Autor Wątek: 4S Corporation rekrutuje.  (Przeczytany 5454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiarz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: May
4S Corporation rekrutuje.
« dnia: Lipiec 23, 2012, 11:06:16 »
Cześć;

Jakoś tak przypadkiem dowiedziałem się, że prowadzą rekrutację. Koalicja Północna nie istnieje. Morsus Mihi jest już wspomnieniem, ale zostało 4S. W wątku z polecanymi korporacjami nie znalazłem ich. Może pytanie zabrzmi retorycznie, ale warto do nich wstąpić czy dać sobie siana?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2012, 11:28:32 »
Ale czego oczekujesz - orania anomalek na końcu świata (Tenal)? Latania w uberblobie z pełna refundacją?

NC może i zdechło, ale z punktu widzenia 4S dużo się chyba nie zmieniło - dołączyli do Razora, który po roku odzyskał swoje Tenal. Mamy tu jednego Razora na forum, może Ci da głębsze info.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

kasiarz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: May
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:29:23 »
Na 100% nie mam zamiaru latać w uberblobie. To pewne. Chciałem brać udział w czymś w rodzaju partyzanckiej wojny na pograniczu. Żeby takie coś robić trzeba mieć zgraną ekipe, która potrafi słuchać co się do niej mówi. Wśród Polaków jest to niemożliwe. Zresztą chyba sam coś o tym wiesz. Jeżeli dowódca floty mówi: "Lecimy takimi a takimi statkami (Drejkami) tak i tak sfitowanymi", a jeden mądry inaczej (bo on wie lepiej) przylatuje Tornadem to coś jest nie tak.

Tenal zostało odzyskane, ale nie Geminate, Vale of the Silent a w szczególności Tribute. Vuk Lau z pewością marzy o powrocie w te rejony New Eden. Problem polega na tym, że ten facet przegrał wszystko co było do przegrania, a mimo to zostawili go na stanowisku.

Lubie pewien rodzaj wewnętrznej polityki korporacyjej, ktora popularnie nazywana jest zamordyzmem. Wtedy wszystko jest jasne i proste. Nie wiem jakie tam (w 4S) panują zasady. Dlatego pytam - warto czy nie?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:38:35 »
Na 100% nie mam zamiaru latać w uberblobie.

W takim razie możesz wykluczyć wszystkich sov-holderów, bo dla nich standardem są CTA/StratOps, gdzie walczy się w stylu chińskiej piechoty :P

Co jak co ale 4S zawsze było specjalistami od takiego stylu. AFAIR Vuk po zeszłorocznej kompromitacji już chyba nie gra.

Od partyzanckiej walki na pograniczu są małe alianse żyjące w NPC 0.0 lub WH. Tak działa moje Verge of Collapse czy powiedzmy Exodus. Generalnie przejrzyj sobie listę aliansów które brały udział w AT, odfiltruj sov-holderów, a potem poprzeglądaj killboardy pozostałych i zobacz co Ci pasuje.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:59:37 »
Jako, że nie mogłem znaleźć żadnego Maya na Eve-Killu, to obawiam się, że wątpię, by na rekrutacji, któregoś z tych alliansów spotkało go coś więcej niż trolling.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2012, 18:21:21 »
Ale czego oczekujesz - orania anomalek na końcu świata (Tenal)? Latania w uberblobie z pełna refundacją?

Sokole masz złe info. Nie wiem jak w Razorze ale np u nas i u Goonow (chyba), pełna refundacja nie ogranicza się do uberblobow a dotyczy prawie wszystkich zachowań pvpodobnych  ;), czyli również działania w małych gangach. Z własnego podwórka to tylko solo pvp nie jest refundowane ale takie 2-3< osobowe juz tak.

Co do kasiarza:
Generalnie jak w ramach tego aliansu znajdziesz sobie z 10-20 zgranych osób to bloby ci w niczym nie przeszkodzą bo przecież zawsze możecie latać po swojemu  . Ale jeżeli nikogo tam nie znasz to rzeczywiście może niezbyt ciekawa opcja bo będziesz grał w blobach (których jak twierdzisz nie lubisz) albo sam.

Wbrew powszechnej obiegowej opinii bloby wcale nie są obowiązkowe na północy (poza rzadkimi CTA) , aczkolwiek faktycznie dominują bo... nie wiem może taka jest psychika ludzka i 90% osób woli lecieć w 300 osobowej flocie gdzie ma spora szanse na przeżycie oraz ustrzelenie czegoś nawet jak wszystko sp@!$@li . Poza tym po prostu tak samo wychodzi bo jest nas dużo  ;D. Z drugiej strony nikt ci nie każe zachowywać się jak te 90% wiec...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2012, 18:34:01 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 23, 2012, 19:40:19 »
...Chciałem brać udział w czymś w rodzaju partyzanckiej wojny na pograniczu.
Żeby takie coś robić trzeba mieć zgraną ekipe, która potrafi słuchać co się do niej mówi.
Wśród Polaków jest to niemożliwe...

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 23, 2012, 22:52:54 »
(...) np u nas i u Goonow (chyba), pełna refundacja nie ogranicza się do uberblobow a dotyczy prawie wszystkich zachowań pvpodobnych (...)

A wtopy w pvp na markecie też obejmuje refund?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: 4S Corporation rekrutuje.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2012, 08:35:25 »
A wtopy w pvp na markecie też obejmuje refund?

Szczerze wątpię  ...
Sponsored By Technetium  ;D