Autor Wątek: Retribution - główny wątek  (Przeczytany 200630 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #595 dnia: Luty 20, 2013, 11:32:10 »
ktos testowal te nowe repki armorowe na paste?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #596 dnia: Luty 20, 2013, 11:35:26 »
ktos testowal te nowe repki armorowe na paste?
Wczoraj była dostępna tylko jedna medium w Jita za 110 mln, więc chyba nie było takiego desperata  ;D
W Amarr nie było nawet sztuki, BP też nie.
BP widziałem jedno, na small repke za 500 mln  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #597 dnia: Luty 20, 2013, 12:13:46 »
To jeszcze nic, kiedyś tengu latał tyłem :P wyczyść cache i powinno pomóc, jak nie pomoże to załatają na dniach
Wszystkiie T3 latały tyłem, nawet jednego protka odwarpowaliśmy ze stacji w 6vdt bo myślał, że leci w stacje.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #598 dnia: Luty 20, 2013, 13:38:50 »
Wszystkiie T3 latały tyłem, nawet jednego protka odwarpowaliśmy ze stacji w 6vdt bo myślał, że leci w stacje.
Aj tam... nikt nie zrozumiał po prostu intencji konstruktorów. Jako statek pochodzący od tajemniczych Sleeperów z założenia miał mylić przeciwnika kierunkiem lotu  :P
A wszyscy zamiast nauczyć sie nowego sposobu latania zgłosili to jako wadę konstrukcyjną  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #599 dnia: Luty 20, 2013, 14:54:33 »
Ja tam uważam że poprostu ktoś w CCP próbował ninja przemycić zasady lotu w przestrzeni. To latanie tyłem to nic innego co wytracanie przyśpieszenia w celu zmiany kierunku lotu :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #600 dnia: Luty 21, 2013, 21:53:16 »
Launcher do EVE dzisiaj coś zgłupiał, pokazuje mi że serwer jest offline, za pierwszym razem dałem się nabrać i wyłączyłem, drugie uruchomienie pare godzin później było ok, z zielonym napisem online, przed chwilą włanczam grę i znów czerwony napis offline, jednak zanim się pojawił kliknołem "Play" i okazało się że wcale offline nie jest. :P Mimo, że jestem zalogowany do gry po kilku kolejnych uruchomieniach nadal pokazuje status Tranquility: offline i 0 players

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #601 dnia: Luty 22, 2013, 06:03:30 »
Launcher do EVE dzisiaj coś zgłupiał, pokazuje mi że serwer jest offline, za pierwszym razem dałem się nabrać i wyłączyłem, drugie uruchomienie pare godzin później było ok, z zielonym napisem online, przed chwilą włanczam grę i znów czerwony napis offline, jednak zanim się pojawił kliknołem "Play" i okazało się że wcale offline nie jest. :P Mimo, że jestem zalogowany do gry po kilku kolejnych uruchomieniach nadal pokazuje status Tranquility: offline i 0 players
Bo to takie ukryte badanie psychologiczne na uzależnienie od gry, uzależnieni klikną nawet gdy jest offline  :P
Miałem dokładnie tak samo, tylko że kapnąłem sie że jest "offline" po kliknięciu  ;) Nigdy nie sprawdzam przed.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.