Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Fanpejdż na fejsie i g+

<< < (2/5) > >>

Doom:

--- Cytuj ---Jest sens?
--- Koniec cytatu ---

Pol Kent:

--- Cytat: Gaunt w Wrzesień 13, 2012, 12:16:14 ---Tak mówiąc nawiasem 150 ludzi, którzy lajkują fan-page to nie jest zły wynik  :-)

--- Koniec cytatu ---
Przy ilości kont na FB ?? 150k lajków to byłby może niezły wynik.  :P

Xarthias:

--- Cytat: Pol Kent w Wrzesień 13, 2012, 11:58:42 ---Ooo..widzę minusik poleciał  ??? Jak mi przykro że uraziłem kogoś dla kogo FB, NK, Twitter itd to wyznaczniki życia.  >:D
--- Koniec cytatu ---
Minusa dostałeś ode mnie, nie za to co napisałeś, tylko za to jak. Po to ten wątek i ankieta, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię, jednak niekoniecznie w takiej, nieco kibolskiej, stylistyce.
--- Cytat: Pol Kent w Wrzesień 13, 2012, 12:55:03 ---Przy ilości kont na FB ?? 150k lajków to byłby może niezły wynik.  :P
--- Koniec cytatu ---
Biorąc pod uwagę ilość osób mających konta na Centrali i logujących się na nią oraz procentowy odsetek tych, co się nie przyznają, że korzystają ze społecznościówek wśród tych logujących, to rzeczywiście jest bardzo dobry wynik.

Jakub Trokowski:
Jestem na G+ i mógłbym zaplusować Centralę, a co.

Pol Kent:

--- Cytat: Xarthias w Wrzesień 13, 2012, 13:06:31 ---Minusa dostałeś ode mnie, nie za to co napisałeś, tylko za to jak. (...) jednak niekoniecznie w takiej, nieco kibolskiej, stylistyce.

--- Koniec cytatu ---
Ugrzeczniłem swoją wypowiedź. Poproszę o plusa, skoro zarzut był do formy a nie treści.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej