armature
Proteus Propulsion - Localized Injectors
Proteus Electronics - Friction Extension Processor
Proteus Engineering - Capacitor Regeneration Matrix


Hammerhead II x5

a tego oneirosa to ja nie wiem na prawdę :D nie latałem tym ale wydaje mi się ze podobnie jak scimitar powinien śmiagać na mwd i trzymać sie z dala  4 repki i cap stable... tylko ze to w ogóle nie ma tanka :D wtf?

wklejajcie fity jakie macie niechaj ludzie coś z tego pobudują.

Zapoznajcie się z tabelka z grubsza już wszystko ustalone. Obecność capsli zależy od tego czy pojawia się jeszcze jakieś bsy. Jeśli komuś namieszałem i kupił już statek to sorry. Spoko mam wliczony margines błędu ze nie każdy przyleci tym co napisał itd itp



GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 29, 2012, 00:34:15 »
a tego oneirosa to ja nie wiem na prawdę :D nie latałem tym ale wydaje mi się ze podobnie jak scimitar powinien śmiagać na mwd i trzymać sie z dala  4 repki i cap stable... tylko ze to w ogóle nie ma tanka :D wtf?

Oneiros ma tank nawet lepszy niż guardian. Nie wiem jak chcesz trzymać odległość na mwd statkiem który zbiera się jak typowy bs.. Fit który podałem był z dużymi sukcesami stosowany przez Agony Empire w Syndykacia i okolicach. Do tego brali protki i deimosy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2012, 00:44:27 »
Oneiros ma tank nawet lepszy niż guardian. Nie wiem jak chcesz trzymać odległość na mwd statkiem który zbiera się jak typowy bs.. Fit który podałem był z dużymi sukcesami stosowany przez Agony Empire w Syndykacia i okolicach. Do tego brali protki i deimosy.

Spoko polegam na waszej opini bo ja tym nie latałem. Tam jest dual prop. Opcja z samym ab tez ma sens?

RobekPL

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 29, 2012, 03:38:38 »
te onejrosy to na bogato ? :)

pamietam, czuwam, ustawiem se budzik w tel zeby nie przegapic

Jakby mi kto jeszcze kadlub onejrosa podstawil w sosali to bymbyl mu zogrobnie wdzieczny +10 % za fatyge, bo nie mam czasu, naprawde nie mam...

jednak pozdrawiam i dedykuje adekwatny do wyprawy hymn:
http://www.youtube.com/watch?v=-8ccWfTifi8&feature=player_embedded#!

+1
juz sie nie moge doczekac :)