Autor Wątek: Dwa dziwne ruchy CCP  (Przeczytany 2430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Dwa dziwne ruchy CCP
« dnia: Wrzesień 02, 2012, 23:15:56 »
W ostatnich dniach zwróciłem uwagę na dwie rzeczy:

1) Zniknął skill "Ethnic relations" z działu corporation management.

Skill był z dupy (wymyślono go zanim Eve ruszyło i kompletnie nie pasował do zachowania graczy, poza może jednym korpem - Imperial Dreams z CVA, przyjmującym tylko Amarrów) i zapowiadano jego kasację, ale po prostu... znikł. Żadnego reimbursementu SP, był i "nima". 100k SP piechotą nie chodzi.

2) Dodatkowa informacja, że local się zmienił.

Jeśli trzymasz kursor na liście danego czata, lista mignie gdy ktoś do listy dojdzie lub z niej wyjdzie. To działa też na localu. Super, tego właśnie Eve potrzebowało - jeszcze jednego ostrzeżenia dla kerbirstwa, że o to neut wskoczył na local. Jakby nie wystarczyło, że na localu pojawiasz się 10 sekund ZANIM załadujesz grid w danym systemie!

W sumie to półśrodek. Nie można po prostu zrobić pop-upa z ostrzeżeniem + konfigurowalnego dźwięku alarmu + powiadomienie mailem/SMS-em i na fejsie? No jkpm, co za łoś to wymyślił!

Rządy Unifexa to okres co najwyżej połowicznych sukcesów. Inferno było generalnie o kant dupy potłuc (pominąwszy parę nowych modułów i modele launcherów), bardzo jestem ciekaw co dostaniemy w listopadzie/grudniu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dwa dziwne ruchy CCP
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2012, 23:47:46 »
Jeśli trzymasz kursor na liście danego czata, lista mignie gdy ktoś do listy dojdzie lub z niej wyjdzie. To działa też na localu. Super, tego właśnie Eve potrzebowało - jeszcze jednego ostrzeżenia dla kerbirstwa, że o to neut wskoczył na local. Jakby nie wystarczyło, że na localu pojawiasz się 10 sekund ZANIM załadujesz grid w danym systemie!

Zastanawiałem się na jakiej zasadzie to działa :) W sumie to boost miningu, bo ratter nie będzie trzymał kursora na localu bo ma mimo wszystko kilka rzeczy do ogarniania, tak mi się wydaje
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dwa dziwne ruchy CCP
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2012, 23:49:36 »
Cytuj
2) Dodatkowa informacja, że local się zmienił.

Jeśli trzymasz kursor na liście danego czata, lista mignie gdy ktoś do listy dojdzie lub z niej wyjdzie. To działa też na localu. Super, tego właśnie Eve potrzebowało - jeszcze jednego ostrzeżenia dla kerbirstwa, że o to neut wskoczył na local. Jakby nie wystarczyło, że na localu pojawiasz się 10 sekund ZANIM załadujesz grid w danym systemie!
O patrz a ja sie zastanawialem co to za debilny ficher nowego UI. Nie zastanawiałem sie nawet co to mryganie robi i kiedy działa. Jeśli kursor musi być na chacie to ficher jest  z życi bo poza pisaniem i siedzeniem afk np u mnie toto cały czas jest w ruchu itp, może przydatne to jest botom

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Dwa dziwne ruchy CCP
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2012, 11:53:51 »
1) Zniknął skill "Ethnic relations" z działu corporation management.

Nic nie zniknął tylko się zmienił.
Hint: Czytamy patch-notes, ze zrozumieniem   :P
Nadal jest w corp management, obecnie nazywa się bodaj Diplomatic cośtam.... i służy jeśli dobrze pamiętam do zmniejszenia kosztów opłat/wynajmu za sojuszników/merców kiedy mamy war-deca i chcemy "zakupić" posiłki. Czy jakoś tak....
Czy nadal jest z du**y ? Może.  ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 13:59:04 wysłana przez Pol Kent »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dwa dziwne ruchy CCP
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2012, 12:41:37 »
OK, my bad :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...