Autor Wątek: Path of Exile  (Przeczytany 30044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2012, 11:44:12 »
Za dobrze sie beta klucze sprzedaja zeby z tego zrezygnowali  ;D

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:10:52 »
oj tam, raptem pół roku im się obsunęło i już komiksy jakieś .. Ostatnio tam na forum widziałem post 'diamonda' jakiegoś, żeby mu pomóc w stworzeniu jego PIĄTEGO przedmiotu unikalnego..
ps. dla tych których tam jeszcze nie ma- status diamond dostajesz po wpłaceniu 1k dolarów (amerykańskich takich)- i za ten 1k masz w pakiecie stworzenie JEDNEGO przedmiotu .... ........... 

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 19, 2013, 09:42:53 »
Ma ktoś może kody do bety i byłby na tyle miły, żeby mi odstąpić jeden?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 19, 2013, 13:06:54 »
Kody są płatne ale z tego co wiem za kilka dni wychodzi open beta więc nie będziesz zaproszenia w ogóle potrzebował.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:18:17 »
na stronie głównej masz odliczanie do open bety. 4d

Phobeus

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:07:05 »
Po zobaczeniu tego trailera stwierdzam, iż blizz chyba powinien zacząć trząść portkami: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NDFO4E5OKSE
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2013, 20:17:18 wysłana przez Phobeus »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 23, 2013, 12:40:50 »
Dziś o 22 gra przechodzi z fazy close na open beta.

Dodatkowo znam co najmniej jedną osobę, która wyda dziś na Diablo 3 - 150 zł (czy ile ten gniot aktualnie kosztuje). Pomyśleć, że jeszcze znajdują się takie osoby.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 24, 2013, 12:26:09 »
Podejście pierwsze do open bety - fail. Nastawiłem ściąganie klienta i poszedłem spać jak się obudziłem był kmunikat że mniej więcej w połowie padło połączenie. Luz ostrzegali na stronie że aktualnie mają ciężkie przeciążenie
Wieczorem spróbuję ponownie.

Macie jakieś rady wyniesione z closed bety dla tych co dopiero zaczyną (w moim wypadku jeśli, bo ściagnięcie to połowa sukcesu, potem gra musi jeszcze ruszyć)  w to grać?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Phobeus

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:07:31 »
Wiesz co Doom, bardzo mi się podoba, że zaraz po starcie open bety, kiedy pojawiły się problemy spowodowane zrozumiałym przeciążeniem serwerów, na stronie gry u góry w widocznym miejscu było napisane jak byk czerwoną czcionką: "mamy kurde problemy, pracujemy nad tym, przepraszamy was i prosimy o zrozumienie". Blizz w przypadku diablo 3 albo nie dawał takiego info, albo dawał znać dopiero po kilku godzinach od wystąpienia problemów. I Za już to ekipa GGG ma u mnie wielki plus, bo nie marnuje mojego czasu spędzonego na próbach zalogowania do gry itd. Traktuje klienta serio.

Porady na start? Słyszałem od Herezji, że na początku bardzo dobrze dają sobie radę marauder i witch. Grałem trochę marauderem i z mieczem dwuręcznym faktycznie zamiatał aż miło. Z moich prywatnych rozkmin wynika, że najlepszymi postaciami będą te, których początkowe drzewko rozwoju koncentruje sie na jednym atrybucie (marauder, witch i ta łuczniczka), względnie dobry może być też duelist, który korzysta z atrybutów siła/zręczność. Zastanawia mnie nawet, czy ten duelist nie będzie przegięty, bo suma sumarum jest bardzo dużo rewelacyjnych pasywów do walki dwoma brońmi, np. mieczami.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:10:23 »
Dobrze rozumiem, że ta gra polega tylko i wyłącznie na niekończącym się koxsie i nic ponad to? :D

Phobeus

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:11:25 »
Oj nie, jest też pvp

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:20:37 »
Cytuj
Wiesz co Doom, bardzo mi się podoba, że zaraz po starcie open bety, kiedy pojawiły się problemy spowodowane zrozumiałym przeciążeniem serwerów, na stronie gry u góry w widocznym miejscu było napisane jak byk czerwoną czcionką: "mamy kurde problemy, pracujemy nad tym, przepraszamy was i prosimy o zrozumienie". Blizz w przypadku diablo 3 albo nie dawał takiego info, albo dawał znać dopiero po kilku godzinach od wystąpienia problemów. I Za już to ekipa GGG ma u mnie wielki plus, bo nie marnuje mojego czasu spędzonego na próbach zalogowania do gry itd. Traktuje klienta serio.
Mowa. Dzięki temu napisowi zamiast obudzić sąsiadów rano wiązanką od której się blok by zatrząsł, to tylko wzruszyłem ramionami :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 24, 2013, 13:29:22 »
A po open becie będzie reset czy nie? :P

Phobeus

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 24, 2013, 14:34:53 »
Pisali, że to był ostatni reset postaci ever. Czy dotrzymają słowa - nie wiem :P

Dodatkowo znam co najmniej jedną osobę, która wyda dziś na Diablo 3 - 150 zł (czy ile ten gniot aktualnie kosztuje). Pomyśleć, że jeszcze znajdują się takie osoby.
Diablo 3 za kilka miesięcy, po patchu z konkretnym pvp, będzie całkiem grywalne. Byłoby też dobrze, gdyby pomyśleli nad stworzeniem jakiejś opcji ustawień graficznych, która zmieniałaby oprawę na bardziej mroczną i krwistą. Ale i tak nurtuje mnie jedna rzecz: RMAH. Ta gra jest i będzie pay to win; pluję sobie w brodę, że dałem się namówić na zakup d3 w dniu premiery nie biorąc pod uwagę, że nie ma pvp i za jakiś czas ruszy RMAH. Wrócę do d3 tylko jeśli stworzą specjalny serwer bez dostępu do RMAH, ale to się raczej nie stanie z wiadomych powodów... kasa :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2013, 14:50:44 wysłana przez Phobeus »

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 24, 2013, 15:13:47 »
No jeśli ma nie być resetu to chyba zobaczę.
Źle, na pewno zobaczę choćby po to, żeby "na żywo" zobaczyć to wyjebane w kosmos drzewko rozwoju :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 24, 2013, 15:23:36 »
Źle, na pewno zobaczę choćby po to, żeby "na żywo" zobaczyć to wyjebane w kosmos drzewko rozwoju :)
To wyje**ane w kosmos drzewko rozwoju możesz zobaczyć "na żywo" na stronie gry.  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 24, 2013, 15:33:59 »
Tak sobie myśle że po opisach postaci wezmę na dzień dobry Marudera. Najbardziej pasuje do tego do czego przyzwyczaiłem się w rpg klasycznych, gdzie zwykle grałem gościem który miał na sobie więcej pancerza niż rycerz ze swoim wierzchowcem razem wzięci, a uderza być może nie za często, za to jak przywali to poprawiać nie musi :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 24, 2013, 16:04:39 »
Dobrze rozumiem, że ta gra polega tylko i wyłącznie na niekończącym się koxsie i nic ponad to? :D

Dobrze rozumiesz. Mialem okazje czasami sledzic jakies eventy w czasie świąt, gdzie kripparian streamowal wyscig szczurow - czyli dostajesz 5 dni i masz zdobyc jak najwyzszy level. A dzialalo to tak ze czekasz na loot mapek ktore sobie morfujesz jakimis innymi itemami z lootu... i randomowo dostajesz lepsza/gorsza mapke ktora odpalasz w maszynie map i sobie orasz mobki ;p I byc moze wydropi kolejna mapa... i kolejne moby i tak do celu ;d

No poza levelem i tymi eventami na czas to ta gra to wylacznie farma. Jak d3... jak d2... to tylko kwestia wyboru ktora sobie kupisz/zagrasz :) Na korzysc PoE przemawia drzewko skilli ale cala reszta to jedno kopyto :)

Phobeus

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 24, 2013, 16:11:44 »
dla mających problemy z zassaniem całego klienta:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/70385/page/1

legit torrent z ostatnim buildem sprzed open beta. Do tego trzeba pobrać jeszcze nowego patcha, podobno idzie już szybko niestety póki co też idzie wolno, ale zostaje 1,5 gb do pobrania.

No poza levelem i tymi eventami na czas to ta gra to wylacznie farma. Jak d3... jak d2... to tylko kwestia wyboru ktora sobie kupisz/zagrasz :) Na korzysc PoE przemawia drzewko skilli ale cala reszta to jedno kopyto :)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2013, 18:30:35 wysłana przez Phobeus »

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 24, 2013, 16:20:15 »
pvp jest po grindzie w tego typu grach.... i podejrzewam ze sporo zalezy od tego co na postaci bedzie zalozone ;p

jesli ktos chce obejrzec to na twitchu pewnie kripparian jeszcze gra bo cos wspominal o nocce z poe na premiere open bety
http://www.twitch.tv/nl_kripp

moze kogos skusi moze odrzuci :)

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 24, 2013, 16:47:01 »
faq:
typ: hack, slash, repeat
ligi: hardcore od normal różni się tylko konsekwencją zgonu; a moby i tak Wam nastukają :) wybierzcie normal
pierdyliard możliwych buildów postaci (nie licząc ekwipunku)
postać- dowolna pasująca, nie ma lepszych
wybór postaci determinuje wyłącznie pozycję startową na drzewie skili- można grać wiedźmą w ciężkiej zbroi z łukiem
PVP: jest podzielone- wszystko do 28 lvl'u (to w jeden dzień można wbić) i open- powyżej.
mapy to endgame- trzeba przejść całość na trzech poziomach
żadnych wipe'ów już nie będzie
Ostatnio wysyp niezłych gier jest, planetside2 też warte polecenia, szkoda że czasu nie ma na to. Wbijać się!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2013, 16:58:01 wysłana przez Wihajster »

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:51:38 »
Kto gra? Mimo iż to typowy hack'n'slashowy grindowiec to jest to cholernie dobry hack'n'slashowy grindowiec.

Mój nick to Yavax. Chyba jak wszyscy gram na Europejskim serwerze.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:54:31 »
Od mojego ostatniego wpisu w temat zmieniło się to że klient się pobrał i wysypuje się przy próbie uruchomienia. Wniosek maszyna jest za słaba, pogram jak sobie kupię nowy komp (może kiedyś)
3 znajomych z którymi grałem w D3, jak im to pokazałem wsiąkło w to na tyle że nawet w czołgach gwiazdek nie zbijają więc pewnie dobre

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 28, 2013, 20:45:17 »
Tak to już jest Doom, że co dobre to powoduje wymazywanie (wsiąkanie) ludzi z list dotychczasowych znajomych ze starszych gier ];)

mophk

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 29, 2013, 01:57:24 »
to ciekawe Doom co piszesz, mi PoE działa duzo lepiej niz takie diabolo3... a gra fajna grało sie w cbt ;)

20lvl witch sie melduje o7o7o7o7

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 29, 2013, 07:13:48 »
Gram sobie też, a co :)

Przyjemnie się te mobki klepie z drinem pod ręką, jak już się znajdzie klasę odpowiednią dla siebie (zawsze grałem dystansowcami a tu się okazało, że łuczniczka i wiedźma to jakaś padaka i nie ogarniam :P) - w każdym razie duelista lvl 24 orze jak może :P

Phobeus

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 29, 2013, 11:44:05 »
Też pogrywam ostro maruderem, sama gra jest bardzo dobra, a z lochów i jaskiń bije mrok, nie kolorki ;)

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 29, 2013, 22:45:54 »
Muszę przyznać że wciąga. Ten system gemów i passive drzewko wspaniały pomysł.

No i nie ma to jak summoner ice witch  >:D

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 30, 2013, 07:59:29 »
Taaa, wczoraj z takową spotkałem się na PVP - wpiernicz niemiłosierny dostałem. Ale to dobrze. Pierwsza do nerfienia, hahaha!

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 30, 2013, 08:04:02 »
Ale mnie wczoraj bez mydełka rozjechał bosik od ciemności w 2 akcie, ała...
Skończyły się town portale i będzie trzeba powtarzać całą piramidkę, ble :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 30, 2013, 09:39:02 »
Ale mnie wczoraj bez mydełka rozjechał bosik od ciemności w 2 akcie, ała...
Skończyły się town portale i będzie trzeba powtarzać całą piramidkę, ble :P

Możesz się na zasadzie rush-a przebijać przez piramidę. Od znajomych dowiedziałem się ze boss aktu 2 (overlord) jest o wiele cięższy od tego na 3 akcie.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 30, 2013, 10:55:57 »
No jest babura ;D , mając 3 portale i ginąc 4 razy zabrałem mu pół paska, nie leczy się więc po prostu kwestia jeszcze 3-4 portali w ekwipunku i zamiecione, a że akurat nie miałem to będzie riplej dzisiaj. ;)

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:07:02 »
mając 3 portale i ginąc 4 razy zabrałem mu pół paska, nie leczy się więc po prostu kwestia jeszcze 3-4 portali w ekwipunku i zamiecione
kamikaze build?? nie wiem czy to ma przyszłość :) na wyższych poziomach spory minus do expa jest za zgon

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:10:18 »
Etam kamikadze... biorąc pod uwagę, że to jedyny boss przy którym zginąłem do tej pory to nie.
Tak to ginę czasem jak skupienie mi spadnie z 5% jakie poświęcam na tą grę do 1%. ;)

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Path of Exile
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 30, 2013, 12:46:58 »
kamikaze build?? nie wiem czy to ma przyszłość :) na wyższych poziomach spory minus do expa jest za zgon

U mnie kamikadze by się nie sprawdziło. Only Hardcore ladder  >:D